امتیازات Dragon’s Dogma

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام

اولین نقد بازی توسط مجله معتبر Game Informer منتشر شد.

Concept : Give players an open world, fill it with monsters, and provide their heroes with the tools to dominate.
Graphics: Gransys is a well-realized world, filled with beautiful scenery and imposing monsters.​
Sound : If there’s a shy pawn out there, I never met him. AI companions fill the silence with their every observation, however mundane.
Playability : Combat is intensely satisfying, with an impressive amount of class-based attacks and skills.
Entertainment: Dragon’s Dogma blends the best from open-world RPGs and action games without feeling like a diluted wannabe.​
Replay Value :Moderately High

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
به این بازی خیلی امیدوارم ، فقط خداکنه امتیازاتش همینطور بالا باشه و ناامیدم نکنه !
متای نزدیک 9 براش در نظر گرفتم تا ببینیم چی میشه ...

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
واقعا نمره ی خوبی گرفته یعنی خیلی فراتر از انتظاراتم بوده من فکر میکردم 3 یا 4 بگیره و میانگین امتیازاش این حدود باشه چون کاملا پتانسیل افتضاح شدن رو داره
البته با یه نمره هم به هیچ وجه نمیشه قضاوت کرد اما احتمالا میانگینش دیگه از 70 پایین تر نمیاد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اصلا انتظار این نمره ها رو نداشتم

نهایتش میگفتم 6 بگیره !!! هنوز هم امید هست شاید نمره های بعدیش بد شد :D ( بخاطر نوع تبلیغات کاپکام کلا از این بازی متنفر شدم :D :| )

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
واقعا نمره ی خوبی گرفته یعنی خیلی فراتر از انتظاراتم بوده من فکر میکردم 3 یا 4 بگیره و میانگین امتیازاش این حدود باشه چون کاملا پتانسیل افتضاح شدن رو داره
البته با یه نمره هم به هیچ وجه نمیشه قضاوت کرد اما احتمالا میانگینش دیگه از 70 پایین تر نمیاد

بازی های کپکام رو دست کم نگیر;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر