انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
با مایع گلی فقط :Cheesygrin:

g0o0o0l.jpg
بازی کوآپ با بچه ها میکردیم 25 سال پیش. ring bell run
معمولا گروهها ده نفره بود . اکیپی ،بازی هم تو ظهر ،شب برگزار میشد.
یادش بخیر. بازیهای آتاری 2600 خیلیاش الان رو کامپیوتر هست. مثل اون هواپیما. دزد و پلیسش. مگا من بود دیگه.
یادش بخیر. چهار تا پیکسل بود کلا.

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
یه چیزی توی نظر سنجی گزینه زیر ۵ سال دیگه واقعا خنده داره
تا ۲ سالگی که بچه داره شیر میخوره بعد تا بیاد متوجه بشه دست و پا داره و سنش از ۵ سال رد کرده
اونوقت حدود ۳ سال وقت میکنه بازی کنه اونم با کنسولی که شاید اسمش رو به زور میتونسته بگه بعدم مثلا الان یادش باشه ۳ سالگی چی بازی کرده و اون دوران بهترین دورانش باشه.

• Like
Reactions: che-jaleb

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
تو همین فروم یه دوستی داشتم
آیدیش farid.sarvar بود شبیه آیدی خودت
اتفاقا متاهلبود بچه هم داشت
یادش بخیر
چه روزایی داشتیم
خودم که فقط با این نوستالژیا زنده ام
حتی چند سال از گیم جدا شدم و خارج از کشور بودم
از گیم نمیشه جدا شد چطور دووم آوردی
من اگه بازی نکنم افسردگی میگیرم چون دیگه هیچ چیزی برام لذت بخش نیست
من گیم رو به مهمونی و دور همی ترجیح میدم
گیم رو به مسافرت ترجیح میدم
گیم رو به پارک و فضای سبز ترجیح میدم
کلا گیم رو به هر تفریحی فکر کنی ترجیه میدم حتی حاضرم با اقوام قطع رابطه کنم ولی با گیم نه

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
من وقتی پا بازیم گشنگی یادم میره مثلا ۸ ساعت بازی میکنم هیچی نمیخورم بعد تا میگم گشنمه خانواده میگه چیشده بازیت تموم شد؟
شما هم همینطوری هستین؟

• Like
Reactions: Arth@s

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
سلام به دوستان ، من ۵۳ سالمه از زمان کومودور و سگا و آتاری گیم بازی میکنم ، تقریبا ۸۰ درصد گیمهای بازار رو میگیرم ، الان رو کنسول ۴ پرو بازی میکنم ، پدر بزرگ اصلی انجمن احتمالا بنده هستم ، پیروز باشین ،،

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
آقا، سن بازنشستگی و معیار پیری دنیای گیم تغییر کرده هـــا!!!! :D
الان ما که بالای سی سال سن داریم، باس بریم یه تاپیک جدید بزنیم! :D

سلام به دوستان ، من ۵۳ سالمه از زمان کومودور و سگا و آتاری گیم بازی میکنم ، تقریبا ۸۰ درصد گیمهای بازار رو میگیرم ، الان رو کنسول ۴ پرو بازی میکنم ، پدر بزرگ اصلی انجمن احتمالا بنده هستم ، پیروز باشین ،،
منو باش خیال می کردم بعد از رد کردن 30، رو دستم نمیاد! :|
جناب خیلی مخلصیم! :|
رُشد بذر دنیای گیم رو با چشم های خودتون دیدید ماشالله. صد و پنجاه و سه ساله بشید! ^:)^

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
بالای ۲۵ کمه ،، بالای ۴۰ منطقیه
اون زمان که این تاپیک زده شد گیمر سن بالا نداشتیم حداقل خیلی کمتر از الان بود برا همین زده ۲۳ سال به بالا الانم که میبینید اعضا حدود ۳۰ سال به بالا هستن چون اینا همونایی هستن که موقع ایجاد تاپیک حدود ۲۳ سالشون بوده که به احتمال زیاد خود آرتاس که ایجاد کننده تاپیک بوده اون زمان ۲۳ سالش بوده
یادش بخیر اون زمان این انجمن خیلی فعال بود ولی الان دیگه تقریبا غیر فعال شده

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
عکس پروفایلتو عشقه بازی شینوبی یکی از بهترین بازیای عمرم بود بعد هم که تنچو اومد و نینجا گایدن
الانم که منتظر ghost of tesushima هستم
کلا عاشق بازیای نینجایی و مخفی کاریم

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
اقا شما هم با مایع ظرف شویی یا خمیر دندون سی دی های ps1 رو میشستین یا فقط ما این کارو میکردیم؟؟؟
استفاده از خمیر دندون به عنوان اخرین راه حل بود من معمولا با یه چند تا تف کارم راه میفتاد.

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
بخاطر ناظم ها دست بن کن زیاد داشت اینجا فله ای و بی دلیل بن میکردن اعضا
خیلی ها از این فروم رفتن
رفتن فروم ها دیگه
رفتن فیسبوک
و کم کم اینجا خالی شد

بعد تلگرام و اینستا شد و سلیقه ای کسی بلاک نمیکنه
تو همین فروم تو بخش کنسول wii یه ps fan اومد به من نوشت منظوری ندارم اما همتون مثل سگ هاررید

ما گزارش کردیم اما ناظما رفتن تو حالت کما چند ساعت . بعد شاکی شدیم تو همون تاپیک گفتیم بی احترامی نکنید
بعد دیدیم ما بن ۲ ماهه شدیم اما توهین کننده نه
بخاطر این بی عدالتی ها زیاد خیلی ها رفتن

مشکل اینجا بود هر بچه ۱۲ ساله ای ناظم میکردن
یکی از ناظم ها با من دشمن بود
یه ۴ تا ۵ سالی به همین منوال گذشت تا یه روز تو یه تاپیک نوشت تازه دیپلم گرفتم میخوام دفترچه پر کنم برم خدمت
هر بچه کم سنی مدیر و ناظم میکردن

من چنتا آیدی بن دائم شده دارم
تا آیدی بن دائم میشد بعدا آیدی جدید میساختم به یک هفته نرسیده دوباره بن دائم میشدم
چون تو تاپیک ها nintendo و xbox فعال بودم و بالا ۶۰ تا نقد و بررسی بازس نوشتم از این کنسول ها و تو فروم گذاشتم دوستان ناراحت میشدن ps fan نیستم و حسودی میکردن من فعالتر از اعضا تحریریه فرومم
( من از نویسنده ها مجله ها بازی کام . پردازش و ..... بودم )

آخرین آیدیم همین آیدیه . هنوز اولین پیام بهم تو پخ هست روزی که این آیدی ساختم
از دوستان مدیر پیام دادن و اخطار دادن
از ایدی بن شده نگو که دلم خونه
الان از فایرفاکس نمیتونم وارد انجمن بشم
از کروم هم همین طوری هر دو ایدی بن شده
مینویسه دسترسی شما محدود شده است
الان با اپرا باز میکنم انجمن رو
چطور میشه بعد این همه مدت باز نشده که حداقل از همون مرور گر فایرفاکس برای باز کردن انجمن استفاده کنم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
بخاطر ناظم ها دست بن کن زیاد داشت اینجا فله ای و بی دلیل بن میکردن اعضا
خیلی ها از این فروم رفتن
رفتن فروم ها دیگه
رفتن فیسبوک
و کم کم اینجا خالی شد

بعد تلگرام و اینستا شد و سلیقه ای کسی بلاک نمیکنه
تو همین فروم تو بخش کنسول wii یه ps fan اومد به من نوشت منظوری ندارم اما همتون مثل سگ هاررید

ما گزارش کردیم اما ناظما رفتن تو حالت کما چند ساعت . بعد شاکی شدیم تو همون تاپیک گفتیم بی احترامی نکنید
بعد دیدیم ما بن ۲ ماهه شدیم اما توهین کننده نه
بخاطر این بی عدالتی ها زیاد خیلی ها رفتن

مشکل اینجا بود هر بچه ۱۲ ساله ای ناظم میکردن
یکی از ناظم ها با من دشمن بود
یه ۴ تا ۵ سالی به همین منوال گذشت تا یه روز تو یه تاپیک نوشت تازه دیپلم گرفتم میخوام دفترچه پر کنم برم خدمت
هر بچه کم سنی مدیر و ناظم میکردن

من چنتا آیدی بن دائم شده دارم
تا آیدی بن دائم میشد بعدا آیدی جدید میساختم به یک هفته نرسیده دوباره بن دائم میشدم
چون تو تاپیک ها nintendo و xbox فعال بودم و بالا ۶۰ تا نقد و بررسی بازس نوشتم از این کنسول ها و تو فروم گذاشتم دوستان ناراحت میشدن ps fan نیستم و حسودی میکردن من فعالتر از اعضا تحریریه فرومم
( من از نویسنده ها مجله ها بازی کام . پردازش و ..... بودم )

آخرین آیدیم همین آیدیه . هنوز اولین پیام بهم تو پخ هست روزی که این آیدی ساختم
از دوستان مدیر پیام دادن و اخطار دادن
راست میگه. من یه بار برا اینکه پرسیده بودم نسخه فیت گرل fable آپدیت هست. بن شدم.
دیروز لیست follower هامو چک کردم از 12 تا 6 تا رفته بودن ،کلا اکانت حذف.
4 تا دو سالی بود اصلا سر نزده بودن. 2 تا هم کلا نمینوشتن.
یه زمان. اینها صفحه اول تاپیک ،50 مطلب آخر تاپیک بود.
هر 4 ساعت یه بار عوض میشدن.
اینقدر مسخره بازی تو فروم در آوردن ،همه رفتند.
ماها ته مونده هاشیم ،یه سری ها گروه تلگرامی ساختن.
الانم هستند . مخصوصا تو تیم تحریریه.اگه به پلتفرمشون بگی ،بالا چشمش ابرو هست. هیچی ،دیگه.
______
ماها که دیگه همین یکی دو سال هست و ما هم باید بریم تو همین گروهها.

• Like
Reactions: Love Console

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
طرف بهم تو پخ پیام داد فحش ناموس میداد و کلی توهین . یک کلمه هم جواب ندادم
دقیقا ۳ روز گزارش کردم حداقل ۲۰ بار گزارش کردم . هیچی به هیچی
توکبخش شکایات مطرح کردم جواب ندادن
روز ۴ ام ( طرف تو اون چند روز ادامه میداد ) دیگه اسکرین شات گرفتم
گذاشتم تو بخش شکایات و نوشتم این طرف ۴ روزه به ناموسم توهین میکنه منم همش دارم شکایت میکنم کسی جوابگو نیست
خداوکیلی به ‌۲۰ ثانیه نکشیده بن شدم دلیل زده بود انتشار عکس از پیام خصوصی

تو تم قدیم سایت . وقتی بن میشدی تو پروفایلت دلیل بن شدنت بود
مال من چندبار اصلا ننوشته بود دلیل بن ... اصلا ننوشته بود بن شدم :Cheesygrin::D

من خودمم مدت ها بود اصلا فعال نبودم با این آیدیم تازگیا فعال شدم وگرنه با این شرایط و گذشته بعد واقعا خودم با خودم فکر میکنم چرا واقعا تو این فروم دارم پیام میدم با این همه بدی هایی که در حقم کردن :Cheesygrin:
پدر اونو خدا بیامرزه تو پ.خ بود(راستی قصدم دفاع نبود ،اشتباه نگیری.منظورم پشت پرده گفتنش بود.)
کاربر فعال همینجا . سه هفته پیش تو تاپیک بهم میگه ،بی شعور. گزارش نکردم،گفتم بزار ببینم ناظمای اینجا که سر بنچمارک میان پشت هم به ما اخطار میدن. کاری میکنند. دیدم ،نه. اصلا
گفتم باشه. از اونموقع هر چی ناظما میگفتن ،اگه منطقی نبود جلوشون وایمیستم.
میخوان بن کنن ،بکنن. طرف داره فحش میده. هنوززم هست ،تاپیکش.
همون موقع یه ناظم داشت میدید. انگار نه انگار.
خودشون دوست دارن. افزایش بازدید مهمه.
رسما شده اینستاگرام.
جزء قوانین هست با ذکر منبع خبری.
کلی کاربر برا همینا بن شدن ،کلی تاپیک منو پاک کردن. که منبع فارسی نباشه.
گفتم بازی ایرانیه. منبع از کجا بیارم.

آخرین ویرایش:

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
مخلص جمع!

یه چیزی توی نظر سنجی گزینه زیر ۵ سال دیگه واقعا خنده داره
تا ۲ سالگی که بچه داره شیر میخوره بعد تا بیاد متوجه بشه دست و پا داره و سنش از ۵ سال رد کرده
اونوقت حدود ۳ سال وقت میکنه بازی کنه اونم با کنسولی که شاید اسمش رو به زور میتونسته بگه بعدم مثلا الان یادش باشه ۳ سالگی چی بازی کرده و اون دوران بهترین دورانش باشه.
باور کن فرشید جان، تو همین فروم مورد داشتم که بهم گفت "من 3 سالگیم بیشتر از هر دورانی از گیم لذت بردم" برای همین آوردمش تو نظرسنجی و همونطور هم که میبینی 21 نفر بهش رای دادن :D
من وقتی پا بازیم گشنگی یادم میره مثلا ۸ ساعت بازی میکنم هیچی نمیخورم بعد تا میگم گشنمه خانواده میگه چیشده بازیت تموم شد؟
شما هم همینطوری هستین؟
یادمه اون موقع ها (زمان سگا) با استفاده از همین فن، روزه میگرفتم، اونم بدون سحری؛ ملت تشتکشون میپرید
بالای ۲۵ کمه ،، بالای ۴۰ منطقیه
درود! آقا دم شما گرم! یه کم بیشتر از خودتون بگین، از سبک و گیم های مورد علاقتون؛ پس ما هم این مسیر گیمری رو ادامه بدیم؟ :D
درباره اون مورد دوم هم، بله، حق با شماست، منتها من اون موقع که این تاپیک رو زدم، حساب کردم دیدم با 23 سال سن تقریبا 15سال هست که گیمرم، برای همین احساس کردم که پیر اینکاریم دیگه :D کلا بنظرم کسی که یه کاری رو بیشتر از 20 سال مشغولش باشه، واقعا باید بهش گفت پیر اونکار :D

ali dante

کاربر سایت
Nov 11, 2019
67
والا تو نظر سنجی گزینه 5 سالگی هست که خیلی جالبه والا ما که 5 سالگیمون یادمون نمیاد چه برسه بهترین دوران گیم زدنمون باشه کلا چیزی که بارها دیدم همین گفتن ادعا کردن و افتخار گیمری تو پایین ترین سن ها هست حالا چه افتخاری داره نمیدونم والا با چند نفری بحث داشتیم 3 سالگی گیم میزدن شنیدیم ایشالا امید هست یکی پیدا بشه بگه از زمان جنینی =))
اما من خودم به شخصه بخوام بگم بازی تو فاز بازی رفتن تو سن 7 سالگی با این وسیله ها بود که دوتا دکمه فشار میدادی به وسیله فشار اب اون حلقه ها رو بندازی تو اب شروع کردم =)) بعدش هم که رسیدم به این اتاری دستی ها که الان هم تولید میشه بعدش میکرو اون بازی پرنده شکار کردن و اون سگه بعدشم سگا و بازی نیجا سگی و اون هلکوپتره و شورش در شهر و زدن خودم به مریضی و مدرسه نرفتن برای اینکه بشینم مورتال کمبت برم =)) بعدشم رسیدیم به پلی 1 صب که چشمون باز میکردیم صبونه نخورده دست رو نشسته روشن میکردیم تارزان میزدیم هرکول میزدیم شورش در شهر متال اسلوگ { با همون سرباز کوچولو یا اسم دیگش سرباز عربی } فوتبال 99 و اند تا بازی دیگه خلاصه که جز بهترین دوران بود البته نه برای من بلکه برای هر کسی پلی 1 جز بهترین دوران هاش بوده .
یه روزی از روزها ما رفتیم خونه پسر خالم اینا اقا پی سی روشن کرد فوتبال گذاشت برامون فوتبال چی بود ؟ فیفا 2003 اینو که دیدم به قول امروزی ها پشم کرکی برام نموند رسما { البته که تو اون سن چیزی وجود نداشت =))} خلاصه بعد از برگشت از خونشون هنوز هنگ بودم با اون کیفیت گرافیک دیگه به قولی گیر 3 پیچ دادم من پی سی میخوام که برادر محترمم لطف کرد بعد چند وقت دیگه اولین پی سی عمرمو برام گرفت اون روز وقتی از مدرسه برگشتم بهترین سورپرایز عمرمو رقم زد وقتی پی سی تو اتاقم دیدم کلا رو زمین خودمو حس نکردم اصن یه چی میگم یه چی میشنوید چه خاطره ها داشتم با پی سی که فرداش امتحان داشتم اما پای بازی و فوتبال بودم حتی یادمه امتحان نهایی داشتم بازم پای بازی بودم یادمه که یه شب من هانت نصب کردم خواستم بازی کنم دیدم صب بیاد برم مدرسه خدا خدا کردم اونشب برف بیاد وضعیت هوا بوی برف میداد چنان برفی امد که 1 هفته مدرسه ها تعطیل شد=)) خلاصه بگم سرتون درنیاد در کنار پی سی پلی 2 و 3 و الان هم 4 فقط برای عنحصاری هاش اما خو به شخصه با اون سورپرایزی که اون زمان سر پی سی شدم که اصن واقعا با کلام قابل وصف نیستن عاشق پی سی هستم خدا رو شکر که فعلا 29 سال سنمه زنی ندارم تا منو از عشقم جدا کنه { البته کور خونده =))} ولی خطرناک ترین تهدید جهانی برای یه گیمر همین زن هست=)) امیدوارم تا ابد پای عشقتون بمونید یا اگه مجبور شدید دیگه نهایت زن بگیرید همون صحبت های اولیه خواستگاری گربه دم حجله بکشید که تو اگه تو زندگی من بیای عشق اول منی نیستی بلکه عشق سوم من هستی =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر