امتیازات F.3.A.R

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
f3ar-annoucement.jpg

Gamer Limit : 8/10

GamePro : 8/10

IGN : 8/10

Cheat Code Central : 78/100

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
واقعا اینا F.E.A.R بازی کردن که دارن این نمره ها رو میدن؟! این بازی به نظرم 5 هم زیادیشه
Monolith به جای اینکه بیاد روی عنوان های شاخ خودش مثل این بازی کار کنه داره روی Gotham City Impostors :-&:-&:-& وقتش رو حروم میکنه که احتمالا باعث بشه در استدیو رو گل بگیرن

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
واقعا اینا F.E.A.R بازی کردن که دارن این نمره ها رو میدن؟! این بازی به نظرم 5 هم زیادیشه
Monolith به جای اینکه بیاد روی عنوان های شاخ خودش مثل این بازی کار کنه داره روی Gotham City Impostors :-&:-&:-& وقتش رو حروم میکنه که احتمالا باعث بشه در استدیو رو گل بگیرن
واقعا به عقل Monolith باید شک کرد:| از اونطرف میاد یه همچین IP نابی رو از دست میده بعد از اون طرف میره سراغ زباله ای مثل Gotham City Impostor.
من تا اونجایی که دمو ها رو دنبال کردم ، فقط یه مشت تقلید ناقص ازش دیدم. حالاشاید موقع بازی نظرم برگرده که گمون نمیکنم...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
باز بگید بد هست:d البته به قول یکی از بچه ها روی انگشتان دست کاراکتر انقدر بد کار کرد بودند که تمام پیکسل هاش زده بود بیرون خدا کنه همه ایراداش گرفته باشند !!!!!!!
ign 8:-o

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
قصد ندارم که در مورد عنوانی که هنوز بازی نکردم نظر بدم، ولی به این نمرات دلخوش نکنین چون اکثر منتقدا دیگه مثله گذشته نیستن (و یا حداقل بسیار کم) که بیان توی نقدی که انجام می دن سابقه ی اون عنوان هم در نظر بگیرن پس شاید بازی از لحاظ یک "بازی" بودن خوب بوده باشه ولی از دید طرفدارای بازی اینجوری نباشه یعنی اون چیزی نباشه که طرفدارانش از بازی انتظار داشتن.

یه جورایی کلا هر عنوان رو به صورت Reboot شد ـه نقد می کنن ولی خُب منکرش نمی شم که درصدی رو هم از سابقه ی عنوان در نظر می گیرن.

توی نقد GP از نکات منفی که یاد شده :
Campaign is a little on the short side; story is underwhelming; half of the multiplayer modes aren't very fun

اما بر خلاف اون چیزی که تصور می کردم، گفته شده که بازی، حس وحشت رو به خوبی به بازی کننده منتقل می کنه !

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
از گیم اسپوت نمرشو نگرفته ولی فکر نمی کردم بخوبی عمل کنه و ضعفهای project origin رو بپوشونه و ننگ اون بازی رو از یاد ببره

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اصلا فکر نمیکردم حتی 8 هم بگیره .
منتظر بقیه امتیازات میمونیم :d

آقا نوید کلا سره این بازی بد ناامیدانه پست میدی ( تاپیک 360خوده بازی ) -

قبول 1شاخ بود - 2مثل یک نبود و این هم از ترس شماره 1بویی نبرده ولی بازم هرچی باشه فیر هستش!...

----------------------------

من هر امتیازی هم میگرفت میخواستم بگیرم - با این نمرات هم که میبینم دیگه برای گرفتن بازی لحظه شماری میکنم .

من بدجور منتظر امتیاز Gamespot هستم ! با اون لیستی که اخیرا داد و واقعا مخم هنگ کرده بود

که احتمالا از اون لیست شاهکار و خنده دار همتون مطلع هستید - دوست دارم ببینم به این بازی چند میده ؟! امیدوارم 2باره یکاری نکنه از خندیدن زیاد گریم بگیره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر