امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
با اینکه طرفدار بازی‌ام
اما نه به سایت‌هایی که به بازی 10 دادن میگم آفرین... نه سایتهایی که امتیاز پایین دادن رو میبرم زیر سوال

متا استناد درستی نیست و سطح بازی رو نمیرسونه...
البته همیشه اینجوری نبوده... اما نظر شخصی معمولا قالبه در بررسی‌ها...
به خاطر دارم به جز چند تا سایت معتبر بقیه همه نقدهاشون جانب داره... این نوع نقدها فقط بازگو کردن تجربۀ شخصی نویسنده‌ست... و تا بازی رو خودت تجربه نکنی نمیفهمی با چی طرفی
مطمعنا نگاه هر کسی به بازی از لحاظ درک مسائل متفاوته

چجوری میشه در مورد بازی نتیجه گرفت وقتی امتیاز 2/5 وجود داره... امتیاز 10 هم وجود داره!
پس این امتیازات رو جدی نگیرید.

آره IGN و Game Informer و Gamesradar و Giant Bomb همه دره پیتن و بنده‌خداها خودشون بازدید ندارن و واسه دیده شدن نقد کردن
الان معیار خوب بودن یا بد بودن یک بازی رو اینا مشخص میکنن!
یا تجربۀ خود شما...
چقدر مطمعنید به این سایتها!!!
همونقدر که امتیاز پایین وجود داره... امتیاز بالا هم وجود داره
پس نتیجه گیری از روی این نمرات کار بیهوده‌ایه.

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
چرا بحث های تاپیک بازی تو بخش PS4 رو می ریزید این جا :))
من جدا چون بازی رو تجربه نکردم، اون جا خودم رو به جایگاه خواننده محض تقلیل دادم.. این جا چون بحث سر امتیازات و نقداست پست میدم

اگه می خواهید "ما هم بازی" خب بگید این جا سرش بحث کنیم :D

==بسم الله==

اتفاقا من تو اون تاپیک حس کردم هر کی تو بازی دنبال چیزی جز "حس هنری تنهایی" و "اتمسفر خفن" نیست و بابت بقیه چیزها ناراحته حق مطلب رو در وصف بازی ادا نکرده :D
این چیزایی که دوستان تو اون تاپیک دارن براش شعر می نویسن برام به شدت شباهت داره به چیزهایی که سر عرضه Gris تو اوایل سال و Journey تو 2012 شنیدیم (یخورده هم شبیه چیزایی که سر BotW شنیدیم... ولی نه جدا)... فقط با این فرق که دث استرندینگ 55 ساعت ـه بازیش :D و این که این وسط Gris خیلی اشعار این جوری نصیب اش نشد... فکر کنم اگه @LiFE iS 5TrAnG3 میدونست شعر گفتن در وصف این بازی ها این قدر محبوبیت داره، یه چیزای کلفتی ازش در وصف اون بازی می شنیدیم، یادمه خیلی موقع عرضه ازش علاقه نسبت به بازی دیدم (البته شایدم اشتباه یادمه، بهم بگید اگه اشتباه فکر می کنم :D)

و اونی که اون جا میگه اگه اون بازی رو City Interactive میساخت هم آیا همین قدر اشعار براش سروده می شد... خب حق داره :D
برید ببینید کسی تو این ابعاد از این چیزا در وصف همین Disco Elysium سروده با مضامین خفنی که پیرامون جامعه و اعتیاد داره؟
یا پارسال در وصف Celeste با اون مضامین خفن پیرامون سفر و خودشناسی و دپرشن؟

من تو BC همچین چیزایی رو به یاد ندارم حقیقتا... اتفاقا یه بار این جا Celeste رو با Super Meat Boy انداختن تو یه سبد و هم سطح یه Clone کردنش که هنوزم تو دفترچه من و یه عده زیادی دیگه به عنوان یکی از جوک ترین لحظات کل انجمن یاد میشه :D تا این حد

لذا آره... به نظرم طرف حق داره وقتی میگه اگه City Interactive همچین چیزی میساخت عمرا در این سطح تحویل گرفته می شد
کلا خودت و یکی دو نفر دیگه پیگیر نینتندو هستید.اون عده زیاد هم که دفترچه دارن تو افسانه هاست ;))

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کلا خودت و یکی دو نفر دیگه پیگیر نینتندو هستید.اون عده زیاد هم که دفترچه دارن تو افسانه هاست ;))

این دوتا بازی ای که گفتم اصن ربطی به نینتندو ندارن :|
but OK I get it :D

من دارم کار خودم رو می کنم و از نتایج به شدت راضی ام :D
طول می کشه ولی موتورش راه می افته :D

• Like
Reactions: Arima Kishou

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
#متا_معيار_نيست
#بمب_گنده
#اعتياد_بلاي_خانمان_سوز
#سايتهاي_كليك_بيتي
#اوانگارد
فردوسي زمانه ات را بشناس :D
______
الان كه عميق فكر ميكنم Df هم ديگه بدرد نميخوره وقتي بازي رو تي وي خونه ما با مانيتور كيفيتش فرق داره اين سايته اومده بنچمارك ميگيره .
مهم اينه خودت با گرافيك بازي حال كني
#فروشنده هاي توپ خونه رو زنده كرديم :))

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
البته زیاد منتظر نباش Giant bomb به Tlou2 نمره 10 بده احتمالا یک 6 هم برای اون کنار گذاشته :-"
نه دیگه تابلو عمل نمی‌کنن. اینجا میدون اومد دستشون و از بی‌خبری مخاطب‌ها استفاده کردن و فقط کوبیدن. من تمام حرفم اینه که برین اون ویدیویی که جف گرستمن با برد شومیکر دارن بازی می‌کنن رو ببینین. آقای گرستمن اصرار داره نذاره اون تعریف کنه، چون می‌دونه که باید ذهن‌ها رو برای این چهار آماده می‌کرد. من اگر همه‌شون یک صدا بودن باز این‌طور ایراد نمی‌گرفتم. ولی جالب اینجاست که مدام هم می‌گن وقتی بازی شاهکاری به اسم Outer World منتشر شده، کی می‌شینه آشغالی به اسم دث استرندیگ بازی کنه. تصورش رو کنین. من outer wolrd رو هم خیلی دوست دارم و به نظرم اوبسیدین اصلاً توی این کثافت‌کاری‌ها دست نداره، ولی این‌که مدام توی تمام پادکست‌های هیترها اسم این بازی در مقابل دث استرندیگ می‌آد، چه معنایی می‌تونه داشته باشه؟

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آره IGN و Game Informer و Gamesradar و Giant Bomb همه دره پیتن و بنده‌خداها خودشون بازدید ندارن و واسه دیده شدن نقد کردن (!) و فقط Digital Chumps که به Ghost Recon امتیاز 90 داده و Daily Star که به همه چی دم دستشه 10 میده + فامیتسو که اصلا به نقدای منطقی معروفه، معتبرن و تونستن بازی استاد رو درک کنن.
الانم وارد دوره‌ای شدیم که فقط بینندگان توییچ مهمه...خدا میدونه دو روز بعد چی مهم میشه.

>:)
مغلطه نکن. اصلاً حرفی از اونای دیگه نزدم. چون جای دیگه هم گفتم که من تا 6 رو می‌تونم قبول کنم. چون طرف سلیقه‌اش این نیست. ولی 4 یعنی تخریب. چهار یعنی غیر‌قابل بازی. من کاری ندارم که 10 داده کی 6. من بحثم اینه که اینا با 4 قصد تخریب داشتن. شما نقد رو اگر انگلیسی متوجه می‌شی بخون، بعد برو بازی رو بذار توی دستگاهت بازی کن. اگر دو خط از او نقد با چیزی که داری بازی می‌کنی تطابق داشت. بیا اینجا برای فلان سایت که تا هفته‌ی پیش اسمش به گوشتون نخورده بود سینه سپر کن.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مغلطه نکن. اصلاً حرفی از اونای دیگه نزدم. چون جای دیگه هم گفتم که من تا 6 رو می‌تونم قبول کنم. چون طرف سلیقه‌اش این نیست. ولی 4 یعنی تخریب. چهار یعنی غیر‌قابل بازی. من کاری ندارم که 10 داده کی 6. من بحثم اینه که اینا با 4 قصد تخریب داشتن. شما نقد رو اگر انگلیسی متوجه می‌شی بخون، بعد برو بازی رو بذار توی دستگاهت بازی کن. اگر دو خط از او نقد با چیزی که داری بازی می‌کنی تطابق داشت. بیا اینجا برای فلان سایت که تا هفته‌ی پیش اسمش به گوشتون نخورده بود سینه سپر کن.
چهار یعنی غیر قابل بازی رو از کجاتون درآوردید؟! سایتا خودشون معیار دارن و با همون معیار نقد میکنن...میخوای یه بیانیه بنویس برای همه سایتا که هیشکی نباید زیر 6 بده چون بنظر من زیر 6 یعنی تخریب و غیرقابل بازی.
باشه من هفته پیش تازه فهمیدم جاینت بامب چیه اصلا...شما که انقدر دنبالشون میکنی باید بدونی که سیستم امتیازی اینا با ستاره‌ست و اینجا هم از 5 ستاره 2 تا داده که معنی ضعیف میده...توی نقدشم کامل توضیح داده دلایلش رو.
از اونجایی که انگلیسی فقط شما متوجه میشی، برو ایرادایی که گرفتن رو بیار اینجا برای ما بشکاف که چرا قصد تخریب داشتن...والا من ویدیوهاشون رو دیدم اکثر چیزایی که میگن رو توی خودِ بازی نشون میدن هم نکات مثبت و هم منفی...لازم نیست برم 60 دلار بدم تا به قصد تخریب این سایت دره پیت پی ببرم.
بعدشم GB تنها سایتی نیست که 4 یا کمتر به شاهکار استاد داده...همشون حتما قصد تخریب داشتن.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
خدا خیرتون بده که بازدید این بیچاره ها رو به خاطر عشق کوجیما دارید زیاد می‌کنید :D از این به بعد همه‌ی ما باید متحول بشیم و به گیم‌رنکینگز باز گردیم...
open critics هم همینه
اینو همینجوری گذاشتم

عشق به کوجیما هم که آره... ولی خدا رو شکر برای زمین خوردنش لحظه شماری نمیکردم. گرچه اینم از نظرم زمین خوردن نبود
خوب شد نشون داد چقدر هیتر داره اونم بین خود فنهای سونی
کنسولی که در حال تبدیل شدن به ساترن2 بود رو نجات داد الان دنبال کنار گذاشتنشن
اینجا هم که پست اساتید شناخته شده رو لایک میکنن. ارزشش از دیوید کیج هم پایینتر بود برای بعضیا... ولی به هر حال من که با افتخار طرفدارش باقی میمونم چون بهش ایمان دارم و همیشه هم از سبک و سیاق بازیهاش لذت بردم

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
جالبه از اونور کوجیما هم یه مصاحبه خفن دیگه کرده و گفته میدونسته نظرات منتقدا و ملت اینطوری میشه :D:| بهونه‌اشم اینه که یه سبک جدیدی ساخته! حالا باشه قبول کردیم که سبک جدیدی ساختی و صرفا یه اکشن ادونچر جهان‌باز با یه نوع ماموریت ندادی دست ملت و از چیزی هم کپی‌برداری نکردی...یه جوری این حرفو میزنه انگار تا حالا بازی نداشتیم که سبک و سیاق جدیدی ارائه بده و توسط همه موفقیت‌آمیز محسوب بشه...هر بازی که تا حالا جدید و نوآورانه بوده رو همیشه منتقدا و ملت زدن نابود کردن و الان DS هم مثل اون بازیا عمرا نمیتونسته خسته‌کننده و تکراری و خواب‌آور نباشه چون سبک جدیده...نمیتونسته دیالوگ‌های بهتری داشته باشه چون سبک جدیده...نمیتونسته پروتاگونیست و شخصیت‌های بهتری داشته باشه چون سبک جدیده...قشنگ راحت هر مشکلی که بازی داره رو میبره زیر سایه سبک جدید و یه جوری جلوه میده که انگار اصلا مشکلی وجود نداره همه چیز جزو تجربه‌ست و استاد میخواسته زجر بکشی :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
open critics هم همینه
اینو همینجوری گذاشتم

عشق به کوجیما هم که آره... ولی خدا رو شکر برای زمین خوردنش لحظه شماری نمیکردم. گرچه اینم از نظرم زمین خوردن نبود
خوب شد نشون داد چقدر هیتر داره اونم بین خود فنهای سونی
کنسولی که در حال تبدیل شدن به ساترن2 بود رو نجات داد الان دنبال کنار گذاشتنشن
اینجا هم که پست اساتید شناخته شده رو لایک میکنن. ارزشش از دیوید کیج هم پایینتر بود برای بعضیا... ولی به هر حال من که با افتخار طرفدارش باقی میمونم چون بهش ایمان دارم و همیشه هم از سبک و سیاق بازیهاش لذت بردم
البته یکسری که طبیعی بود این واکنش ها یکی که اصلا به کوجیما میگفتی استاد از کوره در می‌رفت آنقدر شاکی میشد منتظر این لحظه بود اون یکی هم که مدام از فشار اینجاست بازی Fallout 76 براش حکم بازی سال داره اونم با متای 49 جالبه همین منتقدها رو اونجا سرزنش میکرد که یکم جوگیر شدن که اون زباله رو بالاتر ندادن امتیاز بهش البته خدا رو شکر تیرشون به سنگ خورد چون اگه متای بازی زرد میشد آماده بودن بدتر از این ترول کنن حالا فوقش با 6 یا 5 مجله Edge هم متا تهش بیاد رو 80

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
اینو باید فورا از متا حذفش کنن
رو اسید انگار نقد مینویسن
god of war 8/10
horizon 7/10
farcry 5 9/10

البته بازم میگم نظرش هست مشکلی نداره. نظر عده ای از دوستان هم در حد همین سایت هست و نظرشون محترم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر