انتشار اطلاعات جدید از Assassin's Creed IV توسط کارگردان آن

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,895
نام
کیوان


کارگردان بازی Assassin's Creed IV: Black Flag، یعنی آقای Ashraf Ismail اخیراً یک ساعت از روز خود را صرف پاسخ دادن به پرسش‌های افراد در توئیتر اختصاص داده است. در طی این پرسش و پاسخ‌ها، اطلاعات جدیدی از مدت زمان لازم برای اتمام بخش داستانی، مراحل اول شخصی که در زمان حال اتفاق می‌افتد و ... منتشر شد که این اطلاعات را می‌توانید در پایین مشاهده کنید.
دزدان دریایی‌ای که برای این بازی طراحی شده‌اند، بسیار خارق‌العاده هستند. ما همیشه دوست داشتیم یک بازی خوب مرتبط با دزدان دریایی داشته باشیم، زیرا هیچ‌گونه عنوانی وجود ندارد که از دید صحیح به آن‌ها بپردازد.
داستان اصلی این بازی حدود 15 تا 20 ساعت طول خواهد کشید. اما کلیدی‌ترین هدف AC IV این است که شما را در دنیای خود گم کند تا وقت زیادی صرف به اتمام رساندن داستان آن کنید.
دنیای این بازی بسیار بزرگ‌تر از گذشته خواهد بود و فعالیت‌های فرعی و گوناگون در آن گنجانده شده است.
در همان چهار ساعت اول، تمامی مراحل فرعی آزاد خواهند شد.
طبق خواسته‌ی طرفداران این سری، عناصر موجود در AC 2 و AC: Brotherhood در این نسخه وجود خواهند داشت که می‌توان به اجیر کردن دزدان دریایی مست اشاره کرد.
85 درصد این بازی را می‌توان به صورت مخفی‌کاری طی کرد اما با این حال مراحلی وجود دارد که شما ناچاراً باید با دشمنان خود مبارزه کنید که می‌توان به نبرد بر روی کشتی‌ها اشاره داشت.
از دیگر ویژگی‌های دیگر Black Flag می‌توان به وجود مقبره‌ها اشاره کرد.
راه‌های متفاوتی وجود دارد که بازیکنان بتوانند در میان مردم پنهان شوند که بسیار سرگرم کننده است.
از جمله تغییراتی که می‌توان نام برد این است که پرداخت Takedownها (تمام کننده‌ها) به پایان رسیده است و اسلحه‌های این بازی نظیر Hidden Blade و Sword دارای Takedown هستند.
بازیکنان می‌توانند میان شاخه و برگ گیاهان مخفی شوند و پس از خارج شدن از آن قادر هستند که به صورت نشسته (Crouch) به کار خود ادامه دهند.
تغییرات زیادی در موتور این بازی داده شده است و قرار است آپدیت‌ها و بروزرسانی‌های متعددی برای آن عرضه شود.
برای Desmond جانشینی وجود خواهد داشت که وقایع را به صورت اول شخص جلوه می‌دهد.
کارگردان این بازی این موضوع را متذکر شد که قصد ندارد داستان این بازی را لو دهد اما این موضوع را تائید کرد که Haytham پسر Edward می‌باشد.

گفتنی است که Assassin's Creed IV: Black Flag قرار است در تاریخ 29 October سال جاری بر روی Xbox 360، PS3 و Wii U عرضه شود و هم‌چنین انتشار این بازی روی پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox One برنامه‌ریزی شده است.

منبع
 

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,606
نام
Ata
فقط یه فکری باید به حال quests های کم عمق و تکراری بکنن که بزرگترین ضعف سری هست
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟