امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

hbk2008

کاربر سایت
Dec 8, 2021
106
EGS_MarvelsSpiderManRemastered_InsomniacGamesNixxesSoftware_S1_2560x1440-73702d11161b29a0b7c40...jpg
spider man remastered
100/100
بازی بعدی که رفتم سراغش و فکر نمی کردم این چنین عاشقش بشم منی که کلا از چنین سبکی خوشم نمی اومد اما چون تو لیست بازی های استیمم بود نصبش کردم و بهترین تجربه گیمینگ واسم رقم خورد
بهینه سازی بازی خیلی خوب بود و تونستم تو تنظیمات max فریم ریت پایداری داشته باشم که واسه چنین بازی جهان بازی با گرافیک فک بر انداز عالی بود
گیم پلی بازی به عالی ترین شکل ممکن و شایسته شخصیت اسپایدرمن بود و هر کاری که تو محیط دلت میخواست میتونستی انجام بدی
مراحل اصلی بازی شاهکار و ماموریت های فرعی و کار های دیگه تو مپ بازی هم عالی بودن فقط میشد ساعت ها تو نیو یورک چرخید و لذت برد
گرافیک بازی فوق العاده فک بر انداز و دلنشین بود طراحی نیو یورک تو بهترین حد ممکن بود فکر نکنم دیگه از این بهتر ممکن باشه
موسیقی و صدا گذاری ، شخصت پردازی و ......... پرفکت بودن
گشت و گذار با پیتر پارکر تو نیویورک با چنین گرافیک فک بر انداز و طراحی نقشه و محیط های واقع گرایانه با موسیقی ناب ابرقهرمانانه بهترین تجربه ای بود که میشد داشت
دم ناشر و سازنده بازی گرم​

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
RE8-Poster.png
RESIDENT EVIL 8 VILAGE
100/100
یکی از بهترین گیم ها و به یاد ماندنی ترین رزیدنت ایولی بود که بازی کردم
تک تک لحظاتش عالی بود و یاد اور نسخه های قبلی سری
بهینه سازی بازی فوق العاده عالی بود تو تنظیمات ultra هیچ افت فریمی مشهاده نشد
گرافیک و نور پرداز بازی عالی بود ، گیم پلی بازی عالی بود ، داستان و موسیقی بازی هم عالی بودن شخصیت پردازی هم عالی بود
اکشن و صحنه های ترسناک عالی داشت ، طراحی دشمنا و باس ها عالی بود البته کاش از ظرفیت بعضی هاشون بیشتر استفاده می کردن
گان پلی بازی عالی بود و شلیک با هر نو اسلحه لذت خاص خودش رو داشت ، تنوع مراحل عالی بود بخش کریس گرچه کوتاه بود اما منحصر به فرد
نسخه 7 و 8 گرچه ایرادات جزئی داشتن اما سازنده هاشون با توجه به زمانی فعلی صنعت گیم ، پیشرفت ها و تکنوژی هاش نشون دادن بخوبی میتون راه نسخه های کلاسیک رو ادامه بدن
نسخه 7 و 8 بعد فاجعه های 5 و 6 نزدیک ترین و لذت بخش ترین تجربه ای بود که به نسخه های کلاسیک داشتم با حال و هوای جدید

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
marvel-s-spider-man-miles-morales-pc-game-steam-cover.jpg
spider-man Miles Morales
100/100
این بازی فوق العاده و یکی از بهترین تجربه های زندگیم بود
گرافیک فنی و هنری بازی شاهکار بود ، یکی از زنده ترین دنیا ها تو بازی های ویدیویی بود انگار واقعیت بود و در این حد محیط پویا و زنده ای داشت ، اب و هوای بازی رو عالی طراحی کرده بودن یکی از زیبا ترین بارش برف تو کل بازی هارو داشت
گیم پلی بازی و سیستم مبارزات عالی و لذت بخش بودن ، بازی کلی ویژگی های عالی داشت که مثلش نیست
متفاوت با نسخه قبلی بود و کلی چیز جدید داشت که باعث میشد حس منصر به فرد و متفاوتی باهاش داشته باشه
داستان ، مارویت های اصلی و فرعی عالی کار شده بودن و میشد ساعت ها تو مپ بازی گشت و گذار کرد و ازش لذت برد
یکی از بهترین گرافیک هایی بود که تابحال دیدم واقعا تمام لحظات حس این رو که دارم یه فیلم هالیودی پر خرج میبینم رو داشتم
بهینه سازی بازی هم عالی بود واسه من تو تنظیمات max فریم ریت 60 ثابت بود البته dlss هم فعال بود و تفاوتی با غیر فعال بودنش نداشت واسه همین گذاشتم روشن بمونه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

Capture_2024_03_15_11_56_49_98.png
Batman: The Telltale Series - The Enemy Within (2017-2018)

نکات مثبت: روایتی متفاوت از جهان بتمن؛ نمایش یک رابطه پیچیده و بدیع از جوکر و بتمن؛ غافلگیری‌های هوشمندانه؛ تصمیم‌های هیجان‌انگیز؛ صداپیشگی خوب شخصیت‌ها
نکات منفی: کوتاهی برخی از چپترها؛ مکانیزم کارآگاهی سطحی؛ QTE های تکراری

Episode One: 8.5/10
Episode Two: 7/10
Episode Three: 8/10
Episode Four: 8/10
Episode Five: 9/10

شروع بازی: 19 اسفند 1402
پایان بازی: 25 اسفند 1402​

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
1710940928685.png

من یه سری در مورد بازی نوشتم ولی پاک شد واینبار خیلی کوتاه مینویسم

کلن تجربه ی خوبی بود ولی با یه سری کاستی های بعضن توی چشم و قابل توجه . تغییرات چپتر نقاش نسبت به نسخه ی اصلی یه سری جاها خوبه و یه سری جاها بد . کماکان نسخه ی دوم (معادل چپتر بازیگر توی ریمیک ) برای من بهترین نسخه ست

محتواهای اضافه شده هم خوبن ولی کوتاه هستن دوست داشتم طولانی تر بودن . در کل LOF داستان خوب و خیلی جالبی داره به خصوص ACTOR

گرافیک و صداگذاری( به خصوص صدای محیط) قطعن از بهترین های ۲۰۲۳ بودن مخصوصن گرافیک . نمیدونم چرا بهش توجه نشد .

LOF یکی از بازی های منحصر به فرد ژانر ترسناکه و این نسخه هم به عنوان یک پکیج از همه نسخه ها و قیمت ۳۰ دلاریش قطعن ارزش تجربه را داره

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
Alone in The Dark

MV5BMzA4OTA1NzMtZDAxOS00ZTZjLTkyYjItMWJkNjJkZDg2Nzk3XkEyXkFqcGdeQXVyNzAzMjY2Ng@@._V1_.jpg

داستان : درباره دو کارآگاه هست که به دنبال فرد گمشده ای به نام جرمی پا به عمارتی مرموز در نیواورلئان می گذارند .

جدیدترین نسخه در قالب ریمیک از سری تنها در تاریکی .

اتمسفر بازی و گرافیک هنری آن بسیار زیبا هست و محیط پر جزییات و متنوع . نقشه پرکاربردی هم دارد که در عمارت تو در تو کمک کننده هست .

بازی ترکیبی از رزیدنت ایول (گشتن در محیط و پیدا کردن کلید و حل پازل) و لاوکرفتی (توهم و محیط های متغییر و جنون) می باشد .

صداگذاری در القا حس بیشتر ترس قوی کار شده .

نورپردازی و رنگ بندی محیط خوب هست ولی گرافیک فنی ضعیفه . به بازی منتشر شده به سال 2024 نمی خورد .

شخصیت پردازی ها قابل قبول و افراد آن عمارت تا لحظه آخر مرموز هستند .

تنوع اسلحه ها و دشمنان خوب هست . گیم پلی بازی کمی خشک و گاهی در درگیری ها زاویه دوربین اذیت کننده می شود .

بازی پر از باگ هم می باشد . من 4 5 بار در هوا معلق یا در دیوار گیر کردم .

بازی دو تا سناریو دارد و من فقط با کارآگاه مرد رفتم که حدود 7 ساعت طول کشید .

خلاصه بازی عالی هست برای طرفداران رزیدنت . حتما امتحان کنید . زیرنویس فارسی هم عالی نیست ولی خوب و کمک کننده هستش .

هوش مصنوعی دشمنان : 8 از 10
بهینه سازی و اجرا بازی : 6 از 10
گیم پلی و سیستم مبارزات : 7 از 10
موسیقی و افکت های صوتی : 7 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
تنوع و کیفیت طراحی مراحل : 8 از 10
گرافیک فنی و فیزیک بافت ها : 6 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 7 از 10
داستان و شخصیت پردازی : 7 از 10

نمره کل : 7 از 10

Attachments

• images.jpg
    images.jpg
    5 KB · مشاهده: 77
  • 1000014435.jpg
    1000014435.jpg
    113.9 KB · مشاهده: 33
آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
Horizon Forbidden West Complete Edition

HD-wallpaper-video-game-horizon-forbidden-west.jpg

داستان : سفر بانو Aloy در دنیای غرب وحشی برای مقابله با نیرویی مرموز که در حال مسموم کردن طبیعت زمین هست .

پیش داوری کردم . بازی خواب و خوراک برام عیدی نزاشته بود . بکوب می رفتم .

الحق که بازی غولی هستش . در تمام ابعاد شاهکاره و نسبت به نسخه اول پیشرفت زیادی کرده و رو به جلو هست . شاهکاره

سونی با هر بازی بزرگی که می سازه یادآوری می کنه که کت تن کی هست .

گرافیک فنی و بافت ها به معنای واقعی کلمه بالا هست . همچین گرافیکی تا حالا مشاهده نکرده بودم .

گرافیک هنری و جزییات محیط بی اندازه زیبا و زیاد هست (مخصوصا طراحی ابرها و آسمان واقعا واقع گرایانه هست) . محیط واقعا زنده و پویا هستش . اتمسفر بازی خیلی خوبه و خرابه ها مرموزگونه قشنگ حس کهنه گی و نابودی زمین پس از یک واقعه بزرگ را القا می کنند.

دایسناسورهای رباتی با جزییات بسیار زیادی طراحی و پیاده سازی شده اند و تنوع عالی دارند (کلی دایناسور و حتی حیوانات امروزی مانند جگوار و میمون و اسب آبی و تمساح طراحی و پیاده سازی شده اند که شگفت انگیزه) . تنوع زیاد سلاح ها و استراتژی های مبارزه بی اندازه متنوع هستند . درخت مهارت دارای عمق و تنوع زیادی هستش .

شخصیت ها پخته تر و باورپذیرتر شده اند . بازی سوپرایز و صحنه های سینماتیک زیادی دارد .

نورپردازی و چرخه شب و روز و سایه ها فوق العاده هست (تابش نور خورشید در حال غروب روی صخره ها بی اندازه طبیعی هستش) . یک بازی آخر زمانی خاص .

همه چیز سرجای خودش هست . سانفرانسیسکو و حتی لاس وگاس بی اندازه زیبا هستند .

بسته الحاقی بازی به نام Burning Shores هم تایم قابل توجه دارد و با کیفیته (قایق سواری و پرنده سواری دلپذیری دارد) و مثل شماره اول بازی با بسته الحاقی بسیار خفن و با کیفیتی رو به رو هستیم . باس آخر DLC به نام Horus الحق برگ ریزون بود .

بازی دائم شما را مجاب می کند که جای جای بازی را کاوش کنید و به کشف اسرار دوران قدیم بپردازید .

سیستم مبارزات عمیق و گیم پلی بازی بسیار روان هستش . تا حالا در آسمان با ربات پرواز نکرده بودم که این بازی میسر کرد و وقتی در آسمان هستید قشنگ هر چیزی عمق و فاصله دارد و به خوبی تا دوردست ها لود می شود . حقیقتا نقشه بازی خیلی بزرگه و کلی فعالیت جور واجور را می شود تجربه کرد و لذت برد . ماموریت های فرعی به زیبایی اصلی ها هستند .

بسته الحاقی در لس آنجلس پسا آخر زمانی جریان دارد که بی نظیر هست . سواحل زیبا و مواد مذاب و پوشش گیاهی در داخل شهر ویران شده حس انچارتد گونه رو انتقال می دهد و ربات های جدید و قایق سواری و ربات سواری متفاوت را شاهد هستیم که قطعا تجربه بسته الحاقی را واجب می کنند .

کل بازی (فقط ماموریت های اصلی با کمی فرعی ها روی درجه آسان) با بسته الحاقیش حدود 35 ساعت طول کشید .

بازی بی اندازه عالی پورت شده و روی گرافیک پیرمردی 1080ti خیلی روان بدون باگ و فریز و کرش کردن اجرا می شود .

در یک کلام ماجراجویی تومب رایدر وار در دنیای آخر زمانی .

هوش مصنوعی دشمنان : 9 از 10
بهینه سازی و اجرا بازی : 10 از 10
گیم پلی و سیستم مبارزات : 10 از 10
موسیقی و افکت های صوتی : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 100 از 10
تنوع و کیفیت طراحی مراحل : 9 از 10
گرافیک فنی و فیزیک بافت ها : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 9 از 10
داستان و شخصیت پردازی : 9 از 10

نمره کل : 9.5 از
10

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
Horizon Forbidden West Complete Edition

View attachment 332628

داستان : سفر بانو Aloy در دنیای غرب وحشی برای مقابله با نیرویی مرموز که در حال مسموم کردن طبیعت زمین هست .

پیش داوری کردم . بازی خواب و خوراک برام عیدی نزاشته بود . بکوب می رفتم .

الحق که بازی غولی هستش . در تمام ابعاد شاهکاره و نسبت به نسخه اول پیشرفت زیادی کرده و رو به جلو هست . شاهکاره

سونی با هر بازی بزرگی که می سازه یادآوری می کنه که کت تن کی هست .

گرافیک فنی و بافت ها به معنای واقعی کلمه بالا هست . همچین گرافیکی تا حالا مشاهده نکرده بودم .

گرافیک هنری و جزییات محیط بی اندازه زیبا و زیاد هست . محیط واقعا زنده و پویا هستش . اتمسفر بازی خیلی خوبه و خرابه ها مرموزگونه قشنگ حس کهنه گی و نابودی زمین پس از یک واقعه بزرگ را القا می کنند.

دایسناسورهای رباتی با جزییات بسیار زیادی طراحی و پیاده سازی شده اند و تنوع عالی دارند (کلی دایناسور و حتی حیوانات امروزی مانند جگوار و میمون و اسب آبی و تمساح طراحی و پیاده سازی شده اند که شگفت انگیزه) . تنوع زیاد سلاح ها و استراتژی های مبارزه بی اندازه متنوع هستند . درخت مهارت دارای عمق و تنوع زیادی هستش .

شخصیت ها پخته تر و باورپذیرتر شده اند . بازی سوپرایز و صحنه های سینماتیک زیادی دارد .

نورپردازی و چرخه شب و روز و سایه ها فوق العاده هست . یک بازی آخر زمانی خاص .

همه چیز سرجای خودش هست . سانفرانسیسکو و حتی لاس وگاس بی اندازه زیبا هستند .

بسته الحاقی بازی به نام Burning Shores هم تایم قابل توجه دارد و با کیفیته (قایق سواری و پرنده سواری دلپذیری دارد) و مثل شماره اول بازی با بسته الحاقی بسیار خفن و با کیفیتی رو به رو هستیم . باس آخر DLC به نام Horus الحق برگ ریزون بود .

بازی دائم شما را مجاب می کند که جای جای بازی را کاوش کنید و به کشف اسرار دوران قدیم بپردازید .

سیستم مبارزات عمیق و گیم پلی بازی بسیار روان هستش . تا حالا در آسمان با ربات پرواز نکرده بودم که این بازی میسر کرد و وقتی در آسمان هستید قشنگ هر چیزی عمق و فاصله دارد و به خوبی تا دوردست ها لود می شود . حقیقتا نقشه بازی خیلی بزرگه و کلی فعالیت جور واجور را می شود تجربه کرد و لذت برد . ماموریت های فرعی به زیبایی اصلی ها هستند .

بسته الحاقی در لس آنجلس پسا آخر زمانی جریان دارد که بی نظیر هست . سواحل زیبا و مواد مذاب و پوشش گیاهی در داخل شهر ویران شده حس انچارتد گونه رو انتقال می دهد و ربات های جدید و قایق سواری و ربات سواری متفاوت را شاهد هستیم که قطعا تجربه بسته الحاقی را واجب می کنند .

کل بازی (فقط ماموریت های اصلی با کمی فرعی ها روی درجه آسان) با بسته الحاقیش حدود 35 ساعت طول کشید .

بازی بی اندازه عالی پورت شده و روی گرافیک پیرمردی 1080ti خیلی روان بدون باگ و فریز و کرش کردن اجرا می شود .

در یک کلام ماجراجویی تومب رایدر وار در دنیای آخر زمانی .

هوش مصنوعی دشمنان : 9 از 10
بهینه سازی و اجرا بازی : 10 از 10
گیم پلی و سیستم مبارزات : 10 از 10
موسیقی و افکت های صوتی : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 100 از 10
تنوع و کیفیت طراحی مراحل : 9 از 10
گرافیک فنی و فیزیک بافت ها : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 9 از 10
داستان و شخصیت پردازی : 9 از 10

نمره کل : 9.5 از
10

چجوری تو کمتر از ۴ روز هم Alone in the dark رو تموم کردی هم اینو ؟ چیزی به اسم خواب توی زندگیت هست ؟ :D

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
چجوری تو کمتر از ۴ روز هم Alone in the dark رو تموم کردی هم اینو ؟ چیزی به اسم خواب توی زندگیت هست ؟ :D
راز کار قهوه دبل اسپرسو / شکلات تلخ 85 درصد و دوش آب ولرم رو به سرد

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

رمز کار بیکاری خالص 🦆 :D

من تو شش روز اول عید 92 هر سه بازی Sniper Ghost Warrior 2، The Walking Dead: Survival Instinct و Resident Evil 6 رو تموم کردم:D

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
رمز کار بیکاری خالص 🦆 :D

من سال 1392 تو شش روز هر سه بازی Sniper Ghost Warrior 2، The Walking Dead: Survival Instinct و Resident Evil 6 رو تموم کردم:D
چه بازی های عتیقه ای هم تموم کردی :)) حداقل اون وقت رو میذاشتی برای یه چیز درست حسابی تر :D

برای اینکه اسپم نشه:

یادم نمیاد شاید قبلا تو تاپیک به سری مافیا امتیاز داده باشم شاید هم نه ولی خب تو عید نشستم Mafia DE رو برای بار دوم تموم کردم گفتم به این بهونه یه پستی بذاریم اینجا:

Mafia 1 (2002)
قطعا شاهکار فراموش نشدنی زندگیم. اگر بخوام Top5 بگم تا آخر عمرم یکی این بازی هست. بخصوص با دوبله ی فوق العاده دارینوس که لذتش رو ده ها برابر بیشتر کرد (من فقط ۷ سالم بود وقتی اولین بار مافیا رو تو سیستم قدیمی فامیلمون دیدم و عاشق بازی شدم)

Mafia 2 (2010)
کلا سرگرمی چیزی هست که سلیقه توش خیلی دخیله. از این حیث، مافیا ۲ برای من حکم اون بازی ای داره که شاید خیلی ها باهاش حال نکنند ولی من بارها از اول تا آخرش رفتم و برام یه زمانی به هیچ وجه تکراری نمیشد.
گیم پلی و گرافیکش رو زمان خودش خیلی دوست داشتم.
دروغ چرا، اون مجلات زیباشم باعث میشد هر دفعه تمایل پیدا کنم برای ادامه بازی :D

8.5/10

Mafia 3 (2016)
اینو تموم نکردم، خیلی برام تکراری می شد. داستانشم از اولش برام جذابیت خاصی ایجاد نمیکرد که دنبال کنم. کلا انتظارم زیاد بود ازش و خورد تو صورتم. بخاطر همین هیچوقت ازش لذت کافی رو نبردم. (حالا شاید در آینده برم سراغش)

6.5/10

Mafia Definitive Edition (2020)
نمیخوام خیلی جزئی بگم، به همین خاطر به مهم ترین اصل این ریمیک یعنی گرافیک میپردازیم که در بخش هایی واقعا زیبا کار شده بود و در باقی بخش ها هم بسیار خوب و قابل قبول (گرافیک شب بارونیش بی نظیر بود)
برای منی که با نسخه ۱ کلی از لحظه لحظه بازی تا دیالوگ به دیالوگش خاطره داشتم، قابل قبول بود.

بنظرم تنوع سلاح ها کم بود و میتونست بیشتر و بهتر باشه.
تغییرات جزئی که تو داستان و روایت داده بودند هم خوب بودند.

این دفعه رو مود Classic رفتم که خیلی اذیتی نکرد. شاید ۴ جا تو کل مراحل بازی یکم اذیت شدم اونم با ۲-۳ بار رفتن رد میکردم.
ولی نسخه کلاسیک، فقط همون مرحله ی اتومبیل رانیش پیرتو در میاورد :D

9.25/10

پ.ن: یه نیم نمره از مافیا ۲ کم کردم بنظرم دیگه ۹ حقش نبود

آخرین ویرایش:

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
160
Battlefield Hardline
اصلا حوصله ندارم برا این زباله عکس بزارم. بازی بی نهایت افتضاح، فقط گرافیک خوبی داشت. شوتینگ و داستان و اکشن و روایت و همه و همه زباله‌.
چطور همچین افتضاحی از ویسرال خدابیامرز بر اومده بود. دو قدم میرفتی یه کاتسین خواب آور نشونت میداد که امکان اسکیپ هم نداشت. به مخفی کاریش فک میکنم سردرد میگیرم.
1/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر