امتیازات XCOM 2

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
4717491_xcom-2-announced-for-pc-only-by-2k-and-firaxis_501fab93_m.jpg

با نزدیک شدن به تاریخ عرضه، سایت ها و مجلات نقدهای خود را برای بازی منتشر کردند.

The Daily Dot = 100
IGN Italia = 95
Game Informer = 95
PC Gamer = 94
InsideGamer.nl = 93
IGN = 93
PC Games (Germany) = 93
93= GameTrailers
Multiplayer.it = 91
IGN Spain = 90

Eurogamer Italy = 90
Power Unlimited = 90
Attack of the Fanboy = 90
GameSpot = 90
GameWatcher = 90
The Escapist = 90
GameCrate = 90
PCGamesN = 90
Gameplanet = 90
Gamer.nl = 90
XGN = 90
Meristation = 90
3DJuegos = 90
GameStar = 88
Vandal Online = 88
PLAY! Zine = 85
Shacknews = 80
EGM = 75

• میانگین امتیازی بازی در وبسایت متاکریتیک: 91
  • میانگین امتیازی بازی در وبسایت اپن کریتیک: 91
پیش‌نمایش بازی در بازیسنتر: این بار نوبت بیگانگان است
تاپیک بازی در فروم:
XCOM 2 | PC

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
سال فوق العاده ای برا PC Gaming هستش.هم انحصاری های خاص خودش مثل XCOM2,Total War Warhammer رو داره و هم از دو طرف کنسول ساز انحصاری میگیره مثل Halo Wars 2,Street Fighter V

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
سال فوق العاده ای برا PC Gaming هستش.هم انحصاری های خاص خودش مثل XCOM2,Total War Warhammer رو داره و هم از دو طرف کنسول ساز انحصاری میگیره مثل Halo Wars 2,Street Fighter V

تنها استدیو سونی که برای PC بازی میساخت SOE بود که اون رو هم چند وقت پیش فروختن، اومدن SFV روی PC هم ربطی به سونی نداره (نباید در این زمینه با مایکروسافت مقایسه بشه). ولی خب تعداد بازیسازهایی که در اولین مرحله بازیشون رو به طور مشترک روی XB1/PC یا PS4/PC میسازن بیشتر شده که به نفع PC gamerها هست.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
تنها استدیو سونی که برای PC بازی میساخت SOE بود که اون رو هم چند وقت پیش فروختن، اومدن SFV روی PC هم ربطی به سونی نداره (نباید در این زمینه با مایکروسافت مقایسه بشه). ولی خب تعداد بازیسازهایی که در اولین مرحله بازیشون رو به طور مشترک روی XB1/PC یا PS4/PC میسازن بیشتر شده که به نفع PC gamerها هست.

Street Fighter V رو Capcom و Dimps با هم دارن میسازن که اکثر سهام Dimps مال Sega و مابقیش ماله Sony و Namco Bandai هستش.البته منظور من دخالت مستقیم سونی نبود.منظورم اینکه بازی انحصاری مشترک PC زیاد داره این نسل.البته کنار اینها میشه به بازیهایی مثل Helldriver هم اشاره که کرد که ناشرش سونی بوده و روی PC هم عرضه شده اتفاقا.یا Everone Gone To The Rapture و امثال اون که برای PC لیست شدن.

البته فکر نکنم با این اوصاف حتی Sony مثل ماکروسافت برنامه جامعی برای عرضه بازیهای انحصاریش بر روی PC داشته باشه و اصلا هم از اول منظور پستم این نبود.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
قبل اینکه پست بدی یه گوگل کن بعد با این اعتماد بنفس ارسالش کن!

این دوتا چه ربطی بهم دارن؟
حالا اسم این دو تا رو قاطی کردم، این دوستمون گفت بدون مزه ریختن و تیکه انداختن شما احساس کردی حتما باید در این مورد خطیر پست بدی؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
حالا اسم این دو تا رو قاطی کردم، این دوستمون گفت بدون مزه ریختن و تیکه انداختن شما احساس کردی حتما باید در این مورد خطیر پست بدی؟

مشکل اینه بار اول و دومت نیست متاسفانه، کارت شده چرخیدن تو فروم و مثلا مچ گیری این و اون.

اینحا هم فرومه و من پست هرکی رو که دلم بخواد نقل قول میکنم و نظر میدم در رابطه باهاش، دفعه بعد یکم اطلاعاتت رو آپدیت کن بعد اقدام به خفن بودن کن.

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

کارشون همینه، استاد نظارت بر پستهای سایرین هستن. گاهی اوقات دیده شده که نظرات تکمیلی و پاورقی هم دادن. هر وقت نظرات ایشون رو خوندی لایک کن (به نشانه احترام) و رد شو.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
مشکل اینه بار اول و دومت نیست متاسفانه، کارت شده چرخیدن تو فروم و مثلا مچ گیری این و اون.

اینحا هم فرومه و من پست هرکی رو که دلم بخواد نقل قول میکنم و نظر میدم در رابطه باهاش، دفعه بعد یکم اطلاعاتت رو آپدیت کن بعد اقدام به خفن بودن کن.
کسی نگفت نقل قول نکن، می تونی خیلی بهتر بگی، تازه یکی قبلت گفته بود.
شما رو هم به لیست Stalker هام اضافه می کنم اصلا نمی دونم کی هستن ولی همیشه پست های منو دنبال می کنن و آمار من رو دقیقا دارن. چقدرم طرفدار داشتم خودم نمی دونستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر