انتشار تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 در فصل پاییز

Ludens

Fallen Angel of the Night
عضو تحریریه
Dec 7, 2015
5,020
نائوکی یوشیدا، تهیه‌کننده بازی Final Fantasy 16 تأیید کرده که سومین تریلر این عنوان موردانتظار برای فصل پاییز برنامه‌ریزی شده است.

بازی Final Fantasy 16

مدتی پیش با اعلام شدن تاریخ عرضه و نمایش جدید بازی Final Fantasy 16، سازندگان بالاخره سکوت طولانی خود را شکستند و بعد از مدت‌ها اطلاعات جدیدی را با طرفداران به اشتراک گذاشتند. حال نائوکی یوشیدا، تهیه‌کننده بازی در مصاحبه جدیدی با اسکوئر اینکس جزئیات بیشتری را در مورد بازی اعلام کرده است.

او در این مصاحبه گفته: «ما برنامه داریم تا در پاییز جزئیات بیشتری را از جهان بازی و داستان به اشتراک بگذاریم. اما تا قبل از آن، امیدوارم که تریلر اخیر و مصاحبه‌های رسانه‌ای شما را مشغول سازد. تیم توسعه‌دهنده به رهبری هیروشی تاکای در نقش کارگردان، با همکاری هم سعی دارند تا بهترین بازی ممکن را بسازند. بنابراین لطفا منتظر بمانید.»

یوشیدا همچنین در ادامه در خصوص دلیل انتخاب شدن سیستم مبارزه ریل تایم توسط تیم سازنده توضیحات بیشتری را ارائه داد. به گفته او، هر نسخه از Final Fantasy دارای جهان، شخصیت‌ها و سیستم مبارزه جدیدی است و هر چند سازندگان همیشه برای عناوین آینده خود پیشنهادات زیادی را از سوی طرفداران دریافت می‌کنند، اما عملی کردن تمام این پیشنهادات امری غیرممکن است.

«گیمرهای جوان زیادی وجود دارند که ممکن است هیچ نسخه‌ای از سری Final Fantasy را تجربه نکرده باشند. با بازی Final Fantasy 16، می‌خواستیم تا وسیع‌ترین طیف ممکن از گیمرها را با قرار دادن داستان در یک دنیای فانتزی کلاسیک که یادآور نخستین بازی‌های سری Final Fantasy است، اما با مبارزات سرعتی و ریل تایم ترکیب شده، جذب کنیم.»

علاوه بر این، یوشیدا تأیید کرده که Final Fantasy 16 یک بازی اپن ورلد نیست و بجای آن، از طراحی مبتنی بر محیط‌های مستقل استفاده می‌کند. آخرین نسخه شماره‌دار فانینال فانتزی در تابستان سال 2023 برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر