امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
الان داشتم نقد جینت بامب رو می‌خوندم و واقعاً متاسفم برای Jeff Gerstmann که اعمال نفوذ کرد و منتقدش رو مجبور کرده که اون نمره رو بده،{برای این حرفم دلیل دارم} 1. شما اگه برین توی صفحه‌ی یوتیوب جاینت بامب و ویدیوی که خودش و brad shoemaker دارن بازی می‌کنن رو ببینین، تنها چیزی که از جف گرستمن می‌بینین، اعلام نفرت از این بازیه و این‌که سونی فلانه و و فلانه. در حالی که brad shoemaker با ترس و لرز همش می‌خواد بگه من این بازی رو دوست دارم و نمی‌تونم بذارمش زمین. البته جای تعجبی هم نداره که یه نفر این‌طور خودش را خفه کنه برای ضد سونی بودن، چون سالانه آقای فیل اسپنسر توی تنهای پادکستی که شرکت می‌کنه همین جاینت بامب هست.2 الکس ناوارو کسی که این بازی رو نقد کرده یکی از فن‌های کوجیماست و اگه برین صحبت‌هاش رو توی پادکست فرعی جاینت بامب یعنی Beastcast گوش کنین، اون حرف‌ها به هیچ‌وجه من رو به نمره‌ی 4 نمی‌رسونن. نمره 4 برای بازی‌ای هست که غیر قابل بازی هست. از نظر این آقای ناوارو دث استرنیدینگ در رده‌ی بازی‌هایی مثل
Anthem که بهش 4 داده
Crackdown 3 که بهش 4 داده
هست.
قبلاً برام سوال بود که چرا اینا رو از گیم اسپات انداختن بیرون، حالا فهمیدم.
در ضمن 4 دادن ربطی به سلیقه نداره، فقط هدفش تخریب هست.
یعنی این آقا به خاطر کنترل بازی و داستان 6 نمره کم کرده. ولی گرافیک بازی، سیستم نیتورکینگ بازی، نبود باگ در بازی به طور کامل 4 نمره بیشتر محسوب نمی‌شدن. از دوستانی که بازی رو دوست دارن و این نقد ناراحتشون کرده، یه درخواست دوستانه دارم. از الان بیایم و اجازه ندیم این سبک از رفتار‌های تاکسیک ادامه پیدا کنن. دربرابر چرت و پرت‌ها و رفتار‌های تاکسیک سکوت کنین تا و حتی اگه نقل قولتون کردن جواب این سبک از صحبت‌های هیتر‌ها رو ندین. فقط با کسی که منطقی صحبت می‌‌کنه بحث کنین.
خیلی ادعای بی معنیه، وقتی به گاد 2018 و TLOU و Horizon zero Dawn نمره کامل میدادن، تنفرشون از سونی رو فراموش میکردن؟؟؟

قسمت آخر پستت هم این نسل کلی بازی به خاطر مشکلات جزئی تو دوربین و کنترل بازی سلاخی شدن (نمونش لاست گاردین) بعد میگی این ایراد هایی که گرفته در حد نمره کم کردن نبوده؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
میشه بپرسم چرا و اصلا چطور؟ جدی از روی کنجکاوی میگم. :D حالا من خودم توی این بحث نمرات کامل و تعداد نقدای مثبت و ... شرکت نکردم، ولی اگه صرفا متکی بودن به نقدای مثبت اشتباهه پس دقیقا چرا برعکسش مشکلی نیست؟ :D یکی میاد میگه 14 تا از نمرات 10 از 10 هستن بعد کلی بحث پیش میاد که نمیشه فقط به این تعداد اکتفا کرد که، بعد یهو یه نمره 4 میاد تکلیف همه چیو روشن میکنه؟ اصلا کی به کیه، بنظرم اونی که در آینده قراره یک و نیم بده از همشون درست تره. :D
چرا نمی تونی بپرسی ؟ ۲ تا سوال بپرس به جای یکی :D مشکل از اونجایی شروع می شه که خیلی از دوستان نمره ۳.۵ اون سایت رو در پیت تلقی می کردن و معتبر نمی دونستن ! ولی الان یه pressمعتبر میاد و خیلی راحت با دلایل منطقیش به بازی ۴ می ده . این نشون می ده بازی مشکلات داره مشکلاتشم عمیقه ! چون غیر از این خیلی از معتبر های دیگه ۶.۵ و ۷ دادن به بازی ! یه سری هم دوست داشتن ۱۰ دادن دمشونم گرم ! ملاک ما هم می شه متا و میانگین همه اینا که می رسیم به نمره ۸۳ ! حالا بشمار اختلاف رو تا ۹۵ یا ۹۶ و ۹۷ تو میانگین تا ببینی اثر کوجیما از لحاظ کیفی چه اختلافی با بزرگترین ip های نسل داره ! واریانس و من خودمو عشقه و هیچی از ارزشهاش کم نمی شرم می ذاریم واسه اخر برنامه تلویزیونیای کانال ۳ ! فکت همینه گه میبینید . میانگین نمرات ۸۰ تا منتقد !

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
Giant Bomb - 2/5

2i2f_smartselect_20191107-032028_chrome.jpg

اینا 10 سال دیگه میفهمن استاد چی ساخته، الان از درکش عاجزن. منم که می بینید علم غیب دارم بازی نکرده این قضیه رو فهمیدم:D
کوبریک زمانه‌ات رو بشناس[-(

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
معمولا وقتی یه بازی رو شروع می‌کنیم یه سری المان‌ هست که باعث میشه جذب بازی بشیم. معمولا اول بخش ویژوال بازی و گیم‌پلی و مکانیکشه که جذبمون می‌کنه. یکم که جلو‌تر میریم محو اتمسفر،‌ داستان و صداگذاری و موسیقی بازی میشیم. اگه یه بازی تو یکی از این موارد نقص خیلی خیلی بزرگی داشته باشه دیگه نمی‌تونیم بهش بگیم یه بازی خوب. اگه تو تمام یا اکثر این موارد تمام و کمال ظاهر شده باشه یه تجربه بی‌نقص و به یاد موندنی میشه.
حالا چیزی که من درک نمی‌کنم اینه که چرا تو این مورد بخصوص Death Stranding اون کمبود‌ها رو صرف نظر می‌کنن و می‌گن اگه گیم‌پلی نداشته باشه مهم نیست. چرا مهمه. خیلی هم مهمه.
تو این چیزی که از بازی دیدم و خوندم به نظرم گیم‌پلی بازی خاص نیست. چیز جدید نیست. فقط کسل کننده‌ست. چرا بعضی‌ها میان می‌گن نه بازی یه چیز جدیده، یه مسیر جدیدیه که کوجیما ساخته و هنوز ما درک نمی‌کنیم. کم بازی نیومده که گیم‌پلی‌شون همون روتین همیشگی بازی‌ها نبوده و در عین‌حال جذاب هم بوده.
من نمی‌گم بازی خوب یا بده چون تجربه‌ش نکردم ولی اینکه یه عده سعی می‌کنن اینطور بیان کنن که این بازی یه چیز خاص و از یه سیاره‌ دیگه اومده و هر کسی نمی‌تونه درکش کنه به نظرم جالب نیست.

• Like
Reactions: amir code

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
معمولا وقتی یه بازی رو شروع می‌کنیم یه سری المان‌ هست که باعث میشه جذب بازی بشیم. معمولا اول بخش ویژوال بازی و گیم‌پلی و مکانیکشه که جذبمون می‌کنه. یکم که جلو‌تر میریم محو اتمسفر،‌ داستان و صداگذاری و موسیقی بازی میشیم. اگه یه بازی تو یکی از این موارد نقص خیلی خیلی بزرگی داشته باشه دیگه نمی‌تونیم بهش بگیم یه بازی خوب. اگه تو تمام یا اکثر این موارد تمام و کمال ظاهر شده باشه یه تجربه بی‌نقص و به یاد موندنی میشه.
حالا چیزی که من درک نمی‌کنم اینه که چرا تو این مورد بخصوص Death Stranding اون کمبود‌ها رو صرف نظر می‌کنن و می‌گن اگه گیم‌پلی نداشته باشه مهم نیست. چرا مهمه. خیلی هم مهمه.
تو این چیزی که از بازی دیدم و خوندم به نظرم گیم‌پلی بازی خاص نیست. چیز جدید نیست. فقط کسل کننده‌ست. چرا بعضی‌ها میان می‌گن نه بازی یه چیز جدیده، یه مسیر جدیدیه که کوجیما ساخته و هنوز ما درک نمی‌کنیم. کم بازی نیومده که گیم‌پلی‌شون همون روتین همیشگی بازی‌ها نبوده و در عین‌حال جذاب هم بوده.
من نمی‌گم بازی خوب یا بده چون تجربه‌ش نکردم ولی اینکه یه عده سعی می‌کنن اینطور بیان کنن که این بازی یه چیز خاص و از یه سیاره‌ دیگه اومده و هر کسی نمی‌تونه درکش کنه به نظرم جالب نیست.
مسئله این هست که در حال حاضر 82 درصد نقدا بهش گفتند یک بازی خوب،عالی و فوق العاده.
این بازی قطعا از لحاظ نمره متا برای کسایی که انتظاره نمره 90 به بالا داشتند(خودم یکیشونم :D ) ناامیدکننده ظاهر شده،ولی از لحاظ محتوا اصلا مشخص نیست ممکنه برای برخی همچون خیلی از نقدا بهترین بازی نسل بشه و یا ممکنه بعضیا کلا از بازی زده شوند.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: D.ace

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
حتما یه دلیلی داره که پاک شده شما توجه کنی متوجه میشی حاوی اسپویله!! (منو اسپویل کرد پاک کردم بقیه نشن) چون خیلی واضح بود نیازی به نامه دادن و نامه رسوندن نیست! در ضمن ایشون باید بن میشد اما بخاطر تازه واردی اینکارو نکردم.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
حتما یه دلیلی داره که پاک شده شما توجه کنی متوجه میشی حاوی اسپویله!! (منو اسپویل کرد پاک کردم بقیه نشن) چون خیلی واضح بود نیازی به نامه دادن و نامه رسوندن نیست! در ضمن ایشون باید بن میشد اما بخاطر تازه واردی اینکارو نکردم.
به منم داد شانس آورد من کلا اسپویلر واسم مهم نیست واگرنه بیخیالش نمیشدم :|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
علت عشق و علاقه‌ی من به این تاپیک، به روایت تصویر! :D (۵ تا امتیاز آخر بازی)

این بالا و پایین بودن امتیازها واقعاً قشنگه! احتمالاً امتیاز بعدی هم ۹ یا ۱۰ میشه و بعدش هم یه ۴ یا ۵ داریم! :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اینا به یکسری اصلا کد نقد ندادن مثل slant magazine که معمولا بالای 6 نمیده متا تا 80 جا داره ولی احتمالا یکی دو تا 10 دیگه بگیره
حالا بیشتر میشه ارزش یکسری بازی ها و آدم ها مثل بارلوگ واقعا بیشتر فهمید متای 94 97 اینا واقعا یعنی خارق العاده که این نسل معدود بازی ها گرفتن یا متای هورایزون هم با متر و معیار الان عالیه این انجین دسیکا هم کمک خوبی برای کوجیما بوده
دیگه احتمالا نسل بعد هیشکی متای 87 88 هم دیگه قبول نمیکنه با این روند انتظارات

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
nextgenplayer: 10/10
از ثبت شدن یا نشدن مطللع نیستم.
ولی نقد متفاوت و جالبی نوشته.
لینک نقد:
Death Stranding Review: A Hideo Kojima Masterpiece
دمت گرم
بین همه نقدای بازی بنظرم این از همه جذابتر ، جامع تر و بی طرفانه تر بود لذت بردم از خوندنش تقریبا یه دید کلی خیلی خوب راجب چیزی که قراره تجربه کنیم بهمون میده که عالیه دلیل وجود نقدم همینه ، حالا ما که پول نمیدیم رو pc میزنیم پولم بدیم خیلی زیاد نیست اما اوناییکه میخوان رو کنسول کلی پول بازی بدن نقد بهترین کمکه براشون تا بفهمن یه بازیو بخرن یا نه

از یه قسمت نقدش خوشم اومد ، اونجا که میگه ۸ ۹ ساعت که بگذره کم کم بازی جذاب میشه اکشن بهتر میشه سلاح های مختلف بدست میاری و جایی از بازی برمیگردی پیش خودت میگی واو چقدددر ضعیف بودم اون اوایل بازی و الان چقدر قوی شدم !
این جمله یعنی اینکه شما باید حوصله به خرج بدی سر این بازی یجورایی از یه نظر شبیه دارک سولزه ! اونجام مرگ و سختی اعصاب خورد کن بود ! اما باهاش که کنار میومدی و قویتر میشدی میشد بهترین بازی عمرت ! اینجام اون ضعیف بودن و سختی اول بازی رو باید تحمل کنی تا قویتر بشی و طعم واقعی بازی رو بچشی .
خیلی نقد خوبی بود کاش همه نقدا برن به این سمت

• Like
Reactions: Boss

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
از نقد بمب گنده چنان هیتی متصاعد میشه که آدم فکر میکنه ایکس باکس فنهای قسم خورده خودمون نوشتن:D
یه بار با دید یه هیتر خوندمش باز هضمش نکردم والا
ولی خوبه یهو شد سایت تموم کننده حجت که حرف اول و آخر رو میزنه:D امیدواریم با این قلم یه وقت تو کاسه دوستان نذاره غیر معتبر شه پس فردا:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر