امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Forza Motorsport 7

rah_a.png

گیم پلی : 10/10
داستان : 7/10
موسیقی و صداگذاری : 9/10
گرافیک : 10/10

کل : 9/10

Halo Wars Definitive Edition

wrhb_1.png

گیم پلی : 7/10
موسیقی و صداگذاری : 8/10
گرافیک : 7/10

کل : 7/10

F1 2015

ji80_2.png

گیم پلی : 8/10
داستان : 6/10

کل : 8/10

Grim Dawn

s21y_3.png

داستان : 8/10
موسیقی و صداگذاری : 7/10

Lethal League

s1x9_4.png

موسیقی و صداگذاری : 6/10
گرافیک : 8/10

کل : 7.5/10

Shadow Blade Reload

aroy_5.png

گیم پلی : 9/10
داستان : 3/10
موسیقی و صداگذاری : 5/10

کل : 6/10

Lara Croft Go

1sxb_6.png

داستان : 9/10

کل : 10/10

What Remains of Edith Finch

ew1l_7.png

داستان : 10/10

کل : 8.5/10

Farming Simulator 2017

fc30_8.png

گرافیک : 6/10

Final Fantasy XV

x85g_9.png

موسیقی و صداگذاری : 10/10
گرافیک :8/10

کل : 8.5/10

Guns, Gore Can 2

nssx_10.png

گیم پلی : 7/10
داستان : 6/10

Hearts of Iron IV

97zj_11.png

Prototype

tmeu_12.png

داستان : 10/10
گرافیک :8/10

کل : 9/10

Guns, Gore Can

9m5n_13.png

کل : 9.5/10

The Raven Remastered

jzcj_14.png

Sonic Forces

9hkp_15.png

گیم پلی : 6/10
داستان : 5/10

کل : 6.5/10

Street Fighter V Arcade Edition

d8d_16.png

گرافیک : 9/10

Curious George

xl83_z.png

داستان : 8/10

کل : 9.5/10

از بازی هایی که نمره داده شده ، بازی جدید و قدیم زیادی وجود داره که در این نمره دهی به سال ساخت بازی توجه شده و همچنین در بعضی بازی هایی مثل ژانر مسابقه که داستان و خط داستانی معنی نداره نمره اون بخش به حالت Career داده شده، همچنین در بخش گرافیک هم به گرافیک تکنیکی و هم هنری توجه شده است.
باتشکر

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Outlaws 1997

داستان : درباره کلانتری هست که همسر او توسط فردی زمین خوار کشته شده و دخترش هم ربوده شده است ...

بازی بسیار خاطره انگیز و سردمدار ژانر وسترن در دنیای گیم می باشد . صدا گذاری و طراحی محیط ها به نسبت آن زمان عالی هست . تنوع ماموریت ها خوب . تنوع اسلح ها عالی و قابلیت آپگرید هم دارند . شاهکاری هست برای خودش . قابلیت حمل چند اسلحه را دارد . گیم پلی آن حدود 2 ساعت هست .

گیم پلی : 10 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 8 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل (نسبت آن زمان) : 9 از 10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Call of duty Ghosts

داستان : درباره حمله موشکی به آمریکا که این کشور را به ویرانه ای تبدیل کرده و تلاش گروهی کماندو به نام اشباح برای مبارزه با فدراسیون و باز پس گیری کشورشان هست ...

داستان بازی یک داستان آخر زمانی هست (البته بدون حضور زامبی) و واقع گرایانه . اتمسفر بازی بسیار عالی طراحی شده . سیستم مبارزات روان و عالی . مدت زمان گیم پلی آن حدود 5 ساعت هست . (18 مرحله)
البته بازی با اینکه سیستم من بسیار بالا هست ولی دچار افت فریم و گیر کردن هایی می شه (البته چون شرکتی هست فکر کنم ایرانی ها دست کاری کردن چون عجیبه)
من این نسخه را دوباره رفتم به صورت دوبله .

در کل بازی زیبایی هست و امیدوارم با توجه به پایان باز آن شماره 2 با ارتقای بیشتری بسازند .

گیم پلی : 9 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 9.5 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 9 از 10
داستان : 10 از 10

نمره کل (نسبت به نسخه ایرانی) : 9.5 از 10

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
PlayerUnknown's Battlegrounds

220px-PlayerUnknown%27s_Battlegrounds_Steam_Logo.jpg

گیم پلی : 6/10
گیم پلی fps بازی اصلاً روان نیست و در برابر بازیهای دیگه مثله اورواچ و بتلفیلد و کانتر و ... خیلی داغونه .

گرافیک : 5/10
بازیهای نسل قبل کنسول ها گرافیک بالاتری دارن .

صداگداری : 6/10
با یه هدست 7.1 surround sound هم نمیتونید درست متوجه بشید صدای پا یا ماشین از سمت چپه یا راست . البته فک کنم بازی کُلاً ساپورت نمیکنه این قابلیت رو . بدتر از همه صدای red zone هست که برای اولین بار اگه بشنوید قشنگ ت** میکنید درجا :|

پشتیبانی سازنده : 3/10
مشکل input lag و پرفورمنس کُلی بازی با بهترین اینترنت و بهترین سیستم گیمینگ هم براتون بوجود میاد.
فک کنم یکم بیشتر از یکسال از انتشار بازی میگذره ولی در واقع هیچ مشکلی از بازی رو حل نکردن. داخل سیستم موردنیاز بازی گفتن gtx 660 اما واقعیت اینه که اگه گرافیکتون کمتر از gtx 970 باشه هم فریم خیلی پایینی میگیرید و هم input lag بالا .
حدود 55درصد پلیرها چشم بادامی ها هستن که شما در واقع نمیتونید باهاشون بازی کنید چون اکثرشون چیتر هستن, نمیتونید باهاشون صحبت کنید,اگر تو سرورتون باشن پس حتماً پینگ بالاتری میگیرید و ... سازنده هم ریجن لاک نمیکنه سرورهارو.
به ریپورت-ها توجهی نمیکنن حتی به friendly fireها (خودم 3نفر چینی دیگه از اسکوآدم رو کشتم چون اونا اول بهم دمیج دادن و بن هم نشدم=)))

در کُل بازی رو هم براساس تجربه شخصی میشه گفت 80% شانس مهمه و 20درصد دیگه اسکیل.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
need for speed payback

داستان : درباره فردی به نام تایلر می باشد که بعد از بردن مسابقه ای خیابانی وقتی در راه برگشت به خانه اش بود مورد حمله قرار می گیرد و خانه اش منفجر می شود .

داستان بازی متوسط هست . لوکیشن ها به بیابان و شهر خلاصه می شود . بازی در ابتدا جالب ولی در ادامه کسل کننده می شود . مدت زمان گیم پلی در حدود 14 ساعت هست (داستانی)

برای من روی ویندوز 7 درست بود و ایرادی نداشت . در کل تجربه خوبی هست .

گیم پلی : 8 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 8 از 10
داستان : 5 از 10

نمره کل : 7 از 10

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
c8z2_rise-of-the-tomb-raider-pc-game-download-all-updates-dlc-repac1k.jpg

Ris of the Tomb Raider

زمانی که سال 2013 ریبوت عنوان Tomb Raider منتشر شد خیلیا شمشیر رو از رو بستن و این عنوان رو گرفتن به باد انتقاد چرا که هیچ بویی از عناوین کلاسیک نبرده بود و هویت کلی سری رو زیر سوال برده بود و خیلی ها از این مسئله شاکی بودن و هنوزم هم هستند با این حال اون عنوان تبدیل شد به یکی از بهترین تجربه ها گیمری من بعد از دوسال نسخه ی دوم این عنوان منتشر شد. امتیازات نوید یک عنوان فوق العاده دیگه رو میداد با این حال من بعد از سه سال بالاخره تونستم این عنوان رو بازی کنم بنا به دلایلی توی تجربه کردن این عنوان تاخیر افتاد ولی خوب چیزی از لذت بردن از این عنوان برام کم نکرد . در وحله اول بیس بازی همون بیس نسخه ی قبل ـه که با بزرگتر شدن نقشه های بازی گسترش پیاده کرده امکانات و سیستم گیمپلی بازی تقریبا همون نسخه ی قبل که یک سری قابلیت جدید بهش اضافه شده در کل بخوایم حساب کنیم بازی به نسبت نسخه ی قبلی زیاد پیشرفت نکرده . گرافیک بازی در کل خوبه کیفیت بافت ها خوبن در بخش نور پردازی بازی بعضی جاها خیلی خوب ـه بعضی جاها متوسط در کل گرافیک بازی رضایت بخش تو بخش صدا گزاری هم بدک نبود بخش شخصیت پردازی و داستان به شدت بازی لنگ میزنه باز به نظرم نسخه ی قبلی خیلی بهتر بود از این نظر فقط کافیه به سری انچارتد نگاه کنیم تا داستان تو ذوق بزنه داستان اون پیچیدگی لازمه رو واسه معرفی یک دنیا کشف نشده و عجیب رو اصلا نداره شخصیت پردازی هم به همین صورت تمام شخصیت ها یا خوب پرداخت نشدن یا اینکه اینقدر سطحی بودن که نیازی به شخصیت پردازی نداشتن در کل خیلی بهتر میتونست تو این مورد عمل کنه . با همه خوبی و بدی های این عنوان بازی همون حس لذت بخش گشت و گزار رو برای من داشت تنوع محیط ها بدک نبودن شرایط اب و هوای هم با اینکه داینامیک نبود ولی خوب تنوعش خوب بود تو هر شریاطی یک اب و هوا تجربه میکردیم در کل به عنوان یـ بازی فقط که توی سرزمین برفی اتفاق میوفته بیشتر از این انتظار نمیرفت تو بخش معما ها هم بازی همچنان با معما های سطحی سر و کار داریم انتظار داشتم چالش برانگیز تر میبودن ....

80/100

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
AC Origins:
به جرئت اینو می گم که بهترین جهان باز(نه بهترین بازیِ جهان باز، بهترین جهانِ باز:D) ساخته شده در بازی های رایانه ای بود:D سر همین قضیه 10 رو از من می گرفت، اما به دلیل اینکه بازی زیاد لودینگ های ریز که گند می زنن به Pacing بازی داره 1 نمره کم می کنم و 9 می دم بهش. همون قضیه Seamless نبودن که تو 200 تا تاپیک دیگه گفتم:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
Fallout 4
اسکاریم واقعاً تجربه نابی بود. حتی بازی کردن آبلیویون هم خال از لطف نبود. ولی نمیدونم چرا هیچوقت نتونستم با سری فال اوت (3، نیو وگاس و 4) ارتباط برقرار کنم حتی با اینکه مکانیزم هر پنج تا بازی ای که گفتم تقریباً یکی هست. نه گشت و گذار توی محیط فال اوت 4 برام جذابیت داشت و نه انجام ماموریت هایی که اکثراً از نقطه a به b باید میرفتی تا یکی رو بکشی یا یه آیتمی رو برداری. حتی گیم پلی بازی هم چندان جالب نبود و پیدا کردن آرمورها و اسلحه های جدید اونقدرها که باید بهم انگیزه بازی کردن نمیداد. داستان هم که 5 دقیقه بعد از خارج شدن از والت به کلی به حاشیه رونده و فراموش شد. خلاصه اینکه بعد از 23 ساعت ور رفتن با این بازی ناچاراً پاکش کردم.
نمره: 5/10

پ.ن: احتمالاً بعد نوشتن این پست توسط طرفداران فال اوت ترور میشم:))
پ.ن2: پیش به سوی Ni No Kuni II >:)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Wolfenstein II The New Colossus 8/10

نکات مثبت:
گرافیک هنری و تکنیکی خوب
صداگذاری شخصیت ها و افکت های مناسب
سوپرایزهای داستانی و روابط جالب میان شخصیت های بازی
اکشن خوب و شوتینگ مناسب
اسلحه های مناسب

نکات منفی:
بخش های حوصله سر بر کمپ اصلی
یکنواخت
نبود باس فایت
درجه ی سختی نامتعادل(گاهی خیلی اسان گاهی خیلی سخت)
بخش ضعیف مخفی کاری و تعدد زیاد ان

در کل باید بگم که عنوان خوبی بود اما نکته ی خاصی نسبت به نسخه های قبلیش نداشت حتی پسرفتم به نظرم داشت کل بازی حالت مخفی کاری تقریبا داره و مدام باید 1 یا 2 تا سورس پیدا کنید بکشید کارتشم بردارید. در کل با یکم فن بازی بهش 8 می دم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
220px-Call_of_Duty_WWII_Cover_Art.jpg

Call of Duty WWII Campaign: 8.6/10
گیم پلی: 9/10
گرافیک: 8.2/10
صداگذاری: 9/10
داستان و روایت: 8.5

شاید این اولین باری باشه توی این چند سال که به نسخه جدید CoD همچین نمره ای میدم اونم چون واقعا حداقل از بخش تک نفره بازی لذت بردم.
تقریبا بعد از BOII این سری از نظر طراحی مراحل و شخصیت و روایت شدیدا لنگ میزد که بنظرم توی این نسخه خیلی خوب عمل کردن، با شخصیتا راحت میشه ارتباط برقرار کرد و آدمو یاد نسخه های قدیمی میندازه، نحوه روایت داستان بسیار جذابه چون با یک CG بسیار قوی همراهه ( از نظر موشن کپچر و انیمیشن جز قوی ترین عنوان هایی هست که تا حالا دیدم و همین باعث میشه خیلی به فیلم واقعی نزدیک بشه و آدم راحت باهاش ارتباط برقرار میکنه )
در کل تاجایی که من دیدم اکثر اعتراضا به قسمت مولتی پلیر بازی بود که تجربش نکردم ولی سینگل بازی برای من میره کنار WoW :x

نکات مثبت:
طراحی مراحل
روایت داستان و شخصیت ها
صداگذاری و موسیقی
بهینه بودن

نکات منفی:
کوتاه بودن
کنترل افتضاح هواپیما و کمی هم تانک ها

220px-Gears_of_War_4.jpg

Gears of War 4 Campaign: 8.7/10

به شخصه خیلی لذت بردم، ادامه جذابی بود با اینکه شخصیتا جدیدن و سری جدید شده اما همون حس قدیمو داره با اینکه نیمه اول بازی درگیری با روباتا خیلی حس Geow رو ازش گرفته بود اما نیمه دوم کامل جبران کرد، جذاب ترین چیز بازی هم بنظرم دیالوگای فانی که رد و بدل میشد خیلی جذاب میکرد بازیو که حالا این ممکنه واسه یکی مسخره برسه اما منو شدیدا سرگرم میکرد :D
فقط یک چیزی که سر در نمیارم اینکه چرا بیشتر روی تنوع گیم پلی کار نمیکنن، گیم پلی همین الان اعتیاد آورو خوبه ولی رسما از اول بازی تا آخر غیر از 3 یا 4 تا اسلحه جدید که پیدا میشه شاید چیز جدیدی بهش اضافه نشه و منی که Gears of war 3 رو تازه سال پیش بازی میکردم این نسخه غیر از روون شدن گیم پلی چیز جدیدی توش حس نمیشد اما خب بازم اعتیاد آور و خوبه.

گرافیک: 8.5/10
گیم پلی: 9/10
داستان و روایت: 8/10
موسیقی و صداگذاری: 9/10

نکات مثبت:
گیم پلی روان
طراحی مراحل
دیالوگ ها و شخصیت ها

نکات منفی:
داستان بسیار معمولی
کوتاه بودن مراحل

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
Project CARS 2
از نقاط قوت بازی نسبت به نسخه اولش میشه، به بهینه بودن بهتر هر چند با این که نور پردازی بازی، و گرافیک بازی خیلی بهتر شده، ولی خب این بازی تو سطح رقیباش بشدت پیش و پا افتاده است، اول این که این همه گزینه واسه تنظیم خودرو ها گذاشته شده، نتنها هیچ عملی نمیکنند، بلکه 99 درصد ماشین ها همش دور خودشون میچرخند! دقیقا عین نسخه قبلیش! من نمیدونم واقعا تو دنیایی واقعی هم همین طوره؟ یعنی همین که پا گذاشتید رو گاز این خودرو ها شروع میکنند به دور خودشون بچرخند؟:D تا وقتی که این هندلینگ سنگین، و بد بازی رو درست نکنند، هزار تا اپشن دیگه هم تو بازی بزارنند ارزش نداره به نظر من، هندلینگ بازی، بشدت سنگین، خشک، و دور از معیار های واقعی هست:| یعنی اینا میخوان بگن با این سختی که واسه بازی تعریف کردن هیچ کس نمیتونه شبیه سازی بازی کنه، یا شبیه سازی فقط واسه ادم های خاص است؟ این حرکت دروغ محضه، و این رو میرسونه، اینا هنوز مهارت کافی برای ساخت یک هندلینگ خوب نرسیدن! نتیجه اش هم همینه، تو همون شیف هم همیون طور بوده...از هندلینگ ضعیف بازی بگزریم،میرسیم به تعداد زیادی پیست مسابقه، که تو یک بازی شبیه سازی بی سابقه است، ولی مشکل اینجا ست بعضی از پیست ها اونقدر طراحی عالی و شگفت انگیزی دارن، که تو هیچ بازی شبیه سازی دیده نشدن، مثل پیست امارات، ولی بیشتر پیست های بازی به هیچ عنوان جزئیاتی ندارن، و 99 در صد لذت بازی رو میگیرن، از بس طراحی ضعیفی دارن، مثل پیست کالیفرنیا، قشنگ درخت های بازی ادم رو یاد بازی های ps2 میندازه:| از طراحی بد پیست ها بگزریم، میرسیم به بخش کریر که بنطرم من بدترین و بزرگترین بخش بازی هم است! این که نه خریدی است، نه فروشی، نه جایزه ای، همین طوری مسابقه دادن نه تنها هیچ انگیزه ای نداره، بلکه خسته کننده هم است! یکی دیگر از مشکلات بازی هم بنظرم شلوغی منو و تنظمیات و بخش های بازی است، مثل یک چیز در هم و برهم است، بخش انتخاب ماشین هم هم بشدت ضعیف و طراحی ساده ای داره، بخش رالی بازی هم یکی دیگر از بخش های بازی هست که بنظرم هم وضع خوب و انچنانی نداره، چرا؟چون اون هندلینگ بد بازی رو بیای تو جاده برفی و خاکی بازی کنی، فقط میشه غذاب به جای لذت...اب و هوای بازی هم خیلی خوب است، ولی یک مشکلی که داره اینه، وقتی اب و هوای بارانی یا برفی رو انتخاب میکنی، یک مه عظیم و غلیظ میاد رو صفحه و بجای این که اب و هوای بارانی مشخص باشه بیشتر مه هست که خودنمایی میکنه تا وقتی که درون کاپیت میرید!:-/ هر چند اگر همون اب و هوای بارانی رو انتخاب کنید، دقیقا 20-30 فریم رو از بازی میگیره و کل لذت بازی اب میشه :) اگر دنبال یک عنوان شبیه سازی هستید به هیچ عنوان این بازی رو من پیشنهاد نمیدم.
5/10

• Like
Reactions: kamyy and s.1

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
Project CARS 2
اگر دنبال یک عنوان شبیه سازی هستید به هیچ عنوان این بازی رو من پیشنهاد نمیدم.
5/10
عجب
....
ی
عنی همین که پا گذاشتید رو گاز این خودرو ها شروع میکنند به دور خودشون بچرخند؟:D
بازی ابشن هایی داره به عنوان های
Anti lock break - stability controll و Traction controll
که ترکشن و استبیلیتی برای موردی که گفتید هست
شما که شبیه ساز پراید نگرفتی داداش ماشینا با قدرت 500-600 اسب بخار گاز و تا ته بگیری تو هوای بارونی میخوای نچرخه؟ این گزینه ها رو روشن کن ارکید تر میشه!(عکس برای p.c1 هست)

حالا شما رو نمیدونم با گیم پد رفتی یا فرمون ؟اصل این بازی ها فرمون و پدال و ...
--------------------------------
بگذزیم
من وقتی PC2 رو نصب کردم خیلی با خودم کلنجار رفتم چهل و اندی گیگ فضا رو بدم برای بازی ای که بهتر از 1 هست یا نه؟!!!
مورد نو و چراغ ها گرافیک خوبی داره. شب در بازی جالب تر هست نسبت به نسخه 1 اما چراغ ماشین ها در شب با افت فریم همراه بطوری که F1 بردارید چون چراغ جلو ندارن:D فریم جم نمیخوره!!! (البته گرافیک من ضعیفه تفلی:-")
فیزیک تصادف بهتر شده و مورد Photo mod بشدت عالی شده و به خاطر همین photo mod دلم نمیومد آنیستال کنم:-j

اما مورد باران... بشدت کیفیت باران ضعیف شده(قابل مقایسه با نسخه 1 نیست:-&)و در کل من P C1 رو به 2 ترجیح دادم من خودم با گیم پد میرم زیاد P.c بازی نمیکنم اما نسخه 1 خیلی بهتره کلا ادرنالین تو 1 بهتره
ویبره عالی در هنگام بازی . گیرایی ویبره در کناره های جاده (همون خطوط قرمز و سفید,تو 2 چیزی زیادی حس نمیشه!).پستی بلندی های جاده کاملا ملموسه و دوربین و FOV بازی بهتره
بنظرم خودم
کسانی که عاشق شبیه ساز هستند و فرمون و ... دارند بازی shift 2 رو پیشنهاد میدم >:)
قدیمیه اما سره و در بین Project cars 1 و P.c2
Project cars 1 پیروزه:p

• Like
Reactions: aliatlas and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر