امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اینقدر عصبانی نباشید که چرا GG روی این کار کرده. احتمال خیلی زیاد رو انجین خودشون کار کردن نه فقط روی Deathstranding و نتایجش رو توی بازی بعدی GG هم می شه دید.

پ.ن: منتقد Edge گفته بعد 40 ساعت اینقدر حالش از بازی بهم می خورد که نقد نمی کنه کلا :))

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
مقصر اول و اخر این بازخوردهای منفی نسبت به بازی بدون شک سونی هست
من کلا تصمیم گرفتم شما رو تو این فروم نادیده بگیرم و جواب پست هاتون رو ندم راستش از بس که اطلاعات غلط تو هر تاپیک پخش میکنی ولی الان یچی گفتی نشد واکنش نشون ندم! واقعا خیلی بده که آدم از سر فن بازی تیترهای دروغین و متن دستکاری شده تحویل ملت بده تو فروم و فیل شدن بازی موردعلاقش بندازه گردن کمپانیی که ازش متنفره این رفتارت فقط باعث خنده من و بقیه میشه! و از طرفیم باعث میشه فاتحه تک تک تاپیک ها خونده بشه و سطح فروم بیاد پایین! و شرم آور تر از همه اینه که خود xbox فن ها جوابت رو نمیدن تا انقدر اطلاعات غلط از طرف شما یکی پخش نشه

سونی فقط هزینه بازی رو داده و همه چیزساخت بازی دست خود کوجیما بوده و اصلا ربطی به سونی نداشه!

من شما رو کلا نادیده گرفتم تو فروم و اصلا کامنت هاتون رو جواب نمیدم هرچقدر اطلاعات غلط باشه! ولی خب جالبه حتی خوده سونی فن ها هم جوابت رو نمیدن که باعث شد واکنش نشون بدم

مالک بازی استدیو koei tecmo خودش گفته بود که اگر اکس باکس پلیرها بخوان بازی رو برای One پورت میکنند و هیچ دخل و ربطی به سونی نداشته و ندارد! مسله سره اینکه اصلا روی Xbox مخاطب داشتند یا نه که بازی رو عرضه نکردند! و اصلا ربطی به ناشر بودن سونی هم نداشته

یعنی انتشار اطلاعات غلط تو فروم بیداد میکنه و فاتحه تک تک تاپیکها خونده شده و بخش شرم اوره قضیه اینکه خوده Ps فن ها جوابت رو نمیدن که این حجم از اطلاعات غلط اینقدر از سمت هم شما یکی منتشر نشه!

Nioh Publisher Koei Tecmo Says Xbox One Port Begins With the Fans
Nioh Xbox One Port Could Happen If Fans Show They Want It

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
هیچی همین مونده بود :))
این همه نوشتی که آخرش همه چیو سر سونی خراب کنی ؟
الان اگر ip مایکرو بود و باهاش همکاری میکردن متا 95 میشد ؟
خیر اگه Ip مایکرو بود اول کنسل و بعد در استدیو بسته میشد :-"

من هنوز از مایکرو بخاطر کنسل کردم بازی پلاتینوم شاکیم :|:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

منی که یک کاربر از همه جا بی خبر هستم همون اول گفتم دث استرندینگ همون بازی مستقل جدید کوجیماست که قراره برای پی سی و پلی استیشن عرضه بشه ولی سونی با مارکتینگ و هایپی که برای بازی راه انداخته این بود که بازی نه قراره برای PC عرضه بشه (اولین دروغ بزرگ) و بازی در سطح بلاک باسترهایی هالییودی ش یعنی ناتی داگ و سناتامونیکا هایپ کرد! در حالی که بارها تو تاپیک بازی جار زدم آقا اسکیل بازی همون بازی ایندی هست!

یک شایعه هم امد که سریع بازهم توسط سونی فن ها مسخره شد! این بود که سونی فقط 40% بودجه ساخت بازی رو داده و باقی رو کوجیما از جیب گذاشته + قراردادهایی که با AMC و کمپانی مانتسر بسته! حالا بعله تو بازی کاشف به عمل امده پر از تبلیغات انرژی زا های مانتسر و تبلیغات واکینگ دد هیت هست! بله سونی گوش ملت رو کر کرده بود که حمایت تمام و کمال از کوجیما کرده ولی خب بازی چیزه دیگه ای میگه و مشخص شده کوجیما رفته دست به دامن تبلیغات درون برنامه ای (مثل بازیهای موبایلی) برای یک اثر 60 دلاری شده تا بودجه بازی تامین بشه!

سونی با سو استفاده از شخص کوجیما برای فروش کنسول هاش چهارسال به ملت دروغ تحویل داد! لیبل only on playstation اخره تریلر ها میزد! تو بوق و کرنا کرده بود که اره حمایت کامل از کوجیما داشتیم و در نهایت همه دروغ از آب درامد. بازی هر ضعفی داشته باشه قطعا پای کوجیما هست ولی میگم مقصر اصلی سونی هست که نیامده بگه این بازی یک اثر مستقل از کوجیماست و ما صرفا یک پشتیبانی معمولی ازش داریم، همونطوری که از no mans sky و این دست بازیها داشتیم! در همین حد و نه بیشتر (ناتی داگ طور و ....)

View attachment 121239
داعش رو هم سونی به وجود آورده

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
از سرشم زیاده بابا همین اسم کوجیما 84 شم کرده(البته اگر کمترم نشه) گیم بازی در جد 6 هم نیست.

اگه متال گیر 5 با متای 94 اون بود گیم پلیش به حال این یکی باید گریه کرد.
121245

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
اقا راسته میگن کاتسین آخر بازی 2 ساعته؟! :D بی خیال! :D
اگه این‌طوری باشه، یعنی قشنگ عقده‌هاش از دوران MGSV رو خالی کرده! :D چون اون نسخه برخلاف بازی‌های قبلی از نظر کاتسین خیلی جمع و جور بود.
من که عاشق کاتسین‌های کوجیما هستم و توی MGSها زندگی می‌کردم باهاشون. یادش بخیر، زمانی که MGS4 اومد PS3 نداشتم و رفتم کل کاتسین‌های بازی رو دانلود کردم و مثل فیلم سینمایی دیدم! :D لامصب خیلی هم زیاد بود و انگار کوجیما وقتی با بلوری مواجه شده بود، هول کرده بود و هرچی دم دستش بود چپونده بود توی بازی! :D درست یادم نیست، ولی فکر کنم ۸ یا ۹ ساعت می‌شد و مثلاً همون کاتسین‌های آخرش دست کمی از یه فیلم سینمایی کوتاه نداشت!
الآن سرچ کردم دیدم بازی به خاطر کاتسین‌های پایانی که در مجموع ۷۱ دقیقه بودن، اسمش توی کتاب رکوردهای گینس ثبت شده! :))

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خیر اگه Ip مایکرو بود اول کنسل و بعد در استدیو بسته میشد :-"

من هنوز از مایکرو بخاطر کنسل کردم بازی پلاتینوم شاکیم :|:D
دقیقا واقعا دوست داشتم ببینم کلون دانته چقدر میتونه باحال باشه! :| یعنی عاشق اون هدفون پسره و ارتباطش با اژدهاش بودم! :( بازی از نمایش آخرشم مشخص بود که دیگه انقدر افت فریم نداره و تونستن مشکلاتش حل کنن! مقصر کنسل شدنش اسپنسره یعنی خیلیه آدمی مثا کامیا که پدر H&S رو پس بزنی!8-| فقط ایکاش ایکاش ip دست خودشون بود و یا یجوری از مایکرو میگفرتن مطمئن باش تا هزارسال دیگه هم چیزی ازش نمیسازه فقط تریدمارک الکی هی ثبت میکنه! اگه این بازی زیردست سونی یا نینتندو ساخته میشد شاهکاری میشد واسه خودش!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اگه این‌طوری باشه، یعنی قشنگ عقده‌هاش از دوران MGSV رو خالی کرده! :D چون اون نسخه برخلاف بازی‌های قبلی از نظر کاتسین خیلی جمع و جور بود.
من که عاشق کاتسین‌های کوجیما هستم و توی MGSها زندگی می‌کردم باهاشون. یادش بخیر، زمانی که MGS4 اومد PS3 نداشتم و رفتم کل کاتسین‌های بازی رو دانلود کردم و مثل فیلم سینمایی دیدم! :D لامصب خیلی هم زیاد بود و انگار کوجیما وقتی با بلوری مواجه شده بود، هول کرده بود و هرچی دم دستش بود چپونده بود توی بازی! :D درست یادم نیست، ولی فکر کنم ۸ یا ۹ ساعت می‌شد و مثلاً همون کاتسین‌های آخرش دست کمی از یه فیلم سینمایی کوتاه نداشت!
الآن سرچ کردم دیدم بازی به خاطر کاتسین‌های پایانی که در مجموع ۷۱ دقیقه بودن، اسمش توی کتاب رکوردهای گینس ثبت شده! :))
کات سین آخر 40 یا 45 دقیقه بود ولی توجه کردی باس آخر هربار میبینی تازگی داره؟ :D اصلا حال میده دیدنش جادوییه لعنتی :x

• Like
Reactions: Dinosaur

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,711
با توجه به نقدها همونطور که قبلن هم گفته بودم اگر اسم کوجیما نبود الان شاهد متایی حول و حوش 75 می بودیم.
واقعن امتیاز 100 بعضی از منتقدین رو درک نمی کنم.
به هرحال با توجه به شخص کوجیما. تیم سازنده ی نسبتن کوچک و زمان ساخت کم و البته ژانری نمیه جدید و پر ریسک، به نظرم متای بازی عادلانس.
من یه سری طرفداران کوجیما رو درک میکنم که دنبال مقصر میگردن. خودمم آخرین بار سر anthem این اتفاق واسم افتاد. نمیتونستم یا نمیخاستم واقعیت رو قبول کنم... ولی اینجا واقعن کسی مقصر نیست. این بازی با این کانسپت پتانسیل بالاتری نداشت و از همون نمایش های اول هم میشد حدس زد. همین متا هم سقف امتیازیه که میتونست داشته باشه.
دروغ چرا. من با کوجیما (شخصیتش) و آثارش حال نمی کنم. ولی امیدوارم بازی در فروش موفق عمل کنه تا ما ایشون رو همچنان در این صنعت داشته باشیم.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
من به عنوان یه فن قدیمی سونی و پلی استیشن به این بازی در این سطح راضی نیستم و دلم نمیخواد با فن بازی الکی همون بلایی که فن های ایکس باکس سر کنسولشون آوردن سر پلی استیشن بیارم که هر آشغالی گذاشتن جلوم بگم خوبه به به و این حرفا. کلاس انحصاری های سونی بالاتر از این حرفاست و خیلیم خوشحالم که برای pc هم میاد و دیگه انحصاری نیست. کوجیما هم میتونه دیگه با خیال راحت خفه شه و بشینه بجای هارت و پورت کردن یه بازی نرمال بسازه...

delta05

کاربر سایت
Jan 24, 2019
302

تنها نکته ای مثبتی که اکثر منتقدا روش اتفاق نظر داشتند و جز باز خورد های مثبتی بود که تو منفی ترین نقد ها هم ذکر شده گرافیک بازیه که اونم با توجه به خبرا میشه گفت یجوری کاملا کار GG بوده
این که کوجیما تصمیم میگیره به جای طراح مراحل و گیم پلی و ... چند برابر اون پول رو بده به یه سری بازیگر هالیوودی نتیجه ش شده اینی که الان داریم میبینیم
حتی کسایی که از بازی خوششون بیاد هم ته دلشون میگن کاش لااقل ماموریتاش تکراری نبود

• Like
Reactions: vaan 2 and lomis

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
اریا من اونموقع یادمه گیمپلی خام MGS4 حدود 5 ساعت بود :D کاتسین ها تقریبا دو برابر کل بازی بودن.

• Like
Reactions: lomis and Dinosaur

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
این عقده ای بازیا چیه خدای ؟ یکم نفس بکشید ، خونسرد باشید ، سونی چیکار کرد باهاتون که این نسل اینجوری شدید :))
الان قراره باری به صورت انحصاری فعلا البته عرضه بشه ، Only On PlayStation کجاش دروغه :)) باز بهتره از اینکه مثل میکروسافت بیاد با Exclusive تو بازی هایی که هیچ ربطی به انحصاری ندارن خودشو پاره کنه
قبلا هم گفتم ، این بازی از نظر مارکتینگ اصلا در حد بیگهای سونی نبود ، اگه میگید بود خلافش رو ثابت کنید ، البته اگه منظور از مارکتینگ رو میفهمید و والا میدونیم که لست گاردین هم تو ۲ E3 و ... حضور داشت و کلی نمایش دیگه و ... اما در حد ناتی داگ نبود ، سعی نکنید واسه اینکه افکار ذهنتون رو به خورد دیگران بدید ، متوهم بشید :))

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
هم سونی برد کرد هم کوجیما یک بازی برد برد بود برای جفتشون سونی خلا انحصاری آخر سال خودش پر کرد با تبلیغات فراوان یحتمل رو فروش سخت افزاری هم تاثیر داره کوجیما هم تونست یک بازی جمع و جور ولی بلند پروازانه اسمی بده تو نقدها اگه ببینید چندتا از منتقدها بخاطر هایپ شدید دور بازی نمرات پایینتری دادن گفتن این هایپ کاذب تاثیر داشته کاملا و بازی دیگه در سطح خارق العاده نبوده یکسری از منتقدها با اون دید رفتن سمت بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر