امتیازات Resistance: Burning Skies

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
حالا باید امتیازات سایت های معتبر بیاد ! ولی از اینا که چند سال پیش کونان رو ساختن انتظار یه فاجعه میره :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
همینطور که دوستان انتظار داشتن مثل اینکه بازی داغونه!
بازی از IGN امتیاز 5.5 رو گرفت!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
فقط امیدوارم سرنوشت بازی هاش مثل بازی های psp نشه

---------- نوشته در 02:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 PM ارسال شده بود ----------

سونی علاوه بر بستن zipper باید رابطش با این استدیو مزخرف(سازنده این بازی) رو هم قطع کنه:d
سازندش Nihilistic
کلا تو گند زدن یکه یک هستن بچه هاش!

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
فقط امیدوارم سرنوشت بازی هاش مثل بازی های psp نشه
دقیقا تاریخ تکرار میشه اگه بخوان همینطور از اسم بازیای معروف سوء استفاده کنند.تو psp بازیهایی مثل prince of persia,mortal kombat,assassins creed و خیلی فرنچایزای معروف و کله گنده بودند که همشون نسخه چپاول شده و سرهم شده کنسول غیر قابل حمل بودن.البته بازیای معروف خوب هم مثل گاو و متال گیر بودند که حسابی روشون کار شده بود و مختص psp طرح شدند.
اصلا همین که با معرفی ویتا سریع میگن:یه دونه رزیستنس،یه دونه کیلزون،یه دونه آنچارتد،یه دونه اساسین و همین طور یه دونه هایی که برای بازیهای باارزش به کار می برن خودش نشون میده که اصلا اون وقت و سرمایه ای که باید روشون بذارن نمی ذارن.
پ.ن:از همین الان پیشبینی می کنم بازیهای فرنچایزی ویتا مثل کیلزون،اساسین و سایلنت هیل(این یکی که نیاز به پیشبینی هم نداره:-&) ضعیف ظاهر بشن.;)

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من موندم این psl خجالت نمیکشه؟
فقط PSL نیست که باید خجالت بکشه. سایت های Mondo Xbox - Planet 360 - Offical Xbox Magazine - Offical Xbox Magazine UK و یه تعداد سایت دیگه که الان حضور ذهن ندارم هم باید همگی باهم خجالت بکشن. البته اگه بدونن خجالت چیه.
علی الحساب توجه شما رو به دو لینک زیر جلب میکنم :

Fable Heroes Critic Reviews for Xbox 360 - Metacritic

Diabolical Pitch Critic Reviews for Xbox 360 - Metacritic

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر