امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
header.jpg

هم یک بازی خوب هم یک رزیدنت اویل عالی

+ تنوع سلاح
+ طراحی مراحل
+ داستان
+ گرافیک
+ صدا و صداپیشگی
+ باس فایت‌ها

- از بانو به عناون یک باس انتظار بیشتری داشتم
- بعضی سلاح‌ها روی آخرین درجه سختی بازی، زیاد جالب نیست و اذیت میکنه
امتیاز نهایی: 🔟

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
hoa.jpeg
The Dark Pictures Anthology House of Ashes
یک تجربه خیلی خوب. بازی اول این استودیو Until Dawn عالی بود اما بازی بعدی اونها که شماره اول این آنتولوژی میشه به اسم Man of Medan اصلا خوب نبود بنظرم. شماره دوم هم بازی نکردم ولی دیشب تصمیم گرفتم شماره سوم رو شروع کنم.
داستان بازی توی عراق و در سال 2003 پی حمله آمریکا اتفاق میافته آمریکایی ها با استفاده از یک ماهواره جدید دنبال سلاحهای شیمیایی صدام هستن و فکر میکنن یه انبار ازشون رو کشف کردن و میرن اونجا ولی چیز خیلی خیلی شوم تری منتظرشونه.
داستان و تم بازی رو دوست داشتم الان بیشتر بازیها تم غربی دارن و این باعث میشد تم خاورمیانه‌ای و بین النهرینی بازی جذاب باشه خیلی.
شخصیتهای خوبی داره بازی و روند انتخاب و شیمی بین کاراکترها خوب از آب در اومده.
گرافیک بازی عالی هست اگرچه مشکلات و باگهایی هم داشت اما از نظر بصری بازی خیلی جذابی هست.
اتمسفر بازی خیلی خوبه اگرچه اون حس ترسناک و خوف Until Dawn رو نداره.
یکی 2 ساعت آخر بازی از نظر طراحی محیط یکی از Wow ترین چیزهایی بود که دیدم تا حالا.
صداگذاری بازی اما بنظرم خوب کار نشده اصلا. احتمالا نتیجه کمبود بودجه.

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
header.jpg

خیلی کیف کردم. واقعا عالی بود و لذت بردم. باز هم مثل 20 سال پیش وقتی نمسیس دنبالم میکرد حسابی میترسیدم .
دو بار بازی رو تموم کردم و برای اولین بار تصمیم گرفتم از این زیرنویس فارسی بازیها استفاده کنم ببینم چی هست و دور دوم بازی رو با زیرنویس فارسی رفتم که واقعا خیلی لذت بخش بود

+ جیل
+ نمسیس

- بهینه نبودن بازی و افت فریم

Snake.eyes

کاربر سایت
Jan 5, 2022
74
نام
benyamin (Kamyy)
God OF War 2018

God-of-War-2-min.jpg

داستان : درباره سفر حماسی کریتوس به همراه پسرش برای رساندن خاکستر همسر تازه فوت شده اش در جهان نورس می باشد .

جز شاهکارهای دنیای گیم هست . بازی ای که توانست رد دد 2 عظیم را شکست دهد یک اعجوبه هست .

من اهل ژانر (سبک) هک ان اسلش نیستم ولی این بازی میخکوبم کرد .

در پلی استیشن تجربه کرده بودمش ولی در کامپیوتر روی بالاترین تنظیمات یک چیز دیگه هستش . لذت موس و سرعت عملش عالیه .

بازی عالی پورت و بهینه سازی شده . روی اولترا با بالاترین تنظیمات رفتم بدون هیچ مشکل و افت فریمی .

گرافیک هنری و طراحی دنیای اساطیری نورس فوق العاده عالی و با جزییات طراحی شده . جزییات لباس ها و معبدها و تنوع محیط ها و انواع و اقسام موجودات در بازی ستودنی هست . تنوع دشمنان و باس ها عالی و سیستم مبارزه و درخت مهارت غنی هست .
روند روایت داستان اصلی خطی هست اما محیط بازی باز و آزادی عمل بسیاری دارید و یک سری پورتال در مانند برای فست تراول هم وجود دارند . قایق سواری در محیط بازی و غارها لذت بخش هست . کلا بازی حس زیبای کاوش در جهان باستانی اساطیری را القا می کند .
گرافیک فنی و طبیعی بودن محیط و معابد و چهره ها شاهکاره مخصوصا در کامپیوتر . حرکات چهره ها و راه رفتن و صداگذاری بی نقص هست . برف در بازی بسیار طبیعی هستش .

موسیقی حماسی بازی در جای جای آن طنین انداز هست . دیالوگ ها و روابط پدر و پسری و اون حس و حال خامی آترئوس زیبا القا شده هست .

مبارزات نفس گیر و جذاب هست و خیلی کم حس تکراری بودن دست می دهد . بازی بدون کات در این دنیای عظیم جلو می رود .

پازل ها شاهکار نیست ولی برای این سبک خیلی خوب طراحی شده بود . جنگل الف ها جز مناطق فوق العاده زیبا بود .

لول دیزاین مراحل عالی هست و تنوع بالایی دارد .

بازی 15 16 چپتر دارد و حدود 15 ساعت طول می کشد . یک پایان مخفی هم دارد .

در تجربه این شاهکار دست بشر و دنیای سرگرمی درنگ نکنید . واقعا سونی شاهکار می سازد و ارزش برای مخاطب قائل هست .

امیدوارم سفر بعدی کریتوس به مصر شگفت انگیز و خدایان آن باشد .

(در سال های اخیر شاهد دنباله (ریبوت) های بسیار زیبایی بودیم مانند گاد و رزیدنت 7 و دووم و تومب رایدر)

گیم پلی : 10 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 10 از 10
تنوع و کیفیت طراحی مراحل : 10 از 10
گرافیک فنی : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :10 از 10
داستان : 10 از 10

نمره کل : 10 از 10

آخرین ویرایش:

Snake.eyes

کاربر سایت
Jan 5, 2022
74
نام
benyamin (Kamyy)
Kena Bridge of Spirits

kena-bridge-of-spirits-screenshot-07-en-29jul20.jpg

داستان: درباره دختری هست که در جنگلی سحرآمیز وظیفه کمک به ارواح سرگردان و از بین بردن نیروهای تاریکی را دارد .

بازی بسیار زیبا و دلنشین که برخلاف ظاهر گوگولی خود بسیار سخت و چالش برانگیز می باشد . با اینکه استدیو سازنده برای اولین بار یک بازی کامل می سازد بسیار تحسین برانگیز هست .

ترکیبی از سولز و زلدا هست که به زیبایی ساخته شده . پیشنهاد می کنم حتما تجربه کتید .

بازی بدون مشکل اجرا می شود . روان و عالی .

نیمچه نقش آفرینی هست و درخت مهارت هم دارد . کمبوهای تقریبا متنوع به همراه دشمنان مختلف و باس ها را شامل می شود .

گرافیک فنی از منظر کارتونی بسیار زیبا هست . یکجورایی نسل 9 می شود قلمداد کرد . رنگ بندی محیط فوق العاده .

گرافیک هنری و طراحی محیط روستا و جنگل و غارها و طراحی دشمنان خلاقانه هست . محیط های مختلف به زیبایی ساخته شده اند .

بازی بیشتر بر روی حل پازل ها و پیشروی در داستان تمرکز دارد و در کنار آنها مبارزات نفس گیر مخصوصا با باس ها .

گیم پلی حدود 7 الی 8 ساعت .

موسیقی بازی سحرآمیز و عالی هست . بازی یکجورایی برای روح و روان مناسبه .

گیم پلی : 8 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 9 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
تنوع و کیفیت طراحی مراحل : 8 از 10
گرافیک فنی (انیمیشنی) : 8 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :8 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 8 از 10

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
XDLmYsaAh4xF2yVzqVZPva.jpg

God Of War

بالاخره فرصت شد تا GOW رو تموم کنم. روی PS4 بازی رو خریده بودم ولی به خاطر 30 فریم بودن هیچ وقت نتونستم تحملش کنم و بعد از یکی دو ساعت رهاش می کردم.
به نظرم God Of War از نظر داستانی (به جز پایان بندی عجولانه و سرسری) یکی از بهترین بازی های سال های اخیر هست. شخصیت پردازی مناسبی داره و طنز خوبی هم در دیالوگ های بازی به کار رفته که گاها موجب خنده ی بازیباز هم می شود. موسیقی متن Bear McCreary هم به خوبی روی بازی سوار شده و به نظرم بهترین کار این آهنگساز هست. چه در صحنه های احساسی و چه در صحنه های اکشن به خوبی هیجان به گیمر منتقل میشه. در بین قطعات موسیقی به نظرم قطعه ای که برای مبارزه با Baldur نوشته شده فوق العاده هست و احساسی همچون موسیقی Man of Steel هانس زیمر رو به من منتقل کرد.

گرافیک بازی برای عنوانی که برای PS4 ساخته شده بسیار خوب هست اما متاسفانه بهینه سازی بازی روی PC آنقدر ها هم که گفته می شد، جالب نبود. به خصوص که بازی از مشکل جدی روی پردازنده ها و گرافیک های AMD بهره می بره.

در رابطه با گیم پلی انتظار نداشتم که کلی لذت بخش باشه و فکر می کردم بازی خیلی زود تکراری بشه. اما کارگردانی و طراحی مراحل به قدری خوب هست که شما را تا پایان بازی نگه میداره. از طرفی ارتباط بین داستان و گیم پلی در اینجا (بر خلاف بازی بزرگی چون Red Dead Redemption 2) به خوبی برقرار شده و همین هم عامل مهمی است که ما بازی را تا پایان پیش می بریم.
ماموریت های فرعی بسیار جذاب هستند و تنوع قابل قبولی رو دارا هستند (گرچه تجربشون رو فقط به عاشقان واقعی بازی توصیه میکنم).

در پایان اگر یه چالش واقعی می خواید حتما مبارزه با valkyries رو به شما توصیه می کنم که الحق طراحی خوبی دارند و سرعت عمل و دقت شما، نقشی اساسی در مبارزه با آن ها خواهد داشت.

تنها مشکل من با گیم پلی سیستم ارتقای سلاح ها و زره کریتوس بود که چندان مورد پسندم واقع نشد.

+ داستان و شخصیت پردازی خوب و ارتباط عالی آن با گیم پلی
+ گرافیک عالی برای عنوانی کنسولی
+ طراحی عالی سیستم مبارزه
+ بخش مبارزه با The Valkyries
+ موسیقی متن جذاب

- کیفیت پورت نسخه PC چندان جالب نیست.
- پایان بندی داستان

امتیاز کلی : 9️⃣ از 🔟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
cod-vanguard-reveal-780x470.jpg

درود بر دوستان
من به شخصه با دو نسخه آخر سری کال که بخش سینگل رو داشت ( مادرن وارفر و کولد وار ) خیلی حال کردم . امتیازات ونگارد رو دیدم و کمی ناامید بودم ازش . اما وقتی بازی رو شروع کردم و هرچقدر بازی جلو رفت ، تازه فهمیدم عجب بازی خوبیه ! .
ونگارد از چند بعد شامل نقاط مثبت میشه . اولین نقطه اون شخصیت پردازی بینظیر بازیه . هرکدوم از شخصیت ها دارای بکگراند و پیش داستان هایی هستن که طی مراحل مختلف به طور مفصل با اونا آشنا میشیم . حس هم دردی با کاراکترها و حس انتقام جوییشون واقعا در بازیکن به اوج میرسه .
از اون طرف اما شخصیت های منفی بازی به جز یک نفرشون آنچنان جذاب نیستن .
صدا گذاری بازی بینظریه و خونه رو میلرزونه . افکت های صوتی واقعا عالی کار شده و هر اسلحه ای که از قضا تعدادشونم تو بازی کم نیستش صدای مخصوص به خودشون رو داره.
بازی از جهت درجه سختی کمی هاردتر شده که مهم ترین عامل اون کم بودن مهمات در طول مراحل هستش که البته از نقاط مثبت اون به شمار میاد و چلنجینگ خوبی رو ایجاد کرده .
تنوع مراحل بالاس و خسته کننده نیستن . لول دیزاین نیز خوب و قابل قبوله .
بازی از نظر گرافیک سو سو هستش . یه جاهایی واقعا عالی کار شده و یه جاهایی تو ذوق میزنه . پرفورمنس و بهینه سازی بازی بدک نیست . DLSS و FSR هستش و نگرانی ای راجع به دراپ و افت فریم نیست . خودم به شحصه هیچ لگ و فریم دراپی ندیدم . باتِری اسموت رو سیستمم ران شد.
مشکل اساسی بازی کوتاهی اونه که خیلی زود به اتمام میرسه.
در کل ارزش حداقل یه بار امتحان کردن رو داره .

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
1-54.jpg

دست سازنده بازی درد نکنه . عجب چیزی ساخته بودن . سرتاسر هیجان و ترس . داستانی گیرا و مرموز . خشونت و تصمیات سخت . پایان های متفاوت و روایت بینظیر .
بازی نسبت به دو نسخه پیشین اون به شدت از نظر روایت ، ترس ، شخصیت پردازی و داستان پیشرفت کرده بود و هرچقدر جلوتر بریم عالی تر میشه . 2 ساعت آخرش که کولاک بود و اوج آدرنالین و تصمیمات خانمان سوز !!!
من خودم خیلی با این نسخه حال کردم و بیصبرانه منتظر نسخه بعدی یا به قول خودشون Season Finale و تایتل The Devil in Me هستم .
حتما بازی رو انجام بدین و حالشو ببرین . البته بازی کمی گنگ و خسته کننده شروع میشه ولی کمی صبوری به خرج بدین تا به اوج هیجان برسین .

آخرین ویرایش:

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
286
Braidlogo.jpg

دیروز وقتی این بازی ایندی 12 ساله رو شروع کردم، نمی‌دونستم که قراره با چه کحل الجواهری رو‌به‌رو بشم. به قدری برام جذاب بود که بدون هیچ وقفه‌ای بازی رو تموم کردم. داشتم به خودم افتخار می‌کردم که این بازی رو توی کمتر از 5 ساعت بدون هیچ کمکی از اینترنت تموم کردم که فهمیدم که ای دل غافل 8 ستاره پنهان وجود داشته که از وجود حتی یکی‌شون هم خبر نداشتم. ویدیو مربوط به جمع‌آوری این ستاره‌ها رو توی یوتیوب دیدم؛ دیوانه‌وار بودن. بِرِید جدا از داستانش و بحث‌هایی که در اون مورد براش شکل گرفته، اگر فقط بخوایم از منظر گیم‌پلی و طراحی مرحله بهش نگاه کنیم، باز هم چیزی کمتر از یک شاهکار نیست.​

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن

days gone.jpg

Days Gone
8.5/10

یکی از به شدت آندرریتد ترین بازی هاست. اگر تجربه ش نکردید و از این سبک بازی خوشتون میاد حتما امتحانش کنید.

یه سری نکات کلی:
سیستم آپگرید کردن خود کاراکتر اصلی خیلی خوبه
تیر اندازی و تنوع اسلحه ها خیلی لذت بخشه
چرخیدن تو محیط بازی و شخم زدن مپ میتونست جذاب تر باشه
داستان خوبه ولی اینم میتونست بهتر باشه
یه مقدار زیادی طولانیه، تموم کردن تمام ماموریت های داستانی بالای 30-40 ساعت طول میکشه
تو بازی گله زامبی ها وجود داره که سخت ترین قسمت بازی با اختلاف زیاد همین پاکسازی این هاست.
وسیله نقلیه شما یه موتور قابل ارتقا هست که اینم یکی از نکات قوت بازیه از نظر من

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
lifeisstrange2_Download.jpg

زندگی تا چه حد میتونه عجیب و غریب باشه ؟
زندگی چقدر میتونه ظالم باشه؟
داستان سرایی و روایت زندگی 2 تا برادر و گرگ تا چه حد میتونه قوی کار شده باشه ؟
برای رسیدن به جواب سوالات بالا بهتره LIS2 رو بازی کنیم و از روایت یه داستان به شدت عالی و بس بسیار غمناک لذت ببریم .
بازی عالی بود و از هر نظر بینظیر روش کار شده بود .
بریم سراغ نسخه بعدی به نام Colors .
واقعا بازی رو از دست ندین و حتما امتحانش کنید و از پایان های مختلف بازی نهایت لذت رو ببرین .

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
Resident-Evil-7-Biohazard-2.jpg

Resident Evil 7

خب من رزیدنت رو شاید 5 بار 6 بار روی PC نصب کردم اما هیچوقت از مرحله اول و قسمتی که میا بهت حمله میکنه جلوتر نرفتم! خواهر و برادرم بازی رو شخم زدن ولی من خودم هیچوقت نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و ترجیح دادم ریمیک رزیدنت اویل 2 و 3 برام آخرین نسخه ای باشه که تجربه کردم. نمی دونم شاید چون مثلا یک شخیصتی مثل لیان کندی روی نسخه 4 رو ده بار تموم میکنی دیگه باهاش خو میگیری و نمی تونی اجازه بدی شخصیت دیگه ای جاشو بگیره یا اینکه از پایه با FPS مشکل دارم. به هر حال، وقتی دیدم هر دو نسخه زیرنویس فارسی دارن، نسخه هشت ادامه نسخه هفت هست و عکس هایی که چپ و راست از لیدی شیر میشه! و منم کارتمو عوض کردم وقتش بود بهش یک فرصت بدم ببینم با چی طرفیم واقعا. واقعا بازی مشتی بود. خدایی ترسش بی نظیر شده بود و هر چند از بقیه رزیدنت های قبل فاصله گرفته بود اما گرافیک، نورپردازی، پرفورمنس و همه چی در بهترین حالت خودش بود و بعضی جاها واقعا با ترس مراحل رو پیش میبردم. من حوصله نداشتم DLC ها رو تجربه کنم اما در کل همه چی خیلی خوب بود. مشکلات بازی رو میشه به کمبودن دشمن ها و ساده بودن پازل ها و مشخص نشدن وضعیت پسر خانواده در داستان اصلی اشاره کرد:

8.5/10

JRx7YZG3fQqtZd2jBJmWwA.jpg

Resident Evil 8

رزیدنت اول 8 در ادامه نسخه هفتم عنوانی که محیطش بزرگتر شده، باس هاش بیشتر شدن، تاجر رو از نسخه 4 بهش منتقل کردن و از همه نظر نسبت به نسخه اول پیشرفت کرده اما در نهایت از نظر بخش داستانی افت کرده بود و درسته تکمیل کننده نسخه قبلی بود اما اهداف خانواده جک برام واضح تر بود تا اهداف مادام میراندا توی این قسمت. سر همین قضیه شخصیت های کلی به جز لیدی و هایزنبرگ، بقیه شخصیت پردازی خوبی ندارن. حک شدن لوگوی آمبرکا اون وسط و مامورای BSAA دلیل خوبی برای ربط دادن اتفاقات داستان به آمبرلا نیستن و باید بیشتر روی این قسمت کار می کردن. با اینحال ویژگی خرید و فروش اسلحه ها و آپگریدشون خوب بود اما اینکه برای توانایی ها سلامتی باید گوشت مرغ و ماهی جمع میکردی خیلی چیپ کرده بود بازی رو.

7/10

t308864_.jpg

Days Gone

دیزگان هم جزو اون بازی هایی بود که من از E3 2016 و نمایش گیم پلیش شدیدا باهاش حال کردم، یعنی یک روز تریلر GOW رو میدیم یک روز تریلر DG. اما متاسفانه وقتی اومد و مشکلات و باگ هاش روی اعصاب منتقدا و بازیکنا رفت و من با اینکه بازی رو روی PS4 گرفته بودم اما اصلا بیشتر از سکانس اول سمتش نرفتم و در عوض داداشم نشست تمومش کرد. بلاخره این بازی رو هم بعد از ارتقاء سیستم با یک زیرنویس فارسی رفتم سراغش و کلا نظرم درباره بازی تغییر کرد! با اینکه سازنده ها اون مرحله نمایش داده شده تو مراسم رو به کل عوض کردن و خبری از اون مکانیک های تعامل با محیط نبود، اما بازی به شدت تجربه متفاوتی داشت و گرافیکش چقدر خوب لعنتی. توی PC پرفورمنس بازی خیلی خوب بود و مشکلی از این بابت به جز دو سه بار کرش کردن ندیدم اما موتور، اسلحه ها، آپگرید هاشون و دشمنای بازی با اینکه کم بودن لذت بخش بودن. از همه مهم تر گله های زامبی بودن که خیلی حال میداد فرار از دستشون و کشتن این ها به روش های مختلف. منتهی بازی پر از اشکالاتی بود که با استاندارد بازی های سونی اصلا همخوانی نداشت. لودینگ بسیار طولانی، کات سین های بریده بریده و یهو صفحه سیاه شدن وسط گیم پلی تا کات سین، داستان به شدت آبکی و سر سری، ماموریت های خیلی تکراری، رادیو فری اورگان روی اعصاب، اون کسب امتیاز های ناجوانمردانه و کم برای ماموریت های مربوط به کمپ. مراحلی که طرف با آرامش راه میرفت و خبری از سریع دویدن نبود (توی گذشته سینت جان و توی کمپ!)، هوش مصنوعی ضعیف و خنگ. از همه بدتر صداگذای و اکت لب و دهن کسایی بود که پیداشون میکردی بفرستیشون کمپ! مثل ماست بودن لامصبا فقط حرف میزدن. شخصیت بازی هم با خودش درگیر بود یهو داشت مخفیانه نزدیک میشد داد میزد با خودش! در کل دوست داشتم نسخه دوم بدون این مشکلات و پر از قابلیت های جدید وجود داشته باشه که قسمت نمیشه انگار. اما نباید به خاطر نمرات بازی از لذت تجربه کردنش خودتون رو محروم کنید.

7/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
خب منم گذاشتم رو هم شه یکم :D

1644927389275.png
Doom Eternal: 9.2/10

گرافیک: 8.5/10
گیم پلی: 9.6/10
داستان: 8/10
موسیقی و صداگذاری: 10/10

کنار تایتان فال 2 بهترین شوتر نسل پیش بود بنظرم، واقعا چیزی کم نداشت، گان پلی این بازیی چیزیه که مطمئنم تا نسخه بعدی دوم همچین چیزی نخواهیم دید تو هیچ گیمی.
چون داستان محور نیست خیلی طول کشید بیام سمتش اما هنوز شروع میکنی گیم پلی اینقد اعتیاد آورو سریع و نفس گیره نمیشه بیخیالش شد.
شاید تنها چیزی که یکم میتونست بهتر باشه لول دیزاین وسطای بازی بود که در حد اوایلش بنظرم جذاب نبود اما به اواخر که نزدیک شد دوباره برگشت به اوجش.

1644928284032.png
The Outer Worlds: 8.5/10

گرافیک: 8.2/10
گیم پلی: 8/10
داستان: 8.7/10
موسیقی: 8.5/10

این از اون بازییای که میدونم از خیلی از لحاظ میتونست بهتر باشه اما بازم عاشقشم (همونطور که از اواتارم مشخصه :D) دنیا، Lore، کرکرتا و تم طنزش خیلی برام جذاب بود، مخصوصا از نظر دیالوگ بنظرم جز بهترینا هست.
چون IP جدیده و دنیای جدیدی ساختن اونم واسه بازیی که AAA نیست بنظرم کار بزرگی انجام دادن حالا که امکانات بیشتری دارن اگه نسخه دوم تو همین سطح ارائه بدن مشکلات اصلیش از جمله خشک بودن گان پلی/گیم پلی و تنوع پایین اسلحه ها رو حل کنن من چیزی نمیخوام دیگه.

1644928837096.png
Forza Horizon 5: 9.2/10

گرافیک: 9.2/10
گیم پلی: 9.5/10
موسیقی و صداگذاری: 9.5/10

Forza Horizon ـای قبلی رو زیاد بازی نکردم، علاقه ای به شبیه سازایی مثل Forza Motorsport یا GT ـم ندارم (حداقل بدون فرمون درست و حسابی)، آخرین باری که وقت پای ریسینگ گذاشته بودم فک کنم NFS MW2012 بود NFS ـای بعدیم که خوابم میگرفت از بس جنریک و تکراری شده بودن گیم پلیاش:D
اما این تغییر داد همه چیزو، گیم پلی واقعا عالیه و میشه گفت Playground Games به پیک ریسینگ آرکید رسیده دیگه، تقریبا واسه هر سلیقه ای میشه یک تیونی کرد ماشینارو اینقد که دستت بازه توی ماشینا.
بهترین چیزه این نسخه تنوع آب و هواییش هست که شاید تو یک ربع سه مدل آب و هوا رو تجربه کنی و همین باعث میشه اصلا محیطش خسته کننده نشه، بخش آنلاینش هم عالی بود واسه منی که دفعه اولمه آنلاینشو تجربه میکردم حس جدیدی بود.
از گرافیکش کم کردم بخاطر مشکلات فنی که روی پی سی داشت مثل همین AA ـه داغونش ولی در کل گرافیکش روی تنظیمات بالا حرف نداشت.
سلام اگه rage 2 رو بازی نکردی شدیدا پیشنهادش میدم گان پلیش دسته کمی از doom نداره من بخاطره متاش فکر نمیکردم انقد خوب باشه ولی وقتی بازی کردم خیلی خوشم اومد شاید گرافیکش زیاد چنگی به دل نزنه ولی شوتینگ بازی بینظیره
خلاصه شدیدا پیشنهاد میشه😉
زمان لانچ بازی کردم، گیمپلی خوبی داشت، تا جایی که یادمه چیزی که خسته کنندش میکرد برام دنیای خشک خالی و فواصل زیاد بین پوینت ها بود کلا خیلی بالا پایین داشت بازیش بنظرم.

آخرین ویرایش:

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
خب منم گذاشتم رو هم شه یکم :D

View attachment 244729
Doom Eternal: 9.2/10

گرافیک: 8.5/10
گیم پلی: 9.6/10
داستان: 8/10
موسیقی و صداگذاری: 10/10

کنار تایتان فال 2 بهترین شوتر نسل پیش بود بنظرم، واقعا چیزی کم نداشت، گان پلی این بازیی چیزیه که مطمئنم تا نسخه بعدی دوم همچین چیزی نخواهیم دید تو هیچ گیمی.
چون داستان محور نیست خیلی طول کشید بیام سمتش اما هنوز شروع میکنی گیم پلی اینقد اعتیاد آورو سریع و نفس گیره نمیشه بیخیالش شد.
شاید تنها چیزی که یکم میتونست بهتر باشه لول دیزاین وسطای بازی بود که در حد اوایلش بنظرم جذاب نبود اما به اواخر که نزدیک شد دوباره برگشت به اوجش.

View attachment 244731
The Outer Worlds: 8.5/10

گرافیک: 8.2/10
گیم پلی: 8/10
داستان: 8.7/10
موسیقی: 8.5/10

این از اون بازییای که میدونم از خیلی از لحاظ میتونست بهتر باشه اما بازم عاشقشم (همونطور که از اواتارم مشخصه :D) دنیا، Lore، کرکرتا و تم طنزش خیلی برام جذاب بود، مخصوصا از نظر دیالوگ بنظرم جز بهترینا هست.
چون IP جدیده و دنیای جدیدی ساختن اونم واسه بازیی که AAA نیست بنظرم کار بزرگی انجام دادن حالا که امکانات بیشتری دارن اگه نسخه دوم تو همین سطح ارائه بدن مشکلات اصلیش از جمله خشک بودن گان پلی/گیم پلی و تنوع پایین اسلحه ها رو حل کنن من چیزی نمیخوام دیگه.

View attachment 244732
Forza Horizon 5: 9.2/10

گرافیک: 9.2/10
گیم پلی: 9.5/10
موسیقی و صداگذاری: 9.5/10

Forza Horizon ـای قبلی رو زیاد بازی نکردم، علاقه ای به شبیه سازایی مثل Forza Motorsport یا GT ـم ندارم (حداقل بدون فرمون درست و حسابی)، آخرین باری که وقت پای ریسینگ گذاشته بودم فک کنم NFS MW2012 بود NFS ـای بعدیم که خوابم میگرفت از بس جنریک و تکراری شده بودن گیم پلیاش:D
اما این تغییر داد همه چیزو، گیم پلی واقعا عالیه و میشه گفت Playground Games به پیک ریسینگ آرکید رسیده دیگه، تقریبا واسه هر سلیقه ای میشه یک تیونی کرد ماشینارو اینقد که دستت بازه توی ماشینا.
بهترین چیزه این نسخه تنوع آب و هواییش هست که شاید تو یک ربع سه مدل آب و هوا رو تجربه کنی و همین باعث میشه اصلا محیطش خسته کننده نشه، بخش آنلاینش هم عالی بود واسه منی که دفعه اولمه آنلاینشو تجربه میکردم حس جدیدی بود.
از گرافیکش کم کردم بخاطر مشکلات فنی که روی پی سی داشت مثل همین AA ـه داغونش ولی در کل گرافیکش روی تنظیمات بالا حرف نداشت.
سلام اگه rage 2 رو بازی نکردی شدیدا پیشنهادش میدم گان پلیش دسته کمی از doom نداره من بخاطره متاش فکر نمیکردم انقد خوب باشه ولی وقتی بازی کردم خیلی خوشم اومد شاید گرافیکش زیاد چنگی به دل نزنه ولی شوتینگ بازی بینظیره
خلاصه شدیدا پیشنهاد میشه😉

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر