امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,518
نام
حسین
The_Evil_Within_boxart.jpg

The Evil Whitin 8/10​
+اولین و بهترین نکتش گرافیکش بود من پچ رو که ریختم کوچکترین مشکلی نداشت برام و نوار ها رو هم برداشتم فریم هم 45~60 فوق العاده لذت بخش بود گرافیک و به من انرژی میداد برای ادامه بازی
+گرافیک هنری
+تنوع در مراحل بازی و محیط های متنوع
+باس فایت های متنوع
+همینطور که دوست بالایمون هم گفت باید تو بازی مواظب مهماتتون باشید حتی رو کژوال بازی کنید
-بالانس نبودن سختی بازی
-داستان ،روایت،پایان
-من نمیدونم واقعا چه اجباریه اسلحه بدن دست زامبی نه واقعا چه اجباریه ؟یعنی اون تیکه که زامبی با بازوکا اومد پخش شدم کف زمین از خنده:D
این دو نکته رو نمیدونم منفی در نظر بگیرم یا مثبت
*گیم پلی بصورت کلی خوب و لذت بخش بود ولی گاهی اوقات به معنای کلمه رژه روی میکرد رو اعصابو مرگ های بی مورد میاره حالا اوضاع برای من خوب بود اون بدبخت های که با فریم پایین بازی کردن خدا میدونه چی میکشیدن
*صدا گذاری بصورت کلی خوب بود ولی بعضی جا ها مسخره مثلا بعضی موجودات(اون کوچولو ها منظورمه) رو زمین رو با لگد میزدی صدای شات گان میداد:|

بازی رو اگر بخوایم از دید یه بازی ترسناک خالص نگاه کنید مثل همینSH:PT عنوان چندان موفقی نیست اما اگه دنبال یه بازی هستین که ادرنالین خونتونو ببره بالا اینو برای شما ساختن هیجان بازی بشدت بالاست + کمی حس ترس
این بازی از EVIL 5.6 قطعا بازی بهتریه
پ.ن:این ناخن بلند های که با اتیش فقط میمردن خیلی رو اعصاب بودن.
پ.ن2:بعد از شنیدن اون اهنگ فوقالعاده اخر بازی تموم خستگی از تنم در رفت.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
assassins creed unity
خب با اعتماد به نفس کامل می گم که نهایت لذت رو از این بازی بردم و نه افت فریمی آزار دهنده داشتم و نه اونقدر باگها زیاد و زننده بود که از بازی زده بشم!:D
بعد شماره 2 و black flag لذت بخشترین نسخه برام بود!
گرافیک و جزئیات و طراحی محیط ها بی نظیر بود و گشت و گذار مثل افشره ی شیرین. بازی کم و کاستی هم داشت ولی برامن که یک شاهکار بود!
این بازی تکراریه ولی تکراری که دوسش دارم!
انتظار برا نسخه بعدی خیلی سخته!:D

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
220px-Advanced_Warfare.jpg

Call of Duty Advanced Warfare: 8.6/10

گرافیک: 8/10
گیم پلی: 9/10
داستان: 7.5/10
صداگذاری: 8.5/10

نکات مثبت:
  1. پیشرفت گرافیک
  2. گیم پلی سریع و بسیار اکشن
  3. صحنه های خفن هالیوودی
  4. طراحی مراحل خوب
  5. اضافه شدن سیستم آپگرید
  6. کوین اسپیسی :D
نکات منفی:
  1. بهینه نبودن و لگ داشتن
  2. حجم زیاد در مقایسه با تعداد مراحل
  3. لودینگ های بسیار طولانی و غیر منطقی که توی هیچ بازیی شاهد نیستیم
  4. پایان نچندان دلچسب در مقایسه با عناوین قدیمی

توضیحات:
باید بگم بعد از Ghosts اصلا انتظار همچین بازیی نداشتم! گیم پلی آرکید سریع و هیجان انگیز و صحنه های اکشن خفن که سر بعضیاش دهنم باز موند! :D علاوه بر اون شخصیت پردازی خیلی بهتر از Ghosts بود هم برای شخصیت اصلی و هم برای کوین اسپیسی! Ghosts از این نظر تقریبا تمام کارکترا مقوای خالص بودن :D
همینطور حظور کوین اسپیسی یکی از مهمترین نکات مثبت بازی بود! اون ابهت چهره ای که داره و اون صدای خفنش و دیالوگاش عالی بود اما هنوزم به ویلینای سری های قبلی نمیرسه (Minendez و ...)
بنظرم داستان بازی بهتر بود از حالت خطی در بیاد و مثل BOII بشه! با اینکه ارزش تکرار رو همینطوری هم داره و من به شخصه همین الان دوباره روی New Game زدم اما اگه اونطوری میبود ارزشش بیشتر هم میشد!

تنها چیزی که باعث میشد لذت بازی کم بشه لگای بازی بود که توی یکی دو مرحله اول و یک مرحاله وسط بازی بعضی جاها میرفت رو اعصاب و نمیزاشت آدم از اکشن بازی لذت ببره ولی در کل خوب بود حال کردیم :D

کاملا پیشنهاد میشه :)

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,458
header.jpg

یه بازی stealth با گرافیک خیلی ساده و رنگارنگ و گیم پلی به شدت جذاب و تا حدودی co-op محور. شخصیت ها هر کدوم قابلیت های خاص خودشون رو دارن و این قابلیت ها مستقیما روی روند بازی و نحوه انجام ماموریت ها تاثیر گذارن.
8.5/10
=====
header.jpg

یه بازی شوتر اول شخص مولتی پلیر/co-op تاکتیکی که سعی میکنه تا جایی که به Soldier Simulator 2k14 تبدیل نشه در زمینه گیم پلی واقع گرایانه باشه (*نگاه معنی دار به سری ARMA*:D). توی بازی هیچ گونه crosshair و HUD ـی وجود نداره به غیر از تایمر راند و وضعیت نقاطی که در طول بازی باید محافظت/تسخیر بشن و حتی kill feed و نشانه ای برای نشون دادن وضعیت یا مکان هم تیمی های زنده یا مرده وجود نداره (فقط وقتی که نفر آخر تیم خودتون هستین از طریق رادیو بهتون اطلاع داده میشه و یه نوشته بزرگ بالای صفحه دیده میشه) هم در بازی وجود نداره و به همین خاطر شما به هیچ وجه نمیتونین متوجه مرگ یه دشمن بشین مگر اینکه خودتون جسد طرف رو ببینین یا صدای جون دادنش رو بشنوین:D مود های مختلف بازی هم عموما شامل نبرد برای کنترل نقاط مختلف مپ ها و یه مود Capture the Flag مانند هستن. بازی در زمینه صدا به شدت خوب عمل میکنه و حس کامل درگیری رو به پلیر القا میکنه (علاوه بر این سیستم چت صوتی بازی رادیویی عمل نمیکنه، یعنی وقتی شما از چت صوتی استفاده میکنین در واقع دارین توی میدان نبرد حرف میزنین و حرفتون توسط هم تیمی های نزدیکتون (و احتمالا دشمن هایی که نزدیک هستن، این یکی رو مطمئن نیستم:D) قابل شنیدنه). در کل Insurgency یه بازی به شدت تاکتیکی و لذت بخشه و تنها نکات آزار دهنده اش ظاهر عهد بوقی بعضی مپ ها (:D) و کرش های بی دلیلی هست که گاهی اوقات دیده میشه.
8/10

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
Shadow Of Morfor

GamePlay 10/10
Story 8/10
AI 8.5/10
Visuals 9/10
Technical Graphic 7/10
Sound & music 10/10

Shadow of Mordor که داستانی شبیه به ارباب حلقه ها رو روایت میکنه درواقع اشاره ای داره به بخش تاریک داستان و روایت کننده زندگی ارباب تاریکی در سرزمین mordor ، قبل از ساخت حلقه و بعد از ساختش و داستان صاحبان اون حلقه و تاثیر قدرت شگفت انگیز و شیطانیش روی افکار و شخصیت شخص صاحب حلقه به اضافه یک سری شخصیت ها و داستان هایی که بهش اضافه شده .

بازی در ابتدای شروع به قایت سخت و دشواره و حتی گُنگ برای درک سیستم اپگرید و چگونگی کارکرد سیستم محشر Nemesis ،

به جرات میتونم بگم به کارگیری هوش مصنوعی به بهترین شکل ممکن روی این سیستم و در مبارزات گنجانیده شده تا جایی که اوایل شما رو عصبی و نا امید از ادامه بازی میکنه ، مبارزاتی که در نوع خودش هر کدوم ی باس فایت درست و حسابیِ ، اونقدر درگیرتون میکنه تا اون oruk یا warchief رو از پا در بیارید ، هر بار مغلوب شدن در برابر یکی از این بی سر و پا ها یک پوینت مثبت بهشون میده و اپگرید میشن ، نقاط ضعف شما رو یاد می گیرن و در مقابل ، نقاط ضعف خودشون رو پوشش میدن ، این یعنی مبارزه بعدی شما با اون وارچیف سخت تر از قبل خواهد بود .

با اپگرید شدن میتونید در ادامه ماموریت های داستانی ، قابلیت تسخیر وارچیف ها و ساخت ارتش از اونها و ترتیب دادن مبارزات بین وارچیف تسخیر شده توسط شما با سایر وارچیف ها و برنده کردنشون و اپگرید کردن اونها رو بدست بیارید .

وسعت سرزمین mordor در ابتدای شروع بازی اون چیزی نیست که میبینید ، ( دو نقشه با امکان teleprt شدن بین هر کدوم و همینطور تله پورت شدن داخل هرکدوم بین tower هایی که باید پیدا و انلاک کنید ) ، مراحل اصلی بازی که در 20 مرحله خلاصه شده شاید در نگاه اول کوتاه بیاد اما وقتی به مبارزه با وارچیف ها گره میخوره به شدت طولانیه ، به این مراحل ، مراحل فرعی و پیدا کردن Artifact ها و ... هم اضافه کنید ،

سیستم اپگرید در 4 بخش ، یک بخش برای skill مبارزات خود شما یا renger و بخش دوم برای کنترل وارچیف ها و تسخیر اونها و سایر موجودات داخل سرزمین mordor ،
بخش سوم اپگرید شمشیر و Dager یا خنجر و تیر و کمان
و بخش اخر اپگرید توانایی های هر سلاح هست ،

با تکمیل تمام skill trees ها علامتی روی نقشه دوم براتون باز خواهد شد ، و یک sword یا شمشیر بهتون خواهد داد ،

از نقاط ضعف سیستم مبارزات میشه به هوش مصنوعی بالا هم اشاره کرد ، بله درست شنیدید ! کافیه یکی از این وارچیف ها موقع مبارزه به وسیله اروده یا بوق بقیه رو خبر کنه ،که معمولا این کارو میکنه ، به این شکل مبارزه شما رسما تبدیل به جهنم میشه ، یک نفر به 20 الی 30 حتی 50 نفر !

و اوضاع وقتی بدتر میشه که شما به طور اتفاقی بدست یکی از اورک های معمولی کشته بشید ، در اینصورت سیستم nemesis اون اورک رو اپگرید میکنه و اونم براتون شاخ میشه !

در اخر بین تمامی باریهای این چند ماه و مشکلاتشون این تنها انتخاب من برای انجام و اتمام ی بازی همه چیز تمام بود که به همه شما توصیه اش می کنم .

آخرین ویرایش:

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
FARCRY 4 9/10
بخاطر شباهت زیاد به نسخه قبلی و داستان ضعیف 1 نمره کم کردم.
Assassin's Creed Unity 7.5/10
بخاطر باگ ها و داستان ضعیف 2.5 نمره کم کردم.
Call of Duty Advanced Warfare 8.5/10
بخاطر نبود Dedicated Server و هوش مصنوعی ضعیف 1.5 نمره کم کردم.
Alien Isolation 9.5/10
بخاطر بیش ار حد طولانی بودن 0.5 کم کردم.
Middle Earth Shadow of Mordor 8.5/10
بخاطر داستان ضعیف و ضعف های گرافیک تکینکی 1.5 نمره کم کردم.
Evil Within 8/10
بخاطر داستان گنگ و سختی غیر معقول 2 نمره کم کردم.

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Far_Cry_4_box_art.jpg

مثبت = دنیایی وسیع، پر از ماموریت، جزئیات، حیات وحش، طبیعت بکر و اماکن جذاب - کلی اسلحه در کلاس های مختلف برای انواع سلیقه ها و طراحی لذت بخش اونها - گیم پلی تیر اندازی خوب - موسیقی های بی نظیر و صداگذاری خیلی خوب - مراحلی که در سرزمین خیالی Shangri-La دنبال میشه - آنتاگونیست خارق العاده ای به نام Pagan Min !
منفی = داستان به نظرم جالب بود اما خیلی شلخته ارائه میشه و اون لذتی که باید بده رو ارائه نمیکنه - قهرمان بازی هنوز هم مثل بازی قبلی مضخرفه - باگ های مضحک - بی اهمیت شدن مراحل و فعالیت های فرعی در نیمه دوم بازی
گرافیک: 9
گیم پلی: 8
صداگذاری و موسیقی: 9
داستان: 7.5
امتیاز کلی: 8

اون قدر که Far Cry 3 برای من تازگی داشت، Far Cry 4 اینطور نبود. این بازی خیلی کپی شده هستش از عنوان قبلی و یک جورایی آدم حس تجربه یک بسته الحاقی رو داره بیشتر. منتهی به قدری وسعت این بازی زیاده و داستان هم به کلی تغییر کرده، نمیشه در عین حال دقیقا گفتش که این بازی یک بسته الحاقی هستش! وقتی که به آخر بازی رسیدم، واقعا درک کردم که معنی حرف های Kevin Vanord چی بود: "هر لغتی که توی دیکشنری خودتون دارید، می تونید به Far Cry 4 نسبت بدید". واقعا هم همینطوره. Far Cry 4 سرگرم کننده، کسل کننده، بدون مشکل فنی، پر از باگ، آنتاگونیست جذاب، قهرمان مضخرف و غیره هستش. دقیقا هر چیزی، تضاد اون هم در بازی وجود داره :d همین نمیذاره هیچ وقت Far Cry 4 یک بازی کامل جلوه کنه. ولی خوب خوشبختانه سنگینی بار بیشتر سمت نکات مثبت بود تا اینکه Far Cry 4 یک بازی خیلی خوب اما نه عالی از آب در بیاد.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Alien Isolation

جدا این بازی برای شما جذابیت داره؟ من 2 ساعت بازی کردم فقط راه رفتم دکمه زدم نکته ی جذابش دقیقا از کجا شروع می شه؟

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
Alien Isolation

جدا این بازی برای شما جذابیت داره؟ من 2 ساعت بازی کردم فقط راه رفتم دکمه زدم نکته ی جذابش دقیقا از کجا شروع می شه؟
قرار نیست شما برات همه بازی ها جذابیت داشته باشه.:)
قرار هم نیست شما چون از این بازی خوشت نیومده بقیه هم خوششون نیاد.:)
قرار هم نیست تو همه بازی ها اسلحه دستت بگیری همه رو بکشی.:)
به صفحه قبل پست 1688 مراجعه کن.:)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
قرار نیست شما برات همه بازی ها جذابیت داشته باشه.:)
قرار هم نیست شما چون از این بازی خوشت نیومده بقیه هم خوششون نیاد.:)
قرار هم نیست تو همه بازی ها اسلحه دستت بگیری همه رو بکشی.:)
به صفحه قبل پست 1688 مراجعه کن.:)

چرا بچه بازی در میارید من سوالم جدی بود نمرات بازی خوب هست اگه نکته ی برجسته ای داره بگید که ادامش بدم من از بازیش بدم نیومده اما تا اینجا نکته ی جذابی نداشته اخه راه رفتن با 4 تا کلیک کردن چیه که بقیه خوششون میاد من خوشم نمیاد بالاخره 1 همچین سبک بازی ای باید هیجان داشته باشه اگر شما خوشتون اومده دقیقا بگید از چه چیزهاییش قطعا جو زیبایی که داره غیر از این

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
چرا بچه بازی در میارید من سوالم جدی بود نمرات بازی خوب هست اگه نکته ی برجسته ای داره بگید که ادامش بدم من از بازیش بدم نیومده اما تا اینجا نکته ی جذابی نداشته اخه راه رفتن با 4 تا کلیک کردن چیه که بقیه خوششون میاد من خوشم نمیاد بالاخره 1 همچین سبک بازی ای باید هیجان داشته باشه اگر شما خوشتون اومده دقیقا بگید از چه چیزهاییش قطعا جو زیبایی که داره غیر از این
اگر ما بچه بازی در میاریم بزار ما تو دنیای بچه گانه خودمون سیر کنیم شما که بزرگی ما رو ببخش:(
شما هر چیزی که راجع به جذابیت های بازی لازم هست بدونی تو صفحه قبل پست 1688 نوشته شده:)

dvdland

کاربر سایت
May 21, 2006
19
نام
Commando
Company of Heroes 2: Ardennes Assault

72751776291570720911.jpg

زندگی گیمری من به این بازی انحصاری PC بستگی داره .
بینهایت از مراحل کمپین Ardennes Assault بازی لذت بردم. نکته مثبت کمپین جدید اینه که بهتون اجازه سیو داده نمیشه و باید از تمام توانایی و قوا به نحو احسند استفاده کنید و مثل یه نبرد واقعی میتونید با هر سه قوا دشمن از جناحین درگیر کنید

در این بین ماموریتهای فرعی دشواری بازی دو چندان میکنن که بی نهایت لذت بردم یکی از خصوصیات بارز این بازی اینه که هرچقدر که بازی کنی برعکس اینکه خسته بشی بیشتر معتاد بازی میشی بنوعی میشه گفت بازی انتها نداره
اضافه شدن واحد های عملیاتی نیروهای امریکایی US Force بسیار عالی کار شده و واحد های پشتیبانی بطور دقیق طراحی شدن فقط من زیاد با نوع اردوگاه امریکایی ها بصورت گرد شکل طراحیش به دلم نچسبید ولی خوب زیاد هم بد نیست

عظمت رایش میتونید تو نیروهای Oberkommando ببینید تاکتیک پذیری بینظیری دارن کاملا از المانهایی واقعی استفاده شده برای طراحی این گروه . سیستم تخریب مثل همیشه بینظیره . رعب وحشت کینگ تایگر در این بازی هنوز مثال زندنیه

گرافیک بازی هم مثل همیشه بسیار چشم نواز و عالی . بحث در مورد ادوات بازی بسیار زیاده که خوب به همین جز بسنده میکنم.
بازی از پتانسیل بی نهایتی بهره میبره در اینده با اضافه شدن نیروهای انگلیسی یا حتی ژاپنی باز هم لذت بازی دو چندان خواهد شد.

9.6/10

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Child of Light

در سبک پلتفرمر-نقش آفرینی نوبتی. در دو کلمه، دوست داشتنی و مجذوب کننده. نود درصد دلیل اینکه این بازی رو دوست دارم ساندترکِ بینظیر و طراحی هنریِ گرم و دوست داشتنیشه. مدت ها بود چنین موسیقی متن معرکه ای رو تو یک بازی نشنیده بودم. ترکیب موسیقی با سایر المان های بازی یه تجربه ی جالب رو تولید میکنه. سادگی و شاعرانگیش من رو یاد بازی Bastion میندازه (که اون بازی هم مثل این بسیار بازی مقبولی بود). کنترل و گیم پلی در ساده ترین حالت ممکن قرار دارن، چیزی که واسه یه پلتفرمر ضرورت محسوب میشه. کلا از دو سه تا دکمه بیشتر استفاده نمیکنیم. بک گراند های بازی واقعا چشم نواز هستن. حتی راه رفتن و پرواز کردن تو محیط بازی بدون اینکه هدف خاصی داشته باشیم لذتبخشه. بازی با جوّش به راحتی این قابلیت رو داره که یک جا شما رو خوب و شنگول کنه و یک جای دیگه بسیار افسرده. هنوز کامل تمومش نکردم و خوشحالم که هنوز تموم نشده.

130180495-4.jpg

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
THE EVIL WITHIN
به نظر من اولین جمله ای که باید در رابطه با این بازی گفت اینه:
حیف شد!!! واقعا حیف شد که بخش اعظمی از لذت بازی بخاطر استفاده از موتور مزخرف ID از بین رفت. افت فریم وحشتناک...دیر لود شدن بافت ها مخصوصا تو کات سین ها و .........کلی از این چیزا!!!
اما از اینا که بگذریم میرسیم به خود بازی...
اتمسفر خیلی خوب و دوست داشتنی..تنوع خوب مراحل و دشمنا و راه های مختلف مبارزه با اونا...مثل تله ها و آتیش زذن و ...
گرافیک تقریبا برای این سبک خیلی خوب و قابل قبول بود..
داستان یه جورایی گنگ بود ولی بازم بعضی جاها آدمو درگیر میکرد.
باس های بازی هم واقعا خوب بودن...
در کل اگه با یه موتور درست حسابی ساخته میشد و رو بعضی چیزا بیشتر کا میکرد یه شاهکار میشد... اما متاسفانه همونطور که اول گفتم...حیف شد!!!!
یه چیز دیگه هم که واقعا حالمو بدجور گرفت تغییر دوربین بازی بود(موقع نشونه گیری خیلی زوم شده بود و کم کم داشت نزدیک به اول شخص میشد!!!کاش دوربینش مثل اویل4و5و.. بود.(البته اول اونجوری بوداما تو نسخه نهایی عوضش کرد)
در نهایت برای کسایی که مثل من عاشق این سبک هستن صد در صد توصیه میشه.. بازی هر چی جلوتر میرین جذاب تر میشه...حتما بازی کنید...ارزششو داره

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
44421683933689616975.png

دیگه فکر کنم با این حرف که بازی کپی پیست از far cry 3 هست حرف نزنم بهتره و حداقل کلیشه نمیشه.

طبیعتا بازی رو اگر با مقیاس far cry 3 بسنجیم در درجه پایینتری قرار میگیره اما میخوام از نظریک عنوان جدید بش نگاه کنم.

بازی از المانهای لذت بخش در گیم پلی استفاده میکنه و مپ عظیم بازی + ماموریت های فرعی متنوع و زیاد میتونه مدت ها شما سرگرم بکنه.

تیر اندازی حین سواری و wingsuit برای من لذت بخش بود.

کاستومایز اسلحه و تنوع مختلف اونها همچنان دلنشین و سیستم اپگرید و skills جذاب همه و همه از نکات مثبت گیم پلی هستند.

گیم پلی: 85

کاراکتر های بازی هم نسبت به نسخه قبل بهتر نبودن و افت داشتند اما با این حال شخصیت های جذاب با دیالوگ های جذابی طراحی شده بودند که آدم دوست داشت هر چه زودتر دوباره آنها رو ملاقات بکنه.

بین تصمیم گرفتن های مختلف با کدام کاراکتر و کشتن و زنده نگه داشتن از چالش های مثبت داستانی برای یک گیمر بود.

داستان: 85

گرافیک بازی مثبترین نکته بازی بود به نظرم، طراحی و دیزاین فوق العاده kyrat و کوههای هیمالیا.

متنوع بودن پوشش گیاهی در دیگر نقاط مپ بازی و بافت های بسیار خوب و AA قوی که آنها رو پوشش میداد.

تکنولوژی پوست و موی حیوانات حیرت انگیز بود. و خلاصه اینکه جز قسمت انیمیشن های صورت که انتظار زیادی داشتم باقی موارد گرافیک بازی بسیار زیبا بود.

گرافیک: 90

موسیقی و صدا گذاری: 90

سعی کردم از نکات منفی نگم و بیشتر به نکات مثبت بازی فکر کنم

نمره کلی بازی: 87

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر