امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
maxresdefault.jpg

Stray
2022

آرت درکشن و گرافیک عالی
لول دیزاین و گیمپلی خیلی خوب و متناسب با پلی تایم کوتاه بازی
مدل سازی دقیق رفتار های گربه
موسیقی خوب

استری یک ایندی بسیار تحسین برانگیز و واجب هست که تنها ایراداتش مشکلات فنی جزئی مثل افت فریم یا گاها باگ های انیمیشن است

9/10

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
tmnt.jpg
Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder's Revenge
بازی دقیقا مثل یه ماشین زمان بودم واسم، منو برد به 20 سال پیش. زمانی که بازیها Fun بودن الویت اولشون بود بجا اینکه با شونصدتا مکانیک مختلف بخوان به گیمپلی مثلا عمق بدن و کیلو کیلو میان پرده هم همزمان به خوردت بدن و وانمود کنن داستان سطحیشون خیلی خفنه.
لذت خالص از ابتدا تا انتها.
لعنتی هوس کردم برم کارتونش رو دانلود کنم بشینم از اول ببینم.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

Capture_2022_07_19_18_44_05_209.png

DC LEAGUE OF SUPER-PETS THE ADVENTURES OF KRYPTO AND ACE 2022

نکات مثبت: مناسب برای کودکان. گیم پلی در نگاه اول بامزه و سرگرم کننده به نظر می‌رسد. قدرت‌‌های جانبی جالب.

نکات منفی: آسانی بیش از حد بازی. کوتاهی بازی. عدم تنوع در طراحی مراحل بازی. سیستم آپگرید ساده

Score: 5

شروع بازی: 27 تیر 1401
پایان بازی: 30 تیر 1401

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
Stray 2022

R.c218668f95abf905189d6c967e4e782c.jpg

داستان : درباره گربه ای که به داخل شهر زیر زمینی سقوط کرده و قصد دارد از آنجا نجات یافته و دوباره نور خورشید را ببینید .

بازی بسیار زیبا و تحسین برانگیزی هست که داستانش آدم را به فکر وا می دارد . آینده ای را نشان می دهد که انسان وجود ندارد و شهر ها پر شده از ربات هایی که علایق و احساسات انسانی را دارند !! ( به مانند گمشدگانی در زمان هستند)

موسیقی بازی زیبا . نور پردازی عالی . از همه بهتر طراحی هنری و جزییات شهر و محیط های پیرامونش بود و اول بازی اون سازه های کهنه ساخته دست بشر پوشیده شده از گیاهان سبز منو یاد بازی The last of us ناگاه انداخت .

گرافیک فنی هم با اینکه بازی پر خرج نیست ولی قابل قبول و عالی هست . طراحی مراحل مخصوصا معماها (گاها هم سخت می شوند) عالی . مدت زمان بازی هم حدودا 5 ساعتی هست . در این بازی هم به زیبایی پیوند بین موجود زنده و ربات را شاهد بودیم به مانند عناوین زیبای قبلی مثل تایتان فال 2 / star wars fallen order / گیرز 5 .

فکر نمی کردم با همچین بازی خوبی طرف باشم . حتما تجربه کنید . با اینکه اول بازی هم می نویسد که تجربه آن با دسته بهتره ولی من با موس و کیبورد مشکلی نداشتم .

شبیه سازی حرکات گربه فوق العاده طبیعی بود و قشنگ حس بالا رفتن از سطوح مختلف را القا می کرد . (سایت همسایه که نمره کم داده بود و در زیر نکات منفی ذکر کرده بود که از قابلیت های گربه کم استفاده شده من فازشو نمی فهمم)

گیم پلی : 8 از 10
موسیقی و افکت های صوتی : 9 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
تنوع و کیفیت طراحی مراحل : 8 از 10
گرافیک فنی و فیزیک بافت ها : 8 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :8 از 10
داستان و شخصیت پردازی : 8 از 10

نمره کل : 8.5 از 10

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
Art_cover_of_Dead_or_Alive_5.png

Dead or Alive 5: Last Round

بنظرم سری دد اور الایو به عنوان یه اینتروداکشن به ژانر فایتینگ خیلی خوبه
چون کژوال پسند تر از فایتینگ های اصلی و تورنومنتی است
من اواخر به این ژانر علاقمند شدم
اولش یه مقدار Smash بازی کردم
اون بازی خب فوق العادست ولی به حدی گیمپلی تکنیکال و عمیقی داره که برا کسی که میخواد خوب بشه تو بازی میتونه رعب آور باشه!
اما دد اور الایو مقداری قابل دسترس تره و یه حالت Tutorial هم داره که تمام مکانیسم های بازی رو یادتون میده
گرچه این حالت میتونست توضیحات بهتری داشته باشه اما بازم چیزی هست که خیلی فایتینگ های دیگه ندارنش
کلا سری دد اور الایو بخاطر جذابیت های جنسیش معروف شده اما خداییش چیزی که من دیدم گیمپلی عالی داشت
در آخر سر اما به دلیل باگ فول اسکرین بازی روی PC و فعال نبودن بخش آنلاینش بیخیالش شدم
اما همون سه چهار ساعتی که بازی کردم واقعا لذت بردم
در ضمن این بازی مال نسل هفتم هست که نسخه کاملش بدون ارتقا گرافیکی برای نسل هشت اومد
آخرین نسخه بازی DoA 6 هست که حدس میزنم اونم خیلی خوب باشه از نظر گیمپلی
راستی این بازی یه بخش داستانی خیلی خنده دار و کرینجی هم داره!!

8.5/10​

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

+ گربه
+ B12
+ اتمسفر و فضای سایبرپانکی بازی
+ طراحی مراحل و معماها
+ ربات‌ها
+ هوش مصنوعی
+ داستان

کلا از بازی خیلی لذت بردم

ارزش خرید بازی: توی تخفیف‌ها واقعا گزینه خوبی برای خرید هست

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
Bioshock_Infinite_Concept_Art_TWS-MA01-1050x400.jpg

Bioshock Infinite
2013

دفعه ششم بود تمومش میکردم، از موقعی اومد که حدود 10 سال پیش بود هر از چند گاهی میرم سراغش
بیشترین دلیل علاقه ام آرت درکشن بی نظیرش هست به طرز عجیبی تاثیر گذار بود برا من
خیلی ها رپچر رو ترجیح میدادن ولی من صددرصد رنگبندی های گرم کلمبیا رو بیشتر دوست داشتم
توی کلمبیا بود که بیشتر از هر بازی "Steam punk" بودن محیط رو حس میکردم، بیشتر از رپچر و حتی بیشتر از دنیای دیسآنرد
هیچوقت کاراکتر Fink و پروپاگاندا هاش، و جوری که بازی مختصر و مفید زندگی کارگری و روتین اش رو نمایش میداد یادم نمیره
این داستان گویی های بصری و محیط های فوق العاده مجذوب کننده هستن که در کنار صداگذاری و داستان قرار میگیرن تا یک تجربه درگیر کننده و احساسی به وجود بیارند
اگر کسی مثل من طرفدارش نباشه میتونه از داستان بازی شکایاتی داشته باشه، اینکه بیش از اندازه پیچش داشت
اینکه بهتر بود پایان بازی اصلی رو به رپچر ارتباطی ندن، و یا یک سری پلات هول هایی درباره داستان و پایانش
اما هیچکس نمیتونه کتمان کنه که همین داستان بود که دست به دست طراحی محیط و صداگذاری فوق العاده بازی میداد تا یک تجربه تاثیر گذار بوجود بیاره
جزو بهترین های عمرم هست و مشخصه که:

10/10

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
View attachment 266041

Bioshock Infinite
2013

دفعه ششم بود تمومش میکردم، از موقعی اومد که حدود 10 سال پیش بود هر از چند گاهی میرم سراغش
بیشترین دلیل علاقه ام آرت درکشن بی نظیرش هست به طرز عجیبی تاثیر گذار بود برا من
خیلی ها رپچر رو ترجیح میدادن ولی من صددرصد رنگبندی های گرم کلمبیا رو بیشتر دوست داشتم
توی کلمبیا بود که بیشتر از هر بازی "Steam punk" بودن محیط رو حس میکردم، بیشتر از رپچر و حتی بیشتر از دنیای دیسآنرد
هیچوقت کاراکتر Fink و پروپاگاندا هاش، و جوری که بازی مختصر و مفید زندگی کارگری و روتین اش رو نمایش میداد یادم نمیره
این داستان گویی های بصری و محیط های فوق العاده مجذوب کننده هستن که در کنار صداگذاری و داستان قرار میگیرن تا یک تجربه درگیر کننده و احساسی به وجود بیارند
اگر کسی مثل من طرفدارش نباشه میتونه از داستان بازی شکایاتی داشته باشه، اینکه بیش از اندازه پیچش داشت
اینکه بهتر بود پایان بازی اصلی رو به رپچر ارتباطی ندن، و یا یک سری پلات هول هایی درباره داستان و پایانش
اما هیچکس نمیتونه کتمان کنه که همین داستان بود که دست به دست طراحی محیط و صداگذاری فوق العاده بازی میداد تا یک تجربه تاثیر گذار بوجود بیاره
جزو بهترین های عمرم هست و مشخصه که:

10/10

منم از جمله اینفینت پرسن ها هستم:D به شدت آرت درکشن و محیط و فضاسازی بازی را بیشتر دوست دارم. یک مورد هم همراهی الیزابت هست که برای من به شدت شخصیت دوست داشتنی داره. بایوشاک اصلی را 2 بار کلا رفتم ولی اینفینیت را 5-6 باری روی سه چهارتا پلتفرم تموم کردم. هر از گاهی میرم سراغش.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
1659815819147.png

tmnt shredder's revenge
6/10
بازی بدی نیس ولی بنظرم خیلی آسون بود. هیچ چالشی نداشت و راحت میرفتی جلو
و این کارتونی بودن و شبیه بازی های سگا بودن برای من به شخصه دیگ جذابیتی نداره
دوست دارم یه چیز با گرافیک و مراحل امروزی ببینم​

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
Capture_2022_08_12_20_08_43_643.png

Madison 2022

نکات مثبت: یکی از ترسناک‌ترین بازی‌های چند سال اخیر، کنترل روان، پازل‌های جذاب و چالش برانگیز، طراحی خوب محیط، افکت‌های صدای بی‌نظیر

نکات منفی: داستان کمی گنگ می‌زند، پایان‌بندی ناامید‌کننده، کمی کوتاه

شروع بازی: 21 مرداد 1401
پایان بازی: 22 مرداد 1401​

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
1660384500010.png
Fallout 4:

یکی از عقیده هام اینه که وقتی رو پی سی بازی میکنی خود به خود مادینگ هم جزئی از اون بازی میشه، درسته زحمت ماد هارو کامیونیتی میکشه اما این سازنده هست که باید این فضا و امکانات رو به مادینگ کامیونیتی بده و برعکس Take-Two سنگ نندازه جلو پای این بدبختا، در نتیجه بنظرم مادینگ هم جزئی از کیفیت خود گیم هست روی پی سی.
این بازی خیلی با چیزی که انتظار داشتم متفاوت بود، به عنوان کسی که قبلا The Outer Worlds بازی کرده ولی فال اوت رو نه چون به اون میگفتن Fallout in Space کاملا با این دید اومدم سمت Fallout 4 که اینم یک RPG خوب هست با انتخابای تاثیر گذار و دیالوگای جذاب اما گیم پلی در حد "قابل تحمل" که دقیقا بر عکس این ماجرا شد.
بنظرم اصلا F4 تو این زمینه ها قوی عمل نکرده، نه انتخابای تاثیر گذاری داره (غیر اواخرش) نه دیالوگای جذاب اما به شکل عجیبی گیم پلی و دنیای مریض جذابی داره، بدون اغراق میتونم بگم یکی از جذاب ترین شوترایی هست که بازی کردم، مادینگ این اجازه رو بهتون میده که هر اسلحه ای که به فکرتون میرسه با انیمیشن و صداهاش وارد بازی کنید، منم که Lore Friendly بودن اسلحه ها واسم مهم نبود هر چی اسلحه مورد علاقم بود آوردم داخلش و همین باعث شد اول تا آخر شوتینگش واسم لذت خالص باشه :D مادینگش به قدری تو این زمینه قوی هست که میتونی گانپلی رو از فال اوت به صورت کامل تبدیل به CoD یا Metro و ... کنید یا هم به شکلی که خودتون دوس دارید کاستومایزش کنید.
داستان بازی هم خوب هست و اواخرش خیلی جذاب میشه ولی همین که توی نیمه اول دست پلیر تو انتخابا باز نیست از جذابیتش کم کرده.

در کل بجای اینکه RPG قویی باشه تبدیل شد به یکی از بهترین Looter-shooter ـا برام.
----
1660386606153.png
Stray:

دیگه همه در مورد آرت درکشن، دیزاین محیط و گرافیکش مطلب نوشتن نیازی نیست منم تعریف کنم ولی قطعا جز بهترین بازیای امسال هست از نظر فنی، محیطی که ساختن واقعا آدمو مجذوب میکنه، انیمیشنای روونش هم باعث شده کلا یک تجربه با ثبات لذت بخش باشه از اول تا آخر.
شاید اگه کمی پلتفورمینگ میبود و چالش میداشت جذاب تر بود که خب این قضیه باز اون نرم بودن انیمیشن رو بهم میزد.

به عنوان بازی: 8/10
ولی خب گوربا: 11/10 :>

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
View attachment 267937
Fallout 4:

یکی از عقیده هام اینه که وقتی رو پی سی بازی میکنی خود به خود مادینگ هم جزئی از اون بازی میشه، درسته زحمت ماد هارو کامیونیتی میکشه اما این سازنده هست که باید این فضا و امکانات رو به مادینگ کامیونیتی بده و مثل Take-Two سنگ نندازه جلو پای این بدبختا، در نتیجه بنظرم مادینگ هم جزئی از خود گیم هست روی پی سی.
این بازی خیلی با چیزی که انتظار داشتم متفاوت بود، به عنوان کسی که قبلا The Outer Worlds بازی کرده ولی فال اوت رو نه چون به اون میگفتن Fallout in Space کاملا با این دید اومدم سمت Fallout 4 که اینم یک RPG خوب هست با انتخابای تاثیر گذار و دیالوگای جذاب اما گیم پلی در حد "قابل تحمل" که دقیقا بر عکس این ماجرا شد.
بنظرم اصلا F4 تو این زمینه ها قوی عمل نکرده، نه انتخابای تاثیر گذاری داره (غیر اواخرش) نه دیالوگای جذاب اما به شکل عجیبی گیم پلی و دنیای مریض جذابی داره، بدون اغراق میتونم بگم یکی از جذاب ترین شوترایی هست که بازی کردم، مادینگ این اجازه رو بهتون میده که هر اسلحه ای که به فکرتون میرسه با انیمیشن و صداهاش وارد بازی کنید، منم که Lore Friendly بودن اسلحه ها واسم مهم نبود هر چی اسلحه مورد علاقم بود آوردم داخلش و همین باعث شد اول تا آخر شوتینگش واسم لذت خالص باشه :D مادینگش به قدری تو این زمینه قوی هست که میتونی گانپلی رو از فال اوت به صورت کامل تبدیل به CoD یا Metro و ... کنید یا هم به شکلی که خودتون دوس دارید کاستومایزش کنید.
داستان بازی هم خوب هست و اواخرش خیلی جذاب میشه ولی همین که توی نیمه اول دست پلیر تو انتخابا باز نیست از جذابیتش کم کرده.

در کل بجای اینکه RPG قویی باشه تبدیل شد به یکی از بهترین Looter-shooter ـا برام.
----
:>
کلا بتسدا همیشه بازی هاش پر از باگ بودن، واسه همینم کنسولش رو باز میذاشت که ملت خودشون بتونن کامنت بزنن و باگ ها رو رد کنن. حتی یادمه اون موقع که اسکاریم میزدم یه سایتی بود که تمام ماموریت ها رو لیست کرده بود و همیشه بخش رفع باگش که شامل دستورات کامنتی بود، آباد بود. همین شد که ملت شروع کردن به ماد زدن :-"

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
Spider man 2018

spiderman.jpeg

داستان : درباره مرد عنکبوتی (پیتر پارکر معروف) و مبارزه با اشرار و بدمن های موجود در شهر نیویورک و چالش های پیش رویش در ایجاد تعادل در زندگی شخصیش (به عنوان کارآموز دکتر اتو) و دنیای ابرقهرمانیش .

این سری بازی جز پر طرفدارترین بازی های ابرقهرمانی در بین بازی بازها هست و واقعا با کیفیت ترین هست . من اهل بازی های ابرقهرمانی نیستم (اونجرز بازی کردم جالب نبود و پشیمان شدم) ولی مرد عنکبوتی استثنا هست . فوق العاده مخصوصا تاب خوردن بین آسمان خراش ها و حرکات نرم آکروباتیک که می زنی و مدل مبارزه ای که دارد .

گرافیک هنری و طراحی شهر و خیابان ها و ساختمان ها و ... عالی هستند و شهر واقعا خوب و دقیق و زنده طراحی شده مخصوصا پارک معروف نیویورک . افت فریم موقع تار اندازی و حرکات آکروباتیک به چشم نمی خورد . لود شدن ساختمان ها در دور دست سریع و قابل قبول هست . محیط باز و آزادی عمل خوبی در گشت و گزار وجود دارد .

ماموریت های فرعی هم آبکی جهت پر کردن عریضه نیستند و داستانک های خوبی را روایت می کنند اما اجباری هم نیستند . نقشه بازی واقعا پر هست و کلی ماموریت فرعی و کارهای جانبی برای انجام دادن هست که می تونه ده ها ساعت به گیم پلی بازی اضافه کند .

گرافیک فنی و کیفیت بافت ها و شاکله ساختمان ها (داخل و خارج ساختمان ها) فوق العاده هستند . طراحی چهره ها و میمیک صورت عالیه . تنوع قدرت دشمنان و طراحی نوع مبارزات با باس ها خیلی خوبه . در اوخر بازی با کلی باس منحصر به فرد مبارزه چالش برانگیز خواهیم داشت (واقعا عرق آدم درمیاد) و نحوه و نوع مبارزات فوق العاده عالی هستند .

طراحی مراحل مخصوصا مرحله هلیکوپتر و خیابان سمی (توهم) عالی هستند و فک برانداز .

درخت آپگرید قدرت های مرد عنکبوتی هم بسیار پر بار و غنی هست و بازیباز را مجاب به انجام ماموریت های فرعی برای باز کردن هر چه بیشتر مهارت ها و لباس ها می کند . کلی آیتم و لباس و مهارت برای آپگرید و آزاد کردن وجود دارد .

صدا گذاری و موسیقی و سکانس های سینمایی عالی هستند . صحنه های سینمایی بسیار زیاد توام با آدرنالین خالص فوق العاده و به اندازه می باشند .

روایت اصلی بازی خطی گونه هست با آزادی عمل بسیار بالا .

مدت زمان گیم پلی حدود 14 15 ساعت هست (اگر فقط اصلی ها را انجام دهید (بدون بسته های الحاقی))

داستان و شخصیت پردازی پخته با کلی دیالوگ و پیچش های جالب داستانی .

خلاصه که استدیو اینسامنیاک بازی در خور ابرقهرمان محبوب ساخته که واقعا کیفیت بالای دارد و تک هست .

گیم پلی : 9 از 10
موسیقی و افکت های صوتی : 8 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
تنوع و کیفیت طراحی مراحل : 9 از 10
گرافیک فنی و فیزیک بافت ها : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :9 از 10
داستان و شخصیت پردازی : 8 از 10

نمره کل : 9 از 10

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
capsule_616x353.jpg

Tree Simulator

در این بازی یک درخت رو تماشا میکنید که روز های خودش رو میگذرونه
در آفتاب برف و باران، گذران یک زندگی رو بهمراه موسیقی خوبی تماشا میکنید
میتونید با دکمه های A و D دوربین رو هم حرکت بدید
خلاصه نمیدونم چرا آثاری مث بلادبورن، ویچر و... انقدر تحسین میشن وقتی همچین شاهکاری وجود داره
در استیم این بازی تقریبا مجانیه چون همیشه آف داره، نسخه 2022 اون پیشرفت های گرافیکی هم داشته

خرید شبیه ساز درخت رو برای همه مخاطبین گیم، چه درخت باز باشید چه گل باز و چه اصلا علاقه ای به گل و گیاه نداشته باشید توصیه میکنم

10/10

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
msm.jpg
Marvel's Spider-Man
بعد از یک هفته مبارزه سخت در خیابانهای نیویورک اینم تموم شد. به خودم افتخار میکنم بابت تعداد دفعاتی که آمریکا رو از شر موجودات اهریمنی نجات دادم.:)):D
این بازی رو من همون زمان عرضه نسخه اصلی 4 سال پیش تهیه کردم اما بخاطر 30 فریم بودن نتونستم ادامه بدم و تشکر از عمو جیبمو بابت عرضه بازی روی PC.\m/
گیمپلی بازی نقطه قوت اصلی بازی که در اصل یه ترکیب فوق‌ العاده از ویژگیهای اسپایدرمن و سیستم گیمپلی بتمن آرخامه. به تار بستن دشمنها و سرویس کردنشون با قابلیتهای خاص اسپایدرمن کاریزمای خاصی به گیمپلی بازی داده که باعث شده حتی بشه بگی فرمول گیمپلی راکستدی رو اینسومنیاک ارتقا داده.
مپ بازی طراحیش عالیه تو تاپیک بازی هم گفتم یکی از بهترین شهرهایی هست که تا حالا تو صنعت گیم طراحی شده و انقدر تاب خوردن بین آسمون خراشهای نیویورک جذابه که باعث شد من حتی یکبار هم از فست تراول استفاده نکنم.
بازی توی طراحی اپن ورلدش به شکل بسیار سنگینی از فرمولهای ابداعی یوبیسافت استفاده کرده حتی المانهایی که یوبیسافت دیگه استفاده نمیکنه مثل آنلاک کردن فعالیتها و شکل نقشه که با تعامل کردن با برجها اتفاق میافته. اما خب بخاطر گیمپلی عالی بازی واقعا سرگرم کننده هست. من به جز چند عدد چلنج تقریبا همه چی رو تو مپ درو کردم، تمام ماموریتهای جانبی رو رفتم، همه پایگاه‌های دشمن رو فتح کردم و کالکتیبل‌ها رو جمع کردم. تموم ایستگاه‌های تحقیقاتی هری رو هم حتی رفتم.
از نظر داستانی هم بازی بخوبی رسالت خودش رو انجام میده و پر از لحظاتی هست که به پلیر حس ابر قهرمان بودن رو منتقل کنه با بعضی توئیستهای جالب. باس فایتهای بازی هم از سینمایی بودنشون واقعا خوشم اومد.
گرافیک بازی هم خیلی خوبه مخصوصا کیفیت تکسچرها و سطح جزئیات محیط که همراه شده با یه پورت خوب اگرچه باگهایی بازی داره اما در حدی نیست که در تجربه بازی اثر منفی بزاره.
از الان منتظر مایلز مورالز.8->

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر