امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
59241f3fae653a0f8a66b2a3.jpg

همون روزا بود که بازی منتشر شده بود میخواستم با سیستم زغالیم بازی رو اجرا کنم با تنظیمات پایین بالاخره پلی ـش دادم کمی بازیش کرد ولی گان پلی بازی منو نگرفت و ولش کردم به امون خدا حالا بعد 7 سال بعد چندین چند بار که هی به خودم میگفتم بازیش کن و نشده بود تا الان بالاخره تونستم تجربش کنم ! در یک کلمه میتونم فقط بگم هوووف عجب جواهری رو تا الان از دست داده بودم ! در وحله اول چیزی که به چشمم اومد الهام گیر بی حد حصر بازی از سری بازی COD و مخصوصا انچارتد بود بعضی وقتا احساس میکردم سازنده ها دارن میگن میخوایم پامون رو جای پای ناتی داگ بزاریم یک سری جزئیات بود که فقط میشد از امثال ناتی انتظار پیاده کردن اون جزئیات رو داشت ! انیمیشن های بی نظیر نسبت به زمان خودش اکتینگ بی نظیر گرافیک فنی و هنری عالی یک سری شوخی متنی چه بسا تیکه انداختن به من پلیر واسه تجربه کردن دوباره یـ صحنه (بازی کرده باشید میدونید کجا رو میگم) داستان پر پیچ خم همه و همه گواه بر همین موضوع ـه صد حیف و صد حیف Yager Development پشتش امسال سونی نبود که بهش سرمایه و بها بدـه تا بیشتر از این رشد کنه قشنگ توی نطفه خفه شدن :( داستان بازی در یک کلمه بی نظیره جلو میای جلو میای بی رحمی هرچه تمام جنگ رو میبینی صحنه های تکون دهند میبینی که شاید کمتر تو این صنعت شاهدش بودیم و در اخر قسمت پایانیش که تبدیل به آب یخی میشه که رو سرمون ریخته میشه !
هوش مصنوعی یار های خودی اصلا بالانس نبود دشمنا هم که دیگه بماند خیلی جلبک وار میمودن جلو مون شوتینگ بازی هم الهام گرفته از سری GeoW بود حتی لگد زدن اسلحه رو از اونجا الهام گرفته بودن ولی خوب کنترل به قولی کمی بدقلق بود و جای کار بیشتری داشت در کل تو بحث گیم پلی ضعف هایی داشت ولی بازم جوری نبود که خیلی تو چشم بزنه و خوب تجربه نسبتا روونی رو برام رقم زد
در کل باید بگم که صد حیف و صد حیف که Yager Development استدیوی سازنده بازی فرصت دوباره واسه ساخت ادامه این بازی پیدا نکرد چه بسا شاید شاید اگه یـ ناشر درست حسابی پشتشون بود الان تبدیل شده بودن به یـ استدیو بزرگ و اسم و رسم دار !
9.0/10

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
maxresdefault.jpg

Dracula: The Resurrection - 1999

چی بگم؟ :D
یه بازی پوینت کلیک ادونچر که مشکل اساسیش هم نداشتن داستان درگیر کننده بود. ولی اتمسفر خوبی داشت. پازل هاش هم تقریبا اوکی بودن به جز دوتاش که از نت کمک گرفتم. حوصله گشتن نداشتم:D
اینطور که میخوندم بازی از لحاظ فروش هم موفق بوده.
فقط کاش این سبک زیبا و دوست داشتنی هنوز زنده بود.
امتیازم 7/10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
View attachment 111007

Dracula: The Resurrection - 1999

چی بگم؟ :D
یه بازی پوینت کلیک ادونچر که مشکل اساسیش هم نداشتن داستان درگیر کننده بود. ولی اتمسفر خوبی داشت. پازل هاش هم تقریبا اوکی بودن به جز دوتاش که از نت کمک گرفتم. حوصله گشتن نداشتم:D
اینطور که میخوندم بازی از لحاظ فروش هم موفق بوده.
فقط کاش این سبک زیبا و دوست داشتنی هنوز زنده بود.
امتیازم 7/10

هست داداش روزی یکی از این عنوان ها برای PC میاد دیگه اینقدر اومده اشباع شده

• Like
Reactions: kamyy

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
A Plague Tale_ Innocence 8/10

نکات مثبت:
طراحی محیط های بسیار زیبا و متنوع
گرافیک هنری و فنی زیبا(هنری فوق العاده)
مخفی کاری خطی
سبک جدید
داستان درگیر کننده
گیم پلی بدون پرتی

نکات منفی:
برای این سبک بازی گیم پلی کمی طولانی هست.
تنوع گیم پلی بازی می تونست بهتر باشد.
داستان بازی در انتها از حالت واقع گرایانه خارج می شود.
فیزیک (کیفیت فیزیک) نسل قبلی
بازی بیش از حد خطی هست و هیچ ازادی عملی ندارید حتی اگرم اصرار کنید بازی باگ می گیره.

خیلی مختصر بگم که این سبک بازی ها نشون می دن که هنوزم بازی های کاملا خطی می تونن خیلی جذاب تر باشن چرا که در بازی خطی دقیقا باید راهی رو برید که سازننده براتون در نظر گرفته که باعث می شه هم سختی بازی خیلی ایده ال تر باشه هم نکات جذابی که باید مشاهده بشن ببینید. من اگر مخفی کاری این بازی رو با دیس انرد مقایسه کنم از این بازی خیلی بیشتر خوشم اومد چون دیگه بازی مفخی کاری باید خطی نباشه نه اینکه هر کسی از یک راهی بره که در نهایت هم خسته کننده بشه یا ندونید که باید چی کار کنید.

در نهایت بازی رو به همه پیشنهاد می کنم مخصوصا مخفی کار بازا Pandora Tomorrow بازا

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
6qhi_picture3.png

Blazing Chrome
lock & load
استدیوی برزیلی Joymasher دست به ساخت و توسعه بازی ای زده که درسته مراتب اسکی رو به نحو احسن به جا آورده ولی از طرف دیگه دل هواداران یک بازی قدیمی رو نیز شاد کرده ....شاید بپرسید کدوم بازی قدیمی؟
این استدیو در کارنامه خودش 6 عنوان رو به ثبت رسونده که موفق ترین اونها Oniken هست و در رتبه بعدی Odallus که اولی تقلید از نینجا گیدن NES هست و دومی تقلید آشکارا از کسلوانیا و اینک بازی Blazing Chrome به تقلید از CONTRA ....

سبک بازی Run & Gun Classic هست یا همون بپر و تیر بزن ! امسال یعنی 2019 شاید برای طرفداران این سبک دست نیافتنی باشه اول Contra Anniversary Collection حالا این بازی و در سپتامبر هم بازی Contra: Corps Rogue ....اگر یک متال اسلاگ هم در ماه نوابر بیاد دیگه محشره...!

داستان از این قراره که هوش مصنوعی بدجنس کلی ربات درست کرده و به جهان حکمفرمایی میکنه و نسل بشر به علت شکست های پی در پی در جنگ های سایبری و جوگیر شدن در استفاده از ادوات تنظیم خانواده , در حال انقراضه , تنها باقی مانده های انسان هم در انزوایی سرد بسر می برند در این بین گروه مقاومت شامل سرباز Mavra و Doyle روبات خیانتکار , به همراه دو کاراکتر دیگه و یک پیرمرد نابینا و سگ چلاغش..اطلاعاتی بدست میاره مبنی بر.......
داستان 2 خطی بازی چقدر منو یاد برنامه های آسمان تی وی با اجرای خانم سارا کانر انداخت ! در اصل میشه به این بازی به عنوان Gears of war بچه های دیروز نگاه کرد. بچه های کلوپ... .... ....

هی یادش بخیر,کلوپ ....اون موقع که بازی سنتر نبود فروم خلاصه می شد به کلوپ های کثیف و ترسناک . از لایک و دیسلایک هم خبری نبود, هر کسی از نظر شما خوشش می اومد پول 10 دقیقه بازی تون رو حساب می کرد این میشد لایک هر کسی هم خوشش نمی اومد مستقیم می زاشت تو صورتتون اینم دیسلایک. از لایک بالاتر لاو بود که مثل پلی استیشن پلاس عمل می کرد یعنی هر چند ساعت بازی کردن مجانی بود فقط سرنوشت خوبی در انتظار کسی نبودکه می خواستن با لاو بهش ری اکشن بدن...در اصل جامعه اونروز آمادگی پذیرش این گزینه رو نداشت به طوری که چند تن از لاو شده ها مجبور شدن از اون محل برن.....نکته جالب این بود که هر موقع از جلوی کلوپ رد میشدم دو نفر جلوی کلوپ رو یک جعبه میوه نشسته بودن و با نوار کاست و واکمن برا خودشون صحبت می کردن و ژانگولر می زدن و این داستانا... اسمشون یادم نیست ولی یکبار یکی شون که سر تراشیده و قد کوتاهی هم داشت اون یکی رو کسری صدا زد...آره آره خودش بود چون یادمه تنها بچه ای بود که تو اون سن ریش داشت....
بچه سوسول هایی هم مثل من که مامانشون اجازه نمی داد برن کلوپ مجبور بودن تو کلاس منتظر زنگ تفریح بشینن تا که این زنگ بخوره و تو حیاط با اون بچه های بی تربیت به بحث و تبادل نظر بپردازن.... .... اون موقع ناظم انجمن هم نداشتیم که بین کل کل هایی که کم کم داشت به نزاع و درگیری تبدیل میشد بپره وسط و دو نفر رو بن کنه و پست ها رو پاک کنه فقط یدونه مرد سیبیلو بود به نام یعقوب لاو کن , که پلیس گرفتش و دارش زدن..! , وای یکبار فن های سگا , به تحریک اندک سرمایه داران سونی فن , با چماق به قصد محاربه با فن های نینتندو یورش بردند به محله بالایی ... هیچوقت اون جمعه خونین رو فراموش نمی کنم ....ها...ببخشید من پاک احساساتی شدم و رفتم تو گذشته , کجا بودم به کل رشته افکارم جر خورد......آهان...

بازی در ابتدای امر 3 درجه سختی پیش روی شما قرار میده , تفاوت درجه های سختی مختلف بازی روی تعداد و توان عملیاتی دشمنان جرار بازی نیست اونا همون پست فطرت هایی که بودند هستند بلکه روی امکانات شماست رو مد easy دو تا جون بیشتر دارید بعلاوه ساپورت کپسول و Leaderborde ندارید, رو normal اینو دارید اونو ندارید و رو هاردکور هم کلا شما یک یتیم هیچی ندارید...!

سخت واژه حقیری هست برای این گیم ..تصور نکنید دستتون رو می زارید رو تیرو و زِر و زِر شلیک میکنید تا مرحله تموم شه زهی خیال باطل , این سبک بازی به این معروفه که در هر صحنه در هر لحظه فقط یک نقطه امن وجود داره که تیر و ترکش ازش عبور نمی کنه اگه شما در اون لحظه در اون نقطه بودید که درود بر شرف آریایی تون ...اگر هم نبودید لعنت بر پدر و مادر سازنده ای که در این مکان آشغال بریزد...! از اونجایی که اینا خیلی خواهرشون رو دوست داشتند و بیشتر از اون مادرشون رو دوست داشتند تعداد continue ها رو بی نهایت قرار دادن , سازنده های کنترا اصولا آدم های بی غیرتی بودند!

میشه گفت تنها تفاوت مَورا با بیل رایزر فقید بعد قریب 25 سال فقط توی شلوارشونه...! اون جیبش دو تا جا داشت این 4 تا جا داره واسه اسلحه ...البته فرق های ریز دیگه ای هم دارند مثلا اگه کسی نزدیک شما بشه دویل سریع یه چاقو فرو می کنه تخت سینه اش, در صورتی که بیل رایز از این حرکت ها بلد نبود اگر کسی نزدیکش می شد تا می اومد گلنگدن رو بکشه طرف نارنجک رو فرو می کرد تو حلقش.....
بعد از اتمام بازی دو کاراکتر مخفی و مود های boss rush و Mirror mode باید به دست شما آزاد سازی بشه که به خاطر گلیچ نسخه pc این مهم فعلا حاصل نمی شه ولی براساس گزارشات رسیده از نسخ دیگر این دو نفر تو یک بازی Run & Gun فوق کلاسیک بلد نیستند تفنگ دست بگیرند و تیر در کنند ...! یکی از این دو که یک نینجاست و و از شمشیر استفاده می کنه و در مورد اون یکی فقط می دونیم که میگن اسمش Suhaila ست!

5 منطقه برای بازی طراحی شده و کلا 6 مرحله ! و ماجراجویی شما از محیط های شهری آغاز میشه و بر روی قطار تا خرابات و شن زار ادامه پیدا می کنه و در نهایت به لوزوالمعده کارخونه هیولا سازی ختم میشه ! اما طراحی مناطق به نظرم خیلی دیگه زیادی صنعتی و پست آپوکالیپسی هست ...هر جا نگاه می اندازی سیاه نمایی و ناامیدی و تباهی , برا سیمرغ که بازی نمی سازید! بابا یک سبزه ای , رودخونه ای می گذاشتید آدم دلش وا شه ...کنتراشم که کنترا بود اولش می بردتون تو جنگل و سبزه زار , بعدش کم کم دهنتون رو می.....!!

تعداد باس فایت ها بیشتر از حد نرماله و در نگاه اول این خوبه , ولی در نگاه دوم خیلی هم ستمه , وقتی متوجه می شید که باید بین یک زیر مرحله 5 دقیقه ای با 5 تا جون , بعد از سر و کله زدن با نینجاهای سایبورگ و مانتیس های آهنین و سایر ربات های گولاخ ,با 3 تا روبات نره خر دیگه در سمت غول آخر رو در رو بشید ....
یک Mech سواری 3 بعدی و دو قسمت موتور سواری نیز برای شما عزیزان ترتیب داده شده , که اجازه میده در حالیکه یک خرس مکانیکی در تعقیب شماست و یک دره رو پیش رو دارید و دو تا مگس آهنی بالای سر شما در حال طرح ریزی نقشه نابودی شما هستند , با وسپای کارگردان تک چرخ بزنید.....

عدم تنوع اسلحه برای چنین بازی ای غیر قابل بخششه فقط 4 نوع سلاح ! تازه از تیر 3 شعبه هم که انتخاب اول و آخر کنترا دوستان بود اینجا هیچ خبری نیست البته , چرا , دادنش دست یکی از غول ها تا تمام محیط صحنه رو برای شما ناامن کنه !

خوش شانس باشید 3 نوع ربات کمکی هم می بینید یکی محافظ و پیش مرگ شماست و گلوله ای که میاد طرفتون رو اول خودش می خوره اگر مشکلی نداشت می ده شما بخورید! , یکی کنار دستتون وایمیسته شاگردی و تیر میزنه یکی دیگه هم قلاب می گیره تا دابل جامپ کنید....شما دم همون محافظه رو ببینید چون این بازی از هر بازی سرواولی ,سرواول تره...

اما قسمت کوآپ , فقط اینو بگم برای همراهتون یک یار قوی انتخاب کنید وگرنه به مشکل می خورید من چون پدرم کنترا و ماریو و شورش در شهرش خوبه مشکلی نداشتم ولی یکی از دوستام مشکل داشت چون پدرش فقط اوقات فراغت لَری رو بلد بود و مینی گیم های گادآو وار...
گرافیک 16 بیتی بازی بیشتر به سمت کنترا 3 یا هاردکورپس غش می کنه تا کنتراهای NES ...سازنده ها یک فیلتر تو آپشن قرار دادن که گرافیک رو از حالت پیکسلی خارج و به خمیری وارد می کنه!

یک موسیقی دهه نودی بازی داره ..وای چی بگم , در تمام طول مدت بازی حلزون گوشم جلوی 32 تا دندون , یه لنگه پا داشت قر راک & رول میداد...نامردا , اگه آدمایی که توانایی نواختن این ساز و دهل ها رو دارند هنوز در قید حیاتند پس چرا برای صحنه های درگیری بازی های امروزی , موسیقی ملکوتی دهه اول و دوم ذی القعده میزارید.....

حجم بازی 60 مگه ,فیت گرل در تلاشه تا با افزایش فشار اون رو به زیر 200KB برسونه ..کافیه یخورده نفت بریزید تو سیستم ذغالی تون و و هندلش رو بچرخونید و فتیله اش رو روشن کنید فیکس 60 فریم میگیرید ...

بازی نه اینکه بد باشه , خوبه اما هنوز خیلی کار داره تا به کنترا برسه به امید Contra 5 به دست استدیوی دوست داشتنی WayForward......نمره 10 /7

ko50_6.jpg

آقا نمی دونید واسه عکس گرفتن چه مکافاتی داشتم چون چیزی به اسم آرامش و سکون در بازی معنایی نداره بنابراین ثانیه ای نیست که
دشمن از در و دیوار نیاد برا همین یک دستم رو دکمه شلیک گیم پد بود و یکی رو کیبورد واسه عکس ,مجبور شدم با زبونم آنالوگ رو بچرخونم تا کشته نشم.....
کارم راه افتاد ولی بدی که داشت این بود به لیسیدن و مکیدن آنالوگ معتاد شدم !!
در حال حاضر برای ادامه زندگی حتما باید یک آنالوگ شکسته گوشه لپم خیس بخوره....!!

pw13_8.jpg

در راستای ادامه دشواری های تصویر برداری از این عنوان, رفتم یوتوب سرچ آموزش عکس برداری از این بازی , یک ویدئو پیدا کردم
طرف دسته رو قرار می داد بین پاهاش , یک دست شلیک , یک دست کیبورد و آنالوگ هم با ..!..!..!..!...
بی خود تو خونه آزمایش نکنید, یوتیوبر اهل عربستان سعودی بود.....

k6jv_12.jpg

اصلا مگه میشه تو این بازی ها باس عنکبوت نباشه اینجا دو تا هم هست, یکی زیست محیطی و دیگری برگرفته از گیت های NAND و AND ....
واقعا چرا همیشه عنکبوت ها زیر الم دشمن سینه می زنند..!
در طول تاریخ این عنکبوت ستیزی گیم سازان تا جایی پیش رفت که حتی طراحان شینوبی اسپایدرمن رو به عنوان باس فایت قرار دادند
..در هر صورت ما که راضی هستیم , خدا سایه هیچ عنکبوتی رو از سر هیچ بازی کم نکنه...

afhh_7.jpg

تو مراحل آخر دشمن با تمام توان به میدان میاد یعنی ممکنه از دیوار صدا درنیاد ولی قطعا تیر و ترکش در میاد ,
اصلا اینجا برای این طراحی و پیاده سازی شده که لیزر و له کن و هرچی تله کلاسیک بوده بچپونن توش
تا شما به این باور برسید که دیگه نمی توانیم....چــــی !! نمی توانیم....ما مـی تــــــوانیم....!!

cuyh_4.jpg

تو همه این مدل بازی ها همیشه یک باس فایت چشم ناپاک هست که از زیر شما رو غافلگیر میکنه و فشار وارد می کنه و میزاره دنبالتون
و شما باید به سمت بالا فرار کنید و در حالی که تیر میزنید همش باید استرس این رو داشته باشید که خدایا نرسه به .. ,
پاره بودن خشتک شلوار کاراکتر اصلی هم می تونه این استرس رو تشدید کنه....
باز اینجا کاراکتر دویله و شرع مقدس با دیده شدن قسمت های شرمگاهی یک ربات توسط باس اون مرحله مشکلی نداره !

mehp_1.jpg

اگه در حفظ و نگهداری این Mech کوشا باشید میشه تا ته مرحله هم کشوندش برد تو یوتیوب دیدم که می گم ...اون عربـــه نه ها ..
اون با توجه به نگاه ویژه ای که خداوند بهش داشت و موهبت بسیار بزرگی !! که بهش اعطا کرده بود ..فقط همون یک استعداد رو داشت....

ijkp_2.jpg

همونطور که مستحضرید یکی از کاراکتر های مخفی Suhaila هست ..!
سهیلا اولین بانوی ایرانی هست که بعد از کشف حجاب , در آرزوی نقش آفرینی در لست 2 به جای اون دختر زشته !
راهی دیار غربت شد و در نهایت تونست خودش رو تو این بازی جا کنه فقط امیدوارم که مصداق
اون خانما که بازیگر می شن وای وای وای وای واویلا نباشه!

3ezq_picture2.png

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
تازه بعد از این سری برم Borderlands و Wolf among us و ... :(

ولف امانگ آس یکی از بهترین بازی های تمام عمرم بود، طوری هم نیست که تو کف سیزن بعدش بمونی تقریبا بسته میشه داستانش آخر فصل،
من هیچوقت از این حوصله ها ندارم ولی وولف انقد روم تاثیر گذاشت که بعدش رفتم کامیک های Fables دو شمارش رو خوندم. :D
بوردرلندز هم یه ذره شو دیدم بنظر جذاب میومد...

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Quantum Break

111511

داستان : درباره جک جویس می باشد که شبی وارد دانشگاه شده تا کمک دوست خود کند که دستگاهی که برای سفر در زمان ساخته شده را امتحان کنند اما همه چیز از کنترل خارج شده و در این بین دوست دیگرش به نام ویل طبق اتفاقاتی کشته می شود . حالا جک باید به کمک زنی به نام بث دستگاه سفر در زمان را دوباره راه اندازی کرده و بتواند در زمان به عقب برگردد و همه چیز را درست کند ...

داستان بازی زیبا و علمی تخیلی بود . کشش تقریبا خوبی ایجاد می کرد . گرافیک بازی بسیار چشم نواز هست و با اینکه حدود سه سال از ساخت آن می گذرد ولی با خیلی از بازی های امروز می تواند رقابت کند . محیط های بازی و تنوع دشمنان خوب هست نه عالی . بازی خطی و دیالوگ محور هست و برای فهم بهتر آن متون زیادی در بازی گنجانده شده است .
بازی کمی باگ داشت و سیستم گان پلی و راه رفتن بازی کمی خشک بود .

خلاصه می شه گفت یکجورایی این بازی نسخه شوتر و اکشن بازی Life is strange می باشد .
بازی شامل 5 ACT می باشد و حدود 6 ساعت گیم پلی دارد . با توجه به حجم حدود 100 گیگ بازی مدت زمان آن کوتاه هست و روند بازی بعد مدتی یکنواخت می شود .

در کل به دوستداران داستان های علمی پیشنهاد می شود .

گیم پلی : 7 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 8 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
گرافیک فنی : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :8 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 8 از 10

آخرین ویرایش:

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
Quantum Break

View attachment 111511

داستان : درباره جک جویس می باشد که شبی وارد دانشگاه شده تا کمک دوست خود کند که دستگاهی که برای سفر در زمان ساخته شده را امتحان کنند اما همه چیز از کنترل خارج شده و در این بین دوست دیگرش به نام ویل طبق اتفاقاتی کشته می شود . حالا جک باید به کمک زنی به نام بث دستگاه سفر در زمان را دوباره راه اندازی کرده و بتواند در زمان به عقب برگردد و همه چیز را درست کند ...

داستان بازی زیبا و علمی تخیلی بود . کشش تقریبا خوبی ایجاد می کرد . گرافیک بازی بسیار چشم نواز هست و با اینکه حدود 6 سال از ساخت آن می گذرد ولی با خیلی از بازی های امروز می تواند رقابت کند . محیط های بازی و تنوع دشمنان خوب هست نه عالی . بازی خطی و دیالوگ محور هست و برای فهم بهتر آن متون زیادی در بازی گنجانده شده است .
بازی کمی باگ داشت و سیستم گان پلی و راه رفتن بازی کمی خشک بود .

خلاصه می شه گفت یکجورایی این بازی نسخه شوتر و اکشن بازی Life is strange می باشد .
بازی شامل 5 ACT می باشد و حدود 6 ساعت گیم پلی دارد . با توجه به حجم حدود 100 گیگ بازی مدت زمان آن کوتاه هست و روند بازی بعد مدتی یکنواخت می شود .

در کل به دوستداران داستان های علمی پیشنهاد می شود .

گیم پلی : 7 از 10
گرافیک فنی : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :8 از 10

البته ویل برادر بزرگتر جک بود و اینکه قطعا 6 سال نیست این بازی ریلیز شده 2016 بود تاریخ انتشار

• Like
Reactions: kamyy

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
Dracula 2 - The Last Sanctuary

dracula.jpg

بعد از نسخه اول دومین نسخه رو شروع کردم. گرافیک بهبود یافته بود. معماهای بیشتر و سناریوی پرمحتوا تر.
اما مشکلی که من با بعضی معماهاش داشتم غیر منطقی بودنشون بود. برعکس نسخه اول که با کمی فکر و آزمون خطا میتونستیم تمام معما ها رو حل کنیم تو این نسخه بعضی از معماها وحشتناک اعصاب خورد کن و غیر منطقی بود.
مثلا یه دستگاهی رو پیدا و اسمبلش میکنید. یه تصویر هم کنارش توضیح داده که این دستگاه با فرستادن امواج موش ها رو می کشه! تا اینجاش اوکیه. حالا فکر کنید جلو تر با یک در بسته مواجه میشید که با یک کات سین سه تا مجسمه کله ی حیوان رو بهتون نشون میده که قاعدتا باید یه کاری با اینها بکنید.
به خداوندی خدا من 4 ساعت گیر کرده بودم و هرکاری میکردم نمی تونستم راه حلی پیدا کنم. با عصبانیت رفتم یوتوب. فکر می کنید راه حل چی بود؟ باید تو قبرستون میگشتیم سه تا کله حیوون رو پیدا میکردیم و به وسیله دستگاهی که باهاش موش ها رو کشتیم، کله مجسمه ای این سه حیوان رو از بین میبردیم! الله اکبر
اخه طراح بیشعور معما. من از کجا باید به این نکته پی میبردم؟ وقتی هیچ توضیحی در موردش ندادی. لعنتی من از کجا باید می فهمیدم؟؟
نسخه های بعدی رو هم قهر کردم و دیگه بازی نمی کنم.
امتیاز هم 1.5/10 :neutral:
==========================================================
G-force

Hamster_G_Force.jpg

اینو دیروز تموم کردم. گیم پلی بازی رو بخوام خلاصه براتون وصف کنم اینجوری میشه.
ratchet & clank ی که چهار دفعه تریلی از روش رد شده و کاملا له شده. بعد روی اون بقایای له شده یه خوکچه هندی اومده پی پی کرده.
حدودا 30 دقیقه گیم پلی داره و بعد از اون همه چیز تکراری میشه. تاکید میکنم که همه چیز!
امتیاز 3/10 .
اینم از این

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
sherlock holmes devil's daughter 2016

111867

داستان : درباره زندگی شرلوک هولمز و حل کردن پرونده های پیش رو در لندن می باشد که با آمدن زنی مرموز در همسایگی او همه چیز تغییر می کند ...

بازی بسیار زیبا و دلپذیر در لندن ویکتوریایی . فضا سازی بازی خیلی زیبا و دلنشین و پر جزییات بود و رنگ بندی در آن موج می زد . صدا گذاری بازی و حس شوخ طبعی خیلی عالی داشت . گیم پلی بازی قابل قبول بود . معماهای بازی متنوع و کمی سخت بودند . پرونده ها تنوع خوبی داشت که شامل قتل و گم شدن و قوم مایا و ... بود .
بازی 5 مرحله اصلی داشت و حدود 7 ساعت گیم پلی . سیستمی شبیه Fast travel در بازی قرار داشت که بازی راحت تر می کرد . پایان هر مرحله بسته به تصمیمات و نتیجه گیری ما بود که شخص گناه کار بر اساس شواهد پیدا کنیم . از نکات منفی دیالوگ های زیاد بود که باید زبان قوی داشته باشید و حضور کم رنگ دکتر واتسون . اگر کمی اکشن و تیر اندازی (مانند فیلم سینماییش) به بازی اضافه می کردند که باحال تر می شد .

در کل تجربه دلپذیر و زیبایی به همراه دارد . گرافیک بازی قابل قبول هست .

گیم پلی : 8 از 10
گرافیک فنی : 8 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :7 از 10
داستان : 9 از 10

نمره کل : 8.5 از 10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Splinter Cell Blacklist 2013

112046

داستان : درباره سم فیشر و گروهش که به دستور رییس جمهور باید جلوی تروریستی به نام مجید صدیق را بگیرند .

بازی بسیار زیبا که مخلوطی از اکشن و مخفی کاری هست و مراحل متنوع درنقاط مختلف جهان دارد که باعث یکنواختی نمی شود . شامل 12 مرحله اصلی و 7 ساعت گیم پلی دارد .
گرافیک بازی خوب و صداگذاری عالی هستش . گان پلی بازی خوب و روان و داستان خوبی هم دارد فقط پایان بندی می توانست بهتر باشد .
نورپردازی و افکت ها خوب ولی گاهی اوقات تصویر بیش از حد تاریک می شد . بازی گاهی خیلی سخت می شد و وقتی متوجه ما می شدند از اول می آمد . به دوستداران ژانر مخفی کاری توصیه می شه که بازی کنند .
بازی حرکت پارکور و از در و دیوار بالا رفتن هم دارد . روش های مختلفی برای پیشروی دارید . می توانید بدون کشتن کسی جلو بروید یا وارد درگیری شوید . کلا دست بازیباز باز هستش .

گیم پلی : 8.5 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 7.5 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 8 از 10

گرافیک فنی : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :6.5 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر