امکان انفجار دسته های تقلبی PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
هشدار برای دسته های تقلبی PlayStation 3

qv0uhzy5wm2646kkwcco.jpg

به نقل از پایگاه اینترنتی us.playstation دسته های جدیدی در بازار برای PS3 در دسترس قرار گرفته که از لحاظ شکل ظاهری بسیار به نمونه اصلی شباهت دارد

SCEA به مصرف کنندگان توصیعه میکند که از فروشگاه های مطمئن خرید کنید و دقت کنید که جنس اصل و با کیفیت خریداری میکنید زیرا هیچ اطمینانی نسبت به محصولات تقلبی وجود ندارد و امکان دارد این دسته ها آتش گرفته یا منفجر شوند..! که امکان دارد صدماتی به کاربر و وسایل منزل وی وارد کند.

همچنین گفته میشود سونی در بروز رسانی های خود قابلیت اتصال این دسته های تقلبی را با PS3 قطع میکند و دیگر پیشتیبانی نخواهند شد.

منبع

====

این مطلب یک ترجمه صرف نمیباشد

آخرین ویرایش:

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
تو 3.50 از کار افتادن دیگه حتما

فکرکن یارو داره بازی می کنه یهو بووووووم =))

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
خوب اینم اشاره کنم که دسته های تقلبی سفید یه راه تشخیص دارن.
آخر بار کدشون یه U هست در حالی که اصلا تو USA عرضه نمیشه.
فکرکن یارو داره بازی می کنه یهو بووووووم =))
اگه تو دست بترکه که دست کلا بر فنا میره صورت هم نصفه به فنا میره و بستگی به این که دسته به کدوم قسمت از بدن نزدیک تر بوده اون قسمت هم 80 درصد بر فنا میره پس احتمال مرگ زیاده:d
پ.ن: فردا خبر میاد ps3 آدم کش میشود=))=))

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
قانون اول بخش اخبار :

1) ذکر منبع دقیق به صورت لینک در انتهای تمامی اخبار رسمی و شایعات گذاشته شده در انجمن اخبار بازی ها اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به انجام آن هستند.
این مطلب یک ترجمه صرف نمیباشد
این رو هم برای دوستان معنی کنید یعنی چی لطفا.

ممنون
من اون اول به us.playstation اشاره کردم که حالا سعی میکنم منبع هم قرار بدم
اجرای قوانین نیازی به سعی کردن و زور زدن و فشار دادن نداره، اجبار ِ . لینک مستقیم خبر رو در پست اول قرار بدید.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من اون اول به us.playstation اشاره کردم که حالا سعی میکنم منبع هم قرار بدم

در مورد ترجمه هم منظور این بود که این مطلب یک ترجمه کلمه به کلمه نیست

اجرای قوانین نیازی به سعی کردن و زور زدن و فشار دادن نداره، اجبار ِ . لینک مستقیم خبر رو در پست اول قرار بدید.

ترسیدم..

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
مگه تو دسته چی به کار میره که بترکه؟! والا من دسته ی باز شده دیدم فکر نکنم چیزی توش باشه که منفجر بشه:D

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
مگه تو دسته چی به کار میره که بترکه؟! والا من دسته ی باز شده دیدم فکر نکنم چیزی توش باشه که منفجر بشه:D

باتریشه دیگه

نوکیا هم یه سری اینطوری شد یکی تو اروپا گوشیشو زده بوده به شارژ بعد میترکه شصب پاش به ** میره از نوکیا کلی غرامت گرفت

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اگه سوني اين حرف رو زده فقط حرف مفت بوده و دروغي بيش نيست مگه باروت توش كار گذاشتن كه منفجر بشه فوقش يه خازنش با صداي كوچيك برتركه كه به مورچه هم اسيب نمي زنه راجبشم اتش زا بودنشم كه مصرف برقش اينقدر كم هست كه محاله دسته اتش بگيره مگه 220 ولت هست و ما خبر نداريم من فكر كردم سوني دست از اين اخلاقاش برداشته

باتریشه دیگه

نوکیا هم یه سری اینطوری شد یکی تو اروپا گوشیشو زده بوده به شارژ بعد میترکه شصب پاش به ** میره از نوکیا کلی غرامت گرفت

اولا باتري موبايل خيلي بزرگ تر از دسته ي ps3 هست اونم احتمالا برق مسقيم زده به دستگاه(در اثر خرابي اداپتور احتمالا) كه باعث چنين انفجاري شده دسته ps3 كه با usb شارژ مي شه

لينك اين نوكيا هم اگه ميشه به من بديد

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
اول که متن خبرو رو خوندم فکر کردم سونی با آپدیت 3.50 دسته های تقلبی رو می ترکونه...:d
----
دسته های بدل تابلوه همشون لیبل پشتشون براقه ولی لیبل اصلیا مات.

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
اگه سوني اين حرف رو زده فقط حرف مفت بوده و دروغي بيش نيست مگه باروت توش كار گذاشتن كه منفجر بشه فوقش يه خازنش با صداي كوچيك برتركه كه به مورچه هم اسيب نمي زنه راجبشم اتش زا بودنشم كه مصرف برقش اينقدر كم هست كه محاله دسته اتش بگيره مگه 220 ولت هست و ما خبر نداريم من فكر كردم سوني دست از اين اخلاقاش برداشته

اولا باتري موبايل خيلي بزرگ تر از دسته ي ps3 هست اونم احتمالا برق مسقيم زده به دستگاه(در اثر خرابي اداپتور احتمالا) كه باعث چنين انفجاري شده دسته ps3 كه با usb شارژ مي شه

http://www.google.com/search?hl=fa&...al&q=nokia+battery+bl-++explode&btnG=بياب&lr=

nokia-charger-explosion.jpg

عکس از این اتفاق هم بود مال طرف که محل حادثه چه شکلی شده بود :D

گیر اوردم میذارم

یادمه یه N-gage داشتم باتریش همین بود اینداختم دور یکی دیگه خریدم

قضیه مربوط به 4-5 سال پیشه

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا

ایشون اندازه گرفتن باتری موبایل رو بعد با دسته PS3 مقایسه کردن و به این نتیجه رسیدن که باتری گوشی از دسته PS3 بزرگتره !
فکر کنم دسته PS3 رو از نزدیک ندیدی شما !
فکر نکنم با این آپدیتای جدید کار به انفجار برسه ، مگر اینکه بعضیا کنسولشون رو آپدیت نکرده باشن...

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
اول که متن خبرو رو خوندم فکر کردم سونی با آپدیت 3.50 دسته های تقلبی رو می ترکونه...:d
:)) =)) آقا یعنی تهه جمله بود!=))

==============================

از کجا باید فهمید که دسته ـمون تقلبیه!؟ الآن ترسیدم برم پای کنسول! :-s

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
هر وقت اول یک نور دیدی و بعد صدا انفجار دسته تقلی است >:)
تشخیص دسته بازی ارجینال و غیر ارجینال
و احتمالا نشونه ی بدی اون دنیا هست :D .

ولی فکر کنم تا یه حدیش جو سازی ـه :D . مگه اورانیوم توشه که منفجر شه :D . فوقش یه تقش در میاد یه دودی چیزی بلند میشه :D .

راستی نکنه این کرم های دشمن به دسته های PS3 هم سرایت کرده :D ؟

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
اینم یکی دیگه از حسنهای پلی استیشن 3 یوهو داری کال اف بازی میکنی طرف نارنجک میندازه میبینی دست از کت قطع شده (خیلی حال میده) ....:d......

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر