امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
Assassin's Creed =9
bioshock =9
Brothers In Arms 3 =7
Crysis =9.5
Crysis Warhead =10
Dark Sector =7
Dead Space =8.5
Far Cry 2 =7
F.E.A.R 2 =8
Gears of War =8
GTA IV =10
GRID =7
Mirror Edge =8

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
Assassin's Creed=9.0
Bioshock=9.0
Brothers In Arms 3=8.5
Crysis=10
Crysis Warhead=10
Dark Sector=7.5
Dead Space=9.5
Far Cry 2=9.0
F.E.A.R 2=8.5
Gears of War=9.0
GTA IV=9.5
GRID=9.0
Mirror Edge=7.0

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Assassin's Creed : 8.2
Bioshock: 9.7
Brothers In Arms 3 : 8.5
Crysis: 9.4
Crysis Warhead :7.8
Dark Sector: 6.5
Dead Space: 8.8
Far Cry 2: 8.1
8.5 :F.E.A.R 2
Gears of War: 9.3
GTA IV: 10
8.5 :GRID
7.0 :Mirror Edge

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
Assassin's Creed :9.5
Bioshock:10
Brothers In Arms 3:8
Crysis:9
Crysis Warhead:8.5
Dark Sector:6
Dead Space:8
Far Cry 2:7.5
F.E.A.R 2:8
Gears of War:8.5
GTA IV:10
GRID:9.5
Mirror Edge:7.5

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
Assassin's Creed: 8.5
Bioshock: 9.5
Brothers In Arms 3: 7
Crysis: 10
Crysis Warhead: 10
Dark Sector: 9
Dead Space: 9.5
Far Cry 2: 9
F.E.A.R 2: 8.5
Gears of War: 9.5
GTA IV: 9
GRID: 8
Mirror Edge : 8.5

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Assassin's Creed : 9.3
از سال 2006 فکر کنم بود که با دیدن اسکرین شات هاش شوکه شدم:biggrin1: و یه چیزی که خیلی کمک کرد که از بازی لذت ببرم همین بامبولی بود که یوبی سر نسخه پی سی در آورد و باعث شد من مفهوم نا برده رنج گنج میسر نمی شود رو با جون و دل احساس کنم:biggrin1:

Bioshock : 9.4
بازیی که توی ژانر FPS آرزوش رو داشتم که ساخته بشه و بتونم بازیش کنم.همیشه توی ذهنم این چنین بازیی ( FPS+RPG )رو تصور می کردم.داستان فوق العاده پیچیده و پر مفهومش چندین روز ذهنم رو به خودش مشغول کرده بود.فقط تنها مشکل بازی آخرش بود که خیلی راحت و بی دردسر تموم می شد.

Brothers In Arms 3 : 7.0
ازون بازی هایی بود که بعد از این همه انتظار اصلا ارزشش رو نداشت.کاملا راحت و آبکی.فقط داستانش بود که باعث شد بازی رو تا آخر برم و الا شماره های قبل چندین برابر سخت تر تکنیکی تر و جذاب تر بود.ولی گرافیک خوفی داشت بخصوص کلاه بیکر که به شدت طبیعی کار شده بود.

Crysis : 9.0
یه FPS بسیار خوب با گرافیکی که مطمئنا در نسل بعد نظیرش رو خواهیم دید!:biggrin1:
فقط نبود داستان کمی از ارزشش کم می کنه که اصولا نباید انتظار داستان خفن از یه FPS داشت ولی خوب چون داستان برای من خیلی مهمه و کم کم FPS ها هم دارن به داستان قوی روی میارن نمونش دارکنس نمرش باید کمتر از بیوشاک باشه . یه مشکله دیگش هم همین جلو بودن از نسل خودش هست که آدم رو به خاک سیاه می شونه و مجبورت می کنه دارو ندارت رو بفروشی!:biggrin1:

Crysis Warhead : 9.2
روون تر زیباتر و پرتنش تر از شماره قبل.

Dark Sector : 6.3
تا 3-4 ساعت اول بی نظیر و بعد از اون غیر قابل تحمل!چرا؟چون بعد از این مدت بازی هیچ چیز جدیدی برای عرضه کردن نداره!گرافیک بازی زیباست ولی بعد از یه مدت به علت بالا بودن شدت رنگ بسیار زننده میشه

Dead Space : 9.5
بعد از یه دوره طولانی بدون بازی های سوروایول هارور یه بازی درست حسابی از این ژانر واقعا چسبید.بازی با یه شروع استثنای شروع میشه و بازیکننده رو همون اول کار روی صندلی میخکوب می کنه.محیط های بدون جاذبه فوق العاده طبیعی و واقعی است.نبود HUD یه شکل معمول خودش به نوعی ابتکار به حساب میاد که توی کمتر بازیی مشاهده میشه.هر چی من دنبال اشکال بزرگ و قابل ذکر توی این بازی گشتم چیزی پیدا نکردم.فقط مشکلش اینه که همه چیش از روی ایول 4 برداشته شده و مشکلات گیم پلی اون بازی مثل ثابت بودن کاراکتر در هنگام نشونه گیری حل شده بود.تا باشه از این مدل تقلید ها باشه:love:

Far Cry 2 : 8.7
بازی از لحاظ گرافیک، صدا گذاری، تنوع اسلحه چیزی کم نداره ولی چند تا مشکل نسبتا بزرگ داره.اول هوش مصنوعی و بعد از اون محیط های بازی که کاملا از بافت های تکراری برای ساختشون استفاده شده بود و تو چشم می زد. و یه مشکلی که خیلی روی اعصاب من بود ایستگاه هایی بود که دائم پس از پاکسازیشون دوباره پر از آدم می شد . آدم رو یاد بازی های چند سال قبل مینداخت!

F.E.A.R 2 : 6.5
به شخصه ترجیح می دم بسته های الحاقی تایم گیت رو به جای این بازی بازی کنم.چون اون یه زره ترسی هم که توی اونا بود توی این یکی نیست.HDR شدیدی که در این بازی استفاده شده بود جدا از حرکات تکراری آلما همه اون حس ترس و وحشت رو از بین برده بود.استفاده از اسلحه های کاملا تکراری فقط با ظاهری جدید یه کار خیلی احمقانه بود که کمک کرد که حتی من بازی رو حتی یکبار هم تموم نکنم.

Gears of War : 9.6
بهترین بازی سوم شخص شوتری که توی عمرم بازی کردم.این بازی همه المانها یه بازی Run & Gun رو در خودش به شکلی کامل داره.شخصیت های با ابهت و تنومند و در عین حال چابک و سریع و اسلحه های متنوع و جذاب به همراه لوکاست های با هوش و زرنگ در محیط هایی زیبا به سبک Post Apocalypse همه چیز رو آماده برای یک بازی کم نظیر کرده.بر هر گیمری بازی کردنش واجب موکده!

GTA IV : 8.5
بهترین بازی سند باکس تا بحال که تونست منیکه تحمل یک ساعت بازی کردن بازی های این سبکی رو ندارم 8-7 ساعت به بازی کردن مشغول کنه!:biggrin1:

GRID : 9.5
هر چی از این بازی بگید کم گفتید!بهترین بازی آرکید سیمولیشنی که تا بحال روی PC اومده.گیم پلی روون و اعتیاد آور ، در کنار نو آوری های خوبی مثل اسپانسر و استخدام دستیار و گرافیکی چشم نواز و چیزی که داشت یادم میرفت،فیزیکی به شدت واقعی،همه و همه باعث میشن که گرید تبدیل به یه بازی نمومنه توی این ژانر بشه.

Mirror Edge : 5.8
به هیچ وجه ارزش این همه وقت تلف کردن برای خوندن اخبار و مطالب و دیدن تریلر ها و بعد حروم کردن 6-7 ساعت از وقت گرانبهای من(:biggrin1:) رو نداشت! یه افتضاح که به شدت آدم رو از بازی کردن متنفر می کنه حداقل من رو کرد و یه 1 هفته ای کلا بیخیال بازی شده بودم.:smile:

آخرین ویرایش:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
Assassin's Creed = 8
Bioshock = 9.5
Brothers In Arms 3 = 7
Crysis = 9
Crysis Warhead = 9.1
Dark Sector = 6.5
Dead Space = 9
Far Cry 2 = 8.3
F.E.A.R 2 = 8.5
Gears of War = 9.5
GTA IV = 9.5
GRID = 7.5
Mirror Edge = 9

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
Assassin's Creed = 8.2
Bioshock = 9
Brothers In Arms 3 = 6
Crysis = 9.4
Crysis Warhead = 9.1
Dark Sector = 6
Dead Space = 8
Far Cry 2 = 8
F.E.A.R 2 = 8.2
Gears of War = 9.6
GTA IV = 9.2
GRID = 8

siyavash_60

کاربر سایت
Oct 5, 2009
7
Left 4 Dead :3
به دلیل حرکت خیلی بد و سریع کارکتر ها ( هم اونایی که باهاشون بازی میکنی هم اونا که بهت حمله میکنن) به نظر من تو این سبک بازی ها دیگه تیر اندازی حرفه ای از بین میره و فقط خشاب پر به دردت میخوره و همین جذبیت بازی رو کم میکنه گرافیک بازی هم زیاد خوب نبود قسمتهایی وجود داشات که از شدت تاریکی حتی جلوتو نمیدیدی واسه پیدا کردن راحت چراغ قوه هم خوب عمل نمیکرد و غیر طبیعی بود در کل 10 دقیقه اول بازی بدم اومد ازش و دیگه بازی نکردم
Resident Evil 5 :4
اونم فقط بهخاطر گرافیکش چون به همه چی شباهت داشت جز RE سبک کاملا تغییر کرده اگز اسم دیگه ای داشت بهش 8 یا 9 میدادم اما چون اسم Resident Evil رو یدک میکشه بهش 4 میدم
10: NFS: SHIFT
این یه بازی فوق الاده از لحاظ گرافیکی یه و البته کنترلش کمی سخته ولی با دسته فرمون حرکات بسیار طبیعی یه جوری که حس میکنی واقعا خودت پشت رول هستی دسته فرمون هم Logitech G25 بود داستان بازی مسابقه ای شده و مثل کربن و ... خبری از پلیس و کل کل کردن تو شهر نیست کلا NFS دو سبک بازی رو داره و نمیشه گفت این یه نقصه واسه این بازی ولی اگه سبک کربن بود بیشتر فاز میداد کرش شدن ماشین خیلی طبیعی شده و سرگیجه هنگام تصادف شدید بر لذت بازی می افزاید برگشت فرمان هم توی Logitech G25 از مواردی یه که به جذابیت بازی اضافه میکنه
F.E.A.R 2 : 7
بازی اصلا ایجاد ترس نمیکرد و همین از جذابیتش کم کرده بود گرافیک در حد خوب و معقول بود
GTA IV: 8
بازی بسیار جذاب است و گرافیک بالایی داره اما شتابدهنده توش انگاری درست عمل نمیکنه و واسه بازی خوب نیاز به یه سیستم بالا و قوی هست تو قسمت تنضیمات گرافیکی چون Option ها بر اساس رم گرافیک قابل تغییره واسه گرافیک قوی ای مثل geforce 8800 ultra به خاطر داشتن رم 768 Mbس 8 Mbطر داشتن رم 780 ابل تغییره واسه گرافیک قوی ای مثل گاری درست عمل نمیکنه و واسه بازی خوب نیاز به یه سیستم بالا و قوی هست تو نمیشه همه Option هارو فعال کرد درصوتی که قدرتشو داره جالب اینجاست که رو اصلی گرافیک محاسبه میشه و رو به اشتراک گذاشته شده با ویندوز ویستا محاسبه نمیشه
GRID : 9.5
از تظر سبک بازی معرکس و گرافیک قوی ای داره اما یه مشکل داره که بدون دسته فرمون اصلا نمیشه خوب بازی کرد
Mirror Edge:4
نور زمینه زیاد سبک بازی ضعیف کلا یه بازی پرشی یه که نسبت با بازی های اکشن جدید اصلا جالب نیست فقط حرکات نمایشی یکمی جذابش میکنه اسلحه شما تو این بازی همون پرش و حرکات نمایشی یه که البته طرفداران خاص خودشو داره اما بازم نور زیاد صفحه گرافیک رو به کارتون نزدیک میکنه و از حالت طبیعی خارج میکنه

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
Assassin's Creed :9(بسی لذت بردیم)
Bioshock:10 (اخ اخ دیوانشم 5 بار تموم کردم):laughing:
Brothers In Arms 3:7
Crysis:9.5
Crysis Warhead:9.6
F.E.A.R 2:8