شایعه اولین بسته الحاقی عنوان Black Ops II با نام Revolution منتشر خواهد شد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
56942915522847789359.jpg

اولین بسته الحاقی عنوان Black Ops II با نام Revolution منتشر خواهد شد


در روز یکشنبه 3 تصویر از پوستر تبلیغاتی اولین بسته الحاقی عنوان Call of Duty: Black Ops II با نام Revolution در فروم رسمی بازی به بیرون درز پیدا کرد. در تصویر شاهد معرفی چهار مپ جدید برای بخش چند نفره به همراه یک مپ جدید برای بخش Zombie mode به علاوه یک اسلحه جدید هستیم که قرار است برای هر سه پلتفرم Xbox 360، Ps3 و PC عرضه گردد.
اسامی مپ های جدید برای بخش Multiplayer عبارت اند از: Hydro، Grind، Downhill و Mirage.
اولین مپ بازی که از آن با نام Hydro یاد می شود به نظر می رسد که در منطقه یک سد برق آبی صورت می گیرد و در کنار آن مپ Grind در یک پیست اسکیت برد واقع شده است. سومین مپ با نام Downhill که در یک منطقه برفی قرار دارد تداعی گر Summit map در نسخه اول Black Ops می باشد. مپ Mirage هم به نظر می رسد که در کشور چین باشد چرا که در پیش زمینه تصاویر آن شاهد ساختمان هایی به شکل معابد بودایی هستیم.
مپ جدید برای بخش Zombie بازی که نامش Die Rise می باشد، در واقع تلفیقی است از اسم دو مپ سابق بازی COD با نام های Der Riese و High rise . در پس زمینه تصاویر این نقشه شاهد ساختمان های مخروبه ای هستیم که در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا بازیکنان امکان وارد شدن به این مخروبه ها را دارند یا خیر.
علاوه بر این ها بسته الحاقی Revoltuion شامل یک Sub-Machine Gun جدید با نام Peacekeeper می باشد که می توان آن را پاسخی به شکایت کاربران این بازی دانست که از قدرت بیش از حد اسلحه های SMG ناراضی بودند.
هنوز برای برای این DLC هیچ قیمتی در نظر گرفته نشده است اما همانند DLC های قبلی عناوین Cod قیمتی حدود 15دلار معادل 1200مایکروسافت پوینت برایش پیش بینی می شود . نکته دیگر این که این DLC ابتدا برای Xbox 360 منتشر خواهد شد و یک ماه بعد از آن برای PS3 و PC در دسترس خواهد بود.
شرکت Treyarch و کمپانی Activision هنوز هیچ صحبتی در مورد عرضه این DLC برای نسخه Wii U بازی به میان نیاورده اند.
در ادامه به دنبال انتشار این عکس ها تصویری دیگری از پوستر تبلیغاتی این بسته از فروشگاه GameStop منتشر شد که خبر از انتشار آن در تاریخ 29 ژانویه (9 بهمن 91) می دهد.
72799516802023606033.jpg

50429735255527877937.jpg


به تازگی هم Activision پستی را که این تصاویر را منتشر کرده بود از فروم رسمی بازی حذف کرد.منبع
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر