امتیاز ویندوز 8 سیستم شما

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
همون طور که می دونید نسخه ی اصلی ویندوز 8 یعنی: pro به طور رسمی 26 اکتبر در اختیار کاربران قرار گرفت این سیستم عامل هم همانند دو برادر قبلی خود یعنی: سون و ویستا دارای سیستم امتیاز دهی به سخت افزار هست که کمی دست خوش تغییر شده و این بار سقف نمرات 9.9 در نظر گرفته شده

لازم به ذکره بالاترین امتیاز برای سون 7.8 بوده که هنوز cpu در بازار نیست که تونسته باشه 7.9 بگیره

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
با چشم پوشی از هارد داغونم (هاردی که ویندوز روش هست) در کل بد نیست!

attachment.php

Attachments

• ghtj.jpg
    ghtj.jpg
    30.1 KB · مشاهده: 474

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
البته اینم بگم سیستم امتیاز دهیش فعلا sli با cross نمی شناسه بر عکس 7 برای همین تعجب نکنید اگه multi gpu هستید اما امتیاز گرافیک پایینه

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
رکورد هارد شیکوندی با ssd به به:d
ولی به بقیه سیستمت خیلی بد نمره داده مخصوصا گرافیکت:-o فکر کنم سیستم امتیازدهش داغونه:-s
رمتم همینطور انگار نه انگار برای تو 8 گیگ برا من 4 گیگ (فکر کنم به کیلوش کار نداره بر اساس سرعتش نمره میده)
ولی گرافیک چی!!
h568_nnnnnnnnnnnnnnnn.jpg

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مگه میشه با 460 بهم 7.6 داده بعد با 680 بده 7.9 کسی تست زده عکس بذاره؟ سیستم رم با cpu که کاملا دقیقه حتی اورکلاک هم درش دخیله

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
مگه میشه با 460 بهم 7.6 داده بعد با 680 بده 7.9 کسی تست زده عکس بذاره؟ سیستم رم با cpu که کاملا دقیقه حتی اورکلاک هم درش دخیله
مسخرست دیگه بهم ثابت شد
شما الان sli 460 داری امتیازت از مال من پایینتره حالا اصلا sli هیچ یه 460 نمرش از مال من کمتره اونوقت فرق 460 من با مال مسعود که 660 فقط 0.1 هستش
به سی پی یو باز نمره میده ولی گرافیک نه شما الان سی پی یوت از مال من و مسعود قویتره اورشم کردی(منم کردم ولی خیلی کم) بازم خوب نمره داده
در مورد رمتم امتیاز بیشتر گرفته به خاطر فرکانسشه که اور کردی احتمالا
خلاصه اینکه خیلی مسخرس
احتمالا تست هایی که میگیره نمره میده استاندارد نیست

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
با 680 هم تست کنی از 7.9 بیشتر نمیده! :)

مسخرست دیگه بهم ثابت شد
شما الان sli 460 داری امتیازت از مال من پایینتره حالا اصلا sli هیچ یه 460 نمرش از مال من کمتره اونوقت فرق 460 من با مال مسعود که 660 فقط 0.1 هستش
به سی پی یو باز نمره میده ولی گرافیک نه شما الان سی پی یوت از مال من و مسعود قویتره اورشم کردی(منم کردم ولی خیلی کم) بازم خوب نمره داده
در مورد رمتم امتیاز بیشتر گرفته به خاطر فرکانسشه که اور کردی احتمالا
خلاصه اینکه خیلی مسخرس
احتمالا تست هایی که میگیره نمره میده استاندارد نیست

هرچی باشه از ویندوز 7 خیلی بهتر و دقیق تره و با سخت افزارها هماهنگ تر هستش .
میبینید که بیشتر از 7.9 شده .
درایور 310.70 WHQL

1589_score_win8_pro.jpg

GPU : BFG SUPERCLOCK- GTX580 SLI Core 820, Factory Overclocked

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر