امشب هم میتونید Heavenly Sword را بازی کنید...

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
به نقل از سایت ninjatheory.com یکی از مسئولین ساخت بازی اعلام کرد دمو قابل بازی Heavenly Sword با حجم حدود 1GB امشب ساعت 12 به وقت لندن منتشر خواهد شد و از PSN قابل دانلود خواهد بود.اختلاف ساعت برای بسیاری از کشور میباشد.

heavenly-sword_1147157087.jpg

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
به نقل از سایت ninjatheory.com یکی از مسئولین ساخت بازی اعلام کرد دمو قابل بازی Heavenly Sword با حجم حدود 1GB امشب ساعت 12 به وقت لندن منتشر خواهد شد و از PSN قابل دانلود خواهد بود.اختلاف ساعت برای بسیاری از کشور میباشد.

heavenly-sword_1147157087.jpg

وای باورم نمیشه . دیروز بهم گفتی اما من باورم نمیشد :blushing: . به هر حال رضا جان واقعا دستت درد نکنه که همچین خبره توپی دادی . امشب یکی از بهترین شبهای زندگیمه :biggrin1: .
موفق باشید ;) .

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
وای باورم نمیشه . دیروز بهم گفتی اما من باورم نمیشد :blushing: . به هر حال رضا جان واقعا دستت درد نکنه که همچین خبره توپی دادی . امشب یکی از بهترین شبهای زندگیمه :biggrin1: .
موفق باشید ;) .

:biggrin1:

البته زیاد خوشحال نباش TIME هنوز دقیق نیست باید رسمی اعلام بشه...:-"

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
:biggrin1:

البته زیاد خوشحال نباش TIME هنوز دقیق نیست باید رسمی اعلام بشه...:-"

TIME زیاد مهم نیست رضا جان . مهم اینه که میخوان دموی قابل بازی Heavenly Sword رو طی چند روز اینده رو PSN قرار بدن ;) .

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
بله همانگونه که گفته شده بود هم اکنون دمو این بازی برای نسخه های اروپا در PS STORE قابل دانلود میباشد.

Heavenly Sword Demo Now available in Europe

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بله همانگونه که گفته شده بود هم اکنون دمو این بازی برای نسخه های اروپا در PS STORE قابل دانلود میباشد.
یعنی من که کنسولم J هست نمیتونم دانلود بزنم :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر