امتیازات Tearaway

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
tearaway-covers_853.jpg

درود

تنها 4 روز تا عرضه رسمی آخرین ساخته MM برای کنسول PS Vita باقی مانده و اولین نقد این بازی نیز منتشر شد که یک مجله اینترنتی مختص به گیم که تنها بر روی سیستم عامل iOS منتشر می شود نمره 4 از 5 را به بازی داد و از خلاقیت به کار رفته در این بازی به عنوان نکته ای مثبت و مهم یاد کرد.

Gam3rmagazine 4/5

slideMock@5x.png

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
هرچی میخوام پول جمع کنم برای آینده و زندگی مثل اینکه نمیشه :| اول بتمن بعدم TA :| نظرم با خوندن اون تیکه تیتر مقاله کلا نسبت به بازی عوض شد :D
از دوربین ویتا هم استفاده میکنه ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
از دوربین ویتا هم استفاده میکنه ؟
دوربین ویتا یکی از اولین قابلیت های تایید شده بازی بودش و استفاده به نسبت گسترده ای هم ازش شده با توجه به پیش نمایش هایی که ازش خوندم و خودم هم نوشتم!

این بازی واسه PS3 نمیاد ؟؟ بابا الان ویتا از کجا پیدا کنم آخه ؟؟ :((
نه نمیاد چون همه مانور بازی روی استفاده از سیستم لمسی و ویژگی های منحصربه فرد ویتا هستش. جزو معدود بازی هایی هست که از هر دو تا صفحه لمسی کنسول داره استفاده می کنه اونم به شکل جدید و باحالی :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همین الان یه ویدیو از بازی دیدم ( یه بنده خدایی پیش نمایش ویدیویی براش تو تیوب گذاشته ) خیلی جالبه :D نظرم خیلی عوض شد راجع بش :D کاستومایز های دیوانه کننده MM همچنان اینجا هم هستن .
خیلی از امکانات ویتا استفاده کردن دمشون گرم ! یه قابلیت داره که وقتی شما تاچ پشت رو لمس کنید اون قسمت از تاچ که تو جهان بازی به یه شکل خاص دیده میشه پاره میشه و انگشت شما رو نشون میده که از زمین زده بیرون :D ( هرچند مدل 3بعدیه ولی خیلی طبیعیه :D )

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
همین الان یه ویدیو از بازی دیدم ( یه بنده خدایی پیش نمایش ویدیویی براش تو تیوب گذاشته ) خیلی جالبه :D نظرم خیلی عوض شد راجع بش :D کاستومایز های دیوانه کننده MM همچنان اینجا هم هستن .
خیلی از امکانات ویتا استفاده کردن دمشون گرم ! یه قابلیت داره که وقتی شما تاچ پشت رو لمس کنید اون قسمت از تاچ که تو جهان بازی به یه شکل خاص دیده میشه پاره میشه و انگشت شما رو نشون میده که از زمین زده بیرون :D ( هرچند مدل 3بعدیه ولی خیلی طبیعیه :D )

یخ بابا/:)
از جامعه 3 ماه عقبی:D :D اون تریلرش که این قابلیت رو نشون میداد مال سه ماه قبله:">

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
کلن نام استودیوی خلاق Media Molecule رو بازی ای حک شده باشه و بازی بدون خلاقیت باشه؟؟؟؟از محالات ممکنه...

مدیا مولکول تو میتینگ پلی استیشن تو ماه فبریه وقتی از موتور جدیدشون رو نمایی کردن بر روی PS4 ایده خیلی جالبی رو نمایش دادن به خصوص با اون نمایش کنسرتی که با کنترلر Move انجام گرفته شده بود

اگر از من بپرسن خلاق ترین استودیوهای بزرگ بازی سازی در جهان کدام مواردن به جرعت نام MM رو تو شماره اول قرار می دم،استودیویی که واقعن می شه گفت افراد کار کشته و متفکری توش در حال کارن،استودیویی که تو بازیهاش همه چیزو رعایت می کنه،گیم پلی،گرافیک هنری،موسیقی،خلاقیت و ... نمونه بارزش سری LBP هست و دست پخت جدیدشونم Tearaway .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر