*^* اولین دوره مسابقات FIFA 13 آنلاین به همراه جایزه نقدی *^*

ورودی چقدر باشه؟؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    22
  • نظرسنجی بسته شده است .

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
fifa-13-logo.jpg

سلام خدمت دوستان گل بازی سنتری.خب پس از برگزاری نسبتا موفق دوره قبلی توسط دوست خوبم فرشاد و سایر دوستان در فیفا 12.

این بار تصمیم گرفتیم اولین دوره مسابقات FIFA13 رو استارتش رو بزنیم ((جالبه نه!!!!!)) که ایشالا به خوبی دوره قبلی و حتی بهتر از اون برگزار بشه.

نحوه برگزاری مسابقات:

این دوره شامل 16 تیم هست که در 4 گروه 4 تایی قرار میگیرند مسابقاتشان برگزار میشود و از هرگروه 2 تیم به مرحله حذفی راه میابد.
مسابقات به صورت Friendly match در لایو انجام میپذیرد و به صورت لیگ نیست.
بازی های گروهی به صورت​
تک بازی
و بازی های حذفی به صورت​
رفت و برگشت​
هست و میزبان و میهمان هم بستگی به رتبه فرد در گروهش دارد

نحوه ثبت نام در مسابقات:​

متقاضیان ثبت نام میبا یست مبلغ 5/000 تومان به حساب بنده واریز کنند تا در مسابقات ثبت نام شوند.شماره کارت و اطلاعات تماس به افراد درخواست کننده ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است به دلیل بدقولی برخی از دوستان,فقط کسانی که مبلغ را واریز کنند اسمشان وارد لیست میشود و چیزی به نام رزرو و ... نداریم در این دوره...

جوایز مسابقات:

نفر اول:45/000 تومان
...................................
نفر دوم: 25/000 تومان
....................................
نفر سوم: 10/000 تومان

مهلت ثبت نام و تاریخ برگزاری مسابقات:

مهلت ثبت نام:
تا ساعت 24 روز 91/8/18

تاریخ برگزاری بازی ها:جمعه 91/8/19 ظهر تا پایان شب...

قوانین مسابقات:

شرکت کنندگان گرامی توجه داشته باید قوانین رو به دقت بخوانید تا در جریان روال کاری مسابقات قرار بگیرید , هم چنین تمامی شرکت کنندگان اعم از مسىٔولین لیگ و کاربران دیگر موظف به انجام تک تک قوانین هستند. ثبت نام شما به منزله ی قبول داشتن قانون های زیر می باشد , پس اگر قوانین رو نپذیرفتید از ثبت نام در مسابقات خودداری فرمایید .
در صورت ثبت نام و اجرا نکردن قوانین ( طبق قانون های ذکر شده با شما برخورد خواهد شد . )

1. پس از ثبت نام و واریز وجه فرد شرکت کننده امکان انصراف ندارد پس دقت کنید اگر مشکلی با برگزاری مسابقات و یا زمان ان دارید قبل از ثبت نام ان را مطرح کنید چون پس از ثبت نام مبلغ واریز شده به شما بر نخواهد گشت و تیمتان باید در مسابقات شرکت کند ( در غیر اینصورت بازیهای شما 3.0 اعلام میشود )

2. بازیها رأس ساعت مشخص شده باید برگزار شوند . بهتر است یک ربع قبل از شروع بازی حاضر باشید تا بازی ها سر موقع برگزار شوند , در صورتی که هر یک از تیم ها به مدت یک ربع تاخیر ایجاد کنند بلافاصله بعد از اطلاع رسانی حریف مبنی بر حضور نداشتن تیم رقیب نتیجه 3.0 به سود تیم حاضر رقم خواهد خورد . ( خواهشمندیم قبل از هر بازی گیمرتگ تیم های حریفتان رو بررسی کنید و ان را ADD کنید که در زمان اعلام شده بازی بدون وقفه انجام شود )

3. به دلیل اهمیت نظم این دوره از مسابقات تا آنجایی که می توانید برنامه های خود را با ساعت بازیها هماهنگ کنید تا مشکلی برای دوستان رخ ندهد .
لازم به ذکر است از همین الان ساعت و تاریخ برگزاری تمامی مسابقات از مرحله گروهی تا فینال مشخص شده است .

4. بازیها در قسمت Online Friendly برگزار میشوند و زمان هر بازی را Min 6 در نظر گرفته ایم . هم چنین در تنظیمات Invite قسمت Online Squad باید فعال باشد .
در صورت مشاهده تخلف از حریفتان ( استفاده از
Custom squad ) سریعا ان را به مسىٔولین مسابقات اطلاع دهید , در صورت اطلاع ندادن مسىٔولیت عواقب احتمالی و یا شکست به عهده ی خودتان خواهد بود پس در صورت مشاهده ی تخلف به سرعت ان را گزارش کرده . ( تخلفات صورت گرفته را تا قبل از ثبت نتیجه گزارش دهید در صورت گزارش ندادن و ثبت نتیجه , دیگر امکان تغییر را نخواهید داشت و همانطور که گفته شد مسىٔولیت ان به عهده ی خودتان میباشد .)

در قسمت کنترل بازی,بازیکنان موظف هستند نوع دفاع رو بصورت
Tactical Defendingبزارند و انجام بازی بصورتLegacy Defendingتخلف محسوب میشه و در صورت گزارش نتیجه 3.0 به سود حریف اعلام خواهد شد.

5
. در هنگام انجام بازی اگر به هر دلیلی بازی قطع شد و از بازی بیرون افتادین , دو تیم موظف هستند بلافاصله یک مسابقه ی دیگر برگزار کنند البته با ادامه ی نتیجه قبلی و هم چنین زمان باقیمانده از بازی قطع شده . مثلا اگر تیم A با نتیجه ی 2.0 از تیم B برده بود و دقیقه 72 بازی قطع شد , موظف هستین 18 دقیقه ی دیگر بازی کرده و نتیجه ی 2.0 رو ادامه دهید .
( در صورت حضور نیافتن هر یک از طرفین تا 10 دقیقه بعد از قطع شدن بازی , نتیجه
3.0 اعلام خواهد شد )

6.برداشتن هر تیمی آزاد هست و شرکت کنندگان میتوانند در هر بازی از یک تیم به خصوص استفاده نماییند

7. بازیهای دور سوم مرحله گروهی در هر گروه رأس یک ساعت و به صورت همزمان برگزار میشوند تا مشکلی از طرف هر تیم پیش نیامده و از تبانی های احتمالی جلوگیری شود . به همین دلیل مثلا در روز اخر مرحله گروهی در گروه 1 بازی تیم های A --- D و B ----C به طور همزمان باید برگزار شود و به دلیل اینکه تغییر ساعت این بازیها در مرحله اخر گروهی مشکلات زیادی دارد , امکان تغییر ساعت در این مرحله اصلا وجود نخواهد داشت و بازیها رأس ساعت انجام میشود ( در صورت حضور نیافتن نتیجه 3.0 به سود تیم حریف اعلام میشود . )

8. در مرحله گروهی و همچنین حذفی تا فینال میزبان هر بازی از قبل قرعه کشی خواهد شد و با رنگ قرمز نشان داده میشود , همچنین تیم قرمز موظف به Invite کردن تیم حریف رأس ساعت انجام بازی میباشد .

9. پس از اتمام هر بازی طرفین موظفند تا سریعا جهت اعلام نتیجه فقط در تاپیک اقدام نمایند . خواهشمندیم این کار را بعد از دقایقی پس از اتمام بازی انجام دهید تا مشکلی رخ ندهد .

....................................................
مدیران لیگ:

Behrad22/GT
:NaTo Vampire

sash2020/GT
:PBI X FORZA

Infinity Dark X

...................................................

لیست افراد ثبت نام شده:

........
Gamertag...............

1:NaTo Vampire

2:
PBI X FORZA

3:
Infinity Dark X

4.
amin auditore

5.
Amir Crist

6.
Sc0rpion 88

7.
Night Wolf 1363

8.
NeMesiS3127

9.
salar 94

10.
Amirkms

11.
PiLL4geR Ve5tal

12.
AoN x Falcon8

13.
miladsaw

14.
NaTo NoToRiiOuS

15.
SiL4NT P41N

16.
RMP7 CrIsOM4koS
................................................
برنامه بازی ها یدین شکل است...
دور اول
گروه A:

Pbi X forza
7-0 pill4ger ve5tal
AoN Falcon8
0-1 AmirKms
گروه B:
Night wolf 1363
1-1 nemesis3127
NaTo Vampire
0-0
SiL4NT P41N
گروه C:
salar 94 Vs Infinity Dark X
Miladsaw
استراحت
گروهD:
Sc0rpion 88
1-4 amin Auditore
Amir Crist
0-0
RMP7 CrIsOM4koS

دور دوم:

گروه A:
PBI X FORZA
4-1 AoN x Falcon8
PiLL4ger Ve5taL
5-3 Amirkms
گروه B:
Night Wolf 1363
1-3 NaTo Vampire
NeMesis3127
1-2 SiL4NT P41N
گروه C:
Salar 94 استراحت
Infinity Dark X Vs Miladsaw
گروهD:
Sc0rpion 88
5-9 Amir Crist
Amin Auditore
2-2 RMP7 CrIsOM4koS

دور سوم:

گروه A:

PBI X FORZA
4-1 Amirkms
AoN Falcon8
4-1 PiLL4ger Ve5tal
گروه B:
Nemesis3127
1-3 NaTo Vampire
Night Wolf 1363
1-1
SiL4NT P41N
گروه C:
salar 94
1-0 miladsaw
Infinity Dark X استراحت
گروه D:
Amin Auditore
0-5 Amir Crist
Sc0rpion 88
0-5
RMP7 CrIsOM4koS

.........................................................
از گروه A به ترتیب PBI X FORZA و Amirkms به دور بعد صعود کردند...

از گروه B به ترتیب NaTo Vampire و Sil4nt P41N به دور بعد صعود کردند...

از گروه C به ترتیب Infinity Dark X و Salar 94 به دور بعد صعود کردند...

از گروه D به ترتیب Amir Crist و RMP7 به دور بعد صعود کردند...

.......................................................
نتایج دور 1/4:

PBI X FORZA 3-0 Salar 94
3-0

Infinity Dark X 7-0 Amirkms
6-1

NaTo Vampire 2-2 RMP7
4-0

Amir Crist 5-1 Sil4NT P41N
3-0
........................................................
نتایح دوور نیمه نهایی:

PBI X FORZA 2-0 Infinity Dark X
Infinity Dark X 3-1 PBI X FORZA

Infinity Dark X باتوجه به گل زده بیشتر در خانه حریف به فینال راه یافت...
......................................................

NaTo Vampire 0-0 Amir Crist
3-2
رده بندی:

PBI X FORZA 0-1 Amir Crist

فینال:

NaTo Vampire 3-1 Infinity Dark X

نفرات برتر:

نفر اول:NaTo Vampire

نفر دوم:Infinity Dark X

نفر سوم:Amir Crist
با تشکر از همه دوستانی که در برگزار شدن هرچه بهتر این دوره همکاری کردند...

لطفا نظراتتون رو درباره این دوره و همچنین ایجاد کاپ های هفتگی در تاپیک مطرح کنید...

یا علی...

آخرین ویرایش:

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
10 تومن حق ورودی زیاد نیست!
تو این وضع بد مالی!بعد جایزه که داشته باشه دوستان شروع به ضد فوتبال میکنند!یارو یک گل زده نمیگم که مثلا دفاع مطلق بکنه توپ رو میکشه کنار پاس هایی میده که صد درصد هدفی جز تلف کردن وقت نیست و ...
به هر حال موفق باشید!

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
10 تومن حق ورودی زیاد نیست!
تو این وضع بد مالی!بعد جایزه که داشته باشه دوستان شروع به ضد فوتبال میکنند!یارو یک گل زده نمیگم که مثلا دفاع مطلق بکنه توپ رو میکشه کنار پاس هایی میده که صد درصد هدفی جز تلف کردن وقت نیست و ...
به هر حال موفق باشید!
دوست عزیز هرچی ورودی بیشتر جایزه هم بیشتر...
10 تومان مناسبه فکر کنم جایزه هم مسلما خوب....
در مورد اون قضیه زد فوتبال کسی نمیتونه بیاد اعتراض کنه چرا مثلا این فرد اینجوری بازی میکنه و ....
کسی که میاد اینجوری بازی میکنه جز خراب کردن خودش کاره دیگه ای انجام نداده.
همانطور هم که گفتم هدف ما وفقط سرگرمی و هیجان هستش و نه چیز دیگه ای.

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
داداش اسپانسرهایی هستن که خیلی راحت قبول میکنن... هم هزینه ی زیادی نیس که متقبل نشن هم اینکه اسپانسر باعث میشه کار روند پیشرفتی رو داشته باشه...
بعدشم اینکه مسابقاتی که به صورت حضوری و آفلاین برگزار میشه داور داره و حتما به این ضد فوتبال ها گیر میدن و همچنین به یه سری حرکات دیگه و ما باید توو آنلاینشم فکری بکنیم...
یه چیزه دیگه ام که هست داداش من هنوز پوینت نتونستم تهیه کنم و فقط دو روز تریلر ه فیفا رو بازی کردم اینکه ولی احتماله زیاد تهیه میکنم و پایه اصلی این مسابقاتتم ولی مسئله اصلی
اینه که اگه تا موقعه پوینت خریدن ه من پر شه چی؟ یعنی اگه از 16 نفر بیشتر ثبت نام کنن بقیشونو حذف میکنی؟ هرچی تعذاذ بیشتر جایزه بیشتر البته دردسرم بیشتر...
بعد داداش من جمع کلاس دارم نمیشه بازیا رو آخر شب بندازین؟ چون کسی که لایو بازی میکنه حتما توو خونشه و میتونه آخر شب باشه... (من جمعه کلاس دارم ظرفیت غیبتامم پر شده :( )
بهراد جان داداشه گلم به همشون جواب بده ایشالا رفیقی خوبی باشیم/// چاکرم

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
اگر به قول شما هدف از این دوره از بازیها ایجاد سرگرمی و هیجان و خاطرات خوب هست و اگر بحث مادیات این وسط نیست 10 تومان رو بکنید 5 تومان از جایزه ها هم یه مقداری کم کنید عوضش هم متقاضی بیشتر میشه و هیجان و لذت بازیها هم چند برابر بیشتر.

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
دوستان بابت اسپانسر که به نظرم برای یه مسابقه یک روزه ارزش گشتن دنبال اسپانسر نداره.همون پول های ورودی رو میزنیم پایه جایزه عین جام هایی که تو کلوپ ها انجام میشه.
بابت هزینه ثبت نام هم مشکلی نست اگر نظرات زیاد باشه کم میکنم.
میخواید 8 تومان میزارم اگر بازم زیاده 5 تومان میزارم.ولی خب جوایز کم میشه.
باز نظر نظر شماست...

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

بهراد جان من موافقم با 10 تومان به خاطر جایزه که ارزش داشته باشه. فقط بگو کی 100% هزینه نهایی اعلام میشه که من پول بریزم به حساب (شماره حساب هم بده)

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر