امتیازات The Last of Us Part I

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
ایشون خیلی جالب امتیاز داده به یه سری بازی که خیلی اتفاقی اشتراکشون کنسول سونی هست🤔
View attachment 270791
امثال این خیلی زیاده، خیلیایی که میرن 0 میدن به بازیا همینه وضعشون، یکی از دلایلی که یوزر اسکور متاکریتیک پشیزی ارزش نداره هم همینه که مهم نیست بازی انحصاری کدوم کمپانی باشه همیشه یک عده ای مخالفش میریزن صفر میدن.
تازه باز این خوبه تنوع داده، اون یکی دیگه یک متن آماده داشت "که چقد فن این شرکت هست و چقد ناامید کننده بوده این بازی" فقط اسم بازی رو تغییر میداد واسه هر کدوم :))

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
رفتار بچگانه و احمقانه اون افرادی که سر جنگ کنسولی و لجبازی و حرص و فشار میان چنین نمراتی ثبت میکنن خیلی بی‌ارزشه که کسی بخواد به خودش زحمت بده باهاشون مقابله کنه!
عنوانی که شماره یک و ۲ش جزو برترین ساخته‌های تاریخ صنعت گیم هستن اونقدری جایزه کسب کردن و تا ابد تو این مدیوم موندگار خواهند بود که چندتا نمره یه عده بچه سال هیچ ارزشی نخواهد داشت!
به اون نمره اهمیت ندید اصلا!اینا ته زورشون سر پارت ۲ بود که دیدیم با چه کودکانی طرف هستیم.برن هزارتا ۰ صفر بدن.چیزی از ارزش این IP بزرگ کم میشه؟برعکس نشون میده چقدر مهم و تاثیرگذاره.
اینا از الان نشستن ۰ و ۱ هاشون رو برای رگناروک هم ردیف کنن.تشنه توجهن و بهترین کار اینه اهمیت ندید.عقده گشایی از طریق ثبت این نمرات توهین به شعور و شخصیت خود اون افراده.بذارین تا عمر دارن ۰ صفر بدن شاید یکم آروم بشن.
یه نکته در این مورد، 2020 همین نمرات رو برای پارت 2 در متاکریتیک ثبت کردن، فصل جوایز که رسید کاربران متاکریتیک بهترین بازی سال رو با اختلاف به پارت 2 دادن :D (بخوانید با غلطک از روشون رد شدن) امتیازات این شاهکار زخم های گذشته رو گویا دوباره باز کرده :D

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
قابل توجه بعضیا
:-"

View attachment 270863
البته این داره سنگ Conker رو به سینه میزنه. امیدوارم ریمیکش کنن بلکه دست از سرمون برداره:D
ولی واقعا بعضی IP ها رو درست میگه. مثلا من خودم با افتخار برای ریمیک Morrowind قیمت کامل پرداخت میکنم:D

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
  • Like
Reactions: pbgame

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
من از اول با پورت کردن این بازی‌ها روی پی سی مخالف بودم ولی وقتی پورت میکنی باید درست پورت کنی نه اینکه به بازی بی‌احترامی کنی. سونی قشنگ با بهترین ای پیش عین حیوون برخورد کرد. کاش یکم از کپکام یاد می‌گرفت لااقل. خداکنه این رفتارای مسخره سونی همینجا متوقف بشه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
View attachment 288678

چرا اسم بازی رو تو عنوان تاپیک اشتباه نوشتید
یه ساعته دارم دنبال این لعنتی می گردم :D
همیشه گفتم بازم میگم سونی با پورت کردن بازی هاش برای PC بزرگترین اشتباه تاریخ پلی استیشن رو رقم زد اونم فقط بخاطر چهارتا پلیر که فقط دارن فحش میدن و مسخره میکنن بازیاشو. نه بخاطر پورتای بدش بخاطر ترولایی که میکنن. هیتایی که میدن.
واقعا همچین آدمایی لیاقت همچین شاهکارایی رو نداشتن یادمه زمانی که دلست او آس رو پلی استیشن ۳ عرضه شد خیلیا انقدر به وجد اومده بودن بهم میگفتن این بازی رو ایکس باکس یا PC هم هست؟ میگفتم نه فقط انحصاریه پلی استیشنه.
یه سری چیزا ارزششون به اینه که خاص و دست نیافتنی باشن.
متاسفانه سونی از وقتی جیم رایان اومد دیگه اون سونی قبل نشد دیگه ارزشی واسه انحصاریاش قائل نیست

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
View attachment 288678

چرا اسم بازی رو تو عنوان تاپیک اشتباه نوشتید
یه ساعته دارم دنبال این لعنتی می گردم :D
چه آبرو ریزی ای راه انداختن خب تاخیر بزنید گیم رو درست مثل آدم بسازید

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
همیشه گفتم بازم میگم سونی با پورت کردن بازی هاش برای PC بزرگترین اشتباه تاریخ پلی استیشن رو رقم زد اونم فقط بخاطر چهارتا پلیر که فقط دارن فحش میدن و مسخره میکنن بازیاشو. نه بخاطر پورتای بدش بخاطر ترولایی که میکنن. هیتایی که میدن.
واقعا همچین آدمایی لیاقت همچین شاهکارایی رو نداشتن یادمه زمانی که دلست او آس رو پلی استیشن ۳ عرضه شد خیلیا انقدر به وجد اومده بودن بهم میگفتن این بازی رو ایکس باکس یا PC هم هست؟ میگفتم نه فقط انحصاریه پلی استیشنه.
متاسفانه سونی از وقتی جیم رایان اومد دیگه اون سونی قبل نشد دیگه ارزشی واسه انحصاریاش قائل نیست
دقیقا برای همین یه سونی فن واقعی سونی دایورت کرده من الان برای مایکروسافت هم ارزش بیشتری قائلم تا سونی
کاش میشد این اسم پروفایلم فقط عوض کنم قشنگ لکه ننگه

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
پی سی گیمر اگه ازین بازیهای داستان محور این شکلی خوشش میومد که میومد سونی فن میشد
من خودم چند تا pc گیمر میشناسم که اتفاقا طرفدار همین بازی های سونی هستن مثلا یکی هر روز تریلر انچارتد رو به من نشون می داد می گفت نگاه کن چقدر خوبه قدیمی نمی شه منم می گفتم اره و فرداش دوباره می اومد همین رو میگفت منم می گفتم اره :D
اصلا با این منطق سنگ رو سنگ بند نمی شه مثلا کسی که طرفدار شوتره سونی فن نمی شه پس کالاف دیوتی انحصار باید بشه
--------------------------
ایشون برای خنده یه کامنت از یه سایتی کپی پیست کردن:D شما هم جدی گرفتی

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
من خودم چند تا pc گیمر میشناسم که اتفاقا طرفدار همین بازی های سونی هستن مثلا یکی هر روز تریلر انچارتد رو به من نشون می داد می گفت نگاه کن چقدر خوبه قدیمی نمی شه منم می گفتم اره و فرداش دوباره می اومد همین رو میگفت منم می گفتم اره :D
اصلا با این منطق سنگ رو سنگ بند نمی شه مثلا کسی که طرفدار شوتره سونی فن نمی شه پس کالاف دیوتی انحصار باید بشه
--------------------------
ایشون برای خنده یه کامنت از یه سایتی کپی پیست کردن:D شما هم جدی گرفتی
عزیز کسی یه نفر دو نفر رو معیار قرار نمیده برای یه سیاست بزرگ. مقدار فروش و پلیرهای بازی‌های چندوقت اخیر سونی هم مسئله رو مشخص میکنه. الان مایلز هم پورت داغونی داشت؟ اصا اگه همه بازیا از انحصار خارج بشن چرا یه نفر باید یه کنسول رو بره بخره؟ من مثلا ببینم فلان بازی ایکس باکس رو پلی استیشن هم میاد قطعا هیچوقت دیگه نمیرم ایکس باکس رو بخرم خصوصا یه پلتفرمی مثل پلی استیشن که اگه زندس به خاطر انحصاریاشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
images.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر