انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
به نظرم کلا گیم تغییر کرده قبلا 99 درصد بازی ها گیمپلی بود و کمتر گیمر درگیر کات سین و داستان و... میکردن اما الان یک جورایی بازی ها شبیه فیلم شده همه دنبال جلوه های ویژه و داستان و گرافیک و... هستن

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
یک بازی دیگه پیدا کردم که به نظر من یکی از بهترین بازی ها در سبک پلتفرمینگ هست تجربه این بازی خارج از دوره زمانیه حتما بازیش کنید
کاملا با حرفت موافقم... یادمه اول خوده کارتونش رو دو سه بار دیدم و خیلی خوشم اوومد، بعد دیدم بازیش اوومده و رفتم گرفتم. خیلی خوب یادمه این بازیو... واقعا گیم پلی محشری داشت! چقدر سر زدن باس اولش فسفر سوزوندم... اون قدرتای شمشیرش... وقتی یاد گرفتم زمینو بشکونم (بهش میگفتم زلزله زدن :D ) و تونستم حروف Hercules رو کامل کنم... حتی چند وقت پیش داشتم رو ویتا GoW میرفتم، اونجا که کریتوس سوار پگاسوزش میشه و شروع میکنه به جنگیدن، قشنگ یاد بازی هرکولز افتادم.
واقعا وان آو دِ بست پلتفرمینگ گیمز اور!!!
اینو کی یادشه؟ من با این بازی زندگی کردم:D همون موقع بالای 3 بار یادمه تمومش کردم اون دوبار بعدش به خاطر پایان بازی بود :))

View attachment 143843
مومیاییه دیگه؟ نمیدونم من چرا زیاد حال نکردم باهاش ولی دوروبریام خیلی بازیش میکردن
به نظرم کلا گیم تغییر کرده قبلا 99 درصد بازی ها گیمپلی بود و کمتر گیمر درگیر کات سین و داستان و... میکردن اما الان یک جورایی بازی ها شبیه فیلم شده همه دنبال جلوه های ویژه و داستان و گرافیک و... هستن
بطور کلی با حرفت موافقم ولی بنظرم اول بهتره مشخص کنی منظورت از قدیم، چقدر قدیمه؟ اگه برای زمان بازیهای 2D رو میگی، که آره، کاملا با حرفت موافقم! دلیل فنی هم داره، چون واقعا سازندها اون موقع دستشون بسته بود (سخت افزاری) برای اینکه بتونن یه سینماتیک خفن بسازن، یا کات سین، که بتونن بهتر داستان بازی رو روایت کنن، اکثراً تو چند خط تکست داستان بازی جلو میرفت که اون موقعها میدونم هیچکدوممون حوصله خوندنشو نداشتیم و سریع میزدیم میرفت :D

• Like
Reactions: m1647

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
529
نام
Mehrdad
یک بازی شاهکار دیگه
اگر این بازی رو بازی کرده باشین بدون شک دوران کودکی خوبی داشتین
یک شاهکار به تمام معنا
گیم پلی عالی موسیقی بی نظیر ترکیبی از متال و الکترونیک
هیچ چیز بدی در مورد این بازی وجود نداره غیر یک چیز یادمه یک خرس یا چنتا گرگ توی یکی از مسیراش بود هر کار میکردم نمیتونستم با موتور برفی بزنمشون خخخ
143931

اینم موسیقی منو بازی البته یکی از موسیقی های ماتریکس هم هست

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
یاد قدیم و بازی خاطره انگیز Duck Hunt بخیر :D تنها دلیلی که زود به زود خونه پسر خاله خودم میرفتم همون بود. :D

2n54_rg1.jpg

من سگا جنسیس داشتم و اون میکرو داشت.
البته اونم تلافی می کرد و میومد خونه ما تا سونیک ، شورش 3 و آلتیمیت مورتال کامبت 3 بازی کنه.
:D

weom_rg2.jpg

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
یک بازی شاهکار دیگه
اگر این بازی رو بازی کرده باشین بدون شک دوران کودکی خوبی داشتین
یک شاهکار به تمام معنا
گیم پلی عالی موسیقی بی نظیر ترکیبی از متال و الکترونیک
هیچ چیز بدی در مورد این بازی وجود نداره غیر یک چیز یادمه یک خرس یا چنتا گرگ توی یکی از مسیراش بود هر کار میکردم نمیتونستم با موتور برفی بزنمشون خخخ

اینم موسیقی منو بازی البته یکی از موسیقی های ماتریکس هم هست

اول فکر کردم بازیش کردم (چون یه بازی تو همین سبک تو اون cd اورجینال مشکی PS1 بود) بعد که اسپویلرت رو باز کردم فهمیدم که بازیش نکردم... متاسفانه :D
یاد قدیم و بازی خاطره انگیز Duck Hunt بخیر :D تنها دلیلی که زود به زود خونه پسر خاله خودم میرفتم همون بود. :D
وااااااااای! چه چیزی! من فقط نمیدونم چرا این سبک رو ادامه ندادن... خیلی خفن بود... مثلا فکر کن CS یا RS با همچین چیزی بازی کنی. بنظر من که بینظیر بود... شاید همین الانش هم پاش بیوفته واسه چلنج هم که شده بشینم بازیش کنم... هنوز صدای سگه تو گوشمه :D
اقا این duck hunt من هر کار میکردم دقیقا فقط یکی شو نمیشد زد
برای شما هم اینجور بود ؟
یعنی فک کنم دوبار تمامش کردم دقیقا تو یه wave مشخصی و یه پرنده ی مشخصی رو نمیشد زد
مگه تموم هم میشد؟ بابا خیلی هاردکور بودی :D

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
سلام دوستان
جایی رو میشناسید کنسول های رترو و قدیمی رو برای فروش داشته باشه؟

کنسول بازی

یکم زودتر اقدام میکردید سایتش حتی PS2 هم موجود داشت. اما هنوزم کنسول های قدیمی زیادی داره. :D
اسم سایتش به تنهایی زنده کننده خاطرات قدیمه.
یادش بخیر داداش بزرگترم "آتاری 2600" رو 7 سال قبل از "سگا جنسیس" خرید.
خیلی بازی کردن با دسته خلبانی اون حال میداد.

بازی خاطره انگیز "علاء الدین" سگا جنسیس :D

ms3k_rg15.jpg

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617

کنسول بازی

یکم زودتر اقدام میکردید سایتش حتی PS2 هم موجود داشت. اما هنوزم کنسول های قدیمی زیادی داره. :D
اسم سایتش به تنهایی زنده کننده خاطرات قدیمه.
یادش بخیر داداش بزرگترم "آتاری 2600" رو 7 سال قبل از "سگا جنسیس" خرید.
خیلی بازی کردن با دسته خلبانی اون حال میداد.

بازی خاطره انگیز "علاء الدین" سگا جنسیس :D

ms3k_rg15.jpg
دیدم خیلی خوب بود و بیشتر کنسول هایی که میخواستم رو داشت مرسی فقط اینکه کنسول های قدیمیش همه اش دست دومه و از وضعیت ظاهری کنسول هیچ عکسی متاسفانه نگذاشته و ادم نمیفهمه که کنسول تو چه وضعیتیه.

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
فقط اینکه کنسول های قدیمیش همه اش دست دومه

خب قدیمی هستن و تولید اونا سال هاست متوقف شده و قاعدتا همشون دست دوم هستند.

از وضعیت ظاهری کنسول هیچ عکسی متاسفانه نگذاشته و ادم نمیفهمه که کنسول تو چه وضعیتیه.

آره اینو قبول دارم. متاسفانه این مشکلو بیشتر صاحبان فروشگاه های ایرانی دارند و یکم وقت صرف گذاشتن عکس از چند زاویه از اجناس خودشون نمیکنند.

کنسول سگا دریمکست که در زمان عرضه خودش و تا قبل از عرضه PS2 واقعا غوغا به پا کرده بود. :D

e1tj_rg3.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر