امتیازات Sea of Thieves

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud

Sea of Thieves
Developer : Rare
Publisher : Microsoft Studios
Platforms : Xbox 1 , PC

Generacion Xbox :90
Sea of thieves is one of a kind, a very rare game that will be a sea of joy for some, and a strange and empty game, that lack some of the basics of modern games for others. For me it's a total success, a game that has filled the hours I've spend playing it with plenty of unforgettable moments.
Multiplayer.it :86
Quotation forthcoming.
CCC :82
Sea of Thieves plots a course in the opposite direction of most big budget, predictable affairs. Loot is not about gaining power, and the thrill is in the voyage, not the destination. This may alienate some gamers, but it is a breath of fresh air for those willing to embrace the change. However, Rare will soon find the community clamoring for more content and improved social options to keep players invested and using their freedom to create limitless and fascinating stories.
Post Arcade: 80
Sea of Thieves is wholly dedicated to keeping players on equal footing. Someone who’s been playing for a day can crew up with someone who’s been playing for months, and neither will have an inherent advantage — save, of course, the latter’s experience with the game. It’s a bold move meant to keep the entire community playing together, and early indications suggest it works.
IGN Spain :77
A good effort but a shallow offer in its genre. Its success depends on the post-launch support provided by Rare, because there's a distinct lack of content in the existing game.
Xbox Tavern :73
Sea of Thieves offers a stunning world for players to explore and uncover its secrets. It’s fun, often hilarious, and unique. Though, the lack of meaningful structure and its simplistic gameplay really do hurt the experience. The game needs to offer more than cosmetic stature and acquisition if it wants a lengthy lifespan. Still, this is one of the few exclusives that Microsoft can, and should, be proud of.
Windows Central: 70
While Sea of Thieves offers some unmissable fun you won't find elsewhere, the game currently struggles to justify its $59.99 price point at launch.
God is a Geek :70
A game brimming with potential. Incredible attention to detail and the potential to create your own stories is tempered somewhat by a lack of guided content to keep players motivated.
IGN :70
As it stands at launch, it’s genuinely good fun with friends, but progressing to Pirate Legend is a long grind. Sea of Thieves needs a lot more briny depth before it’s the amazing voyage we’d hoped for, but so far the great cooperative moments are a good start.
GamesRadar :70
Sea of Thieves is bursting with potential for storytelling in a watery paradise, but doesn’t have enough to keep players coming back.
Game Informer :70
Sea of Thieves is like the kiddy-pool at the waterpark. They’re both pirate-themed, they both feature fun activities improved by having friends with you, and they’re both shallow in the interest of keeping things entertaining without being dangerous. The stories Sea of Thieves gifts you and your crew are jubilant and silly, but many elements of the experience left me wanting, even when it delivered on the pirate life.
Attack of the Fanboy :70
Jack of many trades, master of none. Sea of Thieves has a beautiful, wide ocean to explore. It's too bad that it feels about as deep as a puddle
Polygon :65
Sea of Thieves has the foundation of an incredible experience. It is a true pirate game that simulates the experience of piracy perfectly. And yet, after those first few jaw-dropping hours, you’re going to start feeling less like Blackbeard and more like Blackbeard’s accountant.
Gamespot :60
For now, it's a somewhat hollow game that can be fun for a handful of hours when played with friends, and something worth trying out if you happen to be an Xbox Game Pass subscriber. Even though it's hard to wholeheartedly recommend, I like enough of what I see to hold out hope that things will eventually improve as the game continues to be patched and updated with new content.
Fandom :60
Just be aware going into this one that after a few outings, you’ve pretty much seen what Rare’s pirate epic has to offer. Sea of Thieves is a “make your own fun” game, but its difficult not to feel like the developers could’ve made a little more fun for you. Sail, stare at the water, and live the life of a corsair — ultimately, its longevity will come down to you and your crew.
CGMagazine :55
Sea of Thieves feels like a game that should be offered for $10–$20 tops as an early access or game preview product. There just isn't enough content or depth here, its core gameplay is grinding repetitive fetch quests and not a whole lot else, the progression here just isn't fulfilling, and fun factor depends on who you're playing with.
Stevivor :40
Perhaps the least forgivable aspect for me, given my love of exploration and discovery in games like these, is that all the islands feel the same. For Sea of Thieves to be a truly unforgettable experience for me I’d have liked to have seen islands and archipelagos that feel lovingly crafted with supreme attention to detail. What we have instead is a map that feels like Rare turned “Generate Game” on once and just ran with what the creator spat out. This, more than anything else, saddens me as it makes things feel even less devoid of life. Islands are too spread out, too samey and too uninteresting leaving the player with a, “seen one, seen them all” feeling.

SOURCE: Sea of Thieves

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یجورایی بلای NMS سرش اومد هایپ زیادی!:D
البته بازی واقعا فانه و کافیه برین شکار کراکن رو ویدیوهاشو ببینید خیلی حال میده.ولی خب کمبود محتوا تو بازیای coop چیزیه که اکثر بازیای انلاین این چندوقت از دویژن و دستینی 2 و ... باهاش درگیر بودن و اینام به این موضوع رسیدگی نکنن خیلی زود بازیکناشو از دست میده!
اکثر بازیای این مدلی تو شروع طوفانی ظاهر میشن ولی وقتی بازیکن ببینه یکسری کار تکراریو مدام باید هی انجام بده ول میکنه میره!NMS هم با اون هایپ تو شروع فروش طوفانی داشت بعد تو ادامه افت وحشتناک داشت.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام :D
حالا به اینکه کلا دوتا نقد منتشر شده بیشتر کار ندارم ولی خب "متای بد=وضعیت اقتصادی بد یا پیچیده" عاشق این مثال هستم:

رینبو با متای 73 روی PS4 وضعیت اقتصادی ش اینقدر پیچیده شد که یوبیسافت بعد از چندسال از عرضه بازی میگه میخوام ده سال دیگه هم بازی رو ساپورت کنم.

همین SoT تو کمتر از 48 ساعت به یک میلیون پلیر رسیده
Because Sea of Thieves launched into Xbox Game Pass for subscribers, I imagine a number of people are trying out the game through the service’s free 14-day trial.
این بازی رو باید حتما خودتون بازی کنید، یه سری چیزها داره که شاید تو هیچ بازی دیگه ای ندیده باشید، البته تضمینی هم نیست حتما خوشتون بیاد و احتمال داره شما هم حال نکنید باهاش :D ولی Rare نیومده از فرمول های مرسوم بازی های این مدلی پیروی کنه و یه روند مخصوص به خودش ساخته که به نظر من قابل احترامه که همچین ریسکی کردن. چند روز پیش که هیچ امتیازی نیومده بود هم تو تاپیکش گفتم اصلا منتظر امتیازات بالا نباشید چون چیزی که من بازی کردم رو قشنگ مشخص بود یه عده نمی پسندن. مشکل اصلی بازی هم اول محتوا هست که میتونه بعد از یه مدت بازی رو تکراری کنه و بعدش هم فاصله بسیار زیاد بین تجربه با رفقا و تجربه با غیر رفقا (!) هست، بازی همونه ولی لذت انجامش تو این دو حالت زمین تا آسمون فرق داره که خب مشخصا این یه ایراده. به نظرم اگه میتونید حتما تجربه اش کنید، با گیم پس خیلی ارزون در میاد، حرف این چند تا بیکاری هم که به جای نقد خود بازی صرفا میخوان مایکروسافت رو ترول کنن هم توجه نکنید :D اگر Rare بتونه بازی رو به خوبی پشتیبانی کنه به نظرم میتونه پلیرهای زیادی جذب کنه و باید دید چه برنامه ای دارن ولی از نظر امتیاز تا این لحظه جالب نبوده و میتونه تو فروش بازی تاثیر منفی بزاره و مثلا مشکل محتوا و تکراری شدن روند بازی چیزی هست که مشخصه و کم کاری Rare تو این زمینه کاملا مشهوده.
تو نفروختی هنوز کنسولتو؟ فکر کنم اون زمان قرار بود بفروشی :-/

اخه مجبوری بگی منتقدی و اداشونو در بیاری؟ ملت پولشونو از سر راه آوردن حتما خودشون تجربه کنن؟ چیزی داره که چشم بصیرت میخواد که ببینن؟ از روز اول و با نمایش اول معلوم بود بازی چه چیز چیپیه. اینقدرم هم ایمجوی :D نذار که بگی خونسردی و مهم نیست برات. بازی بعدی خفنتون چی هست تو راه که هایپ بشید؟ فورتزا؟ :)) الانم بگید بحث سلیقه است و شاید خیلی ها نپسنده. بازی اصلا مشکل نداره هاااااا :))

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد

Because Sea of Thieves launched into Xbox Game Pass for subscribers, I imagine a number of people are trying out the game through the service’s free 14-day trial.

تو نفروختی هنوز کنسولتو؟ فکر کنم اون زمان قرار بود بفروشی :-/

اخه مجبوری بگی منتقدی و اداشونو در بیاری؟ ملت پولشونو از سر راه آوردن حتما خودشون تجربه کنن؟ چیزی داره که چشم بصیرت میخواد که ببینن؟ از روز اول و با نمایش اول معلوم بود بازی چه چیز چیپیه. اینقدرم هم ایمجوی :D نذار که بگی خونسردی و مهم نیست برات. بازی بعدی خفنتون چی هست تو راه که هایپ بشید؟ فورتزا؟ :)) الانم بگید بحث سلیقه است و شاید خیلی ها نپسنده. بازی اصلا مشکل نداره هاااااا :))
به به دوست قدیمی :D واقعا زشته همچین مدلی کامنت دادن، شما دلت از یه جای دیگه پره به من ارتباطی نداره ها، حداقل حرمت اون موقع که کنار همدیگه فعالیت میکردیم رو نگه دار، خداییش یعنی چی ادای منتقدها رو در میارم؟ :D وگرنه خودت هم میدونی مطلقا به کسی ارتباطی نداره من یا بقیه در مورد بازی چه نظری داریم (حالا مثبت باشه یا منفی)، قرار باشه که کسی نظر نده و فقط نمرات رو نگاه کنیم که دیگه انجمن رو باید تعطیل کنیم. اینکه منتقد هستم یا نه هم راستش دقیق نمیدونم ولی یادمه تا قبل از اون اتفاقات نقدهام رو خیلی قبول داشتی :D در کل اگر بحثی در مورد بازی هست بسم اله، ولی اگه قراره دلخوریت از بقیه رو سر من خالی کن، اینجا جاش نیست، وگرنه من به زبان شیرین فارسی نوشتم که بازی مشکل داره و ایرادی هم از نقدها نگرفتم اصلا، نقدها هم برام مهمه مسلما و انتظار هم داشتم بهتر از اینا باشه. ولی خب تا یوزر من رو دیدی تصمیم گرفتی سریع دست به کار بشی که این باعث شده کامنت رو اصلا نخونی lol :D
دوست قدیمی باور کن من اصلا به خاطر تو دست به کار نشدم :D چیکار دارم. فقط دیدم پست دادی، نقل قول کردم، اتفاقا پست نمیدادی هم میومدم پست بدم. کمتر وقتی پیش میاد بخوای ترول کنی :D

انجمن هم که ظاهرا تعطیل شده کم و بیش. :D یه سر گشتم بعد از مدت ها تاپیک ها یا خوابیدن یا اصلا رسیدکی نمیشه یا شدن مهدکودک افراد زیر 12 سال. نقدهات رو هم اره اون خیلی وقت پیشا قبول داشتم اما انسان ها عوض میشن و سبکشون هم به هم چنین.
آره از لحن کامنتت کاملا مشخص بود اصلا! :D وگرنه این بازی رو میشه با نهایتا 24 تومن هم تجربه کرد (اگه شریکی بگیره کسی که میشه 12 تومن)، تازه اصلا از این خوشش نیومد باز یک ماه وقت داره کلی بازی دیگه رو از گیم پس بگیرن و اونا رو برن، از این بگذریم حتی خودت هم گفتی میشه تریال 2 هفته ای رو فعال کرد، پس خودت هم میدونی که حداقل الان بحث پول مطرح نیست چون من خودم هم گفتم بازی رو با گیم پس تست کنید (کاری که خودم کردم)، نگفتم که برید 60 دلار پای این بازی بدید چون مشخصه برای خیلی ها ارزشش رو نداره.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام فردین ^:)^
سلام عزیزم.
به به دوست قدیمی :D واقعا زشته همچین مدلی کامنت دادن، شما دلت از یه جای دیگه پره به من ارتباطی نداره ها، حداقل حرمت اون موقع که کنار همدیگه فعالیت میکردیم رو نگه دار. وگرنه خودت هم میدونی مطلقا به کسی ارتباطی نداره من یا بقیه در مورد بازی چه نظری داریم (حالا مثبت باشه یا منفی)، قرار باشه که کسی نظر نده و فقط نمرات رو نگاه کنیم که دیگه انجمن رو باید تعطیل کنیم. اینکه منتقد هستم یا نه هم راستش دقیق نمیدونم ولی یادمه تا قبل از اون اتفاقات نقدهام رو خیلی قبول داشتی :D در کل اگر بحثی در مورد بازی هست بسم اله، ولی اگه قراره دلخوریت از بقیه رو سر من خالی کن، اینجا جاش نیست، وگرنه من به زبان شیرین فارسی نوشتم که بازی مشکل داره و ایرادی هم از نقدها نگرفتم اصلا، نقدها هم برام مهمه مسلما و انتظار هم داشتم بهتر از اینا باشه. ولی خب تا یوزر من رو دیدی تصمیم گرفتی سریع دست به کار بشی باعث شده کامنت رو اصلا نخونی lol :D
دوست قدیمی باور کن من اصلا به خاطر تو دست به کار نشدم :D چیکار دارم. فقط دیدم پست دادی، نقل قول کردم، اتفاقا پست نمیدادی هم میومدم پست بدم. کمتر وقتی پیش میاد بخوای ترول کنی :D

انجمن هم که ظاهرا تعطیل شده کم و بیش. :D یه سر گشتم بعد از مدت ها تاپیک ها یا خوابیدن یا اصلا رسیدکی نمیشه یا شدن مهدکودک افراد زیر 12 سال. نقدهات رو هم اره اون خیلی وقت پیشا قبول داشتم اما انسان ها عوض میشن و سبکشون هم به هم چنین.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

درود
سرویس Game Pass تقریبا یک ساله امده و تریال 14 روزه تقریبا نه ماهی هست برقراره و تنها یکبار برای اکانت های جدید قابل استفاده هست، شما میخوای احتمال بدی تقریبا بیش از چندصد هزار نفر بیشتر از نه ماه صبرکردند، همینطور صبر کردند و بازم صبرکردند تا یک ماه پیش مایکروسافت تایید کنه SoT روز اول برای Game Pass دردسترس هست ؟
این وسط بازیهایی مثل Geow 4 و MGS V و ... به سرویس اضافه شدند هم کسی رو قلقلک نشده از اون تریال 14 روزه اش استفاده کنه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
این همون بازی بود که مایکرو برنامه بلند مدت براش داشت و درکنار مثلث انحصاریش قرار داده بود؟:|
خب لعنتی یه بازی درست بزن ما هم کنسول رو از زیر خاک بکشیم بیرونx-(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
جناب آقای فیل اسپنسر باید زودتر به اشتباهش پی ببره
تا دیر نشده
بازی سینگل آفلاین دیگه مخاطب نداره ؟
بازی آنلاین و کو آپ هم تک و توک خوب در میاد
rare می تونست شاهکارهایی بسازه که قبلا خودشو توش نشون داده
کنسول قوی تر دستت باشه ولی قدرتی رو نشون ندی چه فایده داره ؟
نشستید Ea و Ubi بخوان از این قدرت استفاده کنن ؟؟؟؟

• Like
Reactions: Abolfazl3007

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
خیلی از بازی های مالتی پلیر این نسل متای زرد داشتن ولی با پشتیبانی خوبی که ازشون شد بعد از گذشت چند سال پلیر هاشون بیشتر هم میشه...
در کل اگه سرور بازی تا یک ماهه دیگه خالی نشه!:D و ریر پشتیبانی خوبی داشته باشه و از نظر محتوایی غنی کنه بازی رو مشکلی پیش نمیاد

• Like
Reactions: agent 360

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
نوشته شده توسط Forbes:
The problem is that Sea of Thieves is not a complete game. It just isn’t. It’s maybe 5 or 10% of one, but given what other open world/co-op games can offer you for $60, it’s just astonishing how little Sea of Thieves offers.

:-??:-??:-??

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
حداقل اگه بتا رو بازی نکردید قضاوت بی مورد نکنید ... به جرات میگم یکی از خاص ترین و بهترین تجربه گیم پلی بود که به عمرم دیدم ... با سابقه خوب مایکروسافت تو پشتیبانی از بازی هاش خیلی به این بازی امید دارم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
یکی هم که پیدا شد از بازی تعریف کرد امتیاز نمره ای نداره و تو اپن کریتیک با Yes ثبت شده :D
Leadgamer
This game definitely needs to play with a friend. It can be difficult and boring from time to time if you play it alone. I like single-player games. I don't like playing online games, especially games that require communication via microphone. Despite this problem, when my friends are offline, I always want to play with people I don't know. Because I want to play this game. Sea of Thieves that effective on me. Like I said, Sea of Thieves is definitely a video game that I recommend. I would like to thank Rare and Microsoft teams for producing such a video game.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
حداقل اگه بتا رو بازی نکردید قضاوت بی مورد نکنید ... به جرات میگم یکی از خاص ترین و بهترین تجربه گیم پلی بود که به عمرم دیدم ... با سابقه خوب مایکروسافت تو پشتیبانی از بازی هاش خیلی به این بازی امید دارم
ربطی به بتا نداره!وقتی منتقد اومده میگه بازی ناقصه یا اندازه یه 60 دلاری ارزش نداره چه ربطی به بازی کردن بتا داره؟بازی مشکل کمبود محتوا داره که باید دید سازنده چجوری جبران میکنه!چیزی که واضحه اینه بازی مشکل داره باید دید در ادامه چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر