امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Red Dead Redemption 2

125038

داستان : داستان بازی در سال 1899 روایت می شود (گذشته گروه مانند زندگی جان مارستون و ابیگل و زوال عقلی داچ را روایت می کند) جاییکه گروه داچ وندر لیند به همراه آرتور مورگان در حال فرار از دست جایزه بگیرها و کلانترها هستند و گروه های خلافکاری دیگر مانند گروه اودریسکول ها هم با اونها مشکلاتی دارند .
در واقع این باز در کنار بازی هایی مانند Last of us 1 و بازی God of War 4 و ... شاهکارهای بصری هستند به مانند نقاشی پر رنگ و لعاب زنده .
در این بازی روی کوچک ترین جزییات مانند حرکت طبیعی دم اسب یا رد پا بر اساس نوع کفش روی گل یا حالت سوار شدن روی اسب و خیلی چیزها کار شده که شما را حیرت زده می کند .
محیط و اتمسفر و گرافیک هنری بازی بسیار عالی هست که مسحور کننده هست .
موسیقی بازی شما را مدهوش کرده و خاطرات غرب وحشی و فیلم های آن مانند (خوب بد زشت / به خاطر یک مشت دلار / Open range / Godless و ...) تداعی می کند .
گیم پلی بازی بسیار عالی و حساب شده هست و در کنار اسلحه ها و کمان و ... کلی چیز مانند طناب و ... هم دارید که به کمک شما می آیند .

اما داستان بازی انسجام آنچنان قوی ندارد (به مانند شماره یک نیست) و شامل کلی داستان پراکنده و ماموریت های مختلف مانند دزدین اسب یا کالسکه / فروش مشروب / رساندن جمعی از زنان معترض به شهر و ... که در این مورد به نظرم داستان شماره یک خیلی عالی تر و منسجم ترهست. البته در مورد شخصیت آرتور مورگان زیاد مانور می دهد که زیبا هست و جان مارستون در حاشیه داستانی هست. (در این شماره بیشتر سعی داره تقابل زندگی روستایی با شهرنشینی و آمدن تمدن به غرب وحشی و آرزوهای توخالی و تلاش های داچ برای گروهش نمایش دهد .)

از نکات منفی دیگه می شه به زیاد بودن فواصل بین ماموریت ها و صحبت زیاد در حین پیمودن مسیر که نیاز به تسلط به زبان انگلیسی دارد و مشکلات فریم و بهینه سازی ضعیف بازی (با تنظیمات گرافیکی کار کرد تا چیز ایده آلی در بیاد . من خودم روی High گذاشتم اکثر چیزها) بر شمرد .
بازی شامل تنوع زیاد گونه های گیاهی و جانوری هستش و طراحی و تنوع لباس ها و چهره ها و مدل موها خیلی عالی و بی نقص هستند . در کنار محیط های جنگلی و روستایی شاهد محیط های زیبای شهری هستیم با جزییات عالی .
محیط بازی بسیار بسیار بزرگ هست و گاهی برای پیدا کردن مسیر و ماموریت اصلی بعدی دچار کمی ! سردرگمی می شوید البته در بیشتر ماموریت ها همراه (همسفر) خواهید داشت و فقط کافیست دنبال او بروید (در نقشه نقاط زرد ماموریت های اصلی و مسیر زرد رنگ کوتاه ترین راه برای رسیدن به نقطه مورد نظر)
بازی دارای 6 چپتر اصلی (بالای 100 ماموریت داستانی اصلی) هست و حدود تقریبا 35 ساعت (که لااقل 10 ساعت پیمودن مسیر هست) ماموریت های اصلی طول می کشد . (من با اوایل بازی ( فصل زمستان ) و جزیره گووارنا حال کردم فوق العاده زیبا بودند)
قابلیت هایی مانند چشم عقاب در پیدا کردن رد پا یا قابلیت صحنه آهسته برای مارک دار کردن دشمنان و کشتنشان خیلی کارآمد هست . خشونت بازی بسیار بالا هست مخصوصا ترکاندن سر دشمنان .
گیم پلی بازی زیبا هست ولی برای کیبورد طیف وسیعی از دکمه ها شامل می شود که آزار دهنده هست و همچنین دارای باگ و گاف هایی مانند یک جا آرتور وارد اتاقی شد بدون اسلحه وقتی خارج شد دو تا اسلحه پشتش بود یا رد شدن طناب از داخل گردن اسب و ... هم دارد که می شه صرف نظر کرد چون آنقدر این بازی بزرگ هست که خواه یا نا خواه از این موارد پیش می آید ولی نمی شه از بهینه سازی ضعیف بازی به طور کل چشم پوشی کرد .
با اینکه از بازی های جهان باز یا حتی سند باکس (به جز تومب رایدر) خوشم نمیاد (زود برام خسته کننده می شوند) ولی از این بازی لذت فراوانی بردم و پیشنهاد می شود .

گیم پلی : 9 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 10 از 10
گرافیک فنی : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :9 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 9 از 10

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
final fantasy VIII remastered
براي اولين بار ميخواستم اين سري رو تجربه كنم و با اين شماره كه مال بيست سال پيش هست شروع كردم، گرافيك خيلي قديمي هست و شخصيت هاي بازي هم صداگزاري نشدند. ولي گيم پلي اعتياد آور و داستان خوبش باعث شد كه ٤٠- ٥٠ ساعتي درگير اين بازي بشم و از همه مهمتر اينكه باعث شد تصميم بگيرم نسخه هاي بعدي رو هم تجربه كنم
امتياز 8

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
shadow of tomb raider
خب همونطور كه از نقد ها و امتياز ها مشخص بود در حد و اندازه هاي نسخه هاي قبلي نبود، گان پلي كه رسماً پسرفت به عصر حجر بود، داستان خيلي خوب و جذابي هم نداشت و گيم پلي هم شبيه هيتمن و اسپلينتر سل شده بود بيشتر !!!
ولي در زمينه گرافيك انصافاً خوب كار شده و صحنه هاي دل نشين زيادي تو بازي هست. و ميشه گفت همين گرافيك بقدري تاثير مثبت ميذاره كه تشويق ميشيم بازي رو تموم كنيم.
در كل كمتر از نسخه هاي قبلي ارزش داره ولي ارزش تجربه كردن رو داشت.
امتياز ٧

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
cod modern warfare 9.5/10
نکات مثبت:
بهترین شوتر نسل
مولتی عالی
گرافیک فوق العاده عالی
بسیار بهینه
داستان عالی
شوتینگ بسیار جذاب
بهترین صدا گذاری و افکت گذاری قرن(بهترین سوراند ممکن همچنین)

نکات منفی:
فیزیک و تخریب پذیری می توانست بهتر باشه(باز هم ضعف cpu کنسولی ها) هر چند حس کشتن یا کشته شدن فوق العاده خوب منتقل می شه.
اگر سیستم صوتی خفن دارید قطعا این بهترین تجربه ی شما خواهد شد به شرطی که صدا رو درست تنظیم کنید(از داخل بازی)

فقط می تونم بگم این بازی در FORZA HORIZON 4 با همچین INSIDE بهترین تجربه های این نسلم بودن.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
cod modern warfare 9.5/10
نکات مثبت:
بهترین شوتر نسل
مولتی عالی
گرافیک فوق العاده عالی
بسیار بهینه
داستان عالی
شوتینگ بسیار جذاب
بهترین صدا گذاری و افکت گذاری قرن(بهترین سوراند ممکن همچنین)

نکات منفی:
فیزیک و تخریب پذیری می توانست بهتر باشه(باز هم ضعف cpu کنسولی ها) هر چند حس کشتن یا کشته شدن فوق العاده خوب منتقل می شه.
اگر سیستم صوتی خفن دارید قطعا این بهترین تجربه ی شما خواهد شد به شرطی که صدا رو درست تنظیم کنید(از داخل بازی)

فقط می تونم بگم این بازی در FORZA HORIZON 4 با همچین INSIDE بهترین تجربه های این نسلم بودن.
جایزه بهترین طراحی صدا گرفته . جز این هم انتظار نمی رفت

• Like
Reactions: jetalpha and s.1

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
heavy rain - pc edition

من در کل عاشق بازی های داستان محور هستم. این بازی هم جزو بهترین ها در نوع خودش هست منتها بر خلاف اکثریت نقد ها به نظر من سناریوی طراحی شده چندان جذاب نیست. داستان و شخصیت پردازی عالیه اما سناریویی که این ها رو به هم وصل میکنه قابل قبول نیست و در حد این بازی نیست. آزادی عمل و حق انتخاب در بازی هست اما متناسب با اون چیزی که باید باشه نیست. این موضوعی که میگم جا داره حسابی باز بشه و میشه یک قاله بلند راجبش نوشت که حتی خود دیوید کیج هم زمانی خودش به این مطلب تا حدودی اعتراف کرد و از خطی بودن بازی انتقاد کرد(فکر می کنم موقع معرفی beyond بود). در مجموع من نمره 7 از 10 میدم. امیدوارم بازیهای شوتر و اکشن به سمت این نوع بازیهای تعاملی و داستان و شخصیت محور حرکت کنند.

آخرین ویرایش:

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
call of duty modern warfare remastered
گفتم قبل از اينكه نسخه ٢٠١٩ رو شروع كنم اينو براي دست گرمي برم .
گرافيك قابل قبول بود و بقيه موارد( داستان و گيم پلي و ..) هم كه تغيير نداشت و باعث شد خاطره يكي از بهترين fps هاي تاريخ برام زنده بشه.
امتياز : 8.5

B.O

کاربر سایت
Feb 27, 2017
83
Blair Witch
images.jpg
صبر کردیم برای کرک رد دد ولی فعلا بن بسته رفتیم این بازیو و heavy rain و man of medan رو دانلود کردیم. انصافا بازی خوب و قابل قبولیه، خیلی سعی می کنه شبیه اویل باشه ولی نمی تونه. در واقع ترکیب معماها و پیچ تو پیچ های اویل و توهمات اوت لست هستش. داستان یه افسر ارتش آمریکاست که مثله اینکه گذشته خوبی نداشته و حالا به عنوان پلیس دنبال یه پسر بچه تو جنگل های مخوف می گرده. 70 درصد بازی تو تاریکی مطلقه که باید با دوربین و چراغ قوه برید. مکانیزم های خوبی هم داره. یه سگ خیلی باحال هم داره. مراحل پایانی به معنای واقعی گو. گیجه می گیری.

داستان: 7
گرافیک: 8
گیم پلی: 8
صدا: 8

کل: 7.75
علاقه مندان این سبک از دست ندن، پشیمون نمی شین!!

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
این دوتا "بازی" از نظر من عالی بودند ! (دو عدد بازیه ی ویدیو گیم محور ! و نه کات سین محور)
تنها "بازی" هایی که توی این دو سال تجربه کردم و انگیزه داشتم تا پایانش برم به همراه تمام مراحل و آیتم های فرعی !
بیشترین چیزی هم که منو جذب کرد گیم پلی خیلی سریع و روان بود
فیزیک بازی کنترل هم انقلابی بود.

"بازی های " اول شخص هم دیگه نمیتونم بازی کنم(مثل مترو یا دووم )
ولی این دوتا بازی با وجود سوم شخص بودنشون از نظر من خیلی PC پسند بودند! :D

Control

گیم پلی 10
گرافیک 10
فیزیک 10
صدا 10

انیمیشن 8
داستان 7

Gears 5

گیم پلی 10
گرافیک 10
فیزیک 7
صدا 9

انیمیشن 8
داستان 7

امتیاز ها را به سبک "سیستم امتیاز دهی آبکی که چند ساله رایج شده" نوشتم! با کمی تغییرات !

RDR2 هم که هنوز تهیه نکردم ولی خیلی مشتاقش هستم !

و البته هنوز هم Fallout 4 شماره یکم هست!

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
28647ed8-2431-461e-bcf5-e020b4392264.jpg

یکی از بهترین شوترهای تاریخ و یک بازی حماسی فوق العاده با موسیقی بینظیر. فوق العاده لذت بردم

10/10

پ.ن: زمانی که 360 داشتم، تمام نسخه‌های هیلو رو گرفته بودم ولی فقط نسخه 1 رو بازی کرده بودم :| نمیدونم چرا :| بلاخره فرصت شده که این شاهکار رو تجربه کنم

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
Warhammer 40,000: Dawn of War III

من نمیدونم نسخه های قبلی این بازی چی بوده، یا چطور بوده، یا اصلا تو نسخه سوم چه تغییر نسبت به قبل کرده، ولی اکثر نقد های استیم از بازی بدشون میاد چون میگن بازی هیچ شباهتی به نسخه های قبلیش نداره، ولی برای کسی مثل من که برای اولین بار این بازی رو انجام داده و با توجه به این که ده سالی میشه با Company of Heroes و سری استارکرافت و جنرال اشنا شدم و کلا این سبک رو بشدت میپسندم این بازی برای من جز بهترین بازی های استراتژیک تاریخ قرار داره!

بنظر من بازی بشدت شبیه استارکرافت 2 هست، ولی نسبت به استارکرافت 2 سنگین تره و نمیشه کل نیرو ها رو سریع از دست داد یه کل نیرو های دشمن رو نابود کرد! بازی از نظر من در مقابل استارکرافت 2 حرف های بشدت بزرگی برای گفتن داره، چون این بازی بنظر من نیرو های Elite داره و هر کدوم از این نیرو ها ها 2 قدرت متفاوت داره و این نیرو های Elite شبیه DOTA 2 هست، و در بعضی مواقه که نیرو های معمولی از بین رفتن این نیرو ها در نبرد ها تعیین کننده هستند! ساخت و ساز بازی هست که هم مثل اکثر بازی های این سبک هست که سه تایر داره و با گرفتن هر تایر تجهیزات بالاتر و قوی تر رو میشه درست کرد و به مبارزه پرداخت!

بهترین چیزی که هم میشه گفت اینه واقعا بازی بالانس خوبی داره بین هر سه گروه داخلش، و این مهمترین فاکتور برای بازی های استراتژی هست، گرافیک و فیزیک بازی واقعا نسل هشتمی هست و خشونت بازی بالاست و محیط های بازی بشدت با جزئیات طراحی شدن و از همه مهمتر کیفیت فنی فوق العاده بازی رو کامپوتر هست
از همه مهمتر داستان بازی و شخصت پردازی بازی هست که واقعا کم دیدم همچین بازی استراتژی همچین کیفیت و گستردگی از داستان داشته باشه و اونقدری که من صحنه های حماسی و نبرد های جنگی تمام عیار تو این بازی دیدم تو بازی GOD 2018 ندیدم، بخش داستانی بازی برای من رو هارد نزدیک 65 ساعت طول کشید و یک داستان تمام عیار با نبرد های بزرگی و گیم پلی عمیق مبنی بر استراتژی عالی و فکر کردن گسترده داره،
از این بدتر نمیشه بگم که این بازی رو فقط با یک دلار تو تخفیف های استیم گرفتم:|:|:| ولی متسفانه همچین بازی پرجزئیات و بزرگ و عظیم و این همه گرافیک و چلنج و سرور های بازی خالی خالی و هیچ کی داخلش بازی نمیکنه:|:|:| اون وقت استارکرافت از سال 1995 تا( کنایه) تا الان عین مور و ملخ ریختن توش
نمره هم 9/10

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

بازی ترکیبی از سبک ترس، walking simulator، علمی تخیلی و فانتزی است :D البته ترکیب این همه تم داستانی در مدت زمان کوتاه گیم پلی بازی کار راحتی نیست و مشخصا مشکلاتی هم داره. علاوه بر این بازی مشکلاک تکنیکی هم داره و سیستم کنترل بازی و افت فریم‌ها گاهی روی اعصاب میره.
ولی در کل بازی خوبی هست و مطمئنا تجربه خوبی رو برای طرفداران این ژانر به همراه داره

7/10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
THE WITCHER 3 BLOOD AND WINE 10/10

نکات مثبت:
بهترین داستان بازی های این نسل
همه چیز

نکات منفی:
فیزیک بازی می تونست بهتر باشه(هر چند برای بازی RGP اونم ابتدای نسلی موردی نیست.)

من مدام دوستام بهم می گفتن بازی نکنی از دستت رفته اما خوب شد که بازی نکردم چون با مد تکسچر الترا جدید با زیرنویس کامل فارسی بازیش کردم لذتش چند برابر شد بازی چون STRONG LANGUAGE هست زیرنویس فارسیش حتما پیشنهاد می شه هر چند DLC بازی کمی رعایت کردن. زیرنویس فارسی همه چیز بازی از جمله نوشته های داخل بازی کتاب ها و همه چیز رو فارسی می کنه که باید بهشون بسیار تبریک گفت ترجمه ی بسیار خوب و حتی بعضی جاها با خلاقیت و با مزه ترجمه شده در کل 30 هزارتومن حلالشون باشه.

FORZA H4 در ابتدا بعد INSIDE الانم DLC WITCHER بهترین بازی های این نسل برای من بودن
جدا اگر این DLC زیبا نرید نصف عمر گیمریتون رفته

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
resident evil 2

نکات مثبت

گرافیک - معماهای بازی -طراحی دشمنان - طراحی مراحل - القا کردن حس ترس - mr x

نکات منفی

چهره ی بی روح leon (توی خیلی از قسمت ها اصلا تو چهره اش ترس یا نارحتی وجود نداره ) - کوتاه بودن بازی

امتیاز 9

• Like
Reactions: Taha75 and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر