امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
kkzy_1.jpg

Resident evil 4 HD

وقتی لیون شروع کرد به گفتن وقایع راکون سیتی حس عجیبی بهم دست داد با صدای خواننده نوار تو ماشین که میگفت : لالای لالای لالای لای.....کم کم دیدم بغض گلوم رو گرفت....همینطور که ماشین جلو تر می رفت حال منم بدتر میشد تا اینکه ماشین وایستاد و راننده پیاده شد برای قضای حاجت....همینکه راننده زیپش رو کشید و شروع کرد به جیش کردن بغض من ترکید و گریه ام دراومد... با برخورد قطرات جیش روی خس و خاشاک اشک من هم سرازیر شد.... اصلا دست خودم نبود انگار راننده کنترل جیش خودش و اشک من رو با هم بدست داشت...آخه من چی بگم در مورد این اَبَر بازی......

همه ما دیگه این بازی رو انجام دادیم (خواهشا اگه کسی اینجا این بازی رو انجام نداده بصورت کاملا داوطلبانه از بازی سنتر بره بیرون ..یه جای دیگه ... نمیدونم بره سایت 5040 عضو بشه.....)

همونطور که گفتم همه تموم کردن فقط تعداد این تموم کردنامون با هم فرق داره یکی 3 بار یکی 9بار یکی 42 بار.........من خودم فکر کنم هشتمین باری بود که توفیق داشتم این کار رو انجام بدم .....ولی با تمام نبوغ و استعداد سرشاری که از خود سراغ دارم هنوز اون اسلحه تسلایی رو نتونستم بدست بگیرم متاسفانه ...

البته این بازی برای 2005 هست در اصل و نباید کنترل و گرافیکش رو با مثلا رزیدنت 5 6 مقایسه کنیم .....ولی نکته ای که خیلی جای تحسین داره جزییات و ریزه کاری هایی هست که میکامی جون و دوستاش تو بازی برامون قرار دادند چه کسی سال 2005 فکرش رو میکرد اگه به اون گرگه اول بازی کمک کنیم بعدا سر اون غول کچله بیاد کمک مون ...حتی برای افکار پلیدی که در سر خود می پروراندید هم , بروبچز استدیوی شماره 4 کپکام پاسخ قرار دادند...کافیه وقتی اشلی از نردبان پایین یا بالا میره شما پایین وایستید و به بالا خیره بشید....یا اگه الماس ها رو بچسبونین روی کتری و قوری ها قیمت شون بیشتر میشه......هیچی نمیتونم بگم فقط نمره میدم و میرم که در افق محو بشم.....

نمره 9.5 ( ...نیم نمره بخاطر این کم می کنم که بگم مثلا من خیلی حالیمه...) نکات منفی که نداره..چرا چرا یکی داره اینکه چرا لیون کتش رو زود در میاره آخه خیلی بهش میاد....همین , بقیه اش مثبته البته اگه با دسته بازی کنید بهتره با کیبورد اونجا ها که سنگ میندازن رو سرتون , خدایی نکرده ممکنه دچار یاس فلسفی بشید ....

goe2_3.jpg

ترسناک ترین قسمت رزیدنت 4 چه بسا 5 ...چیزی نبود جز اره برقی ...:-SS..یعنی باس فایت ها
اینقدر در کاهش تعداد موهای بدن شما موثر نبودند که این بود....

8169_8.jpg

ما یک فامیل داریم شبیه اینه ...من از بچگی هم ازش میترسیدم البته نه فقط من بلکه تقریبا نیمی از فامیل....
خدا رو شکر میکامی باعث شد با ترس های کودکیم رو برو بشم اون هم با آر پی جی....>:/

jdjr_4.jpg

تعداد باس فایت ها بی نظیر بود فکر کنم بیشترین باس رو تو سری داشت باس های 5 6 رفتند زیر سایه ....حتی گیرزآف وار هم از یکی از باس هاش کپی کرد ...همون کوره ....فامیل این غوله رو تو شماره 5 دیدم که ریش هم داشت....ولی مبارزه شماره 4 کجا و سر هم بندی 5 کجا...

mof9_6.jpg

این عکس برای سال 2005 کافی بود که هزاران نفر سکته کنند ... بعضی از قسمت های بازی ps2 عرق میکرد
این مرحله که چند بار دیده شده از حال هم رفته...:-??

nx5v_2.jpg

چراغ رو نشونه بگیر خنگه!!...تیر ها رو میخاهیم بفروشیم اسلحه آبگرید کنیم...راستی شما هم تو بازی اینقدر
خسیس و طمعکار بودید...من که خیلی بودم تا حدی که روی باس فایت هم چاقو میکشیدم....:D

90rj_7.jpg

Is that all, stranger? Hehehehe, thank you
چند بار این جمله رو شنیده باشیم خوبه....خیلی بازرگان با مرامی بود هر جا هست خدا حفظش کنه!!
مال شماره پنج رو که تا اومدیم باهاش ارتباط بگیریم مثل خیار سرش رو بریدند ...:((
وتا آخر بازی با یاد و خاطره اون مرحوم معامله میکردیم..:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
Battle Chef Brigate
w644

8.5/10​
بازی ترکیبی هست از مانستر هانتر، مسابقات شوکوکگی نو سوما (بدون قسمت های خاک بر سری) و بازی هایی پازلی که باید گوی ها همرنگ رو کنار همدیگه بچینی. گیم پلی با اینکه مکانیزم ساده ای داره ولی هر چی جلوتر میره چالش های جدیدتری رو پیش روی بازیکن میذاره و مسابقات آشپزی حسابی استرس زا و هیجان آور هستن. شخصاً انتظار نداشتم که همچین بازی ای داستان درست و حسابی داشته باشه ولی برخلاف تصورم داستان بازی مهمترین ویژگی اون هست و با ریتم مناسب، شخصیت پردازی های خیلی خوب و توئیست های بجا تونست حسابی سرگرمم کنه. البته یه ایرادی هم اینجا به بازی وارده که با وجود اینکه دنیای بازی به نظر خیلی بزرگ میاد ولی اصلاً بهش پرداخته نمیشه و کل محوریت داستان حول همین مسابقات آشپزی میگذره و گشت و گذار در دنیای بازی تقریباً میشه گفت در حد صفر هست. یه ایراد دیگه که میتونم بگیرم به گرافیک بازی هست که اکثراً حالت ایستا داره ولی هر چند برای شخصیت های دیگه حالت های مختلف و اغلب جالبی طراحی شده ولی در جایی که باید حرکت کنن اصلاً انیمیشن حرکت کردن براشون درست نکردن و مثل این میمونه که روی تردمیل جابجا میشن. و اما در آخر صداگذاری شخصیت ها که خیلی خوب کار شده و واقعاً به این شخصیت هایی که تحرک ندارن زندگی بخشیده.

یه مورد جالبی هم که توی این بازی و بازی The Vagrant دیدم این بود که به همدیگه ارجاع داده بودن و از این موضوع یه جورایی میشه نتیجه گرفت که جهان هر دو بازی یکی هست (هر چند استودیوهاشون فرق میکنه و در مورد اینکه در یه دوره زمانی اتفاق میوفتن هم شک دارم:D) عکس رو در پایین میبینید:

tumblr_p4l9gjsNBp1sgpajbo1_1280.jpg
سلیقه ویوین واقعاً نوبره، آخه کی غذاش رو هم آبکی میخوره هم آتیشی؟:D

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
رایز از لحاظ گیم پلی فاجعه به تمام معنا که با اون دست پا قطع کردن ها خواسته بودن بار خشونت بازی بالا ببرن یه هیجانی تزریق شه به گیم پلی موفق نشده بودن و به نظرم حتی خیلی بد درست کرده بودن این قطع عضو بدون شک گیم پلی بازی لایق کمترین نمره اس واقعابدون تنوع خاصی بود غیر اون مرحله که باید به یاراتون دستور رو به جلو میدادید و دستور دفاع با سپر میدادید کلا تنوع بازی در همین حد بود تو بخش گیم پلی اما بی شک بهترین بخش بازی گرافیک بازی بود به قولی فک برانداز بود داستان هم کلیشه ای همچنین شخصیت پردازی هم خیلی چنگی به دل نمیزد حداقل شخصیت اصلی بازی بهتر پرداخت شده بود شما اسمشو گفتی الان اسمش یادم امد که مارکوس بود همین نشون میده شخصیت ماندگاری که تو ذهن بمونه نبوده صداگذاری هم اوکی بود من مشکل خاصی ندیدم درکل من خودم این بازی تقریبا 3سال اینا پیش تموم کردم کلا ادمی هستم که ذره ای به نمرات متا اینا توجه ندارم بازی متا 0 بگیره یا 100 بازی میکنم فرقی نداره برام و یه بازی ها رو کردم که حتی اسمشو کسی شاید نشنیده این رایز هم بازی کردم و بر حسب عادتم که هر بازی میکنم باید خوب کند کاو بکنم کالکتبل هاشم گرفتم اما انصافا ارزش 1 بار بازی دارهاما گفتم چیزی که وحشتناک به بازی ضربه زده گیم پلی احمقانش هست
منم موافقم، اگر هم ببینی خودم هم گفتم واقعا گیم پلی بازی هیچی نداره، ولی درکل قشنگ سازنده میتونست با چند ویژگی تو طراحی مراحل بازی بازی رو از یک نواختی و این گیم پلی بد در بیاره که معلوم نیست چرا اینا اصلا رو گیم پلی بازی کار نکردند.... در کل منم واقعا از گرافیک بازی خیلی خوشم میاد هنوزم بعد این همه مدت واقعا گرافیک بازی فک براندازه....
بدون شک اگر کسی بخواد خودش رو به چالش بکشه، تنها عنوانی میتونه تاثیر گذار باشه دارک سولز یک هست، اگر چه به نظرم از لحاظ گرافیکی و بافت و تکسچر و AA و غیره این عنوان کلا تاریخ مصرفش گذشته، ولی اتمسفر بازی، گیم پلی هیجانی، و سختی بیش از حد بازی و باس فایت های فوق العاده، و گیم پلی گسترده بدون شک دارک سولز 1 رو در مقام بهترین بازی های صنعت گیم قرار میده.
نمره کلی هم 9/10 بخاطر، افت فریم بد، باگ، نبودن پورت های صفحه کلید، و موس :|

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
the-vanishing-of-ethan-carter.jpg
خو رفتیم سراغ سبک شبیه ساز راه رفتن ! سبکی که هر کس قطعا خوشش نمیاد اما تو این دسته های بازی چیزی که اهمیت داره داستان بازی ها هستن و تو یه سری هاشون معما هم وجود داره تو یه سری هاشون نه و به دست نوشته ها بسنده شده .
اما این بازی که از استدیو خوش ذوق لهستانی هست تو بازی معما وجود داره که در موردش صحبت میکنم اما دست نوشته یا همون نامه ها که باید پیدا کنیم بخونیم واقعا خیلی کمه طوری که دست نوشته های مهمه نه مثل بازی های دیگه هم سبک شما هر کاغذی پیدا کنید مجبور میشید به خوندن خو بریم سر وقت بازی که ببینیم چی برامون تدارک دیگه این استدیو خوش ذوق که این بازی اولین بازیشون هست و یه بازی شوتر کلاسیک تو مایه های پین کیلر خودمون ینی witchfire رو دارن روش کار میکنند و اماده عرضه میکنند .
خو داستان بازی از جایی شروع میشه شما تو نقش یه کارگاه هستید که قدرت های ویژه داره به نام Paul Prospero که همین قدرت های ویژه اش باعث شده طرفدار های هم پیدا کنه طی نامه ای که به دستش میرسه از یه بچه به نام اتان کارتر که فن این اقا هست درخواست کمک میکنه راهی روستا Red Creek Valley میشه که درست اغاز بازی در حالی که دوربین داخل یه تونل نشون میده و رو به جلو حرکت میکنه جناب کارگاه این قضیه رو میگه و کنترل شخصیت به دست میگیرید درست همین جاس که از گرافیک فتو ریلستیک بازی خشکتون میزنه البته گرافیک هنری بازی هم مزید بر علت میشه که در طول بازی به مناظر فوق العاده بازی خیره شید و لذت ببرید البته یه نکته بگم که من نسخه که با انریل 4 بازسازی کرده بودن ینی Redux بازی کردم که گرافیک هنری و فنی بازی عالیه انصافا .
گیم پلی بازی هم خلاصه میشه به راه رفتن و سرنخ پیدا کردن و وصل کردن این سرنخ ها بهم و البته معماها که ای کاش بیشتر بودن همون طور که گفتم شما یه ویژگی دارید که به نام احساس که با توجه به این ویژگی باید دنبال سرنخ ها باشید و بعدش بهم وصلشون کنید اتفاقی که افتاده رو اونم به صورت سکانس وار تا داستان بازی و اتفاقاتی که افتاده کم کم براتون بازگو شه به این وسیله معماها بازی هم هم طوری نیستن که چالشی داشته باشن اما همین که تو بازی هستن باز جای شکرش باقیه در کل تو این جور بازی های نباید دنبال گیم پلی عمیق باشید کلا این سبک بازی ها چون گیم پلی عمیقی ندارن به اون صورت و برای اینکه بازی هم با توجه به سبکش خسته کننده نشه کوتاه هستن این بازی هم همینطوره نهایت 5 ساعت برای تموم کردنش وقت نیاز دارید البته اگه از سرک کشیدن تو محیط های زیبا بازی بخواید غافل بشید که من بعید میدونم که دوست نداشته باشید بازی ول کنید فقط به مناظر زیبا و هنری بازی نگاه کنید من که خودم به شخصه تا اونجایی که بازی ازادی عمل داده بود تو محیط ها همه جاشو گشتم و لذت بردم
موسیقی صدا گذاری بازی هم خوبه مشکل خاصی نیست و موسیقی درست به جا هستن و استفاده میشن
اما شاید تنها نکته منفی بازی همین هست که روند بازی خسته کننده میشه بعد یه مدتی هر چند که سعی شده با معماها کم تعداد و البته بدون چالش بازی یه روحی به گیم پلی تزریق کنند تا شما تا انتها دوام بیارید اما من به شما این قول میدم که اگه تا اخر بازی دوام بیارید به هیچ عنوان پیشمون نمیشید و به خودتون میگید واقعا ارززشو داشت تو نستم این روند دوام بیارم در کل اگه این سبک ینی شبیه ساز راه رفتن! رو دوست میدارید و البته داستان های خوبی که این بازی دارن این بازی بازی کنید و منتظر بازی که تو راهه که تو متن گفتم از این استدیو تازه کار باشید که از نمایش های که داشته بازی خوش ساختی به نظر میاد تو سبک شوتر کلاسیک

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Hellblade Senuas Sacrifice 7.5/10
نکات مثبت:
گیم پلی خلاقانه و جدید
مدت زمان اتمام بازی
القای خوب حس گم شدگی
افکت های صداگذاری با کیفیت و تاثیرگذار مناسب با حال و هوای بازی
باس فایت های خوب

نکات منفی:
گرافیک نسل پیشی
تکسچرهای فوق ضعیف
برخی مشکلات صدایی(بر فرض دیالوگ ها از اسپیکر سمت چپ پخش می شدن بخ جای سنتر شایدم از عمد بوده)
داستان قابل پیش بینی
کمبت و پازل های تکراری(دشمنان تکراری و حرکات تکراری بدون اپگرید)

در کل بازی برای 30 دلار بدک نیست اما بازی خیلی جای کار داشت باید اپگرید هایی برای حرکات کمبت بازی سلاح های جدید دشمنان جدید پازل های متنوع تر یا تغییر مناسب تر جو بازی چرا که از اول تا انتها با یک حالت با سری صداهای عجیب پیش می رود که کلا در انتهای بازی تنها دعا می کنید زودتر این روند تکراری که همه جانبه هم شده به پایان برسد اما از انجایی که حس جذاب القای ترس بازی و مدت زمان بازی کوتاه است چندان ازاردهنده نمی شود و به موقع بازی به اتمام می رسد. داستان بازی هم از همان ابتدای بازی همانی که حدس می زنید می شود و در ادامه با شنیدن سایر دیالوگ ها مطمئن تر هم خواهید شد و بقیه ی ان هم حدس خواهید زد که دقیقا هم همان می شود بدون پیچیدگی خاصی
شاید اگر بازی دارای اپگرید اسلحه های متنوع دشمنان بیشتر و بهتر پازل های بیشتر و جذاب تر با گرافیک بهتر هم هنری هم تکنیکی(مخصوصا تکنیکی) می بود جز بازی های تاپ با متای 90 می شد اما متاسفانه تعجیل در عرضه ی بازی و هزینه ی کم برای ساخت 1 بازی 30 دلاری تمامی پتانسیل بازی رو حرام کرد شاید اینها موارد زیادی باشن اما مواردی بودند که به راحتی در بازی قابل اجرا بودند.

در نهایت 1 انتقادی هم دارم هر چند هر چقدر بیشتر در نقد تعریف بشه و طولانی تر نوشته بشه لایک های بیشتری شخص دریافت می کنه اما مطالب باید مفید و مختصر باشه 2 کلمه ی بسیار مهم مفید سپس مختصر تا خواننده هم استفاده بکنه هم اینکه خسته نشه اما متاسفانه عوام بیشتر به چیزی علاقه دارن گوش بدهند که دوست دارند ان ها رو بشنود و حجیم بودن کلی صحبت یا مطالب در نظر اون ها بسیار بزرگ و حرفه ای میاد برای همینم اکثر حکمرانان دروغگوهای خوبی هستند مگر اینکه مردمشون به هوشیاری لازم رسیده باشن.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
در نهایت 1 انتقادی هم دارم هر چند هر چقدر بیشتر در نقد تعریف بشه و طولانی تر نوشته بشه لایک های بیشتری شخص دریافت می کنه اما مطالب باید مفید و مختصر باشه 2 کلمه ی بسیار مهم مفید سپس مختصر تا خواننده هم استفاده بکنه هم اینکه خسته نشه اما متاسفانه عوام بیشتر به چیزی علاقه دارن گوش بدهند که دوست دارند ان ها رو بشنود و حجیم بودن کلی صحبت یا مطالب در نظر اون ها بسیار بزرگ و حرفه ای میاد برای همینم اکثر حکمرانان دروغگوهای خوبی هستند مگر اینکه مردمشون به هوشیاری لازم رسیده باشن.

نمی دونم تیر انتقاد شما من رو هدف رفته بود یا من خود سینه ام را آماج گلوله انتقاد شما قرار دادم...:-?

در هر صورت خیلی ممنون از انتقاد سازنده شما ....که احتمالا همون مستقیما اشاره به بنده بود (آخه پست های من توی این تایپیک از همه طولانی تر هست...:D)

اگه از بازی تعریف زیاد کردم و و مکانیک های گیم پلی رو زیادی توضیح دادم جوری که خود سازنده ها هم اینجوری در مورد بازی ریز نشدند..و این کار چیزی رو جز افزایش طول و درازای پست در برنداشته... فقط و فقط نیت و سعی این حقیر بر این بوده که بازی های ناشناخته تر توضیح داده بشه برای آشنایی اعضای عزیز بازیسنتری...نه اینکه بگم من حرفه ای هستم و این کاره هستم و خیلی حالیمه.....

ولی در کل حق با شماست اینجا برای نقد های موجز و کوتاه هست مثل اینکه من آدرس رو اشتباه اومدم ....(آخه یکی به من بگه کجا برم چرت و پرت بنویسم پس :-s...:((....بهتره برم تو تایپیک های خودم اونجا حداقل به خاطر حق آب و گل هم شده کمتر به آدم فحش مید...ببخشید, انتقاد سازنده میکنند.....:D)

راستی اگه امکانش هست برای gamespot وign و...این ها هم میشه از این انتقاد ها بفرستید ...بنده خدا ها اینقدر ننویسند دستشون درد میگیره , گناه دارند...! تو رو خدا پای کوین ون اُرد و لیف جانسون رو وسط نکشین شوخی کردم بابا...!

حالا برای اینکه پستم تماما به جلسه پرسش و پاسخ انتقادی اختصاص پیدا نکنه یک نمره ای هم بدیم

Guacamelee

گرافیک عالی صدا فوق العاده ,داستان زیبا ..نکات منفی ندارد ,نکات مثبت زیاد دارد......نمره 9

بنظر خودم هم بهتر شد...!! ..الان خواننده قشنگ متوجه میشه با چه بازی ای رو برو هست :-"...باز هم ممنون و تشکر از انتقاد سازنده و اثر بخش شما دوست و برادر عزیز.....^:)^..من کوچولوتم....

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
این مدل گیر دادن رو دیگه ندیده بودم. طرف دوست داشته زیاد نوشته. اگه برات خسته کنندس خب نخون و ازش رد شو. یکی هم خوشش میاد لایک میکنه. کجا نوشته مطالب باید مختصر باشن؟
کی فکرشو میکرد چون مطلب طولانی لایک کرده برچسب عوام بهش میخوره؟‌ خوش به حال شما که هوشیاری بالایی دارین و با وجب گرفتن مطلب به کیفیت اون پی میبرین.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
@mondas
عزیز شما گوش به هیچ کدوم از این حرفا نده طبع طنزی که شما تو نوشتن داری کمتر جایی دیدم فروم به امثال شما نیاز داره :)>-
من جای شما بودم برا تحریریه درخواست میدادم الان سایت چون رفته تو متا به صورت فله ای کد رایگان بازی های کوچیک و بزرگ از استیم واسه نقد دریافت میکنه که قشنگ راس کار شماست :D میتونی یـ دلی از بازی قشنگ در بیاری :D از اون ور هم نقدت رو هم طولانی بنویسی :">
حتما به سردربیر پیام بده :*

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
@mondas
عزیز شما گوش به هیچ کدوم از این حرفا نده طبع طنزی که شما تو نوشتن داری کمتر جایی دیدم فروم به امثال شما نیاز داره :)>-
من جای شما بودم برا تحریریه درخواست میدادم الان سایت چون رفته تو متا به صورت فله ای کد رایگان بازی های کوچیک و بزرگ از استیم واسه نقد دریافت میکنه که قشنگ راس کار شماست :D میتونی یـ دلی از بازی قشنگ در بیاری :D از اون ور هم نقدت رو هم طولانی بنویسی :">
حتما به سردربیر پیام بده :*

خیلی ممنون... شما زیادی به بنده لطف دارید ....صمیمانه سپاسگذارم ... نه دیگه بابا تا اون حد... مرا با نبرد بزرگان چکار...؟
من هنوز باید در محضر بزرگان و اساتیدی چون شما تلمذ کرده و درس پس بدم.....ولی از پیشنهادتون ممنون ...میسی...:">

ببخشید تایپیک رو به انحراف کشیدم ...از همه عذر میخوام ...مخصوصا خدایان...ببخشید چیز.. مدیران اعظم سایت ...( همشون هم گاد آو وار باز الان یک آذرخشی, بلید آف کی آسی ...چیزی ول میدن تو تایپیک همه مون رو نیست و نابود میکنند.......باز هم پوزش...^:)^)

حالا که اینطور شد پس میریم که داشته باشیم نمره به مگامن با 153 خط نوشته و 17 تا عکس... چیه خو 8 تا بازی هست ناسلامتی , هر بازی 20 خط که به جایی نمی رسه....:D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این مدل گیر دادن رو دیگه ندیده بودم. طرف دوست داشته زیاد نوشته. اگه برات خسته کنندس خب نخون و ازش رد شو. یکی هم خوشش میاد لایک میکنه. کجا نوشته مطالب باید مختصر باشن؟
کی فکرشو میکرد چون مطلب طولانی لایک کرده برچسب عوام بهش میخوره؟‌ خوش به حال شما که هوشیاری بالایی دارین و با وجب گرفتن مطلب به کیفیت اون پی میبرین.

با تیکه انداختن چیزی به دست نمیارید دوست عزیز به جای فکر کردن و پذیرفتن یا تحلیل نظرات
بحث اصلا طولانی یا کوتاه بودن نیست بحث تنها کیفیت هست اینجا پر از نقدهای عالی و کوتاه هست که 4 تا لایکم نگرفته برعکس نقدهای طولانی زیادی هست که 2 زارم نمی ارزه بس که بد نوشته شده اما کلی لایک گرفته و الا من خودم به خیلی از نقدهای طولانی لایک دادم.

جای جبهه گرفتن فقط چند لحظه فکر کنید حتی اگر غلط فکر می کنید اگر غلط تحقیق می کنید یا اطلاعات غلط به دست می اورید فقط کمی هم برای این مسائل زمان بذارید حرف من فقط همینه

ضمنا من حرفم کلی بود اصلا مخاطب خاصی نداشت اصلا فقط نقد گیم منظورم نبود. حتی در دانشگاهم کلویی می سنجن یعنی حتی استادامون علم واقعی یاد نگرفتن برای همینم نمی تونن چیزی یاد بدن اونایی هم که بلدن می ترسن یاد بدن فردا کسی از خودشون جلو بزنه با احترام برای اساتید عزیزی که زحمت می کشن اما تعداد این مدل استاد خیلی زیاده

1 مشکل دیگه هم هست که ما حتی درست نوشته ها رو نمی خونیم ببینم اصلا منظور طرف چی بوده همه به فکر این هستن طرف بهش چی می رسه که همچین حرفی زده چه عقده ای داشته با کی دشمن بوده منظورش پس کی بوده بابا باور کنید 4 تا ادم دلسوزم هنوز پیدا می شه همه دنبال برداشتن کلاه شما نیستن. من فقط می گم به چیزی که کیفیت داره لایک بدین بخرید دوسش داشته باشید با حجمش یا نمرش کاری نداشته باشید چه بسا 1 نقدی نمره کم یا زیاد داده اما اینقدر عالی نوشته که باید تحسینش کرد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
@s.1
اولا که اینجا تاپیک نمره دادن کاربرا به بازیاست که همراه شده با نظر شخصی طرف نه بیشتر نه کمتر قرار نیست کسی اپلو هوا کنه به اصلاح بخواد از دید نقد کردن واسه بازی بنویسه و حرفای گنده گنده دو سه خطی در کنه وسط تاپیک
دوما نه دو خط قلمبه و سلبه نوشتن خوبه نه 10 خط بیهوده نوشن اگه پستی لایک میگیره قطعا یـ چیزی داشته که لایک گرفته حالا چه دوخط باشه چه ده خط قطعا کسایی که به پست اون شخص لایک دادن درک و قهم لازمه رو داشتن و قشنگ نشستن پستش رو خوندن و تحیل و بررسی کردن و لایق لایک دونستنش
شما دوست نداری ده خط بنویسی مختاری OK دوست نداری متن طولانی بخونی حله ولی نمیتونی بگی ای ملت چرا اینو دوست دارین چرا اونو دوست ندارین اونم تاپیکی که همه و همه چیزش نظر شخصی ـه کاربرای یـ فروم قدیمیی مثل بازی سنتر

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
نمی دونم تیر انتقاد شما من رو هدف رفته بود یا من خود سینه ام را آماج گلوله انتقاد شما قرار دادم...:-?

در هر صورت خیلی ممنون از انتقاد سازنده شما ....که احتمالا همون مستقیما اشاره به بنده بود (آخه پست های من توی این تایپیک از همه طولانی تر هست...:D)

اگه از بازی تعریف زیاد کردم و و مکانیک های گیم پلی رو زیادی توضیح دادم جوری که خود سازنده ها هم اینجوری در مورد بازی ریز نشدند..و این کار چیزی رو جز افزایش طول و درازای پست در برنداشته... فقط و فقط نیت و سعی این حقیر بر این بوده که بازی های ناشناخته تر توضیح داده بشه برای آشنایی اعضای عزیز بازیسنتری...نه اینکه بگم من حرفه ای هستم و این کاره هستم و خیلی حالیمه.....

ولی در کل حق با شماست اینجا برای نقد های موجز و کوتاه هست مثل اینکه من آدرس رو اشتباه اومدم ....(آخه یکی به من بگه کجا برم چرت و پرت بنویسم پس :-s...:((....بهتره برم تو تایپیک های خودم اونجا حداقل به خاطر حق آب و گل هم شده کمتر به آدم فحش مید...ببخشید, انتقاد سازنده میکنند.....:D)

راستی اگه امکانش هست برای gamespot وign و...این ها هم میشه از این انتقاد ها بفرستید ...بنده خدا ها اینقدر ننویسند دستشون درد میگیره , گناه دارند...! تو رو خدا پای کوین ون اُرد و لیف جانسون رو وسط نکشین شوخی کردم بابا...!

حالا برای اینکه پستم تماما به جلسه پرسش و پاسخ انتقادی اختصاص پیدا نکنه یک نمره ای هم بدیم

Guacamelee

گرافیک عالی صدا فوق العاده ,داستان زیبا ..نکات منفی ندارد ,نکات مثبت زیاد دارد......نمره 9

بنظر خودم هم بهتر شد...!! ..الان خواننده قشنگ متوجه میشه با چه بازی ای رو برو هست :-"...باز هم ممنون و تشکر از انتقاد سازنده و اثر بخش شما دوست و برادر عزیز.....^:)^..من کوچولوتم....

سلام. شما با همین حالت طنز و عکس های زیادی که از داخل بازی می زاری واقعا به زیبایی نقد رو انجام می دهی و آدمو مجاب می کنی اون بازی رو تجربه کنه . به همین روش ادامه بده . عالی هستی (نه مثل بعضی ها که نه عکسی می زارن نه توضیحی می دهند . فقط نمره می زارن و خلاص)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Hellblade Senuas Sacrifice 7.5/10
نکات مثبت:
گیم پلی خلاقانه و جدید
مدت زمان اتمام بازی
القای خوب حس گم شدگی
افکت های صداگذاری با کیفیت و تاثیرگذار مناسب با حال و هوای بازی
باس فایت های خوب

نکات منفی:
گرافیک نسل پیشی
تکسچرهای فوق ضعیف
برخی مشکلات صدایی(بر فرض دیالوگ ها از اسپیکر سمت چپ پخش می شدن بخ جای سنتر شایدم از عمد بوده)
داستان قابل پیش بینی
کمبت و پازل های تکراری(دشمنان تکراری و حرکات تکراری بدون اپگرید)

در کل بازی برای 30 دلار بدک نیست اما بازی خیلی جای کار داشت باید اپگرید هایی برای حرکات کمبت بازی سلاح های جدید دشمنان جدید پازل های متنوع تر یا تغییر مناسب تر جو بازی چرا که از اول تا انتها با یک حالت با سری صداهای عجیب پیش می رود که کلا در انتهای بازی تنها دعا می کنید زودتر این روند تکراری که همه جانبه هم شده به پایان برسد اما از انجایی که حس جذاب القای ترس بازی و مدت زمان بازی کوتاه است چندان ازاردهنده نمی شود و به موقع بازی به اتمام می رسد. داستان بازی هم از همان ابتدای بازی همانی که حدس می زنید می شود و در ادامه با شنیدن سایر دیالوگ ها مطمئن تر هم خواهید شد و بقیه ی ان هم حدس خواهید زد که دقیقا هم همان می شود بدون پیچیدگی خاصی
شاید اگر بازی دارای اپگرید اسلحه های متنوع دشمنان بیشتر و بهتر پازل های بیشتر و جذاب تر با گرافیک بهتر هم هنری هم تکنیکی(مخصوصا تکنیکی) می بود جز بازی های تاپ با متای 90 می شد اما متاسفانه تعجیل در عرضه ی بازی و هزینه ی کم برای ساخت 1 بازی 30 دلاری تمامی پتانسیل بازی رو حرام کرد شاید اینها موارد زیادی باشن اما مواردی بودند که به راحتی در بازی قابل اجرا بودند.

نقد با عکس و طولانی اتفاقا جذاب تر تا بیای کلا نیم خط بنویسی بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر