اموزش پخش تصویر بوت دلخواه در هنگام روشن شدن Xbox360

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
1,556
نام
Ali
با سلام خدمت دوستان

برای اینکار شما به برنامه Fake Anim احتیاج دارید که میتونید از لینک زیر دانلود کنید و توصیه میکنم برنامه داش لانچتون هم به اخرین ورژن اپدیت کنید.

http://www.homebrew-connection.org/files/xbox/system_apps/DashLaunch/FakeAnim_v0.60b.rar

بعد از دانلود برنامه را از حالت فشرد خارج کرده و به روت هارد داخلی دستگاه منتقل کنید و البته هارد اکسترنال هم میشه ولی اگه هارد داخلی داره دستگاهتون بریزید در هارد داخلی تا عملکردش بهتر بشه.

حالا باید برنامه داش لانچ رو اجرا کنید و وارد این برنامه بشید و همون گزینه اول Paths رو باز کنید و اخرین گزینه که FakeAnim هست رو با دکمه A برید داخلش و حالا برید در هارد داخلی دنبال جایی بگردید که پوشه برنامه FakeAnim رو ریختید و برید داخله پوشه تا فایل fakeanim.xex رو ببینید و اون رو انتخاب کنید و روش دکمه A بزنید و حالا باید تنظیمات داش لانچ رو سیو کنید و ازش خارج بشید(برای سیو کردن تنظیمات داش لانچ هم دکمه RB بزنید که در اینجا هارد داخلی و هارد اکسترنال و فلش دستگاه رو میبیند که هر کدوم سبز رنگ بود برید روش و دکمه X رو بزنید تا سیو بشه تنظیمات و از برنامه خارج بشید)

الان دیگه تقریبا کار تمومه و اگه دستگاه رو خاموش کنید و دوباره روشن کنید بعد از دیدن بوت اصلی دستگاه بوتهای داخل برنامه Fake Anim بصورت راندوم یه دونش اجرا میشه.

بوت های دلخواهتون رو میتونید خودتون با فرمت تصویری WMV بسازید یا از بوتهایی که دیگران ساختن و در سایت xboxiso زیاده میتونید استفاده کنید و بوتها رو هم در پوشه jukebox در برنامه FakeAnim در هارد داخلی بریزید و یک نکته هم بگم اگه میخواین تک ویدیو خاصی فقط نمایش داده بشه بهتره بوتهای تصویری دیگه رو در پوشه jukebox پاک کنید و فقط همون ویدیو دلخواهتون رو بزارید اونجا باشه.

یه کاره اختیاری هم هست هر کس دوست داشت میتونه در زیر انجام بده ولی نیازی به اینکار نیست.

شما میتونید بوت اصلی ماکروسافت رو کلا حذف کنید تا فقط بوت تصویری که خودتون ساختید نمایش داده بشه ولی با این کار بازم همون قدر که ویدیو اصلی ماکروسافت نمایش داده میشه باید صبر کنید و بنظره من لازم نیست ابنکار چون چند ثانیه ای تصویر سیاه میشه اول بوت بخاطر پخش نشدن این بوت.

برای اینکار میتونید در برنامه فری استایل برید در قسمت Setting و همون تب اول که General هست تیک گزینه File Manger Advanced رو بزنید و حالا از قسمت تنظیمات خارج بشید و برید فایل منیجر برنامه فری استایل رو اجرا کنید و در اینجا گزینه Falsh دستگاه رو هم میتونید ببینید و داخل اون بشید و فایل bootanim.xex رو پاک کنید و البته قبلش یه بکاب ازش بگیرید تا اگه نخواستید باز اونجا کپیش کنید و حواستون هم باشه فایلی رو در قسمت فلش اشتباهی پاک نکنید که دستگاه ممکنه بالا نیاد و اگه خواستید فایل بوت اصلی رو برگردونید باید از طریق ftp اینکار انجام بدید چون با فایل منیجر ممکنه کپی نشه در فلش و میتونید فریبوت همون ورژن هم بریزید که فایل بوت اصلی برگرده سرجاش.

اینم یه کاستم ویدیو برای مثال که همونطور که گفتم در پوشه jukebox برنامه باید بریزید.

http://www.mediafire.com/?crqujg4rlx7jq3q

آخرین ویرایش:

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,241
نام
علیرضا
دوستان میتونن فایل ini برنامه رو ویرایش کنن طبق نکاتی که تو readme گفته شده.فکرک نم delay برای اسلیم ها 5 بود و برای فت ها 13.
calibiration هم اگه درست تنظیم کنید اولش صفحه قرمز نمیشه براتون.برای من وقتی 0 بود اولش یه چند ثانیه صفحه قرمز میشد اما با 6 کردنش دیگه قرمز نشد.

mol

کاربر سایت
Jun 29, 2011
217
نام
مسلم
با صجبت دوستان.من بعد از این کار فایل انیمیشن فسمت فلاش رو هم با فری استیل پاکش کنید و..

vahid_pop

کاربر سایت
Jul 15, 2010
16
داداش منظورتون از گزینه اول همون freestyle hast ? که پیشفرض انتخاب شده ؟
من که dashlauncham 3.02 هست گزینه اولش damp.,..... هست و گزینه بعدی هم فری استایل و بعدی ها هم بوت a , X , y ,...........الی ماشالله

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟