امتیازات Jak and Daxter HD Collection

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام

این بازی اولین امتیازش رو از مجله Game Informer دریافت کرد: 9.25/10
Speaking about the overall collection, reviewer Matt Helgeson noted, “While the Jak series shows its age in some respects, it remains one of the most ambitious and well-executed platforming franchises ever made”. Helgeson concludes by saying that “Naughty Dog’s work in this franchise endures thanks to great characters, finely tuned gameplay, and a unceasing inventiveness

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
بهترین کار اینه به جای این بازی های جدید که هی 7-8 میگیرن بریم وقتمون رو بزاریم سر این شاهکار:x
به خصوص کسایی مثل من که نسل قبل اینو بازی نکردن>:d<
فقط یه daxter رو psp اومده بود من نمیدونم مربوط به همین بازی بود یا نه؟

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
بهترین کار اینه به جای این بازی های جدید که هی 7-8 میگیرن بریم وقتمون رو بزاریم سر این شاهکار:x
به خصوص کسایی مثل من که نسل قبل اینو بازی نکردن>:d<
فقط یه daxter رو psp اومده بود من نمیدونم مربوط به همین بازی بود یا نه؟
دوست عزیز در جواب خط اولت باید بگم که مگه ما حتما باید بازی هایی که 9 10 میشن بازی کنیم؟
الان همین Collection احتمالش زیاده که 7 8 هم بگیره! اما این ثابت نمیکنه بازی ضعیفه !
من تقریبا 5 قسمت از Jak & daxter رو بازی کردم 4تاش رو ps2 یکی هم psp البته تو Playstation heroes هم بود که اون زیاد مهم نبود بازیش...
Daxter ام سال 2006 که اومد یکی از بهترین های psp شد واقعا زیباست این بازی
3 قسمت Jak هم که جای خود داره..شاهکار بود واقعا
البته نسخه ایی از Jak & daxter که رو psp اومد من زیاد باهاش حال نکردم سازندش ND نبود البته بد هم نبود! ولی خب مثل بقیه ی نسخه ها نبود!
Jak X ام یه قسمت Racing مانند بود که اونم رو ps2 اومد خوب بود یادمه جز اولین بازی هایی بود که میشد مولتی زد! :D
ارتباط بازی های Jak & daxter و Daxter ام تو عکسی که گذاشتم دیگه مشخصه و نیازی به توضیح نیست
73133833057279104166.jpg
79925498227996860174.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر