اولین دوره لیگ FIFA14 | PS4

زمان برگزاری لیگ

• قبل از نوروز

رای‌ها: 24 54.5%
  • بعد از نوروز

رای‌ها: 20 45.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
به نام خدا

سلام دوستان عزیز عید بر همه شما مبارک البته عید نه عید شما هم بگید عید که تو جامعه جا بیفته
yahoo_1.gif

راستش من از آذر تا اسفند سال گذشته تو مسافرت کاری بودم اما کارم به سر انجام نرسید و بعد از تعطیلات هم باید چنتا سفر کوتاه داشته باشم که همین قضیه باعث شده که مطمئنن نباشم بتونم توی لیگ شرکت کنم و مثل قبل از عید هم سفرم طولانی نیست و هم وقت آزادم کمتره که بخوام کنسول ببرم و چون نمیخوام بدقول بشم و بازی ها رو خراب کنم از شرکت در لیگ منصرف شدم منتها واسه برگزاری حاضرم هر کمکی بکنم. راستش به چندتا از دوستان گفته بودم نیستم کلا و دیگه وقتی نیستم بهتره دخالتی نکنم فکر کردم دیدم اینطوری حتی بهتره چون خودم نیستم تو بازی ها و منافعی ندارم حرف و حدیثی هم نیست مثل جام قبل از عیدمون که یکی از دوستان میگفت تو خودت یه جوری قرعه کشی کردی که به نفع خودت باشه. حالا نظر خودتون اما این چندتا نکته رو لطفا توجه کنید:

۱. دوستانی که حاضرن و مطمئن هستن که حداقل ۴۵ تا ۶۰ روز میتونن حداقل هر ۳ روز یک بازی انجام بدن شرکت کنن چون اگر بدقول بشن سابقه خودشونو واسه جام های بعدی خراب میکنن و جلو همه بد سابقه میشن اینکه اگر به نفر با چندتا باخت ته جدول باشه و دیگه بازی ها رو ادامه نخواد بده نهایت بی احترامی به بقیه هست پس از همین الان فکر کنید که اگر ظرفیت اینو دارید که اگر ۲۹ بازی پشت هم باختید بازی ۳۰ام رو هم به احترام بقیه و خودتون انجام بدید. همچنین دوستانی که حتی ذره ای احتمال میدن نتونن شرکت کنن و بازی هارو ادامه بدن اینکارو نکنن مثل کاری که خودم میکنم

2 . ایشالا اگر دوستان به موقع اعلام آمادگی کنن و در صورتی که شدنی باشه از ۲۰ فروردین شروع میکنیم

3. ۳نفر که هم قابل اعتماد بقیه باشن و هم وقت آزاد دارن برای کمک در برگزاری لیگ اعلام آمادگی کنن که اگر تعداد بیش از ۳ نفر اعلام آمادگی کردند ۳نفری که سنشون از بقیه بالاتر بود زحمت کمک به من رو دوششون خواهد افتاد

4. چون چندتا از دوستان مرتب هشدار میدن بابت محدودیت کسانی که اعلام آمادگی میکنن نظزشون رو در مورد محدودیت انتخاب تیم هم بگن که محدودیت بزاریم یا نه و اگر بزاریم چه جوری باشه که در نهایت تصمیم اکثریت رو اعمال میکنیم

۶. اعلام آمادگی های سابق باطله و اعلام آمادگی جدید رو سعی کنید به شکل زیر بدید
۱.bazi center ID
۲.psn ID
۳.نام تیمی که باهاش شرکت میکنید
۴. نظر در مورد محدودیت یا عدم محدودیت و چگونگی کحدودیت
۵. نظر و پیشنهادی اگر دارید واسه بهتر برگزار کردن لیگ

Last edited by a moderator:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
بسیار هم عالی
1- لیگ حتما ورودی داشته باشه حالا 5 یا 10 که 20 تا هم باشیم به 3 نفر اول میشه جایزه های خوبی داد بهترینشم PSN CARD هست
2- فکر میکنم حتی کسایی که شاغل هم هستن در 24 ساعت 15 دقیقه وقت داشته باشند روزی یه بازی خیلی خوبه ( من خودم همون اخر شب 5 تا بازیم میتونم انجام بدم )
3- توی عید احتمال مسافرت و مهمونیهای غیره منتظره خیلی خیلی زیاده قبل عید استارت بخوره خیلی بهتره

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
بعد از عید باشه خیلی بهتره آخه قبل از عید همه بچه ها در گیر و دار آمادگی برای عید و خونه تکونی احتمالا مسافرت باشند که ممکنه لیگ نیمه تمام بمونه. در خصوص ورودی هم من با نظر مسعود موافقم که ورودی 10 تومن باشه و بشه به سه نفر اول کارت psn جایزه داد.

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
من خودم زدم قبل از عید ولی بعد از عید هم باشه مشکلی نیست چون کلا ما از جامون تکون نمی خوریم:D
10 تومن ورودی هم خوبه.تا 15-16 نفر شرکت کنند تقریبا میشه 150-160 تومن میشه به 3 نفر اول جوایز خوبی داد.
دو روزی یا یه روزی یه بازی هم عالیه.(اگر به منه میگم همشو تو یه روز بریم=)) ولی من کلا مشکلی ندارم با این مسئله هم)
فقط اینکه اون بالا رای دادم قبل از عید.اگر مساوی شدن با رای من اون رای من رو حساب نکنین.

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
عالی هستش منم میخواستم پیشنهاد بدم
ولی خوبش اینه که برنامه بلند مدت برداریم مثلا یک فصل {یعنی 3 ماه } بعد عین فوتبال واقعی هفته ای برگزار شه بازی ها
هیچ مساله ای هم بنظرم نداره قبل عید یا بعد عید
از همین اموزم میشه شروع کرد
استارتر تعداد کسانی که میخوان رو یادداشت میکنه بعد یه جدول تدوین میکنن و برنامه بازی هارو قرعه کشی کرده و مینویسن
عین لیگ های فوتبال
بنظرم عالی میشه !
نظرم هم اینه که بدون جنبه مالی برگزار شه مسابقات میترسم جذابیتش پایه مسال مادی از بین بره ! میفهمید که چی میگم ! این نظر بنده هستش

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
سلام
بالاخره بازيه ما هم انجام شد:bighug:
تو زمين من
٢-١ بردم
تو زمين اقا حميد
١-٠ باختم
و با توجه به گل تو خونه ي حريف ايشون صعود ميكنند:) و بهشون تبريك
ميگم
اقا حميد خواستم تو psnبهتون پيام بدم ،نت پكيد:(. بازم بهتون تبريك ميگم

ابوذر جان نتونستم جوابتو تو psn بدم:| مشكلي نيست بابت اون قضيه:) من قوانينو نديده بودم:| انشالله دوره ي بعد جبران ميكنم
دوره بعد گروهي بزاري بهتر ميشه
_______
اشتباه تاپيكي:|

منم هستم

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,238
نام
فراز
عالی هستش منم میخواستم پیشنهاد بدم
ولی خوبش اینه که برنامه بلند مدت برداریم مثلا یک فصل {یعنی 3 ماه } بعد عین فوتبال واقعی هفته ای برگزار شه بازی ها
هیچ مساله ای هم بنظرم نداره قبل عید یا بعد عید
از همین اموزم میشه شروع کرد
استارتر تعداد کسانی که میخوان رو یادداشت میکنه بعد یه جدول تدوین میکنن و برنامه بازی هارو قرعه کشی کرده و مینویسن
عین لیگ های فوتبال
بنظرم عالی میشه !
نظرم هم اینه که بدون جنبه مالی برگزار شه مسابقات میترسم جذابیتش پایه مسال مادی از بین بره ! میفهمید که چی میگم ! این نظر بنده هستش
دوست عزیز با احترام به نظر شما ولی این یعنی جام نیمه تمام لیگ های قبلی که با همین تفکر جلو رفت همه نیمه تمام موند و اگر ۱۰ روز بیشتر میخواد طول بکشه لیگ نزارن بهتره چون ادم تا10روز بعد برنماشو میدونه ولی ماه بعدشو نمیدونه چه کاری براش پیش میاد جام اگر زیاد بخواد طول بکشه همه سرد میشن و اصلا به درد نمیخوره این نظر منه

آخرین ویرایش:

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
دوست عزیز با احترام به نظر شما ولی این یعنی جام نیمه تمام لیگ های قبلی که با همین تفکر جلو رفت همه نیمه تمام موند و اگر ۱۰ روز بیشتر میخواد طول بکشه لیگ نزارن بهتره چون ادم تا10روز بعد برنماشو میدونه ولی ماه بعدشو نمیدونه چه کاری براش پیش میاد جام اگر زیاد بخواد طول بکشه همه سرد میشن و اصلا به درد نمیخوره این نظر منه

و نظرت کاملا منطقی و درسته صحبت ما هم دقیقا همینه باید در یه مدت زمان کوتاه بازی هارو انجام بدیم , تا از بروز هر مشکلی جلو گیری بشه.حالا ببینیم چی میشه دیگه:D

behzad1373

کاربر سایت
Feb 16, 2011
70
نام
بهزاد
بنده هم کاملا با برگزاری لیگ به صورت سریع موافقم . مثلا همون روزی یه بازی خوبه و اینکه ورودی هم داشته باشه خوبه . مثلا تا ۱۰ تومن خوبه

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان نظرتون چیه ورودی نداشته باشیم ؟؟؟ احساس میکنم قضیه پول بیاد وسط .................
البته میدونم دوستای خودم و برو بچ خودمون مشکلی ندارند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر