امتیازات MLB 16 : The Show

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

MLBTheShow16.jpg

Developer : SCE San Diego Studio
Publisher :SCA
Platforms : PS3-PS4
Release Date : 29 March,2016
Genre : Sports

Game Informer 8/10
GamingTrend 90/100
EGM 8/10
IGN 9.3/10
PSX Extreme 9/10
AttackoftheFanboy 4.5/5
Cheat Code Central 4.9/5
DarkStation 3.5/5
WeGotThisCovered 4.5/5
USgamer 4/5
PlayStation LifeStyle 9/10
Game Revolution 3.5/5

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
هر سال میگم این بازی رو میگیردم اما پول نمیمونه برام :D
بیش از دو دهه از زندگی من گذشته هنوز نفهمیدم این بیسبال کوفتی اصلا بازی اش سر چی هست، اون وقت ویدئو گیم اش رو بگیرم آخه؟ :D یعنی انصافا تو میدونی اصلا هدف این بازی چیه که میخوای بگیری؟ :D بیار و یکم خیر کن و توضیح بده.

بیسبال و فوتبال آمریکایی/راگبی کلا از بزرگترین میستری های تاریخ زندگی من میمونن :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بیش از دو دهه از زندگی من گذشته هنوز نفهمیدم این بیسبال کوفتی اصلا بازی اش سر چی هست، اون وقت ویدئو گیم اش رو بگیرم آخه؟ :D یعنی انصافا تو میدونی اصلا هدف این بازی چیه که میخوای بگیری؟ :D بیار و یکم خیر کن و توضیح بده.

بیسبال و فوتبال آمریکایی/راگبی کلا از بزرگترین میستری های تاریخ زندگی من میمونن :D
باو یه مدت بازی کردیم ما تو تیم تبریز :D ایران خودش انجمن بیسبال داره اما خوب از اونجایی که زیاد به ورزش های دیگه اهمیت میدن اینم لگد مال شده زیر دست و پا. یه دونه هم بیشتر استادیوم نداریم که اونم توی کرجه :D

یعنی واقعا یکی از هیجانی ترین ورزش هایی هست که تو عمرت دیدی. فقط باید بدونی قوانینش رو. از معدود ورزش هایی هست که وقتی مثلا بشینی تکرار یه بازی رو ببینی با اینکه شاید نتیجه رو بدونی، دقیقه به دقیقه بازی بهت هیجان میده :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
اپدیت شد!

با کلیک روی امتیازات، صفحه نمرات آن سایت باز می شود و شما با پیدا کردن کلمه MLB 16، میتوانید با گلیک کردن به آن، وارد نقد سایت شوید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر