امتیازات Microsoft Flight

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
من یه مدتی خوشحال بودم از عرضه این نسخه.یعنی در اصل فکر میکردم بعد از لغو شدن کلی پروژه Flight Simulator شاید شاهد بازگشت موفق سری باشیم اما در اصل بازی هیچ بویی از شبیه سازهای قبلی نبرده و صرفا یک بازی فان و آرکید گونه هست که شما مثلا در طی مراحل باید یه سری امتیازات خاص بگیرید.نه خبری از سیستمهای حرفه ای ناوبری و نه خبری از کنترل پروازی و نه خبری از کنترل سکان و موتورهای هواپیما به سبک حرفه ای نسخه های قبلی هست و نه هیچی.
so i just tried to ignore it
البته مایکروسافت امتیاز ساخت سری Flight Simulator رو برای همیشه به شرکت هواپیمایی لاکهید مارتین واگذار کرد و این شرکت هم ازش فقط به عنوان نسخه آموزشی برای وزارت دفاع آمریکا استفاده میکنه و نه عرضه تجاری. یعنی عملا مرگ کامل این سری برای همیشه.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من یه مدتی خوشحال بودم از عرضه این نسخه.یعنی در اصل فکر میکردم بعد از لغو شدن کلی پروژه Flight Simulator شاید شاهد بازگشت موفق سری باشیم اما در اصل بازی هیچ بویی از شبیه سازهای قبلی نبرده و صرفا یک بازی فان و آرکید گونه هست که شما مثلا در طی مراحل باید یه سری امتیازات خاص بگیرید.نه خبری از سیستمهای حرفه ای ناوبری و نه خبری از کنترل پروازی و نه خبری از کنترل سکان و موتورهای هواپیما به سبک حرفه ای نسخه های قبلی هست و نه هیچی. so i just tried to ignore it البته مایکروسافت امتیاز ساخت سری Flight Simulator رو برای همیشه به شرکت هواپیمایی لاکهید مارتین واگذار کرد و این شرکت هم ازش فقط به عنوان نسخه آموزشی برای وزارت دفاع آمریکا استفاده میکنه و نه عرضه تجاری. یعنی عملا مرگ کامل این سری برای همیشه.
بزرگترین اشتباهشون بستن ACes بود ! بازیی که یه زمانی Benchmark ـه Vista بود حالا شده این ! جدا نمیدونم اون موقع به چی فکر کردن ! الآن دیگه شده joystick بگیر دستت از این فرودگاه به اون یکی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر