اولین اطلاعات از FIFA 11

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
این اطلاعات از مجله ی ZOO استخراج شده.
بهبود سیستم پاس دهی بازی با ابداع سیستم پاس دهی حرفه ای (pro passing) به جای سیستم پاس دهی پینبالی (pinbal passing) که گیمرها از آن شاکی بودند، اضافه شدن ویژگی های شخصی بازیکنان (مثلا تغییر مسیرهای ناگهانی توز یا قدرت بدنی دروگبا) ، بهبود تصویری بازی با 10 نوع بدن برای بازیکنان (body type) ، امکان ضبط و آپلود شعارهای طرفداری (fan chant) از گیمرها و استفاده در مسابقه ها و ...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
files_news__FIFA2011%5Bw199h200mresizeByMaxSize%5D.jpg

اطلاعات کاملتر و تکمیل تر در صفحه اصلی سایت.

http://www.bazicenter.com/news/1742

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
در مورد سیستم پاس دهی جدید کسی میتونه توضیح بده چه جوریه ؟
از اطلاعاتی که مختصرا منتشر شده انگار به این صورت هست که هوش مصنوعی بازیکن در موقعیت های مختلف تصمیماتی میگیره. مثلا وقتی به راه دور پاس میدین با توجه به تشخیصی که از مسافت داره با قدرت بیشتری پاس میده و اشتباهات پاس دهیشون کمی بهتر شده .

مثلا تو همین فیفا 10 مواردی زیادی دیدیم که بین دو تا مدافع حریف خالی بوده و میخوای نفوذی بدی به یار خودی که از بقل این دو تا داره نفوذ میکنه اما بازیکن پاس رو خیلی آروم می ندازه زیر پاس مدافع (در حالی هر بچه ای هم باشه میتونه کمی محکمتر پاس بده و به راحتی از میونشون رد کنه توپ رو)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
اتفاقا من خودم عاشق این سیستم پنالتی زنیش بودم.ولی مثلا برادرانم:biggrin1:حالشون بهم میخورد.بخاطر اینکه همش مجبور بودن وسط بزنن:biggrin1:هیچ طرف دیگه ایی نمی تونستن بزنن.برای همین اوناهم میگفتن مزخرف هست.فکر میکنم دوستانی که خوششون نیومده خوب بلد نیستن که چجوری باید بزنن.(گفتم فکر میکنم-به دوستی برنخوره)وگرنه من که خیلی خوشم اومد.چون بنا به شرایط بازی استرس بازیکن هم برای زدن پنالتی بیشتر میشد و مثلا تو بازیهای مقدماتی راحت میتونستی بزنی.ولی مثلا تو مراحل نهائی-اون جهت خیلی سریع حرکت میکرد و کارو واقع سخت میکرد و اون حس استرس واقعی پنالتی زدن رو به آدم منتقل میکرد.

فقط امیدوارم تو نسخه جدید بازیکنایی که قدرت بدنی بالائی دارن انقدر مفید نباشن:biggrin1:مثلا تو فیفا 10 یه دونه ابراهیموویچ به 50 تا مسی و رونالدو می ارزید.همینجوری میشد باهاش دوید و مدافع بدبخت هم از پشت سر هرچی پیرهنش رو میکشد یا می چسبوند بهش فایده نداشت:biggrin1:یا مثلا وحشتناک ترین بازیکنش حضرت حجت الاسلام jaquinta بود.:biggrin1:بدمصب اشک آدم رو در می آورد.امیدوارم این نکات درست بشه.

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
به نظر من هم سیستم پنالتی زنی FIFA World Cup 2010 خیلی جالب بود . امیدوارم بتونیم تو FIFA11 هم شاهد همین سیستم پنالتی زنی باشیم . ولی چمن زیاد جالب کار نشده . اون سیستم پاس دهی هم خیلی جالبه . در کل فکر میکنم جای پیشرفت برای FIFA11 زیاد نیست . چون دو نسخه ی آخر واقعا خوب کار شده بودن و تو این نسل بیشتر از این زیاد جای مانور نیست ... جز برطرف کردن مشکلات جزئی نسخه های قبلی ...

• Like
Reactions: god of shadow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر