امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم های نینتندو

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
با سلام خدمت دوستان.

در این تاپیک نظرات و یا نمره و بررسی خودتون رو در مورد عناوین پلتفرم‌های نینتندو می‌تونید اعلام کنید تا سایر دوستان از تجربه یا نظر شما بهره مند بشوند.

باتشکر

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
176952

Super Mario Sunshine
Super Mario 3D All-Stars
2020
3D Platformer

+ اتمسفر عجیب خوب جزیره تفریحی بودن و تعهد بازی به تم اش
+ FLUDD
+ ترکیب اوپن بودن مراحل با انعطاف حرکتی وحشتناک زیاد ماریو تو محیط
+ طبق معمول، موسیقی عالی
+ توجه عجیب به جزئیات محیطی
+ تنوع ماموریت ها و باس ها
+ هاب فوق محشر دلفینو پلازا

- یوشی...
- قایقرونی های $#%$f422 $@ :Ranting:
- علاقه زیاد بازی به کش دادن خودش و جلوی دست و پای بازیکن رو گرفتن

برخلاف ماریو 64 که خیلی بد عمر کرده و مشکلاتی که داره مربوط به گذر زمان ـه
ماریو سانشاین دقیقا برعکسه. میشه گفت حتی یه سری مشکلاتش تو زمان کمتر به چشم میان.
بازی اساسا بازی ایه که خیلی خوب عمر کرده. تو طراحی مراحل محشره و کنترل ماریو توش خیییلی حال میده
ولی مشکلاتش... واقعا مشکلات عجیب و رو مخی اند. یوشی تو بازی رسما Degrade ـه جای آپگرید. :| با چه منطقی یوشی رو تو بازی گذاشتن که نه تها حرکتت باهاش محدود تره، بلکه شناور بودنش رو هوا عمرا در حد Fludd خوب نیست. ساید جامپ نداره. شیرجه هم نمیتونه بزنه. خو به چه دردی میخوره :|
تو آب هم بیفته که میمیره :|
خدا رو شکر همه تعداد کمی از ماموریت های اصلی سانشاین به یوشی احتیاج دارن
ولی با این که قایقرونی بازی از اونم کمتره، صد برابر هر چی که تو این چند وقت اخیر بازی کردم رو مخم بوده
به خدا اگه یکی فیزیکی این قایق لعنتی رو بهم توضیح بده ممنون میشم :| ... عدل هم تو مرحله آخر یکی گذاشتن که قشنگ تو مغزت حک شه اون مرحله

در کل با جمع کرد 75 تا شاین از 120 تای کلی اش. بازی واقعا محشریه اگه یه سری از مزخرف ترین ماموریت های کل سری ماریو رو ازش فاکتور بگیریم
سخت ترین ماریوی سه بعدی ای هم هست که تا حالا رفتم (گلکسی 2 و 3D World رو نرفتم هنوز، بعید میدونم رو دست این بلند شن)

8.0

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
176998

Super Mario Galaxy
Super Mario 3D All-Stars
2020
3D Platformer

+ حوصله ندارم خوبی های بازی رو لیست کنم :D

- دوربین بازی تو مرحله های پرواز و زیرآبی

Boy, oh Boy... ماریو گلکسی قشنگ همون بازیه است که این قدر خوبه که بی نهایت عمر می کنه
این قدر همه چیز بازی از طراحی فیزیک، گرافیک، انیمیشن، حتی داستان ساده اش تا طراحی مراحل و ایده ساختار سیاره ای هر مرحله این قدر خوبن، این قدر خوبن که اصن مهم نیست نسل چی به چیه. این لعنتی بازم شاهکار میمونه :D
البته بازی بی مشکل نیست ولی Eh... این قدر خوبی هاش زیاده با چند تا مشکل ریزش میشه کنار اومد
اصن موسیقی اش تکی همه مشکلات خوب و بدش رو میپوشونه
هر چند بخوام اورآل نگاه کنم، به نظرم بهترین بازی نسل هفت نیست واسم. ولی میتونم واقعا درک کنم چرا بعضی ها به عنوان بهترین بازی نسل هفتم انتخابش می کنن جلوی اون همه شاهکارهای اون سال ها. واقعا در این حد خوبه.

تنها چیزی که حیفم میاد اینه که به خاطر این که بازی کامل واسه من نیست، وقت نکردم عین 120 تا ستاره اصلی بازی و 120 تا ستاره سبزشو بگردم و بگیرم چون واقعا کامپلیت کردنش فان ـه و صرفا تو 65 تا ستاره متوقف شدم
ایشالله گلکسی 2 هم یه جوری راهشو به سوییچ پیدا کنه

10

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
View attachment 176998

Super Mario Galaxy
Super Mario 3D All-Stars
2020
3D Platformer

+ حوصله ندارم خوبی های بازی رو لیست کنم :D

- دوربین بازی تو مرحله های پرواز و زیرآبی

Boy, oh Boy... ماریو گلکسی قشنگ همون بازیه است که این قدر خوبه که بی نهایت عمر می کنه
این قدر همه چیز بازی از طراحی فیزیک، گرافیک، انیمیشن، حتی داستان ساده اش تا طراحی مراحل و ایده ساختار سیاره ای هر مرحله این قدر خوبن، این قدر خوبن که اصن مهم نیست نسل چی به چیه. این لعنتی بازم شاهکار میمونه :D
البته بازی بی مشکل نیست ولی Eh... این قدر خوبی هاش زیاده با چند تا مشکل ریزش میشه کنار اومد
اصن موسیقی اش تکی همه مشکلات خوب و بدش رو میپوشونه
هر چند بخوام اورآل نگاه کنم، به نظرم بهترین بازی نسل هفت نیست واسم. ولی میتونم واقعا درک کنم چرا بعضی ها به عنوان بهترین بازی نسل هفتم انتخابش می کنن جلوی اون همه شاهکارهای اون سال ها. واقعا در این حد خوبه.

تنها چیزی که حیفم میاد اینه که به خاطر این که بازی کامل واسه من نیست، وقت نکردم عین 120 تا ستاره اصلی بازی و 120 تا ستاره سبزشو بگردم و بگیرم چون واقعا کامپلیت کردنش فان ـه و صرفا تو 65 تا ستاره متوقف شدم
ایشالله گلکسی 2 هم یه جوری راهشو به سوییچ پیدا کنه

10

ماریو گلگسی ۱ یعنی بهترین بازی گیمری منه
بار ها و بار ها تمومش کردم

اگر برا تو بهترین بازی نسل ۷ نباشه ?
برا ign و یورو گیمر و ..... بهترین بازی کل نسل هفت انتخابش کردن رتبه ۱ دادن بهش

یادش بخیر فکر کنم سال ۸۶ بود هنوز wii کپی خور نشده بود ، رفتم پایتخت فروشگاه کنج سفارش mario galaxy اوریج دادم
برام آوردن حدود ۱ ماه طول کشید
هنوز هیجانی که داشتم هنوز ذوقی که از دیدن بازی داشتم یادمه ?
اصلا من wii فقط بخاطر این بازی دوست دارم و قبول دارم
اونم با ویموت و نانچاک بازیش کنی چی میشه

ولی مسخره اس ریمستر و ریمیک نشد
باید میشد

کلیپ مسیر ماریو از گیم & واچ ، تا ماریو گلگسی

آخرین ویرایش:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
این امتیازات کاملا سلیقه ایه
سوپر اسمشو زیاد بازی نکردم،اما واقعا خوشم نیومد،با مورتال کمبت با اون گرافیک داغونش بیشتر حال کردم
ماریو کارتو بعد از کرش بازی کردم و اصلا لذت نبردم
(Bayonetta2 (9_10
(Borderlands2 (9_10
(Assassins creed 3 (5_10
(Assassins creed 4 (8.5_10
(Super smash bros (7_10
(Mario kart 8 (6_10
(Crash team racing (8_10
(Zelda botw (10_10
(Mario odyssey (9.5
(Luigi mansion (7_10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Mario odyssey 9.5/10

تنها مشکلش کنترل بازی هست که روی شخصیت بازی کنترل خوبی ندارید و یکم درجه سختی بازی هست که گاهی ناجوانمراده سخت می شه(اگه بخواید اکثر ماه ها رو بگیرید.) غیر از اینا همه چیز بازی عالی هست تنوع از همه جای بازی می رنه بیرون

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
6i4o_valkyria-chronicles-4-1.jpg

Valkyria Chronicles 4
2018
Strategy-RPG

+ غلظت فوق العاده بالای بخش استراتژیک
+ تنوع مپ ها و آبجکتیوها برای مراحل اصلی
+ باس فایت های دندون شکن!!!
+ Squad Story ها
+ آرت استایل و اتمسفر
+ ارباب سرزمین های دارکس، Godwin B-)

- کند و دست و پا گیر بودن منو و UX بازی
- منطق عجیب غریب خود بازی و هوش مصنوعیش
- کلیشه ای بودن خیلی از بیت های داستانی و تروپ های شخصیتی و نقشی که میگیرن
- افت فریم های تو موقعیت های خیلی خاص ولی به شدت سنگین رو سوییچ

رک بگم، اگه منوهای بازی این قدر کند نبودن و مایلز هر دفعه که یه اسلحه رو آپگرید می کردم عین خر تیتاپ خورده سنپای سنپای نمی کرد واقعا 10 می دادم به بازی :|
بقیه مشکلات بازی واقعا جلوی گیم پلی خفن و عمق استراتژیک بازی هیچی نیستن.
بازی عملا برای منی که تو یه سال اخیر شدید عاشق فرنچایز فایر امبلم شدم دقیقا مکمل چیزیه که FE نداره، عمق بیشتر تو بخش استراتژیکی و پیچیدگی مپ ها (و به طبعش عمق خیلی کمتر تو بخش RPG که فایر امبلم اون جا مکمله و قابلیت های شخصیت ها)
تنوع مپ ها، شرایط محیطی، رفتار باس فایت ها و قدرت هاشون، پیچیدگی Terrain ها... لعنتی هر چپتر منو میذاشتن لای منگنه :D

واقعا دم این رفیق ما گرم که مخ ما رو خورد باهاش پول بذارم این رو بخریم. من به شخصه کل فرنچایز کامل اون موقع که بازی رو تو تخفیف ها خریدیم خارج از رادارم بود. الان جوریم که دارم کم کم هوس می کنم سراغ نسخه اولش هم برم :D

9.0

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
j7zn_hades_game.jpg

Hades
2020
Action - Rougelike

+ اعتیاد آور
+ جریان اکشن فوق العاده سریع و بی نقص
+ تنوع به شدت بالای قابلیت ها و آپگریدهای هر دست
+ سیستم Heat چالش برانگیز کردن هر دست
+ ترکیب تمیز داستان و شیوه روایتش با المان های گیم پلی بازی
+ حجم عظیم دیالوگ ها، نویسندگی محشر و اجرای فوق العاده تمیزشون
+ طراحی محیط و استایل کمیکی درخورد و چشم نواز

- کمبود سوراخ سمبه و راز به نسبت مابقی روگ لایک ها

همون یه ایرادی هم که نوشتم از خودم درآوردم عملا :D
من بالای 45 دست رفتم Hades رو... 16 بار هم تمومش کردم (که True Ending و ایناش رو خیلی وقت پیش دیدم یعنی)
ولی بازم میرم
از بس خوبه :D
از بس خوبه :D

هر چی بگم کمه...
Easily GOTY 2020

10

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یک هفته ای هست که پسر داداشم رو راضی کردم که پلی استیشن منو ببره و سوییچ رو بیاره یکم عشق بازی کنیم با نینتندو
Zelda botw
برای بار چهارم تمومش کردم و راحت بگم که بدون شک بهترین بازی یک دهه اخیره تقریبا میشه گفت بی نقص ترین گیمیه که در تمام عمرم بازی کردم و حقیقتا یکی از 5 بازی برتر تمام عمرمه (کنار مافیا 1 و دارک سولز و سایلنت هیل 2 و زلدا ویند ویکر ) واقعا حرف خاصی راجع بهش نمیشه زد جز اینکه هر گیمری باید افتخار اینو داشته باشه که این شاهکار رو تجربه کنه و متاسفانه کنسول نینتندو و بازی زلدا خیلی برای گیمر های ایرانی شناخته شده نیست ولی روزی که این شاهکار رو تجربه کنند خودشون به این نتیجه می رسن که امتیاز 97 نه تنها کاملا برازنده بازی بلکه حتی کم هم هست براش
10/10

Bayonetta2
قبل از هر چیزی بزارید بگم واقعا برای اولین بار سر یه گیم کم آوردم به نظرم دیگه نمی کشم و چشمام و مغزم و دستام دیگه توانایی همسو شدن با سرعت وحشتناک این بازی رو نداره و اواخر بازی مجبور شدم بازی رو از سخت ترین حالت یه درجه بیارم پایین اگه بخوام بایونتا رو توصیف کنم مثل این می مونه دویل می کرای رو 1000 برابر سریعتر کنی و کمبو های سنگین و سخت تری بهش اضافه کنی حالا فکر کن اگه بایونتا 100 برابر سریعتر بشه دقیقا چی در میاد ؟ درست حدس زدید میشه بایونتا 2
واقعا همسو شدن با سرعت بازی با اینکه به موقع داج بدی تا ویچ تایم فعال بشه و استفاده به موقع از کمبو ها تو آخرین درجه سختی واقعا از توان من خارج شد اونقدر کمبو زدم که دستام درد می کنه چشمام داره آلبالو گیلاس می چینه :D واقعا نمیشه هیچ هک اند اسلشی رو حتی دویل می کرای رو روبروی بایونتا قرار داد واقعا بالاترین سطح یه بازی هک اند اسلش رو تو بایونتا می بینید با توجه به تجربه ام از بازی بهش امتیاز میدم
9/10

Super Mario™ 3D World + Bowser's Fury
خوب ماریو در هر صورت ماریو هست همیشه خفن ترین پلتفرمره همیشه خلاقانه است و هیچ وقتم تکراری نمیشه اما همیشه بین تمام ماریو ها بعضیاشون خاص تر و افسانه ای تر بودن مثلا همیشه ماریو 64 به همراه ماریو گلکسی و ماریو اودیسه جایگاه ویژه تری نسبت به بقیه عناوین این سری داشتن به نظرم ماریو 3d world همیشه جایگاه پایین تری از عناوینی که گفتم داشت و بیشتر تو سطح ماریو سانشاینه
مراحل جدیدی که به بازی اضافه شده فوق العاده است و ارزش بازی رو به نسبت قبل بیشتر کرده ولی بازم به نظرم اودیسه و گلکسی جایگاه ویژه ای دارن
8/10

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
خب این تاپیکو آپ کنم بقیه ام بیان چیز بذارن

Zelda BotW

این اواخر زلدا رو یه هشتاد ساعتی بازی کردم واقعا شاهکار بود، تنها ایرادای که میتونم بگیرم این دوتاست(که البته خیلی جزئی هستن نسبت به کل بازی):

سیستم اسب های بازی زیاد کاربردی نیستن جوری که اکثر اوقات بدون اسب میگذرونید

اوایل بازی گاهی حس سردرگمی و پیشرفت نکردن پیدا میکنید که البته خیلی کم هست این قضیه

اما نکات مثبت :

It's Original and its Huge :D
طبیعتا نمیام بعد چهارسال طومار نکات مثبت ردیف کنم فقط تو این میشه خلاصه کرد که زلدا بیشتر از ۹۹ درصد آیپی ها «خودشه» و میدونه که خودشه و این حس بی نیازی و عظمت رو داخلش حس میکنید. طوری که انگار نوآوری و کیفیت براش بدیهیه.

9.7/10

Mario Odessey
اولین بار درست و حسابی یه ماریو رو بازی کردم و تقریبا تازه با همه کاراکتراش آشنا شدم!
«کپتین تود چقد کیوته»
از نظر لول دیزاین همه تعریفا رو کردن، مترو کینگدوم نابودم کرد واقعا، مخصوصا آخرش.
بعدش اتفاقی جلد کارتریج رو باز کردم دیدم همون شعری که شهرداره میخونه رو داخلش نوشته خیلی حال کردم.
ماریو ادیسه یه پکیج کامله واقعا که هرچقدرم برای ماها خوب باشه بنظرم برای بچه های کم سن حتی جذاب تر و بهتره، و این یه نکته مثبته.

وقتی که تمومش میکنید اندازه طول خود بازی انگار محتوای بیشتر پیش روتون دارید. یعنی انقدر بر اساس replayability ساخته شده.

10/10

پ.ن: یکی گفته بود بازی مشکل کنترل داره نه مشکل از شبیه ساز بوده دوست عزیز.

• Like
Reactions: reza8 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
منم وقتشه این جا رو یه آپدیت کلفت کنم از چیزایی که بازی کردم

Dragon Quest XI: S
60 Hrs

قبلا گفتم خوبی ها و بدی هاش رو تو تاپیک، ولی خلاصه اش اینه که اکثر جاهایی که بازی باید خوب باشه، خوبه. بعضی جاهاش هم عالیه
ولی موسیقی کل گیم فاجعه است
یه چیز عجیبی اصن :|

7/10

==================

Axiom Verge 2
10 Hrs

موسیقی و کارگردانی هنری و طراحی نقشه این بازی واقعا شاهکاره
ولی خب... داستان و اکشن اش خییییلی معمولی اند.
بد نیست ها. معمولیه
قشنگ یه تنه این دو تا مورد باعث میشن بازی با این که خیلی چیزهاش عالیه آخرش اون قدره اثر تاثیرگذاری نباشه

در کل کاریه که 10 ساعتش بهم واقعا خوش گذشت و چسبید

8/10

===================

Wargroove
35 Hrs

من میدونم Into the Breach بازی بهتریه. این قدر همه گفتن، میدونم تو سبک تاکیتکال، اون بازی ایندی بهتریه. با این که بازی اش نکردم میدوووونم
ولی نمیتونم کاریش کنم.
این بازی خیلی توپه :x
داستان آن چنانی ای نداره، ولی شخصیت ها، اسپرایت ورک اش، سختی مپ ها و تنوع اش و کلا جریانی که هر مرحله هی پیش میره جلو و گرم میشه.
پر مودهای مختلف ـه، کمدی اش محشره و کلا همه جوره بازی ایه که زمان برات وایمیسته وقتی بازیش می کنی

تنها ایراد جزئی ای که میتونم از بازی بگیرم اینه که مپ آخرش واسه بخش آرکید واقعا مپ چرتیه و بین همه کاراکترها هم یکی ـه بدبختی :|

10/10

==================

Monster Hunter: Rise
90 Hrs

خوب نیست من بعد 90 ساعت بگم بازی محتوا کم داشت، چون واقعا این جور نیست
ولی خب تنها مشکل این بازی اینه که از حیث محتوای Post Game یخورده می لنگه. هر چند دو سه تا آپدیت بزرگ اول بازی خیلی بهش کمک کردن ولی اورآل یخورده می لنگه از این لحاظ
و این که خب گرافیک بازی حقیقتا جلوی World یکم سخته عادت کردن بهش
ولی از اون طرف کل چیزای دیگه مربوط به گیم پلی کامل برعکسه و وقتی از Rise برمیگردی World سخته عادت کنی بهش

و کلا بازی محشریه. طراحی هیولاها. موسیقی، هولی شعط چقدر موسیقی این بازی عالیه و صد البته اکشن مانستر هانتر همیشه یکی از پویا ترین های ژانره. این نسخه حتی بیشتر و بهتر

9/10

=================

Golf Story
15 Hrs

این یکی از معدود بازی های ایندی ایه که "کامل" انحصاری سوییچ ـه. دلیل شو خودم هم نمیدونم
خیلی وقت پیش استارتش زدم و خیلی منو نگرفت چند ساعت اولش
ولی خب امسال دوباره ادامه اش دادم و این بار ناجور با کمدی عجیب غریب و استایل Chill گلف اش عشق کردم.

گیم پلی بازی و موسیقی اش به نظرم واقعا عالیه. بازی و در کل به نظرم به عنوان یه بازی ورزشی با تمرکز رو بخش داستانی واقعا کار محشریه Golf Story
یخورده مشکل Pacing داره و این که این قدر کاراکترها هم رو به ندرت به اسم صدا می کنن که اسم هیچ کدوم رو یادت نمیمونه :| (تو دیالوگ باکس ها هم اسم شون رو نمیزنه)
به شدت منتظرم ببینم با Sports Story چی کار می کنن

9/10

=================

Knockout City
5 Hrs

این یکی عجیبه
چون به نظر ایده بازی محشره، یکم طراحی نقشه ها کسل کننده اند ولی در کل گیم پلی خیلی خوبی داره
منتها پورت سوییچ که بده به کنار
بدتر از همه نت کد بازیه
شایدم مشکل از نت منه
نمیدونم
ولی اصن نمیشه یه دستت آنلاین عین آدم بازی کرد. پیر شدم من :| هر چی هم می شد امتحان کردم، ولی نشد که نشد. خدا رو شکر تا بیست لول اول مجانی ـه بازی

5/10

================

Crash Bandicoot 4
15 Hrs

این بازی واقعا همه نقاط قوت سه گانه اصلی رو داره
نه تنها این
بلکه به نظرم Toys for Bob تو بخش انیمیشن این بازی ترکوندن

با تمامی این اوصاف، پورت سوییچ اش تعریفی نداره و بدتر از اون طول مراحل بازیه. خیییییلی طولانین و خیییییلی جعبه دارن. ارزش تکرار بازی رو له می کنه این قضیه.
له ها... له! نمیدونم ایده کدوم نابغه ای بود که مرحله طراحی کنن تو بازی با 400 تا جعبه ~X(

7/10

================

Chronos Before the Ashes
2 Hrs

دو ساعت هم زیادشه این بازی
هر وقت خواستید بدونید چقدر بازی های سولزلایک میتونن سقوط کنن، این میتونه تجربه خوبی باشه

3/10

==============

Bloodstained: Curse of the Moon 2
10 Hrs

این چرا یه کمپین رو باید دو بار می رفتی، یه بارشو با یه شخصیت کمتر؟ :|
WTF :|
این به کنار، میدونم چقدر بازی واسه القای حس کستلوانیاهای NES المان های مختلف تو خودش داره، ولی فاکینگ کام آآآآن، اون فیزیک پرش لعنتی ات رو حداقل عوض می کردی :((

6/10

==============

Super Meat Boy: Forever
5 Hrs

این ناامید کننده ترین بازی کل این پست ـه (و آخریش)
هر چقدر بازی اول پوست تو با کاتر می کند و تو عین مازوخیست ها لذت می بردی ازش، تو این یکی، هر چند بازی آسونی نیست ولی فقط میخوای بخوابی تا برسی تهش و از شرش راحت شی
چقدر آخه یه بازی پلتفرمر میتونه بی مزه و Bland باشه؟ این که خواستن Auto Runner بسازن بازی رو به نظرم ایده بدی نبود. کلی بازی Auto Runner خوب داریم ما. ولی این خیلی کسل کننده و معمولی بود.

5/10

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
817
نام
سید محمد حسین
منم وقتشه این جا رو یه آپدیت کلفت کنم از چیزایی که بازی کردم

Dragon Quest XI: S
60 Hrs

قبلا گفتم خوبی ها و بدی هاش رو تو تاپیک، ولی خلاصه اش اینه که اکثر جاهایی که بازی باید خوب باشه، خوبه. بعضی جاهاش هم عالیه
ولی موسیقی کل گیم فاجعه است
یه چیز عجیبی اصن :|

7/10

==================

Axiom Verge 2
10 Hrs

موسیقی و کارگردانی هنری و طراحی نقشه این بازی واقعا شاهکاره
ولی خب... داستان و اکشن اش خییییلی معمولی اند.
بد نیست ها. معمولیه
قشنگ یه تنه این دو تا مورد باعث میشن بازی با این که خیلی چیزهاش عالیه آخرش اون قدره اثر تاثیرگذاری نباشه

در کل کاریه که 10 ساعتش بهم واقعا خوش گذشت و چسبید

8/10

===================

Wargroove
35 Hrs

من میدونم Into the Breach بازی بهتریه. این قدر همه گفتن، میدونم تو سبک تاکیتکال، اون بازی ایندی بهتریه. با این که بازی اش نکردم میدوووونم
ولی نمیتونم کاریش کنم.
این بازی خیلی توپه :x
داستان آن چنانی ای نداره، ولی شخصیت ها، اسپرایت ورک اش، سختی مپ ها و تنوع اش و کلا جریانی که هر مرحله هی پیش میره جلو و گرم میشه.
پر مودهای مختلف ـه، کمدی اش محشره و کلا همه جوره بازی ایه که زمان برات وایمیسته وقتی بازیش می کنی

تنها ایراد جزئی ای که میتونم از بازی بگیرم اینه که مپ آخرش واسه بخش آرکید واقعا مپ چرتیه و بین همه کاراکترها هم یکی ـه بدبختی :|

10/10

==================

Monster Hunter: Rise
90 Hrs

خوب نیست من بعد 90 ساعت بگم بازی محتوا کم داشت، چون واقعا این جور نیست
ولی خب تنها مشکل این بازی اینه که از حیث محتوای Post Game یخورده می لنگه. هر چند دو سه تا آپدیت بزرگ اول بازی خیلی بهش کمک کردن ولی اورآل یخورده می لنگه از این لحاظ
و این که خب گرافیک بازی حقیقتا جلوی World یکم سخته عادت کردن بهش
ولی از اون طرف کل چیزای دیگه مربوط به گیم پلی کامل برعکسه و وقتی از Rise برمیگردی World سخته عادت کنی بهش

و کلا بازی محشریه. طراحی هیولاها. موسیقی، هولی شعط چقدر موسیقی این بازی عالیه و صد البته اکشن مانستر هانتر همیشه یکی از پویا ترین های ژانره. این نسخه حتی بیشتر و بهتر

9/10

=================

Golf Story
15 Hrs

این یکی از معدود بازی های ایندی ایه که "کامل" انحصاری سوییچ ـه. دلیل شو خودم هم نمیدونم
خیلی وقت پیش استارتش زدم و خیلی منو نگرفت چند ساعت اولش
ولی خب امسال دوباره ادامه اش دادم و این بار ناجور با کمدی عجیب غریب و استایل Chill گلف اش عشق کردم.

گیم پلی بازی و موسیقی اش به نظرم واقعا عالیه. بازی و در کل به نظرم به عنوان یه بازی ورزشی با تمرکز رو بخش داستانی واقعا کار محشریه Golf Story
یخورده مشکل Pacing داره و این که این قدر کاراکترها هم رو به ندرت به اسم صدا می کنن که اسم هیچ کدوم رو یادت نمیمونه :| (تو دیالوگ باکس ها هم اسم شون رو نمیزنه)
به شدت منتظرم ببینم با Sports Story چی کار می کنن

9/10

=================

Knockout City
5 Hrs

این یکی عجیبه
چون به نظر ایده بازی محشره، یکم طراحی نقشه ها کسل کننده اند ولی در کل گیم پلی خیلی خوبی داره
منتها پورت سوییچ که بده به کنار
بدتر از همه نت کد بازیه
شایدم مشکل از نت منه
نمیدونم
ولی اصن نمیشه یه دستت آنلاین عین آدم بازی کرد. پیر شدم من :| هر چی هم می شد امتحان کردم، ولی نشد که نشد. خدا رو شکر تا بیست لول اول مجانی ـه بازی

5/10

================

Crash Bandicoot 4
15 Hrs

این بازی واقعا همه نقاط قوت سه گانه اصلی رو داره
نه تنها این
بلکه به نظرم Toys for Bob تو بخش انیمیشن این بازی ترکوندن

با تمامی این اوصاف، پورت سوییچ اش تعریفی نداره و بدتر از اون طول مراحل بازیه. خیییییلی طولانین و خیییییلی جعبه دارن. ارزش تکرار بازی رو له می کنه این قضیه.
له ها... له! نمیدونم ایده کدوم نابغه ای بود که مرحله طراحی کنن تو بازی با 400 تا جعبه ~X(

7/10

================

Chronos Before the Ashes
2 Hrs

دو ساعت هم زیادشه این بازی
هر وقت خواستید بدونید چقدر بازی های سولزلایک میتونن سقوط کنن، این میتونه تجربه خوبی باشه

3/10

==============

Bloodstained: Curse of the Moon 2
10 Hrs

این چرا یه کمپین رو باید دو بار می رفتی، یه بارشو با یه شخصیت کمتر؟ :|
WTF :|
این به کنار، میدونم چقدر بازی واسه القای حس کستلوانیاهای NES المان های مختلف تو خودش داره، ولی فاکینگ کام آآآآن، اون فیزیک پرش لعنتی ات رو حداقل عوض می کردی :((

6/10

==============

Super Meat Boy: Forever
5 Hrs

این ناامید کننده ترین بازی کل این پست ـه (و آخریش)
هر چقدر بازی اول پوست تو با کاتر می کند و تو عین مازوخیست ها لذت می بردی ازش، تو این یکی، هر چند بازی آسونی نیست ولی فقط میخوای بخوابی تا برسی تهش و از شرش راحت شی
چقدر آخه یه بازی پلتفرمر میتونه بی مزه و Bland باشه؟ این که خواستن Auto Runner بسازن بازی رو به نظرم ایده بدی نبود. کلی بازی Auto Runner خوب داریم ما. ولی این خیلی کسل کننده و معمولی بود.

5/10
خوب شد پستتو در مورد chronos خوندم امروز که تو استور psn چرخ میزدم دیدم ۵۰ درصد اف خورده ۱۵ تا شده بود وسوسه شدم بخرم که الان کلا بیخیال شدم:>

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خوب شد پستتو در مورد chronos خوندم امروز که تو استور psn چرخ میزدم دیدم ۵۰ درصد اف خورده ۱۵ تا شده بود وسوسه شدم بخرم که الان کلا بیخیال شدم:>

جاش برو Wargroove بخر :D

• Like
Reactions: reza8 and ashe

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
زلدا botw نمره 10+ (این نمره رو به جز این بازی فقط لست 1 و ویچر 3 و هف لایف 2 و پورتال 2 میگیرن از من)

ماریو آدسی 10

ماریو گلکسی 10

لوییجی منشن 3 نمره 9

فایرامبلم 3 خاندان 9

اوری 9

اوری 2 نمره 8 (مثل لست 2 به خاطر نپسندیدن داستان یک نمره کمتر از نسخه اول گرفت)

زلدا لینک اویکنینگ 8

زلدا اسکایوارد سورد 8

کراش 4 هم 8

برادرز بازی اول جوزف فارس هم 8

کپتین تاد هم 8

ماریو 3d + خشم بازر 9

لیتل نایتمرز یک و دو 8

اون بازیه که توش یه غاز هستی 8 (خخخخخخخخ)

ریمن لجندز 9

اینساید 8 (پایان بندیش رو دوست نداشتم و یه نمره از لیمبو کمتر دادم)

لیمبو 9

زلدا botw رو 200 ساعتی بازی کردم و کل 120 شراین رو گرفتم و به عنوان پاداش اون لباس سبز همیشگی لینک رو گرفتم. ماریو ادیسی و فایر امبلم هم حدود 100 ساعت. بقیه رو هم تا تیتراژ آخر رفتم در هر صورت.

و چقدر این نینتندو سوییچ کپی خور خوبه:>;):D:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر