امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
مدت هااااااااااا بود چشم مون به جمال Game Rankings نیفتاده بود
فکر می کردم از صفحه اینترنت محو شده جدا :D

خوبه هنوز زنده است و لگد میزنه
آره هست
تو opencritics هم 85 ه میانگینش
البته مهم حرف منتقدای لبه و بمب گنده هست:D نه هشتاد تا سایت و مجله دیگه و میانگین گیری اینطوری غلطه... :D

• Like
Reactions: S0lid Snake

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
آره هست
تو opencritics هم 85 ه میانگینش
البته مهم حرف منتقدای لبه و بمب گنده هست:D نه هشتاد تا سایت و مجله دیگه و میانگین گیری اینطوری غلطه... :D
خدا خیرتون بده که بازدید این بیچاره ها رو به خاطر عشق کوجیما دارید زیاد می‌کنید :D از این به بعد همه‌ی ما باید متحول بشیم و به گیم‌رنکینگز باز گردیم...

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
کم کم داریم وارد دوره‌ای می‌شیم که سایت‌های دره پیت برای بالا رفتن ترافیک سایتشون صبر کردن نمره‌های بقیه رو ببینن، بعد نمره‌ی کم می‌دن تا ملت بریزن ببین چه چرتی گفته. فقط منتظر NPD این ماه بیاد و اگه death حتی جز 5 تا یا 10 تای بهترین باشه، تمومه.
بازم اومدم بگم که این شاهکاره. هیچ‌چیز گیم پلی این بازی مشکل نداره، تاکیید می‌کنم، مشکل گیم پلی صفر. این بازی یه سبک جدید هست. همون‌طور که دارک سولز سبک جدید بود. دیمن سولز هم که اومده بود هزارتا ایراد بهش گرفتن. الان افتخار بازیسازهاست که بتونن چیزی نزدیک به میازاکی بسازن. البته فکر نکنم کسی جرات کنه به مفهومی که پشت این بازی هست نزدیک بشه، فقط افسانه‌ای مثل کوجیما می‌تونه این شاهکار رو خلق کنه. (البته من این حرف‌ها رو برای هایپ هیتر‌ها و دودل‌ها نزدم، همون بهتر که این دسته‌ها نخرن. برای اونایی که دارن بازی می‌کنن و می‌دونن چی می‌گم گفتم.)
در آخر هم خیلی ناراحتم برای کوجیما که بعد از این همه زخمتی که برای خلق این چیز جدید و سیستم بسیار پیچیده کشیده، این‌طور دارن باهاش برخورد می‌کنن. هرچند که جامعه‌ی گیمر‌ها نظر مثبتی داشتن دیروز توی تویچ تعداد نمایش این بازی از کالاف دیوتی بیشتر بود. یوتیوبر‌های معتبر اکثرا دوست داشتن. حالا این وسط یه جاینت بامب معلوم الحال برای هیتر‌ها شده معتبر‌ترین منبع. شاید قبلاً اعتبار داشت، ولی بعد از این حرکت تخریبی و نه انتقادی، دیگه هیچ اعتباری برام ندارن و کلاً تمام صفحاتشون رو بلاک کردم که دیگه پستی از اینا نبینم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
عجب اوضاعی طرف خودشم بازی میکنه نظرش میگه میگن حتما به خاطر “اسم کوجیما” و الا بازی چرت داغی حالیت نیست :D

چرا بحث های تاپیک بازی تو بخش PS4 رو می ریزید این جا :))
من جدا چون بازی رو تجربه نکردم، اون جا خودم رو به جایگاه خواننده محض تقلیل دادم.. این جا چون بحث سر امتیازات و نقداست پست میدم

اگه می خواهید "ما هم بازی" خب بگید این جا سرش بحث کنیم :D

==بسم الله==

اتفاقا من تو اون تاپیک حس کردم هر کی تو بازی دنبال چیزی جز "حس هنری تنهایی" و "اتمسفر خفن" نیست و بابت بقیه چیزها ناراحته حق مطلب رو در وصف بازی ادا نکرده :D
این چیزایی که دوستان تو اون تاپیک دارن براش شعر می نویسن برام به شدت شباهت داره به چیزهایی که سر عرضه Gris تو اوایل سال و Journey تو 2012 شنیدیم (یخورده هم شبیه چیزایی که سر BotW شنیدیم... ولی نه جدا)... فقط با این فرق که دث استرندینگ 55 ساعت ـه بازیش :D و این که این وسط Gris خیلی اشعار این جوری نصیب اش نشد... فکر کنم اگه @LiFE iS 5TrAnG3 میدونست شعر گفتن در وصف این بازی ها این قدر محبوبیت داره، یه چیزای کلفتی ازش در وصف اون بازی می شنیدیم، یادمه خیلی موقع عرضه ازش علاقه نسبت به بازی دیدم (البته شایدم اشتباه یادمه، بهم بگید اگه اشتباه فکر می کنم :D)

و اونی که اون جا میگه اگه اون بازی رو City Interactive میساخت هم آیا همین قدر اشعار براش سروده می شد... خب حق داره :D
برید ببینید کسی تو این ابعاد از این چیزا در وصف همین Disco Elysium سروده با مضامین خفنی که پیرامون جامعه و اعتیاد داره؟
یا پارسال در وصف Celeste با اون مضامین خفن پیرامون سفر و خودشناسی و دپرشن؟

من تو BC همچین چیزایی رو به یاد ندارم حقیقتا... اتفاقا یه بار این جا Celeste رو با Super Meat Boy انداختن تو یه سبد و هم سطح یه Clone کردنش که هنوزم تو دفترچه من و یه عده زیادی دیگه به عنوان یکی از جوک ترین لحظات کل انجمن یاد میشه :D تا این حد

لذا آره... به نظرم طرف حق داره وقتی میگه اگه City Interactive همچین چیزی میساخت عمرا در این سطح تحویل گرفته می شد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خوب جاینت بمب به امید خدا با یه ده به انحصاری بعدی سونی دوباره اعتبارش رو پس میگیره،
ما یه سال داریم بچه های مایکرو فن رو به خاطر استناد به یوتیوبر ها ( که پول میکیرن تعریف کنن) دست می اندازیم، فکر نمی‌کردم یه روزی سونی فن ها هم از این قشر شریف پولکی کردیت بگیره!

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خوب جاینت بمب به امید خدا با یه ده به انحصاری بعدی سونی دوباره اعتبارش رو پس میگیره،
ما یه سال داریم بچه های مایکرو فن رو به خاطر استناد به یوتیوبر ها ( که پول میکیرن تعریف کنن) دست می اندازیم، فکر نمی‌کردم یه روزی سونی فن ها هم از این قشر شریف پولکی کردیت بگیره!
البته زیاد منتظر نباش Giant bomb به Tlou2 نمره 10 بده احتمالا یک 6 هم برای اون کنار گذاشته :-"

• Like
Reactions: Cait Sith

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
البته زیاد منتظر نباش Giant bomb به Tlou2 نمره 10 بده احتمالا یک 6 هم برای اون کنار گذاشته :-"
بمب گنده، ذوب شده در ولایت ناتی داگه، اگه هیچ سایتی 10 نده بمب گنده میده، البته مگه اینکه مایکروسافت پول داده باشه بهشون

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
من تو BC همچین چیزایی رو به یاد ندارم حقیقتا... اتفاقا یه بار این جا Celeste رو با Super Meat Boy انداختن تو یه سبد و هم سطح یه Clone کردنش که هنوزم تو دفترچه من و یه عده زیادی دیگه به عنوان یکی از جوک ترین لحظات کل انجمن یاد میشه :D تا این حد

لذا آره... به نظرم طرف حق داره وقتی میگه اگه City Interactive همچین چیزی میساخت عمرا در این سطح تحویل گرفته می شد

دلیل اصلیش اینه که 99 درصد گیمرهای ایران علاقه چندانی به گیم های indie ندارن( حالا به هر دلیلی)
وگرنه کسایی که مخاطبش باشن تعریفشون رو کردن

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
چرا بحث های تاپیک بازی تو بخش PS4 رو می ریزید این جا :))
من جدا چون بازی رو تجربه نکردم، اون جا خودم رو به جایگاه خواننده محض تقلیل دادم.. این جا چون بحث سر امتیازات و نقداست پست میدم

اگه می خواهید "ما هم بازی" خب بگید این جا سرش بحث کنیم :D

==بسم الله==

اتفاقا من تو اون تاپیک حس کردم هر کی تو بازی دنبال چیزی جز "حس هنری تنهایی" و "اتمسفر خفن" نیست و بابت بقیه چیزها ناراحته حق مطلب رو در وصف بازی ادا نکرده :D
این چیزایی که دوستان تو اون تاپیک دارن براش شعر می نویسن برام به شدت شباهت داره به چیزهایی که سر عرضه Gris تو اوایل سال و Journey تو 2012 شنیدیم (یخورده هم شبیه چیزایی که سر BotW شنیدیم... ولی نه جدا)... فقط با این فرق که دث استرندینگ 55 ساعت ـه بازیش :D و این که این وسط Gris خیلی اشعار این جوری نصیب اش نشد... فکر کنم اگه @LiFE iS 5TrAnG3 میدونست شعر گفتن در وصف این بازی ها این قدر محبوبیت داره، یه چیزای کلفتی ازش در وصف اون بازی می شنیدیم، یادمه خیلی موقع عرضه ازش علاقه نسبت به بازی دیدم (البته شایدم اشتباه یادمه، بهم بگید اگه اشتباه فکر می کنم :D)

و اونی که اون جا میگه اگه اون بازی رو City Interactive میساخت هم آیا همین قدر اشعار براش سروده می شد... خب حق داره :D
برید ببینید کسی تو این ابعاد از این چیزا در وصف همین Disco Elysium سروده با مضامین خفنی که پیرامون جامعه و اعتیاد داره؟
یا پارسال در وصف Celeste با اون مضامین خفن پیرامون سفر و خودشناسی و دپرشن؟

رو ارسال نوشته کلیک کردم فهمیدم جای اشتباهی فرستادم :D
بازی ۵۰ ساعت گیم پلیش هم برای ۵۰ ساعت من هم از کسائی که بازی کردن هم از منتقد هایی که نظرشون مثبت بود خوندم گیم پلی به شدت اعتیاد آور و با پیشرفت بازی به تکامل میرسه.
و ببینید این که شما ها فکر میکنید فلان بازی لیاقت تعریف داره برید خوب تو تاپیک خودش بنویسید. لابد این که از دیسکو ایلیزیم تعریف نمیشه هم گردن ما؟
این اگه فلان بود فلان میشد هم ادعای واهی بیش نیست چون عملا امکان اثباتش غیر ممکن منم میتونم ادعا کنم اگه همین زلدا رو یکی دیگه ساخته بود متاش قرمز میشد! حالا بیا ثابت کن که نه نمیشه :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: D.ace

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
کم کم داریم وارد دوره‌ای می‌شیم که سایت‌های دره پیت برای بالا رفتن ترافیک سایتشون صبر کردن نمره‌های بقیه رو ببینن، بعد نمره‌ی کم می‌دن تا ملت بریزن ببین چه چرتی گفته. فقط منتظر NPD این ماه بیاد و اگه death حتی جز 5 تا یا 10 تای بهترین باشه، تمومه.
بازم اومدم بگم که این شاهکاره. هیچ‌چیز گیم پلی این بازی مشکل نداره، تاکیید می‌کنم، مشکل گیم پلی صفر. این بازی یه سبک جدید هست. همون‌طور که دارک سولز سبک جدید بود. دیمن سولز هم که اومده بود هزارتا ایراد بهش گرفتن. الان افتخار بازیسازهاست که بتونن چیزی نزدیک به میازاکی بسازن. البته فکر نکنم کسی جرات کنه به مفهومی که پشت این بازی هست نزدیک بشه، فقط افسانه‌ای مثل کوجیما می‌تونه این شاهکار رو خلق کنه. (البته من این حرف‌ها رو برای هایپ هیتر‌ها و دودل‌ها نزدم، همون بهتر که این دسته‌ها نخرن. برای اونایی که دارن بازی می‌کنن و می‌دونن چی می‌گم گفتم.)
در آخر هم خیلی ناراحتم برای کوجیما که بعد از این همه زخمتی که برای خلق این چیز جدید و سیستم بسیار پیچیده کشیده، این‌طور دارن باهاش برخورد می‌کنن. هرچند که جامعه‌ی گیمر‌ها نظر مثبتی داشتن دیروز توی تویچ تعداد نمایش این بازی از کالاف دیوتی بیشتر بود. یوتیوبر‌های معتبر اکثرا دوست داشتن. حالا این وسط یه جاینت بامب معلوم الحال برای هیتر‌ها شده معتبر‌ترین منبع. شاید قبلاً اعتبار داشت، ولی بعد از این حرکت تخریبی و نه انتقادی، دیگه هیچ اعتباری برام ندارن و کلاً تمام صفحاتشون رو بلاک کردم که دیگه پستی از اینا نبینم
آره IGN و Game Informer و Gamesradar و Giant Bomb همه دره پیتن و بنده‌خداها خودشون بازدید ندارن و واسه دیده شدن نقد کردن (!) و فقط Digital Chumps که به Ghost Recon امتیاز 90 داده و Daily Star که به همه چی دم دستشه 10 میده + فامیتسو که اصلا به نقدای منطقی معروفه، معتبرن و تونستن بازی استاد رو درک کنن.
الانم وارد دوره‌ای شدیم که فقط بینندگان توییچ مهمه...خدا میدونه دو روز بعد چی مهم میشه.

>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر