امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
شما دت استرندیگ رو نسبت به چی میسنجی دقیقا؟ کدوم ژانر ؟ کدوم بازی مشابه ؟ تلو بازی بود که نسخه اولش ۹۵ شد. گیرز سه گانه اصلی +۹۱. و طبیعیه نسخه جدید تلو بیاد ۸۵ بشه خب قطعا معلومه یه جای کار مشکل داره. ولی سوال من اینه شما یه ایپی جدید رو با چی مقایسه میکنی ؟ بعد این چه نوع شکستی محسوب میشه که ۱۴ تا نمره کامل داره؟
نمیدونم شما بگو :

screenshot-forum.bazicenter.com-2019.11.01-23_39_17.png

========================================
حالا من زیاد تو کار ترول نبودم ولی این تعداد 10 ها و نمیدوم تعداد 9 ها دمیج کنترلی که باید یـ جوری خودتون رو دلداری بدید باهاش :D متا که بالا نشد به جهنم بازی 20 تا 10 داره گور بابای بقیشون اصلا :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یه بنده خدایی بهم گفت احتمالا تا عرضه بازی به این مرحله میرسیم... ولی به نظر من تو BC روندش داره سریعتر رخ میده
امیدوارم کار به جایی نکشه که هر کی بعد عرضه بازی از بازی خوشش نیومد بره تو دسته "بازی براش ساخته نشده" و "بازی این همه نمره کامل داره و مشکل از شماست" و "چه انتظاری از یه IP جدید داشتی" و اینا، برعکسشم همین طور

متاکریتیک هم فقط از نمرات 10 تشکیل نمیشن، خودتون رو گول نزنید

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
نمیدونم شما بگو :

View attachment 121297

========================================
حالا من زیاد تو کار ترول نبودم ولی این تعداد 10 ها و نمیدوم تعداد 9 ها دمیج کنترلی که باید یـ جوری خودتون رو دلداری بدید باهاش :D متا که بالا نشد به جهنم بازی 20 تا 10 داره گور بابای بقیشون :D
دقیقا منتظر بودم یکی بیاد متال گیر رو بکشه وسط:D . بازم جواب منو ندادین. اینکه متای بازی از فلان نسخه متال گیر کم شده یه بحثه، و اینکه بازیو شکست بدونیم(لول) یه بحث دیگه. الان سوال من اینه کدوم بازی استانداردهایی شبیه دت استرندیگ تعریف کرده که این میشه شکست؟ معیار مقایستون چیه دقیقا؟

• Like
Reactions: pxc33

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
یه بنده خدایی بهم گفت احتمالا تا عرضه بازی به این مرحله میرسیم... ولی به نظر من تو BC روندش داره سریعتر رخ میده
امیدوارم کار به جایی نکشه که هر کی بعد عرضه بازی از بازی خوشش نیومد بره تو دسته "بازی براش ساخته نشده" و "بازی این همه نمره کامل داره و مشکل از شماست" و "چه انتظاری از یه IP جدید داشتی" و اینا، برعکسشم همین طور

امضات مال چیه ؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
امضات مال چیه ؟

Fire Emblem: three Houses
کم کم باید آرت های کریسمسی اش بیان فاز عوض کنم :D

ای لعنت حدس میزدم همین باشه :D
گفتم شاید یه انیمه ای هست برم ببینم

نه، ولی از انیمه شدن بازی به شدت حمایت میشه :D (در عین حال امری است کاملا نشدنی و احتمال این که داغون تر از P5A شه هم بیشتره :D)

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
شما دت استرندیگ رو نسبت به چی میسنجی دقیقا؟ کدوم ژانر ؟ کدوم بازی مشابه ؟ تلو بازی بود که نسخه اولش ۹۵ شد. گیرز سه گانه اصلی +۹۱. و طبیعیه نسخه جدید تلو بیاد ۸۵ بشه خب قطعا معلومه یه جای کار مشکل داره. ولی سوال من اینه شما یه ایپی جدید رو با چی مقایسه میکنی ؟ بعد این چه نوع شکستی محسوب میشه که ۱۴ تا نمره کامل داره؟
خودت یه نظرسنجی بالای تاپیک زدی که کلا گزینه زیر 80 نداره...با اینکه متای بازی باهاش فاصله چندانی نداره :D
130-40 نفر از 190 نفری که رای دادن متای بالاتر 90-89 رو پیش بینی کردن...
معلومه که بازی بشدت کمتر از انتظارات ظاهر شده و واسه خیلیا شکست محسوب میشه.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
خودت یه نظرسنجی بالای تاپیک زدی که کلا گزینه زیر 80 نداره...با اینکه متای بازی باهاش فاصله چندانی نداره :D
بله قطعا بازی از لحاظ میانگین نمرات و متا برای کسایی که بالای 90 زدن یه شکست نسبیه. :D
ولی تا زمانی که همین افراد بازیو تجربه نکنند هیچکس نمیتونه بگه که خود بازی و محتواش هم برای این افراد یک شکسته.
چه بسا من بعد انجام بازی با اون 14 نقد مثبت موافق باشم،و ممکنم هست در حد امتیاز 3.5 از بازی بدم بیاد.

• Like
Reactions: mgs4

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
کم تر از انتظار ظاهر شدن یه بحثه( که خب قطعا کمتر از انتظار ظاهر شده)، شکست هم یه بحث دیگه. ولی خب ادامه بدین :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
اینم در نظر بگیر edge حاضر نشد ،نمره بده که همیشه پایینترین نمره ها رو میده و حتی تا تا 20-30 هم نمره میده.شاید از ترس طرفدارها و دادن نمره 30-20 نمره نداده
که با این نمره یه افت یه نمره ای هم داشت.
در کنارش سایتهایی مثل گیم اسپات ایرادات ساختاری عظیمی گرفتند ولی از نمره ها کم نکردن

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

قشنگ گفتی فقط یک سوال دارم .

وقتی خیلی از همین نقد ها میگن بازی یک سبک جدید هستش دقت کن سبک جدید با مشکلاتش اصلا کاری ندارم بازی هزار تا مشکل داره قبول اما ایا قرار هستش همه از این سبک جدید خوششون بیاد ؟ یکی میاد یک غذا جدید درست میکنه من خوشم میاد میخورم (راجب بازی مشخص نیست خوشم بیاد تا وقتی بازی کنم ) اما یکی نخورده خوشش نمیاد ملاکش کیه دوست من که برای مثال از فلان غذا خوشش نمیاد خوردی خوشت نیومد اون موقع دیگه سلیقه شماست باتمام احترام. آقا دلیل نداره همه از همچی خوششون بیاد چرا این نمیخواین قبول کنین ؟

اینکه بازی انقدر نمره کامل گرفته پس بی خیال بقیه هم حرف الکی هستش به شخصه اصلا برام امتیاز مهم نیست هیچ وقت نبوده اما میشه در کل دید که نظر کلی به چه صورت هستش اما یه سوال بازی چندتا نمره زیر 8 داره که یک نمره خوب حساب میشه عالی نیست شاهکار نیست خوب ؟ آیا اینکه کمترین حد کلی 6 هستش یکی بیاد به بازی 3.5 بده بعد همون تو کله کل اون امتیاز های بالا 10و 9 و 8 بزنی جالب ؟

چه انتظاری از یه IP جدید داشتی هم به نظرم الکی اما از یک بازی خاص چطور ؟ ایا قرار هستش همه بازی ها یک روند تکراری دنبال کنن پس بازی های ساختار شکن چه معنی دارن این وسط آیا باید این بازی ها رو نابود کنیم یا نادیده بگیریم یا نسازیم یا ... ؟ زیادی بلند پروازانه رفته کوجیما نتونسته جمعش کنه قبول این قابل قبول بازی عالی در نیاورده قبول اما اینکه بازی نه افتضاح با تمام این نقد ها نه ضعیف بلکه یک بازی خوب .

مشخصا متریک از یک منتقد یا دوتا منتقد هم تشکیل نمیشه کلا متریک برای اینکه دید کلی منتقد ها رو برای بازی ها ببینی نه اینکه بخوای بر اساس سلیقه انها عمل کنی یا اینکه بگی این 3.5 داده پس فکت یا اون 10 داده پس فکت ملت یک نگاه کلی میکنن .

آخرین ویرایش:
  • Like

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
هنوز هیچکدوممون بازی رو تجربه نکردیم... قبول دارم که هیچ نظری رو نمیشه قاطعانه قبول کرد
نمرات بازی هم زمان تجربۀ بازی فراموش میشه و خودتون متوجه میشید بازی در چه حدیه... دو تا عدد چیزی رو نشون نمیده

بعد از اینکه خودم بازی رو تجربه کنم میتونم با اطمینان نظر بدم... اما با نمایش‌هایی که تا الان از بازی دیدم نظرم از روز اول مشخص بوده و هیچ تغییری هم نکرده تا اینکه خودم بازی رو تجربۀ کنم...
این نمرات تاثیری روی من نمیزاره... اما الکی هم نمیخام چشممو ببندم و فقط از بازی تعریف کنم...

یکی از نگرانی‌هایی که از گذشته در مورد DS داشتم این بوده که این بازی اصلا قرار نبود باشه
کوجیما پروژۀ جدیدشو با سایلنت هیل شروع کرد... بازی‌ای که نورمن ریداس کاراکتر اصلیش بود... اما بعد از کنسل شدن سایلنت هیل
و مشکلات با کونامی... کوجیما DS رو معرفی کرد
همین موضوع منو نگران کرده چون مشکلات باعث شد تا کوجیما اون چیزی که میخاست بسازه رو بیخیال بشه... تو دموی سایلنت هیلو ببین فکر کن بازیش چی میشد
کوجیما DS رو بعد از کنسل شدن سایلنت هیل و در شرایطی معرفی کرد که باید یک بازی رو معرفی میکرد و میساخت
نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه
بشخصه سر خیلی از بازیا با خودم می گفتم عددش چرته بریم ببینیم نظرخودمون چیه ولی واقعا از خیلیاش خوشم نیومد وقتی نمایش های بازی آمدن گفتم بیخیال انیمیشن ها اینایی که نشون میده رو هم میزارم به حساب اینکه کوجیما میخواد گمراهمون کنه و خود بازی صد در صد چیز دیگه ای هست اما تو همین نقدها عملا گفتن بازی کلی پیاده روی الکی ماموریت های تکراری و نقطه A.B و محیط خالی داره دقیقا همون چیزی که ازش میترسیدم و این دیزاین واقعا برام قابل درک نیست لذت ow های واقعی اینه که شما تو مپ بازی جزئیات ببینی با npcها ارتباط برقرار کنی ماموریت های مختلف و هماهنگ با داستان ببینی و هر دقیقه کار تازه ای رو انجام بدی ولی تا جایی که این نقدها میگفت بازی هیچ کدوم از این موارد رو نداره مگر یکی دوتا جای خاص............الان من که خودم عاشق کارهای گذشته کوجیما بودم برای چی باید یه همچین چیزی رو بازی کنم؟ کوجیما برای این بازی رو اینطوری ساخته چون میخواسته خاص باشه ولی نیست! هرچیزی بسازی که با بقیه متفاوت باشه نمیشه خاص و ایده جدید (بنابر ادعاهای خود کوجیما) متاسفانه!

البته این شرایط کوجیما که ازش حرف میزنید کاملا درست نیست درسته که یهو پروژه سایلنت هیلش کنسل شد ولی ایده DS یهو به ذهنش نرسیده و دقیقا 7 ساله که دنبال ساخت چنین چیزیه آخه برای چی! فکر میکنم بازی های آیندش برای امثال من نیست............

دت استرندیگ
به همین ت و نه ث بسنده میکنم و بقیش نمیخونم :)

• Like
Reactions: vaan 2

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
من خودم یکی از فنای کوجیمام ولی نا امیدم کرده ، نمرات مشخصه دیگه .
نمی تونیم خودمونو گول بزنیم ، بدون شک بازی ایرادات زیادی داره .
اون بازی های XBOX هم که گفتی که اصلا ولشون کن به اندازه کافی اوضاعشون داغونه :D
من روی صحبتم با کوجیماست و توقع زیادی که ازش داشتیم ، الان TLOU 2 بیاد و متاش ۸۴ بشه بازم راضی هستی ؟ میای بگی nتا نمره کامل گرفته و فلان .؟
فاز شما ها رو ما نفهمیدیم اگه با همین فرمون بریم جلو احتمالا نسل بعد هر بازی با متای 85 هم ناامید کننده و یک کلمه زیر 90 اصلا حرفشم نزن دیگه افتضاحه دیگه باید اینو بدونید اسم ها به تنهایی بازی نمیسازن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر