انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
این عکس آخری که گزاشتی اسم دسگاهش چیه؟
بابام میگه بچه که بوده کنسول بازیش یه چیزی بوده به اسم tv game اون زمان آتاری نبود اگه درست بگم بازیش اینطوری بود که ۲ تا خط کنار صفحه بود بعد ۲ نفره یکی خط چپی رو کنتر میکرد یکی خط راستی ولومی بود دکمه هاش
فکر کنم فقط همین یک بازی رو داشته البته بابام درست یادش نمیاد چه بازیایی داشته
چنین کنسولی رو تا حالا دیدید؟
تا همین چند سال پیش باهامون مولتی میزد خیلی حال میداد
یادمه برام ps1 خرید یه بازی بود به اسم راد راش(موتور جنگی) آقا مگه ما میتونستیم از این جلو بزنیم یه طوری بازی میکرد که جرات نمیکردیم بریم پیشش میزد لهمون میکرد تو بازی
این کنسول خیلی گرون بوده 48 هزار ین ژاپن
Nintendo_Color_TV_Game_6_Screenshot.png

Nintendo_tvgame_6.jpg

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
122829
اینو که همه یادتونه
وقتی این اومد اولا دکمه جهت بالا نداشت و اون بالا ۳ تا دکمه بود نه ۴ تا بازیای کمتری داشت مثلا تانک بازی رو نداشت
سر این کنسول دستی انقدر کتک خوردم که نگو بابام با شوهر خالم هر کدومشون یکی از اینا تو دستشون بود مینشستن با هم رکورد میزدن این رکورد اونو میزد اون ماله اینو اصلا به من نمیداد بازی کنم اگرم وسط بازی بود بهش میگفتم بده منم بازی کنم کتکه رو خورده بودم
چه دورانی بود با چیا سرگرم بودیم همش به یه چشم به هم زدن گذشت.
الانم میگذره فقط دوسدارم بدونم مثلا ۱۰۰ ساله دیگه تکنولوژی بازیا چطوری میشه.
فیلم نفر اول بازی رو اگه ندیدین بهتون پیشنهاد میکنم حتما ببینید درباره بازیای و دنیای مجازیه البته چنین تکنولوژی ای که تو فیلمه چیزی نیست که دور از ذهن باشه احتمالا تا حدود ۲۰ سال دیگه چنین چیزی رو میسازن و در دسترس عموم قرار میدن
من احتمال میدم این تکنولوژی الانم هست ولی فعلا برای صنایع نظامی ازش استفاده میکنن مثلا محیطی که قراره توش عملیات نظامی انجام بدن رو شبیه سازی میکنن و بعد خودشون میرن توی دنیای مجازی یه چیزی مثل عینک های واقعیت مجازی ولی خیلی پیشرفته تر
مثلا همین gps ی که همه تو گوشیاشون دارن یه جا خوندم تو جنگ جهانی دوم نظامی ها ازش استفاده میکردن یا همین واقعیت مجازی ، کلا هر تکنولوژی جدیدی که میاد اول برا صنایع نظامی استفاده میشه بعد که قدیمی شد برای عموم آزاد میشه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
rozmad70_220703-2912217!1.jpg

این نسخه ایرانیشه
Nintendo_tvgame_6.jpg
ما تو دهه 1350 وقتی کنسولهای نسل اول تولید میشه خود ایران کنسولی برابر با کیفیت روز دنیا تولید میکرده.
این تولید خودمونه.نه چینیه مثل امپراطور:-s:-s:-s:-s:-s
2019-11-14_18-53-29.jpg
یه مدل دانش آموزی داشته که کیت بوده خوودشون سر هم میکردن و یه مدل آماده.

آخرین ویرایش:

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
آ
rozmad70_220703-2912217!1.jpg

این نسخه ایرانیشه
View attachment 122832
ما تو دهه 1350 وقتی کنسولهای نسل اول تولید میشه خود ایران کنسولی برابر با کیفیت روز دنیا تولید میکرده.
این تولید خودمونه.نه چینیه مثل امپراطور:-s:-s:-s:-s:-s
View attachment 122836
یه مدل دانش آموزی داشته که کیت بوده خوودشون سر هم میکردن و یه مدل آماده.
قا همین الان عکسش رو نشون بابام دادم گفت همین بوده

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
رشتم الکترونیکه حدود ۸ سال پیش یکی برام یه آتاری آورد که تعمیر کنم بعد درستش کردم وقتی اومد که ببردش بهش گفتم باید ترانس براش بخری و فیش و از این چیزا بعد دید هزینه تعمیر با این چیزا زیاد میشه ازش ۵ تومن خریدمش:D:D:D
هنوز آتاریمو دارم با ۲ تا دسته چندتا بازی حتی کارتنشم هست سالمه تو انباریه اگه درش آوردم یه عکس ازش میزارم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
بچه ها . کلی پیرمرد بود جایی امروز. پرسیدم 150 تومن پول این کنسول چقدر میشه. گفت من 320 تومن حقوق میگرفتم و پیکان 800 تومن بود
خودتون حساب کنید. البته یه چیز برام باحال بود با 2.5 ماه حقوقش میتونست ماشین بخره. و کنسول نصف حقوقش بود.

آخرین ویرایش:

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
یه خبر که نمیدونم باید خوشحال باشیم یا ناراحت چون معمولا وقتی میرن سراغ بازیای قدیمی گند میزنن به بازی خداکنه این دفعه اینطور نشه

ساخت بازی I.G.I 3: Origins با انتشار یک تریلر تایید شد؛ عرضه در سال ۲۰۲۱

طبق صحبت‌های سازنده‌ی بازی، توسعه‌ی سومین قسمت از بازی‌های IGI فعلا در مراحل ابتدایی قرار دارد و در حال حاضر، بازی برای انتشار در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است.

و بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، ساخت سومین قسمت از سری بازی‌های IGI تایید شد. امروز، در جریان آخرین اخبار بازی و طی یک کنفرانس خبری، استودیو تادمن اینتراکتیو (Toadman Interactive) ساخت بازی I.G.I 3: Origins را با انتشار یک تریلر کوتاه، تایید کرد.
باتوجه‌به اطلاعاتی که در این کنفرانس منتشر شده، بازی I.G.I 3: Origins قرار است یک شوترِ اول‌شخص-تاکتیکی مخفی‌کاری باشد و داستانش یک پیش‌درآمد برای ماجراهای قسمت‌های قبلی، یعنی دو بازی Project I.G.I و I.G.I.-2: Covert Strike خواهد بود که روی هم رفته، توانستند بیش از یک میلیون نسخه بفروشند و ساختشان را استودیو Innerloop Studios برعهده داشت. گفتنی است که ساخت قسمت سوم از این مجموعه فعلا در مراحل ابتدایی قرار دارد و یکی از خالقان سری هم در ساخت آن دست دارد.
مدیرعامل استودیو تادمن اینتراکتیو یعنی رابین فلودین، پیرامون ساخت IGI 3 چنین گفته است:
من خیلی هیجان‌زده هستم که بگویم مراحل ابتدایی ساخت بازی به‌خوبی درحال پیشرفت است و ما یک «بازی پایه‌» خوب را ساخته‌ایم که تجربه‌اش در استودیو، بسیار جذاب و مفرح است. امروز در تیزری که منتشر می‌کنیم، قسمتی از ساخت بازی‌مان را که در مراحل ابتدایی‌اش است نمایش می‌دهیم؛ بدیهی است که با پیش‌رفتن ساخت بازی، خیلی از جنبه‌هایش پیشرفت خواهد کرد و از آن‌جایی که به دریافت بازخوردها و بررسی ایده‌های بازیکنان و هواداران علاقه‌مند هستیم، در همین مراحل ابتدایی ساخت بازی، قسمت‌هایی از آن را برای شما به‌نمایش می‌گذاریم. دوست داریم واکنش‌ها و ایده‌های شما هواداران را بررسی کنیم تا بهترین بازی ممکن را به شما تحویل بدهیم.

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
بازی روبوکاپ علیه ترمیناتور
یکی از گرافیکی ترین بازیا نسل ۴ بود که رو سگا جنسیس و سوپر نینتندو اومد
راه های مخفیش یادت میاد
چه تنوع سلاحی داشت بی ناموس
دورانی که بازی ها 1 نوع اسلحه داشتن این خدایی میکرد
چه غول اخرهایی 8->

• Like
Reactions: che-jaleb

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
بازی قشنگی بود بخصوص برا طرفدارا robocop مثل خودم
من robocop fan ام :x برعکس خیلی ها که طرفدار ترمیناتور و آرنولدن

m23k_screenshot_۲۰۱۹۰۴۰۹-۰۴۳۰۴۵~2.png
اتفاقا منم از اونام که پلیس اهنی 1 رو هزار بار دیدم (هنوزم دارمش)
هر وقت اسم کلارنس میاد فقط یاده پلیس اهنی 1 میفتم
یادش بخیر
پلیس اهنی تنها فیلمی هست که بیشترین ارزش تکرار رو برای من داشته و خواهد داشت
"زنده یا مرده با من میای "

• Like

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
  • Like