امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Beyond Two Souls

142828

داستان : درباره دختری به نام جودی هولمز هست که دارای توانایی های خاص و ماورا الطبیعه می باشد (به موجودی نامریی به نام ایدن متصل هست) و خانواده او او را به سازمانی به نام DPA سپرده اند (تحت مدیریت دکتر نیتن هاوکینز) که از او نگهداری کرده و آزمایشات لازم را انجام دهند ...

شاهکاری دیگر از دیوید کیج . داستان سرایی در بازی نکته بارز هست . اگر همه چیز در این بازی عالی باشند داستان در جایگاه بالاتری قرار دارد .
مراحل بازی و ماموریت ها و مناطق و اتفاقاتی که در طی روند پیشرفت در بازی رخ می دهد متنوع هستند (چهار فصل شاهد هستیم) و اصلا احساس یکنواختی و کسالت دست نخواهد داد . (تایم گیم پلی بازی حدود 10 ساعت هست)
موضوع بازی جهان های موازی و گذرگاه ها و ... در این بازی خوب پرداخته شده (بازی منو یاد سریال Stranger Things می انداخت )
مراحل زیبایی مثل مرحله مخفی کاری در آفریقا یا مرحله آزمایشگاه زیرزمینی از هیجان بالایی برخوردار هستند .
بازیگران مطرح هالیوود مانند ویلیام دفو و الن پیج هم در بازی حضور دارند .
گرافیک هنری و نورپردازی در بازی عالی کار شده .
گرافیک فنی هم خیلی خوب هست (نسبت به زمانی که بازی ساخته شده عالیه ولی در زمان الان گاهی در بعضی مناطق بافت ها کمی مصنوعی به چشم می خوردند )
از نکات منفی تغییر ناخواسته زوایای دوربین که گاهی آزاردهنده هست و هدایت شخصیت (پیاده روی) که خشک و نچسبه (مثل اینکه این موارد در بازی های دیوید کیج همیشه وجود دارد)
بازی بعد 300 روز کرک نشده (امری عجیب هست) و من به صورت اشتراکی تهیه کردم و در هنگام اجرا در اپیک گیمز حدود 20 گیگ ناقابل هم آپدیت دارد .

به طور کل بازی خاص و زیبا و درگیر کننده ای هست که در زمینه خودش جز برترین هاست .

گیم پلی : 6 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 9 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
گرافیک فنی : 8 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :9 از 10
داستان : 9 از 10

نمره کل : 8.5 از 10

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,359

142935

zombie army trilogy

نمیدونم چرا تا وسطای بازی برام آشنا بود انگار قبلا بازیش کردم
ولی آخراش اصلا یادم نمیومد :-?:D
درکل بازی خوبی بود اگه sniper elite 2 بازی کرده باشین
گیم پلی دقیقا همونه منتهی اینجا با زامبی ها داریم می جنگیم
بازیش نسبتا طولانیه (حدود 12 ساعت) ولی متاسفانه یکم
که بازی میکنی دیگ تکراری میشه. دقیقا بازی اصلیشم برام
اینطوری بود

گرافیک: با ارفاق 7
داستان : 1
گیم پلی : 7
لذت ترکوندن کله دشمنا : 10 :D

درکل خوبه و نمره کلی 7 میدم بهش
انگار یه نسخه چهار هم داره باید بگیرمش ولی گویا کرک نشده​

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Detroit Become Human

143058

داستان :
در سال 2035 میلادی ربات هایی به نام اندروید وارد زندگی انسان ها شده اند و به عنوان همیار و کمک کننده در زندگی انسان ها ایفای نقش می کنند (باعث کم رنگ شدن نقش انسان ها در فعالیت های روزانه مانند کارگری و ... شده اند و نفرت انسان ها را به دنبال دارند) . داستان بازی در سه داستان موازی روایت می شود . یکی درباره ربات زنی به نام کارا هست که به عنوان پرستار بچه در زندگی مردی دایم الخمر حضور دارد . دیگری رباتی به نام مارکوس هست که به عنوان کمک کننده در زندگی مردی پولدار و هنرمند و البته معلول حضور دارد و ربات دیگر به نام کانر که به عنوان یک کارگاه و تحلیل گر صحنه های جرم فعالیت می کند .

بازی خیره کننده دیگری از دیوید کیج (از بس زیبا بود یک روزه تمام کردم) .
گرافیک فنی بازی اعم از کیفیت خوب بافت ها و تکسچرها در بهترین حالت خودش قرار دارد . از اون بهترین گرافیک هنری و طراحی شهر دیترویت و ساختمان ها و خیابان ها و توجه به جزییات ریز که با وسواس خوبی انجام شده و یک دنیای سایبرپانکی و پنجره ای به آینده احتمالی بشر را نشان می دهد .
داستان پردازی و جان بخشیدن و القا احساسات به ربات هایی که فاقد روح هستند خیلی عالی کار شده و بازیباز را در جای جای بازی به اندیشیدن وا می دارد .

نورپردازی و رنگ بندی محیط با تنوع رنگ بالا که یک محیط پویا و زنده را ایجاد کرده خیلی با کیفیت هست .

بازی های دیوید کیج در عین سادگی گیم پلی و سر راستی دارای یک جادوی خاص داستانی و روایی هست که بازیباز را مجاب به ادامه بازی می کند .

در باب گیم پلی نوآوری هایی مانند نگاه به دنیای پیرامون از دید یک ربات یا تحلیل صحنه جرم یا آنالیز افراد یا تحلیل مسیر برای رسیدن به یک نقطه و آنالیز موفقیت از نکات جالب و قابل توجه هست .

گیم پلی بازی و راه رفتن و هدایت شخصیت ها مثل همیشه خشک هست ولی سوییچ کردن روی دوربین کمی اوضاع بهتر کرده ولی خب دیگه این سبک گیم پلی مثل اینکه در این نوع بازی ها جا افتاده !!!!

تایم بازی خوب هست و بین مراحل بین کارکترها سوییچ می کند که باعث عدم کسالت در بازیباز شده و تنوع خوبی ایجاد می کرده .

بازی حدود 9 ساعت گیم پلی دارد . بازی بعد از 170 روز کرک نشده و من به صورت اشتراکی تهیه اش کرده ام و بعد نصب هم حدود 2 گیگ آپدیت خواهد داشت .

هر مرحله یک درخت تصمیم گیری دارد که در پایان مرحله نمایش داده می شود و معمولا شامل چند پایان هست که ارزش تکرار بازی را بالا می برد . (این بازی بی شمار پایان دارد و ارزش هر تصمیم در جای جای بازی به چشم می خورد)

موسیقی بازی هم مثل همیشه مانند سایر عناوین قبلی این بازیساز زیباست و شما را در این سفر حماسی همراهی می کند .

این بازی به طور کل حالت فلسفی دارد و آدم را به فکر وا می دارد و بازی دلنشین و تامل برنگیزی هست .

در اسرع وقت اگر علاقه به این نوع سبک بازی ها که تمرکز اصلیشون بر دیالوگ ها و داستان سرایی هست دارید حتما تهیه کنید.

(از بهترین بازی های داستان سرایی بود که رفتم (نظر شخصی) و اینکه می تونه آینده احتمالی جهان در صد سال آینده باشه !!)

گیم پلی : 7 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 10 از 10

گرافیک فنی : 9 از 10
داستان : 10 از 10

نمره کل : 9 از 10

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Detroit Become Human

View attachment 143058

داستان :
در سال 2035 میلادی ربات هایی به نام اندروید وارد زندگی انسان ها شده اند و به عنوان همیار و کمک کننده در زندگی انسان ها ایفای نقش می کنند (باعث کم رنگ شدن نقش انسان ها در فعالیت های روزانه مانند کارگری و ... شده اند و نفرت انسان ها را به دنبال دارند) . داستان بازی در سه داستان موازی روایت می شود . یکی درباره ربات زنی به نام کارا هست که به عنوان پرستار بچه در زندگی مردی دایم الخمر حضور دارد . دیگری رباتی به نام مارکوس هست که به عنوان کمک کننده در زندگی مردی پولدار و هنرمند و البته معلول حضور دارد و ربات دیگر به نام کانر که به عنوان یک کارگاه و تحلیل گر صحنه های جرم فعالیت می کند .

بازی خیره کننده دیگری از دیوید کیج (از بس زیبا بود یک روزه تمام کردم) .
گرافیک فنی بازی اعم از کیفیت خوب بافت ها و تکسچرها در بهترین حالت خودش قرار دارد . از اون بهترین گرافیک هنری و طراحی شهر دیترویت و ساختمان ها و خیابان ها و توجه به جزییات ریز که با وسواس خوبی انجام شده و یک دنیای سایبرپانکی و پنجره ای به آینده احتمالی بشر را نشان می دهد .
داستان پردازی و جان بخشیدن و القا احساسات به ربات هایی که فاقد روح هستند خیلی عالی کار شده و بازیباز را در جای جای بازی به اندیشیدن وا می دارد .

نورپردازی و رنگ بندی محیط با تنوع رنگ بالا که یک محیط پویا و زنده را ایجاد کرده خیلی با کیفیت هست .

بازی های دیوید کیج در عین سادگی گیم پلی و سر راستی دارای یک جادوی خاص داستانی و روایی هست که بازیباز را مجاب به ادامه بازی می کند .

در باب گیم پلی نوآوری هایی مانند نگاه به دنیای پیرامون از دید یک ربات یا تحلیل صحنه جرم یا آنالیز افراد یا تحلیل مسیر برای رسیدن به یک نقطه و آنالیز موفقیت از نکات جالب و قابل توجه هست .

گیم پلی بازی و راه رفتن و هدایت شخصیت ها مثل همیشه خشک هست ولی سوییچ کردن روی دوربین کمی اوضاع بهتر کرده ولی خب دیگه این سبک گیم پلی مثل اینکه در این نوع بازی ها جا افتاده !!!!

تایم بازی خوب هست و بین مراحل بین کارکترها سوییچ می کند که باعث عدم کسالت در بازیباز شده و تنوع خوبی ایجاد می کرده .

بازی حدود 9 ساعت گیم پلی دارد . بازی بعد از 170 روز کرک نشده و من به صورت اشتراکی تهیه اش کرده ام و بعد نصب هم حدود 2 گیگ آپدیت خواهد داشت .

هر مرحله یک درخت تصمیم گیری دارد که در پایان مرحله نمایش داده می شود و معمولا شامل چند پایان هست که ارزش تکرار بازی را بالا می برد . (این بازی بی شمار پایان دارد و ارزش هر تصمیم در جای جای بازی به چشم می خورد)

موسیقی بازی هم مثل همیشه مانند سایر عناوین قبلی این بازیساز زیباست و شما را در این سفر حماسی همراهی می کند .

این بازی به طور کل حالت فلسفی دارد و آدم را به فکر وا می دارد و بازی دلنشین و تامل برنگیزی هست .

در اسرع وقت اگر علاقه به این نوع سبک بازی ها که تمرکز اصلیشون بر دیالوگ ها و داستان سرایی هست دارید حتما تهیه کنید.

گیم پلی : 7 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 10 از 10

گرافیک فنی : 9 از 10

جان من بیخیال داستان این بازی بدترین چیزی بود که می تونست بسازه پایان های بازی نه تنها قابل حدس هستن اونم به راحتی بلکه بعضی هاشونم به شدت مضخرف و خنده دار هستن انیمشن ها اصلا در حد انتظار بازی نیستن فیزیک اصلا نسل بعدی نیست گرافیک هم برای این سبک هیچ پوینت خاصی نداره من 6.5 به بازی فکر کنم دادم از سرشم زیاده
heavy rain beyound به مارتب بهتر از این بازی هستن کلا هر چی داره می ره جلوتر بازی هاش بدتر می شن.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
جان من بیخیال داستان این بازی بدترین چیزی بود که می تونست بسازه پایان های بازی نه تنها قابل حدس هستن اونم به راحتی بلکه بعضی هاشونم به شدت مضخرف و خنده دار هستن انیمشن ها اصلا در حد انتظار بازی نیستن فیزیک اصلا نسل بعدی نیست گرافیک هم برای این سبک هیچ پوینت خاصی نداره من 6.5 به بازی فکر کنم دادم از سرشم زیاده
heavy rain beyound به مارتب بهتر از این بازی هستن کلا هر چی داره می ره جلوتر بازی هاش بدتر می شن.

اینا همه نظرات شخصی هست ( قرار نیست نظرات همه با هم همسو باشد)
از طرفی قابل پیش بینی بودن داستان دلیل بر بد بودن داستان نیست مثل بازی لست که با اینکه داستان ساده ای داشت اما خیلی زیبا و دلنشین بود . از اون طرف دیترویت از اون بازی هایی بود که آدم به تأمل وا می داشت که چطور یک ربات می تونه با توجه به عدم وجود روح دارای احساسات انسانی و حس بقا باشه . بعضی سکانس ها و دیالوگ ها حرف نداشت مثل سکانس قبرستان ربات ها . به طور کل از نظر بنده زیبا و قابل احترام بود ولی خب قرار نیست بقیه هم نظر من داشته باشند . ( سریال زیبای Westworld هم شبیه یه این بازی هست و اگر اهل سریال باشید می دونید چه شاهکاریه)
گرافیک و طراحی چهره دیترویت هم ستودنی هست . لذت بازی چند برابر می کند . اگر کنترل و گیم پلی بازی خشک نبود بهش ده از ده می دادم

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159

220px-Life_Is_Strange_cover.jpg
Life is Strange

توی استیم تخفیف خورد و تعریفش هم زیاد شنیده بودم . تصمیم گرفتم بگیرمش ، تو اولین دقایق بازی اینقدر روم تاثیر گذاشت که باعث شد 2 روزه تمومش کنم .
توی یک کلمه بخوام توصیفش کنم نمیتونم چیزی کمتر از فوق العاده بگم راجع به این بازی .
واقعا دوست داشتم توانایی مکس رو داشتم و زمان رو برمیگردوندم و دوباره این بازی رو تجربه میکردم .

داستان : 10/10
گیم پلی : 9/10
موسیقی : 11/10 :|
گرافیک : 9/10

نمره کل : 10/10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
L.A Noire + DLCs

144967

داستان : درباره یک سرباز به نام کول فلپس هست که از جنگ جهانی دوم بازگشته (یک مدال برای شجاعت در مقابل ارتش امپراتوری ژاپن گرفته ) و هم اکنون در اداره پلیس شهر لوس آنجلس LA مشغول خدمت به مردم و جامعه هست .

بازی فکر کنم دهه 50 و 60 میلادی را نشان می دهد زمانی که هالیوود در دوران اوج و طلایی شدن بوده و سیل زیادی از مردم برای رسیدن به موفقیت و شهرت پا به شهر لوس آنجلس می گذاشتند که به طبع آمار جرم و جنایت و کلاه برداری و تجاوز و ... هم افزایش میافت . (منو کمی یاد فیلم زودیاک انداخت . قاتل سریالی که هدفش زن ها هست)

ما در بازی به زیبایی هر چه تمام تر شاهد ترفیع گرفتن از یک پلیس خیابانی به یک کارآگاه بخش جنایی هستیم .

در دنیا دو کمپانی بازی سازی سرآمد همه هستند و یک سر و گردن از همه بالاتر هستند یکی راک استار (سازنده این بازی) و دیگری ناتی داگ (کاش بازی هاش برای کامپیوتر هم می آمد) . جز شاهکار نمی سازند .

این بازی خیلی زیباست با اینکه کمی قدیمی هست (سال 2011 ساخته شده) ولی ریزه کاری های زیادی درش انجام شده (مثلا عکس العمل مردم یا ماشین ها وقتی جلوی اونها ناگهان می پیچی یا شلیک کردن به سر دشمنان و افتادن کلاه آنها و ...) .

محیط شهر لوس آنجلس و گرافیک هنری مخصوصا اون دوره زمانی (شکوفایی شهر و هالیوود) خیلی عالی به نمایش گذاشته شده . شهر بسیار پویا هست و خیابان ها و مغازه ها و ساختمان ها خیلی خوب و حساب شده طراحی شده اند .

طراحی چهره ها مخصوصا در هنگام بازجویی خیلی عالی کار شده و رنگ بندی محیط پیرامون و نور پردازی صحنه ها همه و همه خوب هستند.

گرافیک فنی و بافت ها کمی الان تو ذوق می زنه ولی برای اون زمان عالی بوده است . افت فریم هم گاهی اوقات رخ می داد که برای بازی های قدیمی به نظر من طبیعی هست (نباید زیاد حساس شد)

صدا گذاری شخصیت ها و موزیک های نوستالژی وقتی سوار ماشین هستیم خیلی گوش نواز هستند . فقط گاهی صدای بازی کم می شد و گاهی بلند !! .

بازی شامل حل پرونده ها (تحقیق میدانی) و تعقیب و گریز خیابانی و تعقیب نامحسوس افراد و مبارزه با گروه های گنگستری با اسلحه و بازجویی های لذت بخش هست . ریتم بازی یکجوری هست که شما خسته نمی شوید .

تایم گیم پلی بازی حدود 22 ساعت هست و جهان باز هست (مثل اکثر ساخته های راک استار) ولی می تونید فقط ماموریت های اصلی (رنگ زرد روی نقشه) و DLC ها را بروید .

ساختار این بازی و رد دد شبیه هم هستند (چند ماه پیش Red Dead Redemption 2 رفتم و این بازی منو خیلی یاد اون انداخت) . سوار شدن به ماشین و صحبت کردن درباره موضوعات مختلف (اونجا سوار اسب و درشکه می شدیم و در طی مسیر زیاد صحبت می کردیم) و در بین راه ماموریت های فرعی ریز و درشتی که ناگهان رخ می دهند (اونجا هم در طی مسیر اتفاقاتی زیادی می افتاد که شما را فرسنگ ها از مسیر اصلی دور می کرد) . خلاصه به نوعی امضا راک استار و وجه اشتراکات در بین بازی هاش زیاد به چشم می خورد مخصوصا مبارزات تن به تن با مشت که هم در این بازی هم در رد دد شاهد آن بودیم .

بازی تلفیقی از شرلوک هولمز (به سبک آمریکایی) و مافیا (تا حدودی ) . (نظر منه )

این بازی را سعی کنید با زیرنویس فارسی ( که موجود هست و برای حمایت از مترجمان آن تهیه کنید ) بروید چون دیالوگ محور هست (صحبت زیاد دارد) و بهتر می تونید با داستان ارتباط برقرار کنید .

به طور کل اگر مثل بنده حقیر هنوز موفق به تجربه آن نشدید لحظه ای درنگ نکنید و آن را دانلود (حجم بازی هم کمه حدود 12 گیگ) کنید .

گیم پلی : 8 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 9 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
گرافیک فنی : 8 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها :8 از 10

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
Gears 5
در کل بازی بهتری نسبت به شماره 4 بود . اما خب بازم به پای 3 نسخه اول اصلا نمیرسید . مراحل بادسواریش افتضاح و شخصیت دختره ورای فاجعه بود ( نظر شخصی).

Doom Eternal
با تشکر از اشتباه سازندگان و کرک شدن بازی !
کمبود جان و مهمات همیشه کابوسی برای من تو بازی ها هستش . و بدتر اینکه سازنده مجبورم کنه برای بدست آوردن اونا 25 ساعت یه کار تکراری رو انجام بدم !
اما گرافیک بازی و طراحی هنری بازی یه شاهکار بود و بازی هرچقدر جلوتر میرفت بهتر میشد .

A Plague Tale : Innocence
این یکی خیلی به مذاق من خوش اومد . یه آی پی جدید و نوین . گیمپلی بینظیر در کنار گرافیک هنری جذاب قرون وسطی ای . داستان عالی و شخصیت پردازی قوی .

Mortal Kombat 11
یه تشکر از اد بون به خاطر ساختن یه شاهکار . همه چی بازی عالیه . اصلا فکر نمیکردم اینا بتونن از دل یه بازی مبارزه ای چنین شاهکاری رو خلق کنن.

Metro Exodus
و بازم داستان همیشگی : عدم بهینگی . سنگینی بیش از حد بازی . آرتیوم کر و لال . لهجه مزخرف روسی . گیمپلی تکراری و Blah Blah Blah
اما از خود بازی اصلی که بگذریم ، دی ال سی های Two Colonels و Sam's Story عالی کار شده بودن و یه تنه به کل 3 نسخه قبل میرزیدن!.

Resident Evil 3
آخیش ! بلاخره یه بازی خطی و کلاسیک ... واقعا دست سازنده ها درد نکنه . منو از گردش و کشف صد باره محیط های تکراری نجات دادن . گرافیک بازی غول و بهینگی از در و دیوار بازی میریزه. حس ترس و در کمین بودن نمسیس در بازی غوغا میکنه . یه تجربه کوتاه و با ارزش .

The Division 2
یه نا امیدی بزرگ . شماره اول با اون محیط های تاریک ، برفی ، و بکر کجا و این یکی کجا ! . تنها نکته مثبت بازی آنلاین بازی کردن چند نفره من با دوستام بود و بازی متاسفانه نصف هیجان نسخه اول رو هم نداشت !

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
148689

بعد از تحمل مشقتی فراوان و دانلود چیزی حدود 190 گیگ بلاخره تونستم بازیش کنم!
بازی یه ریبوت کامله و سازندگان از اول کوبیدن و ساختن !
بخش سینگل بازی دستخوش تغییرات زیادی شده و من از این تغییرات خیلی لذت بردم . یکی از بهترین تغییرات، اوورهال عظیم انجین پایه هستش . نورپردازی و سایه زنی بازی کاملا ریل تایم شده و ترکیب اینا با ری تریسینگ باعث خلق تصاویر با کیفیتی گردیده . صداگذاری بازی معرکس و در سیستم های چند کاناله خونه رو میلرزونه . افکت صدا ها حرف نداره و انگاری وسط میدون جنگ هستیم .بر خلاف نسخه های قبلی مدرن وارفر که داستان و شخصیت پردازی مینیمال بوده و کاراکتر اصلی بازی یه سرباز درپیت بی نام و نشان بوده، شخصیت پردازی این نسخه عالیه و ارتباط خوبی میشه با شخصیت ها برقرار کرد . داستان بازی کشش لازم رو داره و تا آخر بازی جذاب میمونه . کات سین ها از پیش رندر شده هستن و کیفیت بالایی دارن . مراحل بازی به شدت متنوع هستن ( اما خبری از تانک سواری و پرواز با هواپیما نیست).
بازی در کنار تمامی نکات قوتی که داره ، چندین ضعف مهم هم درش دیده میشه . یکی از رو مخ ترین مشکلات بازی ، کیفیت پایین بافت هاست . حتی با این حجم از بافت های بی کیفیت ، تمامی مموری کارت گرافیک و رم دستگاه تا خرتناق پر میشه و در بعضی موارد یه سری لگ ریز به وجود میاد . بازی بسیار کوتاهه و میشه در کمتر از 6 ساعت تمومش کرد.آپدیت های سنگین و هر روزه و گاه و بیگاه اعصاب پولادینی رو میطلبه . و مشکل بعدی ، حجم بالای بازی هست و یه تنه میتونه حجم یه درایو رو در تسخیر خودش در بیاره! . بازی تماما آنلاینه و نمیشه بخش سینگل رو به صورت آفلاین تجربه کرد.
در کل بازی خوبی بود و ارزش امتحان کردن رو برای من داشت .

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
148711

10/10

کمپینگ Grom عالی بود ! کمپینگ Imrik خیلی سخت بود میشه گفت سخترین کمپینگی که رفتم توی سری و کمپینگ الثاریون به نظرم از همشون کوتاه تر و ضعیفتر بود !
در کل بخوام بگم ارزش پیش خریدشو داشت و هرکسی فن این سری هست به نظرم حتما تجربه کنه اینو O:-)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
149374

Homefront Revolution 2016

نکات خوب: طراحی خوب جهان آزاد بازی، طراحی خوب شخصیت های اصلی، شخصی سازی اسلحه ها

نکات بد: هوش مصنوعی بد یاران خودی، افت فریم شدید در محیط های شلوغ، تنوع کمی سلاح ها، باگ در بعضی از نقاط بازی بسیار زیاد است. نبود استفاده از وسایل نقلیه مثل ماشین و تانک

تاریخ شروع بازی: 21 خرداد 1399
پایان بازی: 31 خرداد 1399

Score: 5.5

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
149423

نمیدونم این بازی چرا اینقدر بی سر و صدا بود و احتمالا زیاد تحویلش نگرفتن .
از نظر من این بی نقص ترین بازی ای هستش که رمدی تا الان ساخته . تک تک اجزای بازی با وسواس فراوان طراحی شده و بازی دست کمی از یه شاهکار نداره .
گرافیک بازی در درجه اول نمره کامل رو میگیره . موتور فیزیک انویدیا غوغا میکنه و تک تک ذرات محیط قابلیت تخریب شدن دارن . نور پردازی ، سایه زنی ،رفلکشن ها و شیدینگ کلی بازی به لطف قابلیت های ری تریسینگ تماما ریل تایم هستن و یه شو کیس کاملی از نسل بعد رو ارئه میده.
تکنیک DLSS 2 انویدیا به روان تر شدن بازی کمک بسیار شایانی کرده و در کنار فریم ریت بینظیر ، کیفیت خروجی رو در حد 4K Native کرده .

موسیقی بازی نیز کاملا با جو گیم هارمونی داره . حس عجیبی از ترس و وحشت در موسیقی بک گراند وجود داره . ساند ترک Take Control از بند مشهور Poets Of The Fall عالیه . ترانه بخش Credits آخر بازی در جا منو تو شوک برد و اصلا باور نمیکردم آهنگی از Porcupine Tree رو بشه در این بازی شنید ( Fear Of The Blank Planet با اجرای بینظیر استیون ویلسون) .

داستان سرایی و قدرت نویسندگی سم لیک بینظیره. استوری این بازی واقعا سطح بالایی داره و ربط دادن تمامی بازی های قبلی رمدی ( علی الخصوص الن ویک) با داستان کنترل چلنج خیلی خوبی بوده که سم لیک با قدرت تخیلش از عهدش براومده .

گیمپلی بازی هم خوبه . اکشن بسیار سریعه و درجه سختی بازی بالاس . قدرت هایی که جسی در طول بازی به دست میاره کمک شایانی به بالانس شدن بازی میکنه . آپگریدها و لول آپ های بازی بیشمار هستن و برای به دست آوردنشون باید عملیات های جانبی رو انجام داد.

بازی از هر نظر شاهکاره و اگر سیستم به روزی دارین ( گرافیک با قابلیت ری تریسینگ) ، حتما امتحانش کنید .خوشبختانه بازی کرک شده و همه میتونن لذتشو ببرن . 30 ساعت تجربه شیرین و متفاوت .

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
Halo 2

تقریبا 14 سال پیش بود که نسخه ی اول رو تجربه کردم و بسیار از بازی لذت بردم تا جایی که بدون تجربه ی نسخه های دیگه این بازی رو جزو 10 top عمرم میدونم . متاسفانه به علت نداشتن xbox ( فن sony بودن :D\m/) نتونستم دیگه سراغ این عنوان برم و حالا به لطف سیاست های ماکرو تونستم نسخه ی دوم بازی رو با پیشرفت های گرافیکی تجربه کنم که باید بگم بعد از سال ها انتظار بازی برام به شدت جذاب بود و کاملا انتظاراتم رو براورده کرد .

نکات مثبت

موسیقی حماسی
پیشرفت گرافیکی
گیم پلی فوقالعاده
داستان خوب
و .....

نکات منفی

برای من نکته ی منفی نداشت

امتیاز 10/10

halo reach

توضیحات بالا شامل حال این نسخه هم میشه .

امتیاز 10/10

پ ن: انتظار برای تجربه ی نسخه های بعدی برام خیلی سخته.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

یه پلتفرمر مترویدونیا فوق العاده با گیم پلی جذاب، آرت بینظیر، دنیای وسیع و موسیقی شنیدنی. داستان بازی هم فوق العاده زیبا بود مخصوصا پایان بازی

بزگترین مشکل بازی کنترل بازی بود که خیلی جاها اعصاب آدم رو به هم میریزه

و البته بعضی مراحل بازی لول دیزاین بهتری میتونست داشته باشه

امتیاز نهایی : 9/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر