امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
همین منتقد اومده به مافیا 3 نمره 8 رو داده و از داستانش تعریف کرده ! ازون طرف به نومنز اسکای 6 داده . به هر حال نظرش هست ولی نفرت توی این نقد موج میزنه و مثل خیلی از مخالفای دیگه از موج قبل انتشار ناراضی هست . خیلی سادس نقد افتاده دست یه هیتر کوجیما . تحلیل خاصی لازم نداره . خداروشکر ۸۰ درصد نقدا مثبت هست در حالی که میگن بازی دو قطبی هست .
از مام نخواید ۸۰ درصد مثبت بازی نبینیم و عقلمون رو بدیم به دست یه هیتر .

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
همین منتقد اومده به مافیا 3 نمره 8 رو داده و از داستانش تعریف کرده ! ازون طرف به نومنز اسکای 6 داده . به هر حال نظرش هست ولی نفرت توی این نقد موج میزنه و مثل خیلی از مخالفای دیگه از موج قبل انتشار ناراضی هست . خیلی سادس نقد افتاده دست یه هیتر کوجیما . تحلیل خاصی لازم نداره . خداروشکر ۸۰ درصد نقدا مثبت هست در حالی که میگن بازی دو قطبی هست .
بقیه رو ولش کن. مهم اینه که جاینت بامب گفته شخصیت پردازی بده:D

• Like
Reactions: '!|SNAKE|!'

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اسنیک عزیز ! من خودم عاشق اون کاراکتری هستم که اسم پروفایلت هست ! عاشق کارگردانشم و سری متال گیر تا ابد جزو بهترین گیم های عمرم خواهد موند ! ولی همه اینا دلیل نمی شه بخوام‌تعصب الکی به خرج بدم ! ۸۰ درصد نقدها و ۴۷ درصد و ۲۲ درصد نداره دیگه ! اینجا تاپیک میانگین و متا هست. گور بابای بمب و فلانی و فلان ! اینجا متا و میانگین مطرحه . متا هم ۸۳ هست . یعنی جمیع نظرات به این متا رسیده و مهم‌نیست فلان شخص چه نظری داره . این عدد نظر ۸۰ تا منتقده . ۸۳ هم می شه یه متای خوب اما نه واسه پرچمدار های این صنعت که کوجیما یکی از اون هاست . کوجیمایی که اینقدر ۹۳ و ۹۴ بهمون تحویل داده که هم داستان داشتن هم گیم‌پلی! اینقدر مشکل پیچیده نیست واقعا ! اگه نمرات برامون مهم‌نباشه که هیچ و اصلا اینجا حضور نداریم ! اگر نمرات قبول داریم متای ۸۳ و امضای نزدیک به ۸۰ تا منتقد هم پای این عدد ۸۳ هست ، حالا شما می خوای بگی بمب عقده داشته یه نفرم‌ می گه فلانی تعصب داشته که با اینکه کلی از گیم‌پلی ایراد گرفته ۹ و ۱۰ داده ! میانگین و متا اساس کار هست اگه نمرات برات مهمه ! اگرم نه که خیلی ها هنوزم resident evil 6 رو بهترین نسخه می دونن متاشونم براشون مهم‌نیست !

موفق باشیم

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خیلی عجیب نیست این ایرادی که گرفته . چون تو نقد خیلی ها من دیدم که از داستان تعریف نکردن و یه جورایی اش دهن سوزی نبوده واسشون که خیلی واو باشه که بتونیم از این گیم‌پلی افتضاح چشم پوشی کنیم ! در واقع نمره ۴ بمب کاملا همه چیز رو مشخص کرد . متاسفانه داستان به قدری قدرتمند و خاص نیست که به خاطرش توی یه بازی که اساسا از بدو تولد این صنعت با گیم‌پلی خودش رو مطرح کرده. ما گیم‌پلی نداشته باشیم ! و ۱۵ ساعت راه بریم و میان پرده ببینیم.
میدونستم داستان هم به بازیهای قبلی کوجیما نمیرسه ولی واسه این تعجب کردم که قبلا توی پادکستشون بیشتر از گیم‌پلی ایراد گرفته بودن و انتظار نداشتم بگن که داستان کمترین جذابیت رو نسبت به بقیه‌ی عناصر بازی داره.
از دو سه سال قبل پادکستشون رو کمابیش دنبال میکنم و همیشه هم قبل از نقد نوشتن کلی در موردش حرف میزنن و تبادل نظر میکنن و عجله‌ای ندارن...این بار هم 6-7 نفری داشتن در مورد بازی بحث می‌کردن همشون هم مشکلات جدی با بازی داشتن. این یه نفری که نقد کرده بازیو اتفاقا یکی از دو نفری بود که نسبت به بقیه نظر مثبت‌تری داشت :D یه جورایی مثل IGN شده...توی IGN هم اکثریت نظر منفی دارن در مورد بازی.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
میدونستم داستان هم به بازیهای قبلی کوجیما نمیرسه ولی واسه این تعجب کردم که قبلا توی پادکستشون بیشتر از گیم‌پلی ایراد گرفته بودن و انتظار نداشتم بگن که داستان کمترین جذابیت رو نسبت به بقیه‌ی عناصر بازی داره.
از دو سه سال قبل پادکستشون رو کمابیش دنبال میکنم و همیشه هم قبل از نقد نوشتن کلی در موردش حرف میزنن و تبادل نظر میکنن و عجله‌ای ندارن...این بار هم 6-7 نفری داشتن در مورد بازی بحث می‌کردن همشون هم مشکلات جدی با بازی داشتن. این یه نفری که نقد کرده بازیو اتفاقا یکی از دو نفری بود که نسبت به بقیه نظر مثبت‌تری داشت :D یه جورایی مثل IGN شده...توی IGN هم اکثریت نظر منفی دارن در مورد بازی.
اره متاسفانه من تو خیلی از نقد ها خوندم که خیلی داستان مثل سری متال گیر تکونشون نداده و اونقدر ها خفن در حد کوجیما نبوده . من خودمم اصلا تو این یه مورد توقع نداشتم . البته نه اینکه داستان بد باشه ها ، داستان اونقدر خاص و قوی نیست که تکون دهنده باشه و بتونه مشکلات نبود گیم‌پلی رو جبران کنه . با این حال فکر کنم میان پرده خفن کوجیمایی زیاد داشته باشه که واسه همونم شده ما می خریمش . به احترام سازنده سری متال گیر :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
وقتی میگیم نظرات به شدت متفاوته یا میگیم انقد درصد از منتقدها بشدت تعریف کردن و انقد درصد بدشون اومده بخاطر اینه که واقعا همینطوره. الان مثلا نقد Skill up دث استرندینگ رو بهترین اثر کوجیما دونسته! (همون بابایی که به شدت با GOW 2018 حال کرد و رفت با خود کوری بارلوگ هم یه چرخ زد و خوش و بش کرد:D) اتفاقا داستان و شخصیت پردازی رو هم بشدت دوست داشته و فقط پرداخت آنتاگونیست بنظرش کلیشه ای بوده. از گیم پلی هم کلی تعریف کرده هرچند میگه قطعا برای خیلی ها خسته کنندس و برای هر کسی نیستش ولی خودش خیلی حال کرده باهاش.
خلاصه اینکه واریانس نظر در مورد این بازی اونقد زیاده که شرایطش با خیلی از بازیهای دیگه اصلا قابل مقایسه نیست. مثلا هورایزن زیرو داون متاش شده 89. بعد نقدها رو میبینی اکثرا توی همون حول و حوش 89 نمره گرفته و جوری نیست که یهو کلی 10 گرفته بعد از اونور نمره قرمز داشته باشه. پس مقایسه مستقیم هم نمیشه کرد با خیلی از بازیها. این دیگه به خود مخاطب بستگی داره که چطوری میخواد برخورد کنه و الزاما قرار نیست دید همه اون نقد قرمزه بشه یا نمره کامله

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
فکر کنم اینکه GB با داستان و شخصیت پردازی هم حال نکرده بخاطره تبلیغات و هایپ سونی بوده وگرنه ممکن بود خوششون بیاد lol
GB عجب ضریبی داره ! بازی 84 رو به 85 بود 83 شد تازه بعدش یه 91 هم ثبت شد بازم تغییر نکرد ، واقعا نقدهای DS خیلی عجیب غریبه یا خیلی بالا نمره میدن یا کلا بازیو میترکونن

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
The Last Guardian

Death Stranding

این دو نمره به ما یادآوری میکنه دوره دل بستن به این که فلانی چون بازی ساز خفنیه بدیم بازی بسازه گذشته و الان تو نسل 8 دیگه یک نفر بازی نمیسازه و یک تیم بازی میسازه و تک تکشون تاثیری بی اندازه دارن
میشه از TEW هم مثال زد

The Evil Within

The Evil Within 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
The Last Guardian

Death Stranding

این دو نمره به ما یادآوری میکنه دوره دل بستن به این که فلانی چون بازی ساز خفنیه بدیم بازی بسازه گذشته و الان تو نسل 8 دیگه یک نفر بازی نمیسازه و یک تیم بازی میسازه و تک تکشون تاثیری بی اندازه دارن
میشه از TEW هم مثال زد

The Evil Within

The Evil Within 2
دقیقا وارد دوره ای شدیم که تیم ها بازی رو می‌سازن نه افراد، برای همین هم استودیو هایی مثل راک استار، ناتی، میتونن موفقیت هاشون رو تکرار کنن، چون تیمی بازی رو میسازن و همه بخش ها و تصمیمات وابسته به یه نفر نیست! حتی سر داستان هم دپارتمان دارن و یه تیم روش کار میکنه! این افسانه و استاد سازی ها مال دوره ای بود که بازی ها رو با ده پونزده نفر می‌ساختن، در بهترین حالت 40-50 نفر ، نقش و هنر افراد کلیدی خیلی مهم بود! حتی کارگردانی هم چند نفره شده

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
در واقع نمره ۴ بمب کاملا همه چیز رو مشخص کرد .
میشه بپرسم چرا و اصلا چطور؟ جدی از روی کنجکاوی میگم. :D حالا من خودم توی این بحث نمرات کامل و تعداد نقدای مثبت و ... شرکت نکردم، ولی اگه صرفا متکی بودن به نقدای مثبت اشتباهه پس دقیقا چرا برعکسش مشکلی نیست؟ :D یکی میاد میگه 14 تا از نمرات 10 از 10 هستن بعد کلی بحث پیش میاد که نمیشه فقط به این تعداد اکتفا کرد که، بعد یهو یه نمره 4 میاد تکلیف همه چیو روشن میکنه؟ اصلا کی به کیه، بنظرم اونی که در آینده قراره یک و نیم بده از همشون درست تره. :D

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
653
هیتر؟[-x
پس با این منطق اونایی که 9/10 دادن هم فن بوی هستن دیگه درسته؟
............................................................................................
"the game isn't even fun, it's boring and it's actually one of the biggest gaming slogs of all time" but it's fine, it's a masterpiece that just makes sense in the end, 95/100 Kojima does it again.
121983 سواد که داری میتونی نقد کامل رو خودت بخونی بعدش با 10 بازیای RDR2.GOW.TLOU مقایسه کن تا به اصل مطلب پی ببری که فن بوی ها زیاد دادن یا هیتر ها کم دادن.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
الان داشتم نقد جینت بامب رو می‌خوندم و واقعاً متاسفم برای Jeff Gerstmann که اعمال نفوذ کرد و منتقدش رو مجبور کرده که اون نمره رو بده،{برای این حرفم دلیل دارم} 1. شما اگه برین توی صفحه‌ی یوتیوب جاینت بامب و ویدیوی که خودش و brad shoemaker دارن بازی می‌کنن رو ببینین، تنها چیزی که از جف گرستمن می‌بینین، اعلام نفرت از این بازیه و این‌که سونی فلانه و و فلانه. در حالی که brad shoemaker با ترس و لرز همش می‌خواد بگه من این بازی رو دوست دارم و نمی‌تونم بذارمش زمین. البته جای تعجبی هم نداره که یه نفر این‌طور خودش را خفه کنه برای ضد سونی بودن، چون سالانه آقای فیل اسپنسر توی تنهای پادکستی که شرکت می‌کنه همین جاینت بامب هست.2 الکس ناوارو کسی که این بازی رو نقد کرده یکی از فن‌های کوجیماست و اگه برین صحبت‌هاش رو توی پادکست فرعی جاینت بامب یعنی Beastcast گوش کنین، اون حرف‌ها به هیچ‌وجه من رو به نمره‌ی 4 نمی‌رسونن. نمره 4 برای بازی‌ای هست که غیر قابل بازی هست. از نظر این آقای ناوارو دث استرنیدینگ در رده‌ی بازی‌هایی مثل
Anthem که بهش 4 داده
Crackdown 3 که بهش 4 داده
هست.
قبلاً برام سوال بود که چرا اینا رو از گیم اسپات انداختن بیرون، حالا فهمیدم.
در ضمن 4 دادن ربطی به سلیقه نداره، فقط هدفش تخریب هست.
یعنی این آقا به خاطر کنترل بازی و داستان 6 نمره کم کرده. ولی گرافیک بازی، سیستم نیتورکینگ بازی، نبود باگ در بازی به طور کامل 4 نمره بیشتر محسوب نمی‌شدن. از دوستانی که بازی رو دوست دارن و این نقد ناراحتشون کرده، یه درخواست دوستانه دارم. از الان بیایم و اجازه ندیم این سبک از رفتار‌های تاکسیک ادامه پیدا کنن. دربرابر چرت و پرت‌ها و رفتار‌های تاکسیک سکوت کنین تا و حتی اگه نقل قولتون کردن جواب این سبک از صحبت‌های هیتر‌ها رو ندین. فقط با کسی که منطقی صحبت می‌‌کنه بحث کنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر