اولین تصاویر از بازی Kingdom Hearts: Birth by Sleep

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
نه اینایی که گذاشتی قدیمیه!
اینها تصاویر جدیده... وسوسه انگیزه... لعنتی من عاشقش بودم الان دیوونه ش شدم...

:love: وای psp حسابی سر و سامون میگیره با این بازی... سبک جنگیدنش... وای...

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
دست و پنجه ت درد نکنه مری! تصاویر بازی به دل و جون آدم میچسبه... تصور کن سیندرلا یکی از سامونهاست توی یکی از این تصاویر!!! :love:

kingdom hearts

کاربر سایت
Jul 31, 2007
52
نام
مرتضی
البته نسخه ژاپنیش Jan 09, 2010 میاد ولی برای بقیه منطقه ها TBA اه.....ولی احتمالا دو سه ماه بعد از نسخه ژاپنیش باید برای بقیه منطقه ها هم بیاد
بابت عکس ها ممنون....فکر کنم این عکسها برای jump festa باشه....کسی میدونه این jump festa چه جور نمایشگاهیه؟چون اینقدر مهم بوده که یه trailer جدید از Final Fantasy Versus XIII هم نشون دادن توی این نمایشگاه.

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
البته نسخه ژاپنیش Jan 09, 2010 میاد ولی برای بقیه منطقه ها TBA اه.....ولی احتمالا دو سه ماه بعد از نسخه ژاپنیش باید برای بقیه منطقه ها هم بیاد
بابت عکس ها ممنون....فکر کنم این عکسها برای jump festa باشه....کسی میدونه این jump festa چه جور نمایشگاهیه؟چون اینقدر مهم بوده که یه trailer جدید از Final Fantasy Versus XIII هم نشون دادن توی این نمایشگاه
jf بیشتر شبیه یه همایش و یه گردهمایی بین شرکتهای ژاپنی حالا چه گیم چه انیمه ( مثل همین ناروتو ئه) چه مانگا( :cheesygri) چه فیلم و... و البته se هر دفعه چیزی برای رو کردن تو این همایش داره. و خیلی جالبه که از ff13 versus تریلر داده بیرون.... من فکر میکردم به همون kh بسنده میکنه! اما اینکه agito همچنان در خفقان سیر میکنه خودش جای تعجب داره چون با عرضه ی ff13 به هر حال یه قسمت از سنگینی مسئولیتهاشون خالی شد دیگه نه؟...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
یعنی ما 4-5 روز دیگه از سورپرایز آخر بازی با خبر میشیم؟
البته به زبون ژاپنی که ماکان زحمتش رو میکشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر