اموزش خرید چیزای Xbox Live بدون نیاز به شیر کردن وی لی ان

Mr. Dante

کاربر سایت
Jan 25, 2013
76
نام
کیوان
بدون نیاز به Season Pass هم میشه DLC خرید با کانپیوتر و تو Download History دان کرد مشکلی هم نداره.

Dárk

کاربر سایت
Jan 15, 2013
9
خیلی ببشید دوستان منظور من بازی های Call of Duty بود چون اگه برای اونا Season Pass نداشته باشی اررور میده :(

Bahram

Alan, Wake Up
ناظم انجمن
Sep 7, 2011
7,290
نام
Bahram
خوب اين روش كه خيلي وقته جواب ميده مهم آنلاين پسه كه نميشه خريد:(
بازم براي آموزش دستت درد نكنه:d

Dárk

کاربر سایت
Jan 15, 2013
9
منظورتون از نمی شه Season Pass را گرفت چیه؟
و خواههش می کنم من اینو گذاشتم چون خیلی ها نمی تونن وی لی انشونو به ایکس باکسشون شیر کنن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,888
نام
منصور
نمیشه از خود کامپیوتر هم دانلود کرد؟ حتما باید به قسمت هیستوری ایکس باکیس بریم؟ چون من نت ایکس باکسم وصل نیست.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
2,225
نام
علی
نمیشه از خود کامپیوتر هم دانلود کرد؟ حتما باید به قسمت هیستوری ایکس باکیس بریم؟ چون من نت ایکس باکسم وصل نیست.
دی ل سی رو اگه بریزی رو اکس باکس و با پروفایت خرید کرده باشی تو لایو اپلود میشه؟خودم تا حالا امتحان نکردم

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
1,872
نام
حامد
دوستان من ميخاستم برم از طريق وی پی ان از سايت ايكس باكس burial رو يخرم.با اينكه تو اكانتم بر اساس سيستم اعتباري سابق مايكرو ٢٤٠٠ بوينت داشتم و بعدا تبديل به ٢٤ دلار شد اما سايت ميگه change your payment..من منو به صقحه ايي ارجاع ميده كه بايد كارت اعتباري تعيين كنم و خلاصه ميزنه تو حال ما..چه كاكنم؟

کلا نمیشه خرید کرد چرا؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
2,225
نام
علی
دوستان من ميخاستم برم از طريق وی پی ان از سايت ايكس باكس burial رو يخرم.با اينكه تو اكانتم بر اساس سيستم اعتباري سابق مايكرو ٢٤٠٠ بوينت داشتم و بعدا تبديل به ٢٤ دلار شد اما سايت ميگه change your payment..من منو به صقحه ايي ارجاع ميده كه بايد كارت اعتباري تعيين كنم و خلاصه ميزنه تو حال ما..چه كاكنم؟

کلا نمیشه خرید کرد چرا؟
باید با داشبورد وی پی ان شیر کنی.

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
389
نام
حامد
این کار برای خرید بازی های آرکید هم جواب میده یا فقط دی ال سی میشه خرید؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟