امتیازات Grand Theft Auto: San Andreas نسخه IOS

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
screen568x568.jpeg

toucharcade : 10/10
gamereactor : 9/10
pocketgamer : 9/10
metro : 7/10

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
TOUCHARCADE عجب منبع خوبی !!! :)))) کلا هرچی بازی واسه ios میاد ۱۰ میده. از رو عکسا امتیاز میده
بخاطر کنترل حتما ضربه می خوره به بازی. البته من الان حوصله ندارم روی موبایلم بریزمش که اینو مطمئن بگم.

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
TOUCHARCADE عجب منبع خوبی !!! :)))) کلا هرچی بازی واسه ios میاد ۱۰ میده. از رو عکسا امتیاز میده
بخاطر کنترل حتما ضربه می خوره به بازی. البته من الان حوصله ندارم روی موبایلم بریزمش که اینو مطمئن بگم.

بازی رو با کنترلای Logitech و Moga برای آیفون میشه بازی کرد .
حالا شما چه اصراری داری که بازی بده؟ اصل بازی که همون gta ست ، هرچیشم تونستن بهبود دادن سازنده هم که خود راکستاره !

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
خدایی بازی موبایل باید واسه موبایل باشه. نه شبیه سازی بازیهای pc. یه صفحه کوچک و لمسی گیم مخصوص خودش رو میطلبه

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
من دانلود کردمش
حجم:1520mb
گرافیک :خیلی بهبود یافته و رنگ ها زنده تر شدن و رندر دیستنس نسخه pc رو بازی هست که عالیه
گیم پلی:بسیار خوب اپتیمایز شده و خیلی نسبت به vc بهتر شده
صدا:خیلی ضعیف!به خاطر پایین اوردن حجم کیفیت صدا ها پایینه!رو اعصاب نیست ولی باید بهتر میبود
نکات خوب:
1_سرور social club برای cloud saving بسیار سریعه
2_کنترل نسبتا خوب
3_همه خوبی های سان اندریاس!:D
4_گرافیک بسیار بهتر
5_ترافیک بالا در بازی
بدی ها:
1_روی ایپد3 برخی اوقات لگ میزنه که تا 20 ثایه هم ادامه داره در حالی که اصلا رو 4s لگ نمیزنه(احساس میکنم رو 4s فریم رو 20الی 25 هست ولی پایینتر نمیاد)
2_برخی از لودینگ ها حذف شده که باعث کند شدن بازی بره چند ثانیه میشه
3_سایه ها ضعیفن
4_حجم بالا بعد از نصب (2000mb!!!)
5_نمیشه رمز زد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بنظرتون روی اندروید بیاد میشه راحت با galaxy note 10.1 N8000 بازیش کرد ؟ :D ؟ 3 - VC که راحت اجرا شد :D
یه OTG برا تبلت آدم بگیره بشینه با دسته PS3 اینو بازیش کنه وایییی :D
نسخه اندروید اگه اشتباه نکنم هفته دیگه میاد !

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
من که دارم تمومش میکنم :bighug:
به طرز عجیبی گرافیکش رفته بالاتر و رنگا پویاتر شدن . رنگ ماشین ها بر خلاف نسخه pc مات نیست و براقه
:x

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
بازی رو با کنترلای Logitech و Moga برای آیفون میشه بازی کرد .
حالا شما چه اصراری داری که بازی بده؟ اصل بازی که همون gta ست ، هرچیشم تونستن بهبود دادن سازنده هم که خود راکستاره !
اصلا کسی هست که بگه سری gta بده! همشونم که meta + 90 دارن. من منظورم نسخه موبایل و تاچ بود اونم بیشتر آیفون. باز روی آیپد خیلی بیشتر حال میده.
حالا خودم روی آیفون ۵ تست می کنم ببینم چطوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر