امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
نمیدونم چرا کسی به این علامت تعجب گنده: «سینمایی بودن کوجیما» هیچ اشاره ای نمیکنه
یجوری اینو میگن انگار هیچکاک هست؛
چیزی که من براش احترام قائلم تو سری متال گیر فقط طراحی گیمپلی و تا حدودی lore هست . نه اون اسکریپت شصت لایه شلخته و دیالوگ نویسی که شبیه فیلم های درجه ۲-۳ هالیوودی هست.
واقعا کسی بگه کوجیما میتونه فیلمساز بشه مشخصه ارشیو و سابقه ذهنیش از سینمای پاپ کرنی خارج نمیشه وگرنه به هیچ عنوان این سبک کاتسین ها تو محدوده سینمای درجه اول و شاهکار قرار نمیگیرن.

درباره DS من قبلا هم گفتم بشدت با این جهان و lore اش حال میکنم بنظرم شاهکاره؛ فیلمبرداری و ظاهر کاتسین ها ام عالیه؛ اما همچنان مشکل دیالوگ نویسی توش دیده میشه؛ نمیخوام مثال بزنم اسپویل میشه اما خودتون با بازیهایی که عالی عمل میکنن تو این زمینه مثل:

سری رد دد( وحتی بقیه کارای راکستار)
کارای نیل دراکمن(خصوصا tlou)
عناوین خوب تل تیل (مث واکینگ دد و وولف)
و...

اینا مثال های نویسندگی خوب هستن؛ اکه کسی بگه دراکمن یا برادران هاوسر میخوان فیلم بسازن من خیلی بیشتر استقبال میکنم تا کوجیما...
کوجیما شاید اگه بخواد فیلم بسازه به یه نویسنده نیاز پیدا کنه و شاید کات سین هاشم از نظر دیالوگ نویسی مشکلات داشته باشن،
ولی انصافا کارگردانی خیلی خیلی خوبی دارن. البته که کارگردانی کات سین که تسلط 100 درصدی داره روش کارگردان اصلا قابل قیاس با یه فیلم نیست ولی به هرحال من بعید نمیدونم که بتونه فیلم های نسبتا خوبی بسازه.
اما در کل امیدوارم کوجیما بره یه فیلم بسازه.
مشخصه خیلی علاقه داره.
تور تبلیغاتی و بازیگر هالیوودی زیاد و حضور افتخاری بی مورد دل تورو و وندینگ رفن و تیتراژ هایلوودی چپتر های بازی هاش و متد های هایپ کردن سینمایی و کارگردانی کات سین های 45 دقیقه ای( که فرق نمیکنه تو چه بازی شاهکار یا شکست خورده ای باشه. به هرحال به نظر م نکته منفی هستش) و ... همه و همه نشون میده واقعا ذهنش درگیر هالیوود و به طور کلی سینماست. اگه 2 تا فیلم بسازه شاید بازی های بعدیش هم حتی بتونن موفق تر بشن.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
هر وقت تام مرغه و اسهال مگیزین رو حذف کردن اینم میکنن
تام چیک الان خیلی وقته رو خط pc زده ولی چون فن شدید راکستار هست آخرین نقدش همون ردد دد 2 بود که برای ps4 نمرش ثبت شد و کلا یک تشکرنامه نوشته بود برای راکستار ولی احتمال داره برای بازی تاتی داگ برگرده دوباره

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اوه اوه...:-t
اگه من جای مسئول PR کوجیما پروداکشن بودم اون تیکه اخر مصاحبه رو جدا حذف می کردم :D
در هیچ حالتی پیامد خوبی نداره اون حرف

دیگه حالا میخواید به کوجیما پروداکشن زنگ بزنید و بهشون بگید و ... رو نمیدونم
این حرکت رسما Foul ـه... آخرشم هر چی این بازی می کشه از دست روند PR ـشه

اینکه همه دنیا میدونند مردم امریکا نسبت به اروپا عامی تر هستند!

حالا کوجیما خواسته موج سواری کنه و توجیح جور کنه یک بحث دیگه است ولی پرونده جالبی باز کرده

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
البته استاد توی یه مصاحبه جدید گفتن قصدشون ساخت سبک جدید نبوده:(

I'm not trying to create a new genre with Death Stranding, says Hideo Kojima

در حالی که قبلا توییت زده بود که سبک جدیدی به اسم Strand Game رو پایه گذاری کردم:(

===
کلا این بشر مثل اینکه نمیتونه جلوی خودنمایی کردن خودش رو بگیره و خیلی اصرار داره به همه بقبولونه جمعیت کثیری از مردم دنیا نبوغش رو درک نمیکنن:

Kojima: Death Stranding Had Stronger Criticism in the US, Possibly Because It Flies Above Shooters

کسی که ادعا داره یه یه کار جدیدی میسازه که قراره یه چیز جدیدی ابداع کنه، این همه خودشو به در و دیوار نمیزنه که ثابت کنه من فلانم من بهمانم. ساکت یه گوشه میشینه و سعی میکنه چیزی که میسازه به جاش حرف بزنه و ادعاش رو ثابت کنه.
البته توی ریست ارا بر خلاف اینجا خوب از خجالت کوجیما در اومدن. این رفتار کوجیما حال آدمو به هم میزنه.
دقیقا مثل اون دفعه که گفت صداپیشه ها بدرد نمیخورن فقط بازیگرا خوبن دید ملت فحش دادن انداخت گردن مترجم یا اون دفعه که گفت من این بازیم من اونم بازم بازم انداخت گردن یارو رو که نیست........... :))

• Like
Reactions: Tolkien

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
2019-11-11_17-59-29.jpg 2019-11-11_17-57-33.jpg

EJGV5xdXUAAKJST.jpg

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
View attachment 122485View attachment 122488

View attachment 122486

منم داشتم یه فن آرت یا بهتره بگن هیتر آرت میکشیدم دقیقا عین همین تصویر آخری :D:D:D:D:D

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
این کوجیما خیلی باحاله چند وقت پیش گفته بود منتقدها درک نکردن به درستی بازیو
یکی نیست بگه کجای پیاده روی درکش سخته که نتونستن به درستی درک کنن؟؟؟
ایشون یه بازی کاملا معمولی ساخته ولی جوری باهاش رفتار کرده که انگار از همه بازیا برتری داره که همین موضوع بیشتر باعث میشه نسبت به بازی بدبین باشم

یادمه کلیف هم با lawbreakers کلی سروصدا کرد ولی چون ناشر قوی پشتش نبود نابود شد
به نظرم بازی هارو به خاطر خودشون بزرگ کنیم نه اشخاصی که دچار خود بزرگ بینی شدن

من افراد توانمند کم توی صنعت بازی سازی نداریم ولی هیچ کسی به اندازه کوجیما دچار خودبزرگ بینی نیست

بازی با متا 83 درست کردن کار بزرگی نیست مخصوصا که من معتقدم بهش خیلی نمرات بالاتر از حقش داده شده

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اقا بک گراندش رو دقت کردین؟!
خارق العادست!
واسه پلی کردنش لحظه شماری میکنم
پ.ن:میگم این طرف کی بوده که از تنبلی (شما بخون چیز گشادی:D) تمام بارها رو یه جا داره حمل میکنه!
فکر کنم بیفته تو اب رسما نصف بارها به چاک میره و به خاطرش باید ۶ ماه حبس بکشه:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اینکه همه دنیا میدونند مردم امریکا نسبت به اروپا عامی تر هستند!
البته همین عامی که میگی باعث میشه بازارش انعطاف پذیری شدیدی داشه باشه همین صرفا از نظر فرهنگی مرز خاصی قائل نیستن بی حد مرز بودن بازارش رو نشون میده بعدم آمریکا بزرگترین مارکت گیمینگ جهانه تو این مارکت درندشت هزار و یک سبک میتونی پیدا کنی حالا اینکه مثلا فلان سبک عام هستش دلیل بر این نیست که بقیه سبک ها بهشون بی توجهی میشه مثل مارکت پشت سرش چین نیست که عملا چسبیدن به MMO های انلاین موبایل و این دست بازیا یا اصلا جای دور نریم خود ژاپن که بازار بزرگی داره عملا یک سری سبک ها توش تعریف نشدن خلاصه بازارش همه جور باز هستش و قابل انعطاف

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
نمیدونم شاید بعضی ها فکر میکنن من هیتر کوجیما هستم با این که آواتار قبلیم مربوط میشه به اثر استاد، ولی این حقیقت محضه که این بازی یه عقب گرد درعین پیشرفته برا صنعت ،قشنگ یه پارادوکسه ها ... چرا وقتی سینما و تلویزیون روز بروز در حال حرکت به سوی تعاملی تر شدن هستند ، بازی ها دارن تقلا میکنن که تجربه سینمایی تری ارائه بدن؟ واقعا بازی شانس آورده که منتقدا خیلی گیر اساسی به کاتسین های طولانی مدتش ندادند وگرنه بلایی که سر اوردر و کوانتوم بریک اومد سر این یکی هم میومد ...
در کل حرفم اینه که ای کاش بازی سازان حد یه داستان سرایی رو برای یه بازی بدونند تا هم داستان با گیم پلی بالانس بشه هم ملت رو با انتخاب های چند گانه روبرو کنه(البته بدون پیاده روی با اعمال شاقه :D:D:D:D ...)

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
صفحات داره از تاپیک Gears بالا میزنه
قفل کنید بی انصافی نشه :D:D:D
هیترها دور هم جمعن دیگه:D
همه هم مثلا توابینی که توبه کردن بعد 20 سال تجربه بازیهای MGS یه شبه شدن ضد این آدم دغلباز و بی هنر و... :D
ساکاگوچی خالق و پدر فاینال فانتزی که بعد فاینال فانتزی ده (یا 12 خاطرم نیست) از کارگردانی این سری کنار کشید، یه بازی ساخت بعد مدتها برای Wii به اسم The Last Story. این بازی متای 80 گرفت. ولی کسی انقدر جوگیر نشد کلا زیر سوال ببرتش. آخه این حرفها که آدم بزرگتر از کوجیما کم نداریم (یعنی زیاد داریم) تو این صنعتو از کجا میارید. تجربه MGS1 تا 5 هیچ. متاشونم دیدید؟
شنمو3 یو سوزوکی هم بیاد احتمالا ریویوهای mixed بگیره بخاطر گرافیکش. و باید منتظر حضور اساتید تو تاپیک اون هم باشیم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: killzone1988

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر