اولین اسکرین شات از عنوان نسل بعد استودیو Avalanche

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
موسس استودیو Avalanche جناب Christofer Sundberg در صفحه تویتر خود تصویری را تحت عنوان "ما در حال ساخت بازی های فوق العاده ای در استودیو Avalanche هستیم, امسال سال عالی خواهد بود" ارسال کرده است که انتظار میرود مربوط به پروژه آینده و نسل بعد این استودیو, Just Cause یا Mad Max بعدی باشد .

https://twitter.com/CHSundberg/status/301727892931489792
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=513148

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
این Just Cause برای نشون دادن قدرت کنسولای نسل بعد انتخاب فوق العاده ایه نسخه ی دومش از لحاظ گرافیکی هنوزم خارق العادست گیم پلیشم خیلی جا برای پیشرفت و بهتر شدن داره طراحی محیطا عالیه و با یه طراحی مراحل خوب و ایجاد مکانیزمای جذاب این بازی میتونه به اوج برسه یکمم رو داستانش کار کنن خوبه کلا چیز پرپتانسیلیه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چیز زیادی معلوم نیست! انقدر مبهمه که میشه گفت گرافیکش عینه jc2ـه :D!
ولی من میگم این خود jc3 هست :D سر یه دنه اوریجش شرط میبندم :D

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
این بدبخت ها کف کردند دیگه از بس منتظر کنسول های جدید موندند! :d فکر کنم قبل از اینکه کنسول ها لانچ بشن، اینا بازیشون رو عرضه کنند! :d حداقل با جلد بازی حال کنیم تا کنسول ها بیان! :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با اجازه رضا جون من این شایعه رو رد میکنم. عکس اصلی این چیزی هست که من میزارم از جاست کاز 3:

attachment.php

:d

Attachments

• kaz (40).jpg
    kaz (40).jpg
    18 KB · مشاهده: 302

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
این بدبخت ها کف کردند دیگه از بس منتظر کنسول های جدید موندند! :d فکر کنم قبل از اینکه کنسول ها لانچ بشن، اینا بازیشون رو عرضه کنند! :d حداقل با جلد بازی حال کنیم تا کنسول ها بیان! :d

دیرتر بیاد کم تر به فکر پول نداشتن خرید و بازی هاشون فرو میریم و کم تر حرص می زنیم :| :|

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
اصن مشخص نیست Just Cause ـه. :D
محیطش خاکی به نظر میاد. ببینیم بالاخره درخت و جنگل و دریا رو ول کردن و رفتن سراغ دشت و صحرا یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر