اهتمام اولین دوره مسابقات Call of Club را برگزار می‌کند

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
عصر حاضر، دوران تغییرات و پیشرفت تکنولوژی در تمامی زمینه ها نظیر زندگی، کار، سفر و حتی بازی است.

به گزارش بازی‌سنتر به نقل از دیده‌بان آی‌تی ایران - بازی های امروزی مانند سابق فیزیکی و گروهی نیستند. امروزه شما با یک رایانه یا یک کنسول به تفریحی انفرادی می پردازید و حتی بازی گروهی شما نیز با کاربرانی است که شاید هرگز آنها را ندیده باشید و یا حتی هموطنتان نباشند و هزاران کیلومتر از شما دور باشند.

در چند سال اخیر بازی های رایانه ای توسط برخی از شرکت های حوزه IT برگزار گردید که متاسفانه هیچ کدام حرکتی منسجم نبودند و بعضا اعتبار این مسابقات زیر سوال می رفت. در این بین شرکت مهندسی اهتمام با شروع حرکتی نوین که لیگ بازی های رایانه ای کشور می باشد و با همکاری صمیمانه بنیاد بازی های رایانه ای نیز همراه است سعی در به وجود آوردن سیستمی هدفمند و فضایی سالم برای گیمر ها می باشد.

این لیگ به صورت فصلی برگزار می شود و در انتهای هر فصل مسابقاتی تحت عنوان I am a gamer™ برگزار می گردد که مجری آن شرکت مهندسی اهتمام و زیر نظر مستقیم بنیاد بازی های رایانه ای می باشد. اسپانسرینگ اولین دوره این مسابقات بر عهده شرکت هلندی Club3D Graphics می باشد که تولید کننده کارت گرافیک های High End از هر دو سری چیپست ATi و nVIDIA بوده و تنها شرکت تولید کننده اروپایی است که مرکز کنترل کیفیت کالای آن در خود اروپا می باشد.
سری اول این مسابقات با استقبال گسترده گیمرهای حرفه ای و کلن های مطرح ایران مواجه شده است و کسانی که در این دوره از مسابقات ثبت نام نمایند مزیت بهره مندی از account مجانی سرور آن لاین شرکت مهندسی اهتمام برای یک سال را دارا خواهند بود.

با توجه به یک نظر سنجی از کلن های حرفه ای ایرانی بازی Call Of Duty2 برای این سری از مسابقات انتخاب شد. متاسفانه هنوز بازی رایانه ای ایرانی ای تولید نگردیده که قابلیت اجرا بر روی شبکه را داشته باشد ولی پیگیری این امر توسط بخش مارکتینگ شرکت مهندسی اهتمام صورت می پذیرد و در آینده ای نزدیک به لطف پروردگار شاهد تولید اولین بازی ایرانی تحت شبکه خواهیم بود و افتخار ایرانی را بر روی سرور اهتمام خواهیم داشت.

اولین لن پارتی لیگ گیمرهای ایرانی تحت عنوان I am a gamer™: Codename: Eat each fps™ در روز 21 شهریور امسال از ساعت 3 بعد از ظهر الی 3 صبح برگزار خواهد گردید. اما با توجه به استقبال کم نظیر از این مسابقات روز 20 شهریور یک مرحله انتخابی برگزار خواهد گردید که 32 نفر از بهترین گیمر ها انتخاب خواهند گردید.
جایزه نفر اول این مسابقات Club3D Graphics ATi HD4870X2 خواهد بود و در مجموع 110 جایزه دیگر بسیار ارزشمند دیگر از سوی شرکت مهندسی اهتمام اعطا خواهد گردید.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری این سری از مسابقات می توانید به آدرس gamer.ehtemam.com مراجعه نموده و یکی از برنده ای لیگ امسال باشید.

چهار نفر اول این سری از مسابقات رایانه ای شرکت مهندسی اهتمام، اعضای گروه ™Eat each fps را تشکیل داده و به مسابقات جام Play your cards right که در اواخر زمستان 87 به زیباترین و هیجان انگیز ترین شکل ممکن برگزار خواهد شد راه می یابند.

چهار نفر اول سری دوم مسابقات I am a gamer™ که در اواخر پاییز 87 برگزار خواهد شد، اعضای گروه We are living too fast™ را تشکیل می دهند و با اعضای گروه Eat each fps™ در زمستان 87 به نبردی رو در رو می پردازند.
جام قهرمانان I am a gamer™ تحت عنوان Play your cards right™، فینالی فیزیکی و بسیار مهیج خواهد بود و بسیار بی نظیر برگزار می شود.

اعضای گروه های EEF™ و WALTF™ به عنوان اعضای رسمی کلوب طرفداران Club3D Graphics مطرح شده و از مزایای بی شمار این کلوب نظیر: کارت گرافیک های سفارشی، کارت گارانتی تعویض، اعتبار آن لاین ( در دست راه اندازی )، تخفیفات ویژه خرید، سفرهای تفریحی، کارگاه آموزش و ... .
اعضای دیگر کلوب به صورت افتخاری و یا به صورت غیر رسمی عضو این کلوب خواهند شد و به باشگاه گیمرهای ایرانی اهتمام خواهند پیوست.

مهلت ارسال فرم ثبت نام تا پایان ساعت 13 روز 19 شهریور ماه خواهد بود و به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. دوستان گرامی توجه داشته باشید مرحله مقدماتی در روز 20 شهریور ماه برگزار شده و ساعت حضور هر شرکت کننده به وی اعلام خواهد شد. در این روز 110 نفر برنده خواهند بود و 32 نفر از بهترین ها به مرحله پایانی این سری از مسابقات I am a gamer™: First Lan Party – Codename: Eat each fps™ که در روز 21 شهریور ماه برگزار خواهد شد راه خواهند یافت. پلن تکمیلی مسابقات در بخش مقدماتی، روز 19 شهریور ماه اعلام می گردد.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
بله .. بسیار عالی.
من بیشتر از یک سال و نیم ـه که دست به این جور FPS ها نزدم :D
راستی . کاش اضافه میکردی که بر طبق قوانین بنیاد بازیهای رایانه ای، بازیکنان باید به سن قانونی رسیده باشند (18 سال).
احتمالا کارت شناسایی چیزی میخوان، من هم که جوون موندم :cheesygri

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اين حرفه اي هاي ايران كي بودن كه به اين نتيجه رسيدن COD2 بهتر از COD4 هست؟

خو اول مشخص کنم که این خبرنامه است، یعنی من ننوشتم. ولی در هرحال CoD2 رو به عنوان گیم مولتی بلنس بیشتر میشه قبول کرد تا 4...

در مورد تماشا هم من نمیدونم. مسابقات سازگار که هفته پیش برگزار شد تماشاچی داشت اما بیشتر به عنوان همراه شرکت کننده ها اومده بودن.

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خو اول مشخص کنم که این خبرنامه است، یعنی من ننوشتم. ولی در هرحال CoD2 رو به عنوان گیم مولتی بلنس بیشتر میشه قبول کرد تا 4...

این رو هستم :D
CoD2 خیلی Balance تره . ولی این که قراره مثلا بازیها 1v1 انجام بشه خیلی مسخره است :D Quake میگذاشتند بخندیم. شانسمون بیشتر بود :D

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
به خاطر اینکه تو CoD4 داری بازی میکنی...هویجوری یه دفعه یکی میریزه سرت بدون Aim و فقط داره Fire rate میده یه دفعه کل خشاب روت خالی میشه تا بمیری(ماشاالله که اسلحه ها هم که لگد ندارن اصلا) ولی CoD2 اینجوری نیست.

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
ثبت نام چه جوریه؟ تو خود سایت که من چیزی ندیدم.میشه بگید کی ثبت نام هست.

dvd های بازی رایگانه؟ یعنی چی اون وقت؟

آخرین ویرایش:

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
پست پشت سر هم دادم اما میخوام بدونم که یکی نیست بگه این کی میشه ثبت نام کرد.کجای سایت باید ثبت نام کنی؟ فرم داره؟ یا باید به ایمیل سایت مشخصات خودتو بفرستی؟ کمممممممک.:sorry:

lave_101

کاربر سایت
Feb 3, 2007
287
اینها فقط حرفه ای های ایران نیستند بلکه بهترین بازیکنان کد2 دنیا هم هستند که این مسابقات را راه انداختن دوست عزیز تو این که کد2 حرفه ای از کد4 است که شکی نیست:evil:

این رو هستم :D
CoD2 خیلی Balance تره . ولی این که قراره مثلا بازیها 1v1 انجام بشه خیلی مسخره است :D Quake میگذاشتند بخندیم. شانسمون بیشتر بود :D

در مورد 1v1 هم باید بگم اگه شما کمی بیشتر با کد 2 اشنایی بیشتری داشتید همچین حرفی نمیزدید اگه تا حالا مپ wawa_3daim بازی کرده باشید میفهمید که این مپ با چه ظرافتی برای دول یک به یک ساخته شده ویه مپ کاملا حرفیه وقراره تو همین مپ هم برگذار بشه:cheesygri وتو کواک هم اگه HamidoOs شرکت کنه کمی شانسمون هم میپره:-":cheesygri

سورنا

کاربر سایت
Sep 7, 2008
4
اینها فقط حرفه ای های ایران نیستند بلکه بهترین بازیکنان کد2 دنیا هم هستند که این مسابقات را راه انداختن دوست عزیز تو این که کد2 حرفه ای از کد4 است که شکی نیست:evil:

در مورد 1v1 هم باید بگم اگه شما کمی بیشتر با کد 2 اشنایی بیشتری داشتید همچین حرفی نمیزدید اگه تا حالا مپ wawa_3daim بازی کرده باشید میفهمید که این مپ با چه ظرافتی برای دول یک به یک ساخته شده ویه مپ کاملا حرفیه وقراره تو همین مپ هم برگذار بشه:cheesygri وتو کواک هم اگه HamidoOs شرکت کنه کمی شانسمون هم
میپره:-":cheesygri

من کجا میتونم با تعدادی از COD2 بازهای خوب قبل از مسابقات دستگرمی بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر