امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
The Waling Dead Final Season: 8.4/10
Ep1: 8/10
Ep2: 8.2/10
Ep3: 8.8/10
Ep4: 9/10

خب نکته مثبت این فصل این بود که دوباره برگشته بود به حال و هوای قدیمش، شخصیتای خوبی داشت و رابطه کلمنتاین و Aj هم بسیار قوی بود، شاید خیلیا باهام موافق نباشن اما میتونم اینو بزارم کنار رابطه Lee و کلمنتاین، دیالوگایی که رد و بدل میشد عالی بود و همین که هر حرفی میزدی به شکل گرفتن شخصیت Aj کمک میکرد جالب کرده بود این رابطه رو.
بر عکس فصل قبل داستان این فصل زیاد چیز خاصی نداشت اما بیشتر روی شخصیتا و Survival تمرکز داشت، نیمه دوم که بشدت جذاب بود اما نیمه اول تقریبا هیچ اتفاق خاصی نمیوفته و زیاد آدمو جذب نمیکنه کاش بیشتر روش کار میشد.
در آخر اندینگش بنظرم بهترین پایان بود واسه سری و نمیتونستم پایان بهتری واسش پیشبینی کنم و کاملا راضی بودم.

تازه امروز متوجه شدم Telltale ورشکست کرده و کارش تموم شده بشدت ناراحت شدم چون میخواستم تازه بعد از این سری برم Borderlands و Wolf among us و ... :(

این بازی ناقص رها نشد؟ قرار بود 5 اپیزود باشه. یعنی تو اپیزود 4 داستان به پایان بندی میرسه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
من این بازی ناقص رها نشد؟ قرار بود 5 اپیزود باشه. یعنی تو اپیزود 4 داستان به پایان بندی میرسه؟
خیر، skybound بعد از تعطیل شدن taletell دو قسمت باقی مونده رو میسازه و اتفاقا پایان درخوری هم درست میکنن
کلا 4 اپیزوده

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
Dark souls prepare to die edition

بالاخره بعد از یک نسل و خورده ای دل به دریا زدم تا یکی از بازی های استاد میازاکی رو پلی بدم! بله دارک سولز یک نسخه PC که همراه با DLC منتشر شده که الان نسخه ریمستر بازی هم سال ۲۰۱۸ برای کنسولهای PS4 و Xbox one منتشر شده .

بازی از اتمسفر عالی برخورداره و موسیقی هم خوب کار شده . داستان بازی اصلا روایتش مثل بقیه بازیها نیست و پراکنده هستش که همین باعث میشه گیمر برای فهمیدن اون به همه جای بازی سرک بکشه و اطلاعاتی که به دست میاره رو با خودش تحلیل کنه و اما میرسیم به اصل ماجرا اونم گیم پلی ناب بازی .هر چی از زیبایی و هیجان گیم پلی بازی بگم کم گفتم. گیم پلی و مبارزات بازی به شدت سرگرم کننده،چالش برانگیز و اعتیاد آور است! سختی دوست داشتنی داره که بخصوص در حین مبارزات با باس های بازی صدای ضربان قلب خودتونو میشنوید. وجود کلاس های متنوع در بازی و سیستم لول آپ بازی اینقدر قشنگه که بعد از اتمام بازی سریعا سراغ بخش +NG میرید تا دوباره بازی را شروع کنید . شخصا با اینکه کلی برای اتمام بازی از اینترنت کمک گرفتم اما حدود ۸۰ ساعت بازی برای من گیم پلی داشت و یک گیمر از یک بازی RPG چه انتظاری غیر از این دارد؟:)

مثبت
+ گیم پلی بی نقص و شدیدا اعتیاد آور
+ ارزش تکرار چندین و چند باره بازی
+ کلاس های مختلف و متنوع
+ گرافیک هنری زیبا

منفی
- گرافیک فنی
- وجود باگ در بعضی قسمتها

نمره من به بازی ۱۰ / ۹.۵
4c0b91c66c9727bb6a0f58d442bf635f.jpg
701de15b76df4f91c4f500414fc647ad.jpg

Sent from my Che2-L11 using Tapata

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
LITTLE NIGHTMARE 8.5/10

نکات مثبت:
گیم پلی خلاقانه و جدید
گرافیک فنی و هنری خوب
درجه ی سختی کاملا مناسب
ترس و دلهره ی شیرین
دارک:D

نکات منفی:
کنترل بازی می تونست بهتر باشه
شروع بازی چندان مناسب نیست و بیان گر ادامه ی اون نیست.
زمان به پایان رسوندن بازی فقط 2 ساعت است.

قبل از هر چیز بگم که درسته که این بازی کوتاهه و فقط 2 ساعت زمان می بره اما مصداق دقیق کمیت و کیفیت هست یعنی 2 ساعت میخکوب می شید پس نمرات پایین بازی فقط به خاطر اینه که برای 2 ساعت باید 30 دلار بدید که چندان منطقی نیست. اما از کوتاهی بازی که بگذریم جز کنترل بازی که گاهی ادمو کلافه می کنه مخصوصا با استرس هایی که در بازی دارید و باید خیلی هم سریع عمل کنید هیچ نکته ی منفی دیگه ای نداره بازی شبیه بازی فوق العاده و به یاد ماندی INSIDE هست که با اینکه بهش نمی رسه اما در نوع خودش بی نظیره پیشنهاد می کنم حتما تجربه ش کنید.
اینم بگم شروع بازی چندان مناسب نیست اما بعد از نیم ساعت عاشقش می شید و بازی به اوج خودش می رسه.
خوشبختانه برای بازی 3 تا DLC داستانی جداگانه اومده که دیگه کمبود ساعتشم جبران می کنه هر چند برای خودم به شخصه زمان مهم نیست اما برای کسی که 30 دلار می ده قطعا اهمیت داره.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
RAGE 2 8/10

A1ESdFBTB9L._AC_SL1500_.jpg

نکات مثبت:
گیم پلی اعتیاد اور و اکشن بسیار جذاب
صداگذاری و افکت های صدایی خوب
اپگریدهای زیاد و مناسب
خبری از ماموریت های جانبی یا اصلی خواب اور نیست.

نکات منفی:
هدر دادن بخش زیادی از پتانسیل بازی
چیدمان غلط خط داستانی و گیم پلی بازی
درست راهنمایی نکردن بازی از نحوه ی اپگریدها یا چگونگی به دست اوردن ان ها
باگ های ازاردهنده

در یک کلام یکی از بهترین شوتر های نسل که با ساخت غیر اصولی گیم پلی و از بین بردن پتانسیل های زیادش باعث شده که این بازی از متای 90 دور بشه این بازی رو باید خطی می ساختن یا اینکه می دادن به کسی که می دونه اپن ورد چیه چون قطعا سازنده های بازی نمی دونن زمانی که اخرای بازی تازه بفهمید داستان چیه حسرت می خورید که چرا بازی رو به این شکل پیش بردید یا چرا اینطوری ساخته شده
غیر از گشت زنی های پی در پی برای رسیدن به ماموریت بعدی که چندان هم طول نمی کشه در این بازی خبری از حرافی های بیهوده کارهای خواب اور یا خلاصه خاله بازی نیست و مدام در حال جر دادن یا پاره کردن هستید که با به دست اوردن سلاح های جدید یا اپگریدهای جدید هرگز بازی به سمت یکنواخت شدن پیش نمی ره شوتر بازی به حدی جذاب هست که نمی خواید 1 لحظه هم ترکش کنید بازی بسیار خوش ساختی هست که حیف پتانسل هاش به باد رفتن.
این بازی رو با متاهای زرد دیگه مقایسه نکنید چون ذات گیم پلی بازی و بخش اکشنش راحت درخور متای 90 به بالا هست یعنی زمانی که در حال انجام ماموریت هستید لذت بازی بالای 90 درصد هست.
باید اینطور بگم که این بازی مشابه مشابه 1 پورشه قدیمی بی اپشن شبیه قورباقه هست که شاید ساختش دیگه برای خیلی ها جذاب نباشه یا با استاندارهای الان ماشین ها جور نیاد اما برای کسی که فقط به دنبال لذت رانندگی هست و براش شتاب و هندلینگ یا در کل لذت رانندگی اولویته اینا اهمیت چندانی نداشته باشه. این بازی هم شاید خیلی از اپشن ها رو نداشته باشه یا استاندارد روز نباشه اما هسته ی گیم پلی یکی از بهترین ها و لذت بخش ترین هاست.
بازی رو بیش از صد درصد برای طرفداران FPS پیشنهاد می کنم شاید متای بازی زرد شده باشه اما همچین شوتری هر چند سال 1 بار گیرتون میاد سعی کنید فقط از بازی لذت ببرید و بیخیال کم کاری های یا کارهای غیر منطقی بازی بشید.
در نهایت بازی برای اتمام بخش اصلیش به 15 ساعت نیاز داره که حداقل نیمی از سلاح ها هم به دست بیارید که زمان کاملا ایده الی هست.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
battlefield v 6.5/10

نکات مثبت:
داستان احساسی و حماسی
فریم دهی مناسب
گرافیک فنی خوب(در برخی قسمت ها تنها)

نکات منفی:
گیم پلی اشغال
صداگذاری پر ایراد
80 درصد بازی مخفی کاری هست.
افت شدید گرافیک در برخی قسمت های بازی

من نمی فهمم بازی که اسمش میدان جنگ هست چرا گیر داده همش به مخفی کاری اسم بازی میدان جنگ هست نه اسپلینر سل تازه اونم مخفی کاری در بدترین نوع خودش که نه وسایل خاصی دارید نه مکانیسم خاصی داره نه هیچی اونم در محیط های بسیار وسیع جای اینکه بریزن سرت بیافتی به جنگ
گرافیک بازی هم که برخی جاها از نسخه ی 3 بازی هم بدتر می شه صداگذاری بازی هم که همیشه نقطه ی قوتش بود اینبار گند زده محیط های اصلا هیچ صدایی نداره انگار دارید توی استدیو بازی می کنید نه صدای برگی نه پرنده ای نه ابی متاسفانه انفجارها هم بیس چندانی نداره بیسی که عمقی هم نداره فرکانس پایین باشه.
در کل سینگل بازی که بدترین کل این سری هست من برای اطمینان نسخه ی 3 با 4 هم مجدد نصب کردم(البته در هاردهای قدیمم ارشیو بود اما دم دست نبود.) گرافیک نسخه ی 4 هم هنری هم تکنیکی به نظرم بهتر بود شاید فقط برخی جاها 5 بهتر باشه.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
battlefield v 6.5/10

نکات مثبت:
داستان احساسی و حماسی
فریم دهی مناسب
گرافیک فنی خوب(در برخی قسمت ها تنها)

نکات منفی:
گیم پلی اشغال
صداگذاری پر ایراد
80 درصد بازی مخفی کاری هست.
افت شدید گرافیک در برخی قسمت های بازی

من نمی فهمم بازی که اسمش میدان جنگ هست چرا گیر داده همش به مخفی کاری اسم بازی میدان جنگ هست نه اسپلینر سل تازه اونم مخفی کاری در بدترین نوع خودش که نه وسایل خاصی دارید نه مکانیسم خاصی داره نه هیچی اونم در محیط های بسیار وسیع جای اینکه بریزن سرت بیافتی به جنگ
گرافیک بازی هم که برخی جاها از نسخه ی 3 بازی هم بدتر می شه صداگذاری بازی هم که همیشه نقطه ی قوتش بود اینبار گند زده محیط های اصلا هیچ صدایی نداره انگار دارید توی استدیو بازی می کنید نه صدای برگی نه پرنده ای نه ابی متاسفانه انفجارها هم بیس چندانی نداره بیسی که عمقی هم نداره فرکانس پایین باشه.
در کل سینگل بازی که بدترین کل این سری هست من برای اطمینان نسخه ی 3 با 4 هم مجدد نصب کردم(البته در هاردهای قدیمم ارشیو بود اما دم دست نبود.) گرافیک نسخه ی 4 هم هنری هم تکنیکی به نظرم بهتر بود شاید فقط برخی جاها 5 بهتر باشه.

واقعا منم هم نظر هستم که الکترونیک آرتز گیر داده که سری بتلفیلد با مخفی کاری پیش ببره (چه لزومی داره نمی دونم) . دو شماره اخیر که اینجوری بود و مزه یک جنگ بزرگ و حماسی از بین برده بود . معلوم نیست شماره بعدی چی از آب دربیاد

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
108341

RAGE 2
نمره کلی 9 میدم بهش
همه چیش عالیه فقط نمیدونم چرا اینقدر داستان کوتاه داره و در اوج بازی که دارین لذت میبرین بازی رو به پایان میرسونن
ی ریشهای هم از بازی DOOM درش به واضح دیده میشه
گیم پلی بازی فوق العادس
گرافیک بازی عالیه ن ممتاز
موسیقی هم همونی که باید باشه کاملا با بازی پیش میبره
داستانشم که زیاد مهم نیست چون اینقدر گیم پلی درگیرتون میکنه داستان رو یادتون میره کلا :D

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
gods-trigger-review.jpg

God's Trigger

آقا هات لاین میامی رو یادتون میاد ؟ اونو بردارین گرافیک سه بعدی خوش رنگ و لعاب بهش بدین و یه مشت پرک و مرک اینا و لول آپ و مجله و این داستانا قاطی کنید میشه گادز تریگر
داستان راجع به یه مرد فرشته و یه زن از خدا بی خبر که گویا شیطان هم هست (از اون شیطون خوبا) به اسم هری و جودیه که میرن بزنن و بترکونن و خون رو رو زمین پر کنن و از این کارا و این وسط یه مشت باس هم میزنن کتلت می کنن و لول آپ میشن و هر از گاهی هم یه مجلاتی گوشه کنار دشمنان مجرد جا گذاشتن یادشون رفته طفلیا بر دارن و ما پیداشون می کنیم که متاسفانه مزین به تصاویر بانوانی هست که راه کج رو پیش گرفتن و به مبحث حجاب آنطور که باید و شاید توجهی نداشتن و میشه یکی از دلایلی که افراد جوان تر (ما که دیگه پیر شدیم ) با شوق و ذوق هر چه بیشتر محیط رو وجب به وجب بگردن
بازی مثل هات لاین بسیار سخته و با یه ضربه میمیرید و در طول مسیر میتونید اسلحه دشمنایی که دخلشونو آوردین رو بردارید و اینجور چیزا که خودتون بهتر میدونین ، تنوع مراحل هم عالیه از کافه و کاباره و اینا گرفته تا غرب وحشی و سیاهچاله و همه جا میرید ، گیم پلی بشدت اعتیاد آوره و بسیار نرم و عالی طراحی شده و توی طول بازی باگ خاصی که بخواد رو مخ بره ندیدم
موسیقی و صداگذاری و اینا هم خوبه اما اگه کلا صدا رو قطع کنید و یه عباس قادری بذارید و بازی کنید چیزی که از دست ندادید هیچ تازه یه حال تازه ای رو هم تجربه می کنید که بنده ازش بی نصیب نیستم!
خلاصه برید بازی کنید که تو این بازار داغون این بازیا مثل طلان
تو یکی مراحل چپتر 3 هم یه ماسک خروس رو مبل افتاده که ادای احترامی کرده به منبع اصلی الهامش که همون HotLine Miami هست

داستان : 7/10
گرافیک :8/10
صدا و موسیقی : 8/10
گیم پلی : 9/10

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
Final Fantasy XII Zodiac Age
91FFo5hzfDL._AC_SL1500_.jpg

9/10​

این شماره تم داستان خیلی سیاسی بود و به شخصه برای خودم زیاد جذاب نبود و در طول بازی کاملاً به حاشیه رونده شده بود و فقط یه بهونه ای برای پیشبرد بازی بود. شخصیت پردازی بعضی از شخصیت ها هم خوب بود بخصوص بالتیئر (که بهترین شخصیت کل بازی بود) ولی شخصیت های دیگه یه تار موی بالتیئر هم نمیشدن و بعضی ها مثل فرن فقط برای بررسی غلظت Mist به بازی اضافه شده بودن.
گرافیک بازی به نسبت سال تولیدش عالی بوده و الان هم که ریمستر شده کیفیت تکنسچرها خیلی بهبود پیدا کرده بود ولی بازم بعضی از مکان ها رنگبندی مرده ای داشتن.
موسیقی خوب بود ولی به پای شماره های قبلی نمیرسید. صداگذاری هم من فقط دوبله انگلیسیش رو پیدا کردم که اون هم بگیر نگیر داره و بعضی ها مثل بالتیئر صداگذاری خیلی خوبی داشتن ولی از اونطرف امثال فرن وقتی صحبت میکردن سوهان روح بودن.
بهترین قسمت بازی گیم پلی اونه که یه پیشرفت عظیم نسبت به بازی های قبلی داشته و خیلی جذابتر و روونتر شده و سیستم Job و Gambit تنوع زیادی به مبارزات داده و استراتژی های زیادی میشه برای بازی ریخت و از این نظر گیم پلی کسل کننده نمیشه. ماموریت های فرعی و مینی گیم ها (که من ازشون منتفر بودم) هم به نسبت بازی های قبلی کمتر شدن و جاشون رو ماموریت های Hunt و Esper ها گرفتن که چالش بعضی هاشون چندین برابر باس های داستانی هستن و حتی بعد از انجام همشون میزان xp که من گرفتم باعث شد که سطحم حدود 30 لول بیشتر از فاینال باس بازی باشه و خیلی راحت بکشمش. همونطوری که گفتم بازی 12 عدد Job مختلف داره که هر کدوم سلاح ها، تجهیزات، جادوها و تکنیک های مخصوص خودشون رو دارن که علاوه بر خریدن یا پیدا کردن تک تکشون باید لایسنس اونا هم باز بشه که بعضی از این لایسنس ها ممکنه بین Job های مختلف مشترک باشن یا اینکه برای باز شدنشون نیاز به برقراری شرط خاصی باشه و به همین خاطر هم انتخاب Job مناسب در ابتدای بازی خیلی مهمه چون بعداً امکان تغییر دادنش نیست و فقط میشه یه Job ثانویه انتخاب کرد که تا حدودی کمک میکنه ولی بازم تغییری در انتخاب اول ایجاد نمیکنه و از این نظر بازی راهنمایی مناسبی نمیکنه و مشخص هم نیست که در انتها به کدوم Job بیشتر از همه نیاز پیدا میشه. جهان بازی مثل شماره های قدیمی اوپن ورلد نیست و از محیط های سندباکس تشکیل شده که به همدیگه مرتبط هستن و خوبیش اینه که اون حالت بیش از حد خطی شماره دهم رو نداره و بیشتر محیط های بازی خیلی جلوتر از اینکه داستان به اونجا برسه باز هستن و راحت میشه درشون گشت و گذار کرده (البته به شرطی که دشمن های اون قسمت اجازه این کار رو بدن). سیستم لوت بازی هم دو قسمت شده، یه قسمت مختص لوت هایی هست که با کشتن دشمن ها بدست میاد و این لوت ها معمولاً به جز فروختن در بازار به منظور پول در آوردن و باز کردن تجهیزات جدید فایده دیگه ای ندارن و و قسمت دوم هم مربوط به لوت های صندوق هاست که که اونا هم دیگه لوت ثابت ندارن و به صورت درصدی ریسپاون میشن و بعضی وقت ها شامل یه یه شی کمیاب هستن که این درصد گاهی خیلی کمه و برای گرفتن یه شی خاص نیاز به صبر و حوصله خیلی زیادی هست و شانس هم خیلی نقش مهمی داره چون مثلاً برای شی ای مثل Zodiac Spear که قویترین سلاح بازی هست فقط حدود 1 از 1000 احتمال ریسپاون داره که بدون شانس آوردن مطمئناً یا باید مدت خیلی طولانی ای مشغول طی کردن یه مسیر مشخص باشین تا این سلاح بلاخره ریسپاون بشه یا اینکه یه ماموریت فرعی دیگه که شامل کشتن 30 تا جانور کمیاب (که شانس پیدا کردن بعضی هاشون حتی از شانس پیدا کردن سلاح بالا هم کمتره) میشه رو انجام بدین و بعد هم به قیمت ناچیز 999999 سکه از بازار بخرینش. بخش بعدی که تغییر کرده حذف Limit Break ها و اضافه شدن Quickening هاست که با وجود اینکه به نظر جذابتر شده ولی انیمیشن های طولانی و برقراری شرایط خاص در حین انجام این حرکت باعث شده که استفاده ازشون در اولویت آخر قرار بگیره و حتی بعد از درست اجرا شدن هم میزان صدمه وارده به اندازه ای نیست که ارزش استفاده از این حرکت رو داشته باشه و مثلاً برای باس های آخر به خصوص Yiazmat (که حدود 50 میلیون HP داره) میزان صدمه وارده اصلاً به حساب نمیاد. شاید بزرگترین مشکل بازی سرعت پایین انیمیشن های شخصیت ها باشه که با توجه گستردگی بازی خیلی اذیت میکنه و به خاطر همینم هست که برای بازی قابلیت سرعت چهار برابر قرار دادن که البته استفاده ازش در اوایل بازی بخصوص برای باس فایت ها دل و جرات زیادی میخواد (گستردگی بازی به اندازه ای هست که با سرعت 4 برابر 80 ساعت طول کشید تا تونستم کاملش کنم). گیم پلی بازی جای بحث زیاد داره و در همین اندازه کفایت میکنه.

پ.ن: احساس کمبود فاینال فانتزی دارم، فکر کنم وقتشه سه گانه XIII رو هم شروع کنم:D

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
3104241-sniperghostwarrior3_upt2016_20160802_logo.jpg

نمره کلی 8.5
اول از همه از گیم پلی بگم که برا من از داستان و گرافیک مهمتره
بازی طوری پیش میره که اگر بیشتر از دو ساعت بازی کنید ازش زده میشید
برا همین من تقریبا روزی یک ساعت و نیم تقریبا بازی کردم تا به انتها برسه در غیر این صورت مراحل تکراری خستتون میکنه
گرافیک بازی خوبه ولی عالی نیست
ویدیوهای بین بازی ی جور خاصی هستن
داستان هم ابکیه خخخخخ
موسیقی هم چیزی توش ندیدم
نکته : این بازی فقط با موس و کیبورد میچسبه

در کل ارزش یک بار تجربه رو داره

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
Portal 1
حدود 10 سال قبل بازی رو یه بار تموم کرده بودم حوس کردم دوباره یه دور برم. کلا شاید سه ساعت هم طول نکشید :D
8.5/10

Portal 2
این رو هم همون سال 2011 بازی کرده بودم ولی فقط تا نصف بازی رو رفته بودم. بازیش آسونه ولی مکانیزم خیلی جالبی داره.
9/10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
FORZA LEGO SPEED CHAMPIONS 10/10

نکات مثبت:
مگه می شه از بازی لگو هم همچین بازی جذابی ساخت؟
استاد تمام عیار ریسینگ
فیزیک و هندلینگ سوپر واقع گرایانه اونم برای یک بازی ارکید
گرافیک و صدا گذاری و همه چیز خلاصه

نکات منفی:
شوخیه مگه...

خوب حالا که بازی فان هست منم یکم نقد رو فان نوشتم لوپ کلام وقتی استاد 1 چیزی باشید و فرمول کارتون رو یاد گرفته باشید از لگو هم حتی می تونید کره بگیرید شاید بازی در نگاه اول مسخره بازی یا بچه بازی بیاد اما از همون ابتدای کار عاشقش می شید.
در بازی کلا 3 تا ماشین لگو حضور داره و طراحی محیط هم کلا فقط برخی جاهاش با لگو درست شده یعنی سازنده ی بازی دقیقا می دونسته که نباید برای همچین بازی ای زیاده روی کنه و خلاصه بازی همونه با 1 مپ 3 قسمتی متنوع و بسیار جذاب و همه ی ماشین هایی که داشتید.

بارز ترین و مهم ترین نکته ای این بازی فیزیک فوق العاده واقع گراینش هست اگر امکانش رو دارید حتما با فرمان جدید لاجیتک امتحانش کنید این بازی با اینکه ارکید هست اما از همه ی بازی های دیگه با اختلاف واقع گرایانه تر هست طوری که می تونید باهاش واقعا رانندگی خودتون رو بهبود بدید با اینکه شاید خیلی از المان های شبیه سازی درش نیست اما خیلی شبیه به رانندگی واقعی چه ریسینگ چه افرود چه رالی هست بدون اینکه نیاز چندانی هم به دانش انچانی داشته باشید از اونجایی که خودم هر 3 مدل رانندگی رو تست کردم شبیه بودن فیزیک بازی اینکه کی ماشین در می ره یا می خواد چپ کنه یا هنگام پرش ماشین های افرود با سر نمیان پایین یا خیلی نکات دیگه که به زیبایی تمام در بازی پیاده شده

خیلی از این نکات رو بچه های اینجا گفتن اما چیزی که خودم جدیدا کشف کردم اینکه که ماشین های قدیمی دهه ی 90 یا پایین تر اون به طرز باورنکردنی سرعت تعویض دنده هاشون کمتر هست یعنی حتی قدیمی تر بودن گیربکس ماشین ها و اینکه خوب اون زمان دابل کلاج یا طراحی های دیگه نبوده که باعث می شده سرعت تعویض دنده ها بسیار کمتر باشه در این بازی هم کاملا مشهوده یعنی 1 فراری جدید رو با قدیم اگر مقایسه کنید قشنگ بهش پی می برید جالب تر اینکه سکته ی ماشین هنگام تعویض دهنده هم بیشتره و ماشین تکون بیشتری هم می خوره که باعث شد پشمام کاملا فر بخوره چرا که گیربکس های قدیمی لگد بیشتری هم می زدن و تاخیرشونم باعث سکته ی بیشترشون می شده

امتیاز 10 حق این بازی هست و این بازی با اختلاف برای من بهترین بازی نسل هست.

آخرین ویرایش:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,727
WCCFaplaguetale5.jpg

A Plague Tale: Innocence
9/10
یه بازی داستان محور با موسیقی و گرافیک مسحور کننده که گیم پلی ش عمدتا مبنی بر مخفی کاری و دور موندن از چشم دشمنان هست در عین حال در مراحل مختلف بازی با پازل هایی روبرو هستیم که آنچنان چالش بر انگیز نیس و حوصله آدم رو سر نمیبره.
سیستم مبارزات بازی جوری هست که پتانسیل این رو داشت تا شخصیت اصلی بازی بتونه چپ و راست ملت رو بکشه، آخرای بازی اگه قابلیت ها آپگرید شده باشن این موضوع کاملا حس میشه اما شاید با شخصیت بازی جور نبوده که تبدیل به یه قاتل بی رحم بشه واسه همین آنچنان فرصت مبارزه پیش نمیاد و در پایان بازی بجز باس فایت ها از مبارزات ش چیزی تو خاطر آدم نمی مونه.
توی این بازی انتخاب تاثیرگذار نیس و روند داستانی یه خط ثابت رو طی میکنه.بجز یکی دو مورد که با چند تا سرباز بی اهمیت روبرو هستیم که بستگی به کاری که میکنیم ممکنه بمیرن یا زنده بمونن حق انتخاب تاثیرگذار توی بازی مطرح نیس.
نقاط قوت بازی نحوه روایت داستان ، شخصیت پردازی کاراکتر ها ، طراحی محیط های مختلف بازی و موسیقی ش هست.
تجربه ش به کسایی که بازی های داستان محور یا بازی سبک مخفی کاری دوست دارن شدیدا پیشنهاد میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر