انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
این قدر که گاو ها بهم قلب میدادن بعضیاشون شیر طلایی بهم میدادن
بعضی مرغ هام تخم مرغ طلایی میذاشتن
توی کلبه تلویزشون وضعیت اب و هوی فردا رو اعلام میکرد
مسابقه هایی که بعضا توی روستا برگزار میشد
سگ با وفا که با یه سوت خودش رو بهمون میرسون گاهی مریض میشد گاهی هم .....
زمین شخم زدن ها بذر پاشیدن ها
مخ زدن ها و شاخه گل بردن ها
عکس کاورش یک دنیا خاطرست
اصلا یه حس عجیبی داشت بازیش انگار هر کار میکردی بازم از تمام راز و رمز های بازی نمیتونستی سر در بیاری. چند تا الهه بود تو بازی یادم یکیش خیار مینداختی تو آب میومد. دستور آشپزی ها و آشپزی کردن عالی بود.یادم میرفتی تو هتل زنگ میزدی برات لوازم آشپزخونه میوردن معدن ها و سنگ های قیمتی، ماهی گیری کلا یه دنیایی بود واقعا که هرچی میرفتی میفهمیدی خیلی چیزا هست که نمیدونی.
اون کتاب قدم به قدمش هم نصف اطلاعاتش غلط بود. یادم توش نوشته میتونی شهردار شی ما همه کاری که میگفت میکردیم نمیشد، بعد هی فکر میکردیم یه جای کار غلط رفتیم دوباره از اول :D یا مثلا میگفت میتونی زمین های اطراف مپ که ابر روشون بخری! اون king city هم دروغی بیش نبود اون ویدیوی یوتوب احتمال زیاد فیک خودشون ماد درست کردن بر اساس شایعه شهر که اون موقع ها مد بود.
الان با این عکس همه ی داستان هایی که تو بازی بود از جلو چشم رد شد. کسایی که بازی نکردن واقعا چه الماسی رو از دست دادن.

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
اصلا یه حس عجیبی داشت بازیش انگار هر کار میکردی بازم از تمام راز و رمز های بازی نمیتونستی سر در بیاری. چند تا الهه بود تو بازی یادم یکیش خیار مینداختی تو آب میومد. دستور آشپزی ها و آشپزی کردن عالی بود.یادم میرفتی تو هتل زنگ میزدی برات لوازم آشپزخونه میوردن معدن ها و سنگ های قیمتی، ماهی گیری کلا یه دنیایی بود واقعا که هرچی میرفتی میفهمیدی خیلی چیزا هست که نمیدونی.
اون کتاب قدم به قدمش هم نصف اطلاعاتش غلط بود. یادم توش نوشته میتونی شهردار شی ما همه کاری که میگفت میکردیم نمیشد، بعد هی فکر میکردیم یه جای کار غلط رفتیم دوباره از اول :D یا مثلا میگفت میتونی زمین های اطراف مپ که ابر روشون بخری! اون king city هم دروغی بیش نبود اون ویدیوی یوتوب احتمال زیاد فیک خودشون ماد درست کردن بر اساس شایعه شهر که اون موقع ها مد بود.
الان با این عکس همه ی داستان هایی که تو بازی بود از جلو چشم رد شد. کسایی که بازی نکردن واقعا چه الماسی رو از دست دادن.
شهر به نظرم دروغ نبود من کد های گیم شارکش رو میزدم درست هم عمل میکرد یه وسایلی بهم میداد که اصلا تو بازی ندیدم حتی وسایل خونه رو هم میشد تو صندوق بزاری ولی نمیتونستی استفاده کنی و اگه ابن کد رو میزدی بازی میرفت تو یه حالت باگ و دیگه نمیتونستی از او قسمت صندوغ استفاده کنی
بعضی کدای گیم شاک توی دفترچه رمز ps1 میدونی چرا اشتباه بود؟چون از راست به چپ نوشته شده بود در صورتی که حروف انگلیسی از چپ به راسته در نتیجه باید کدها رو برعکس میزدی

حتی یه کدی داشت مثلا بذر میخریدی میزاشتی تو صندوق بعد بازی رو ذخیره میکردی بعد اون کد رو از توی گیم شارک فعال میکردی بعد بذر توی صندوغت بینهایت می شد

در کل بگم حدود ۲ سال این بازی رو میکردم شاید روزی ۵ ساعت یا بیشتر ته کدای گیم شارکش رو درآوردم
اون زمان اینترنت هم نبود یعنی هرکسی تو خونش کامپیوتر نداشت که بخواد به نت وصل بشه هرکی هم داشت پولدار زمان بود

هنوز سیو بازی رو تو مموری ps1 دارم

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
127188

کسی اسم پاکت استیشن رو شنیده بود تو بازی؟
اگه چنین وسیله ای رو داشتی گفته شده بود که همه کار برات میکرد هر غذایی که دلت بخواد بهت میداد و خیلی چیزا
من یادمه کدش رو زدم اون وسیله اومد تو صندوق یا کوله پشتیم ولی چون جزو وسایل خونه بود نمیشد ازش استفاده کرد
تو عکسم مشخصه که چنین چیزی هست

sepehr_100

کاربر سایت
Mar 16, 2017
111
یه بازی بود که روی Dreamcast دو سه باری تلاش کردم تمومش کنم اما وسطاش گیر میکرد و هیچ راهی برای پیشروی پیدا نمیکردم" شایدم دیسکش عیب داشت. با اینکه اون زمان خیلی دوسش داشتم به ناچار بیخیالش شدم و نامشم یادم رفت تا اینکه امشب شانسی تصویرشو دیدم و یهو یادم افتاد اِ این همون لعنتی بودش:Dسرانجام میتونم بوسیله یوتیوب ادامشو تموم کنم:D

128568

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یه بازی بود که روی Dreamcast دو سه باری تلاش کردم تمومش کنم اما وسطاش گیر میکرد و هیچ راهی برای پیشروی پیدا نمیکردم" شایدم دیسکش عیب داشت. با اینکه اون زمان خیلی دوسش داشتم به ناچار بیخیالش شدم و نامشم یادم رفت تا اینکه امشب شانسی تصویرشو دیدم و یهو یادم افتاد اِ این همون لعنتی بودش:Dسرانجام میتونم بوسیله یوتیوب ادامشو تموم کنم:D

View attachment 128568

این بازی 4 تا دیسک بود که ادم حسابی های پشت شهرداری فقط دیسک 1 رو می فروختن بس که مشتی بودن
دیسک هم خراب نبوده این دستگاه cd نبود 1 کوفت دیگه ای بود gd همچین چیزی که حجمش 1 گیگ بود به خاطر همینم سگا به چوخ رفت که از dvd استفاده نکرد یعنی یکی از دلایل مهمش خلاصه کنم که به خاطر گرون بودن gd خام و نایاب بودنش به اجبار اومدن داخل cd جاش دادن برای همین چند بازه ها جایی که صفحه سیاه می شد یا گیر می کرد باید دیسک بعدی رو می ذاشتی که بدین ترتیب حتی کسایی که 4 تا دیسک این بازی هم داشتن نتونستن تمومش کنن sof هم همین شکلی بود سونیک 2 هم فقط ساب تایتل ژاپنیش کار می کرد برای همین باید می ذاشتی ساب ژاپنی تا وسطلاش سیاه نمی شد به این ترتیب خلاصه
البته شما الان با شبیه ساز خود دریم کست یا ps2 می تونی راحت تا اخرشم بری من خودم بعدا روی ps2 تمومش کرد انصافا از بهترین بازی های عمرمم بود.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سونیک 2 هم فقط ساب تایتل ژاپنیش کار می کرد برای همین باید می ذاشتی ساب ژاپنی تا وسطلاش سیاه نمی شد به این ترتیب خلاصه
ای داد بیداد! :| پس بگو جریان چی بود! من عاشق این Sonic Adventure 2 بودم، ولی یه ۶،۷ مرحله که می‌رفتم (فکر کنم بعد از مرحله جنگل) به یه لودینگی می‌رسید و صفحه سیاه می‌شد.
حیف شد که یه ۱۷،۱۸ سالی دیر فهمیدم این قضیه رو. :|

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
یادش بخیر یک بازی بود از کاراکترای بازی تیکن اسمش فکر کنم Nina بود!
یک بزای جدا ازش ساختن❊ رو کشتی تفریحی بود خیلی جذاب بود رو ps2
یک بازیم بود bouncer مثل شورش در شهر بینهایت جذاب مال ps2 بود!
اون موقع کپی خور اینا نبود و من این بازیارو از خارج کشور میخریدم
یادش بخیر بعدنا action replay 2 اومده بود اونو ملت میزاشتن و بعد بازی اجرا میکردن و اینطوری کپی خور اینام بود

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
یادش بخیر یک بازی بود از کاراکترای بازی تیکن اسمش فکر کنم Nina بود!
یک بزای جدا ازش ساختن❊ رو کشتی تفریحی بود خیلی جذاب بود رو ps2
یک بازیم بود bouncer مثل شورش در شهر بینهایت جذاب مال ps2 بود!
اون موقع کپی خور اینا نبود و من این بازیارو از خارج کشور میخریدم
یادش بخیر بعدنا action replay 2 اومده بود اونو ملت میزاشتن و بعد بازی اجرا میکردن و اینطوری کپی خور اینام بود

اسمش Death By Degrees یادش بخیر یادم میاد تو بازی حین مبارزه ضربه میخوردی لباسش تیکه تیکه میشد .اگه حرفه ای نبودی تا آخر بازی لخت میشدی ..واقعأ بازیش زیبا بود سخت..

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
اسمش Death By Degrees یادش بخیر یادم میاد تو بازی حین مبارزه ضربه میخوردی لباسش تیکه تیکه میشد .اگه حرفه ای نبودی تا آخر بازی لخت میشدی ..واقعأ بازیش زیبا بود سخت..
دقیقا لباساش پاره میشد
خیلی جذاب و سخت بود
حیف دیگه بازیا اونطوری نیستن
بازی ایکو رو من اریجنال خریده بودم اومدم دیدم ایران تهران پشت شهرداری اون موقع ها میفروشن پرسیدم گفتن کپی خوره دستگات گفتم نه
با کاورای بزرگ ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر