اموزش هک افلاین 5.05 از طریق مرورگر بدون نیاز به pc و گوشی و دانگل

Omid ps4

کاربر سایت
Nov 25, 2018
4
یکبار وصل می شوید این سایت را بارگزاری می کنید و دیگر نیازی به بارگزاری مجدد نیست ( مگر با ریست Browser و یا خالی کردن Cache )
این نسخه صرفا برای ارسال Payload نسخه HEN 1.6 می باشد.
تست نشده بود قرار نمی دادم.
یه سوال اینترنتو به پی اس وصل کنیم بازیا قفل نمیشه اکانتا ترکیبیه یه کد دی ان اسی چیزی بدید

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
یه سوال اینترنتو به پی اس وصل کنیم بازیا قفل نمیشه اکانتا ترکیبیه یه کد دی ان اسی چیزی بدید
نه داداش قفل نمیشه.

برای این که شما فریمور 5.05 رو کنسولت هست و حتی اگه به اینترنت وصل بشی تمامی اکانت هات تا موقعی که آخرین فریمور را نصب نکنی به طور خودکار ساین اوت شدن و چون به شبکه psn وصل نیستی بازی هات قفل نمیشن.

من خودم دقیقا وضعیت بعضی بازی هام مثل شما بود.

Omid ps4

کاربر سایت
Nov 25, 2018
4
چجوری مرورگر .رو ریست کنم cach رو خالی کنم

سلام من یه بار کچ کردم اینترنتو خاموش کنی بالا نمیاد باید نت باشه بلدم نیستم چجوری کش مرور گر رو خالی کنم بعد یه سوال نمیشه دوتا لینکو کچ کرد

Last edited by a moderator:

Omid ps4

کاربر سایت
Nov 25, 2018
4
این ادرس اولی رو چجوری دان کنیم تو ps 4 بمونع

سلام این ادرس اولی که فارسی شده رو شجوری رو ps4 افلاین ذخیره کنم هیچ گزینه ای نداره یکی بگه ممنون

اینو میگم

Attachments

• Screenshot_2018-12-02-13-05-12.png
    Screenshot_2018-12-02-13-05-12.png
    127.9 KB · مشاهده: 11
Last edited by a moderator:

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
این ادرس اولی رو چجوری دان کنیم تو ps 4 بمونع

سلام این ادرس اولی که فارسی شده رو شجوری رو ps4 افلاین ذخیره کنم هیچ گزینه ای نداره یکی بگه ممنون

اینو میگم
یک بار وارد شو
اینترنت رو خاموش کن و افلاین میمونه رو کنسول

behzad3670

کاربر سایت
Jan 26, 2011
15
نام
بهزاد
سلام دوستان. نمیدونم این سوال اینجا باید مطرح کنم یا بخش دیگه ای

اخیرا تو بعضی سایتها اخباری دیدم مبنی بر اینکه میشه ps4 رو به صورت استریم روی تمام دیوایس های اندرویدی (نه فقط سونی با روش remote play) بالا آورد.
خواستم بپرسم این موضوع شامل کنسولهای کپی خور هم میشه و اینکه این کار ممکنه باعث شه هک کنسول بپره یا اینکه دستگاه بریک بشه؟

پیشاپیش اگر تو بخش اشتباهی سوال رو مطرح کردم عذرخواهی میکنم.

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
سلام خدمت دوستان
من ورژن hen دستگام ۱.۶ هستش و طرف با گوشی برام هک کرد دستگاهو بازی های نسبتا جدید تر باعث خاموش شدن یدفعه ی کنسول میشه و سیوام پاک میشه از کدوم روش برای اپدیت کردن استفاده کنم؟
به این روش که من هک کرد باید برم مرورگر و مینویسه done حین همین عمل هم بار ها شده ریست شده دستگاه
ممنون میشم راهنمایی کنید

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام خدمت دوستان
من ورژن hen دستگام ۱.۶ هستش و طرف با گوشی برام هک کرد دستگاهو بازی های نسبتا جدید تر باعث خاموش شدن یدفعه ی کنسول میشه و سیوام پاک میشه از کدوم روش برای اپدیت کردن استفاده کنم؟
به این روش که من هک کرد باید برم مرورگر و مینویسه done حین همین عمل هم بار ها شده ریست شده دستگاه
ممنون میشم راهنمایی کنید
این سایت رو یک بار ب اینترنت وصل‌شید باز کنید
Jailbreak PS4 5.05
هک ۱.۸ ذخیره میشه روی کنسول
قبلش واردمرورگر شدید
option رو بزنید
stop رو بزنید
وارد setting بشید
clear cashe clear cookies
کنید که هک قبلی پاک شه
اینترنت رو خاموش و از هک افلاین استفاده کنید
اگر امکانش رو ندارید ب اینترنت وصل شید اعلام کنید تا روش با‌کامپیوتر رو خدمتتون بگم

• Like
Reactions: sbAL1REZA

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
این سایت رو یک بار ب اینترنت وصل‌شید باز کنید
Jailbreak PS4 5.05
هک ۱.۸ ذخیره میشه روی کنسول
قبلش واردمرورگر شدید
option رو بزنید
stop رو بزنید
وارد setting بشید
clear cashe clear cookies
کنید که هک قبلی پاک شه
اینترنت رو خاموش و از هک افلاین استفاده کنید
اگر امکانش رو ندارید ب اینترنت وصل شید اعلام کنید تا روش با‌کامپیوتر رو خدمتتون بگم
ذخیره شده همین صفحه رو دارین شما؟ من رو موبایلم 1.7 رو اجرا میکنم با ویرتوئال سرور. برای موبایل میخوام

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
سلام،من با روش ps4 serverانجام دادم،ولیhen 1.7لود شد،مگه hen1.8 نیومده؟البته من تازه کنسولمو عوض کردم قبلش اورجینال بازی میکردم، اطلاعات زیادی از هک ندارم.ممنون از پاسخ

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام،من با روش ps4 serverانجام دادم،ولیhen 1.7لود شد،مگه hen1.8 نیومده؟البته من تازه کنسولمو عوض کردم قبلش اورجینال بازی میکردم، اطلاعات زیادی از هک ندارم.ممنون از پاسخ
فایلی ک گذاشتم اکسترکت کنید فایل bin رو توپوشه ps4server تو گوشی تون قرار بدین
نرم افزار رو دوباره اجرا کنید و hen 1.8 رو از لیست ارسال کنید

Attachments

• ps4-hen-vtx 1.8.zip
    4.7 KB · مشاهده: 27
  • Like
Reactions: VETTEL

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
مرورگر رو یه کلر کش کن بعد برو ادرس زیر
جیلبریک PS4 5.05

سلام
من از سایت PS4 Playground Index (1.76 / 3.55 / 4.05 / 4.55 / 4.74 / 5.05 / 5.
استفاده میکردم که تازگی ها قسمت افلاینش رو که میزنم از 100% رو رد میشه و میره تا بینهایت
به غیر سایت هم همه سایتها رو امتحان کردم به صورت افلاین نمیرنند بعد اینکه اینترنت رو قطع میکنم کلا اینها هم عمل میکنند و اینترنت میخواهد
البته سایت http://hen.rf.gd/ هم درست عمل میکنه و افلاین دارخ ولی hen 1,6 هستش که باعث خاموشی زیاد دستگاه میشه

میشه مدیران این سات بازی سنتر که
http://hen.rf.gd/ اینو زدند hen 1.8 کنند تا راحت ازش استفاده کنیم

مرور رو رو 100 با کلر کش و .... هم میکنم میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر