انحصاری بودن عنوان Hellblade 2: Senua’s Saga برای پلتفرم‌های شرکت مایکروسافت تایید شد

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
به‌تازگی بصورت رسمی اعلام شده است که بازی جدید استودیوی «نینجا تئوری» (Ninja Theory) یعنی عنوان Hellblade 2: Senua’s Saga در انحصار کنسول Xbox Series X و کامپیوتر (PC) خواهد بود و سال آینده در زمان نامشخصی برای این دو پلتفرم عرضه خواهد شد.
hellblade.jpg

با توجه به خریداری شدن استودیوی «نینجا تئوری» توسط شرکت «مایکروسافت» (Microsoft) ، تا حدودی دور از انتظار هم نبود که عنوان Hellblade 2: Senua’s Saga در انحصار پلتفرم‌های شرکت «مایکروسافت» قرار بگیرد؛ اما اکنون این موضوع بصورت رسمی از سوی این شرکت تایید شده است.
نسخۀ دوم این بازی ، دنباله‌ای بر نسخۀ اول است. از این عنوان چند هفته پیش در مراسم...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
مهم اینه که نیاز به خریدن XBSX نیست، از شبکه CODEX بازی رو تهیه می کنم :D تایید میشه PC پلتفرم مایکروسافته:> قبل از تکذیبش کمی فکر کنید :D

پ ن:به عنوان کسی که پلتفرم مایکروسافتو (PC) داره، انتظار دارم تمام بازیهاش همزمان بر روی هر دو پلتفرمش انتشار پیدا کنه.
من Fitgirl میگیرم آهنگ موقع نصبشو دوست دارم :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
وقتي بازي تنها در كنسول اكس باكس و سيستم عامل ويندوز در دسترس هستش اين يعني در انحصار پلتفرم هاي مايكروسافت
lol از اون کامنت های گیمفا طوری بود
PC پلتفرم مایکروسافت نیست توی تمام منابع هم تیتر زدن XBOX and PC Exclusive نه اینکه Microsoft Exclusive !
اینجا همیشه فرق داره :D مثلا تعریف درست از انحصاری که هر جا دلت بخواد متفاوت هست و تغییر میکنه یا تعریف عرضه شدن یه بازی برا PC که تو BC به PSNOW میگن عرضه رو PC پس خیلی عجیب نیست که PC هم پلتفرم مایکرو بدونن یک روز عادی در BC هست
من شخصا از خدامه نسل بعد مایکرو یکم در حد رقابت بشه بلکه دیگه این اوضاع LOSERطوری که فن هاش در فروم دارن بهتر بشه و به قول Amirone خیلی هم خوبه که تکلیف ما رو برا نسل بعد مشخص کرده و استقبال میشه :D

PERSIANGAMER_313

کاربر سایت
Nov 1, 2019
77
انقدر تو سر هم نزنید دیگه بازی که رو پی سی بیاد انحصاری نیست دیگه
انحصار یعنی من گیمر مجبور بشم برای تجربه فلان بازی حتما فلان کنسول رو بخرم نه اینکه چندتا انتخاب داشته باشم.

الان دیترویت رو پی سی هست خوب نیازی به پلی۴ نیست و انحصاری حساب نمیشه

کوانتوم بریک هم رو پی سی هست نیازی به ایکس باکس نیست و انحصاری نیست.

نی اوه
دث استرندینگ
فاینال
دیترویت
بیوند
هوی رین
همین بازی جدید پلی۵ فال
استریت فایگ
وووو
هیچ کدوم انحصاری نیستن مگه اینکه دوستان معنی تازه ای به انحصار بدن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
@Coma BlacK
دیدی گفتم ایراد گرفتن از تیترها همه گیر شده.حالا رسیده به تیتر شما
فروش Resident Evil 2 Remake از فروش نسخه اصلی سبقت گرفت
الانم حرفه ای گیری ایجاب میکنه تیتر رو عوض کنید یا نه؟

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
انقدر تو سر هم نزنید دیگه بازی که رو پی سی بیاد انحصاری نیست دیگه
انحصار یعنی من گیمر مجبور بشم برای تجربه فلان بازی حتما فلان کنسول رو بخرم نه اینکه چندتا انتخاب داشته باشم.

الان دیترویت رو پی سی هست خوب نیازی به پلی۴ نیست و انحصاری حساب نمیشه

کوانتوم بریک هم رو پی سی هست نیازی به ایکس باکس نیست و انحصاری نیست.

نی اوه
دث استرندینگ
فاینال
دیترویت
بیوند
هوی رین
همین بازی جدید پلی۵ فال
استریت فایگ
وووو
هیچ کدوم انحصاری نیستن مگه اینکه دوستان معنی تازه ای به انحصار بدن
مشکل شما و خیلی های دیگه همین جاست که در نظر نمیگیرید خیلی ها مثل من **کنسول گیمر** هستن
قرار نیست همه بتونن با pc بازی کنن خوده من با pc اصلا نمیتونم گیم بزنم اصلا حال نمیکنم گیم با pc بازی کنم
**کنسول گیمر** و **pc گیمر** کاملا ذائقه های متفاوتی دارن
حالا برگردم سراغ پست شما
شما میگی بازی ای که برای pc تایید بشه دیگه انحصاری نیست یعنی اگر یک بازی از xbox یا ps برای pc تایید بشه دیگه انحصاری نیست خب عزیز من اشتباهت همینجاست من نسل بعد ps5 میخرم اون وقت وقتی هل بلید روی کنسول من نیست شما اسمش رو چی میذاری؟؟؟؟؟؟ یا من xbox میخرم وقتی گادفال روی کنسول من نمیاد اون وقت شما براش چه اسمی میذاری؟؟؟؟
قرار نیست همه مثل شما هم کنسول باز و هم pc باز باشن
اسم این عناوین **انحصاری کنسولی** هست دوست عزیز

• Like
Reactions: Guzu

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
راستشو بگو چقدر سرچ کردی تا یدونه بلاگ از ناکجاآباد با این تیتر پیدا کنی ؟ :)) خدا قوت به خودت :D
همون صفحه اول سرچ گوگل هست. عین بعضیا نیستیم که بعد از 35 سال که مایکروسافت ویندوز 1.0 رو برا pc عرضه کرد .
هنوز خودشونو به کوچه علی چپ میزنند که ویندوز ،مایکروسافت ،شیب ،بام
مگه ویندوز پلتفرم مایکروسافته.
به نظرم یه خدا قوت اساسی به کسانی بگو
Windows 10 Hits 900 Million Devices - 1 Billion Expected in 2020
چون یک پلتفرم دو بیلیونی دیگه که مایکروسافت داره رو نمیتونن ببینن.
اونا شاهکارن

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
هر سونی فن با یک سی پی یو رایزن نسل دو با 16 پردازنده و رم 24 گیگ دی دی آر 4 و هارد SSD و کارت گرافیک GTX 2080 توی تایپک بازی های نسل بعدی ماکرو از این به بعد ظاهر خواهد شد. مدیونین فکر کنید که لپ تاب زغالیش نهایت ori and the will of the wisps را هم معلوم نیست اجرا کنه یا نه. :))

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
خیلیم عالی
:D:D:D
ما که راضی هستیم. ایشالا در اینده هم تمام بازی های اکس باکس رو pc بیاد که قطعا هم همینه. جدا و جدا مشکلی نداریم با این قضیه‌.
حالا ار پی جی پلی گراند و بازی اینیشیتیو و ابسیدین و ... هم معرفی شن امیدوارم هپین اتفاق براشون بیفته. ۴ تا ps فن هم کیفشون کوک شه با این قضیه خوبه. تو این شرایط کشور واقعا به شادی نیاز داریم.

بالاخره یه سری از این مراحل میگذرن و دغدغه شون "انحصار"نیست.
یه سری هم این چیزا مثل جون های وسط بازی میمونه براشون.
هر انحصاری شون که بره رو pc یه جون ازشون کم میشه تا جایی که نهایتا شاید گیمو ببوسن بزارن کنار. دغدغه روز و شبشون اینه حتما خودشون کسایی باشن که یه بازی خاص رو تجربه میکنن. مجددا خیلی هم عالی!:D:D:D:D

ایشالا که همه ps دار های عزیز هم شامل سیستم های قوی هستم و بازی رو تجربه میکنن و هیچکدوم مثل من صرفا یه لپتاپ ذغالی ندارن.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
انحصاری داریم و انحصاری کنسولی یعنی فقط روی یک کنسول میاد و رو بقیه کنسول ها نمیاد.ولی میتونه روی PC و استادیا و سرویس های یخچال و ماشین لباس شویی هم منتشر بشه
من Fitgirl میگیرم آهنگ موقع نصبشو دوست دارم :D
نه حاجی FITGIRL خوب نیست موقع آنپک کردن خیلی طول میکشه بنظرم نسخه COREPACK بگیر بهتره:DB-)

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
هر سونی فن با یک سی پی یو رایزن نسل دو با 16 پردازنده و رم 24 گیگ دی دی آر 4 و هارد SSD و کارت گرافیک GTX 2080 توی تایپک بازی های نسل بعدی ماکرو از این به بعد ظاهر خواهد شد. مدیونین فکر کنید که لپ تاب زغالیش نهایت ori and the will of the wisps را هم معلوم نیست اجرا کنه یا نه. :))
عكسم برات ميذارن از سيستمشون البته كافي نت محل شايد باشه
كاربراي گلد ٢٠٨٠ :D

• Smile
Reactions: g4mer

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
انحصاری داریم و انحصاری کنسولی یعنی فقط روی یک کنسول میاد و رو بقیه کنسول ها نمیاد.ولی میتونه روی PC و استادیا و سرویس های یخچال و ماشین لباس شویی هم منتشر بشه

نه حاجی FITGIRL خوب نیست موقع آنپک کردن خیلی طول میکشه بنظرم نسخه COREPACK بگیر بهتره:DB-)
هنوز مشرف نشدم من که حاجی باشم :D البته فیت گرل علاوه بر آهنگش حجمشم با اینترنت ذغالی من همخونی بیشتری داره :D
البته اینکه هر فن سونی این سیستم رو داشته باشه برای من باور پذیرتره تا فنای مایکرو که همشون اینترنت سوپر فست خدا گیگابیت پرسکند داشته باشن و همشونم تو آمریکا باشن که بتونن بازیهای PSNow رو تبلت سرفسشون تجربه کنن. البته گویا همشون دارن که تا یه بازی پلی استیشن رو PSnow میاد براش تاپیک میزنن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر